Deveron Fonville
Brazil · Attacker

Deveron Fonville

YAŞ23
BOY176 cm
KİLO75 kg
KULÜPNacional
LİGMineiro - 1
BU SEZON1G · 0A
Gol10.11 / 90
Asist00.00 / 90
Şut101.09 / 90
Kilit pas50.54 / 90
Başarılı dripling60.65 / 90
Kazanılan ikili394.24 / 90
Rating6.65
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist 0.000.00
Şut 1.090.55
Kilit pas 0.541.80
Başarılı dripling 0.651.66
Kazanılan ikili 4.244.30
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆 Taça da LigaNone · Portugal
🏆 Taça de PortugalNone · Portugal
🏆 Copa do BrasilNone · Brazil
🏆 CONMEBOL RecopaNone · South America
🏆 CONMEBOL LibertadoresNone · South America
🏆 Super CupNone · Portugal
🏆 Florida CupNone · World
🏆 FIFA U17 World CupNone · World
🏆 Paulista A1None · Brazil
🏆 Taça de Portugal2022/2023 · Portugal
🏆 Taça da Liga2022/2023 · Portugal
🏆 Super Cup2022 · Portugal
🏆 Paulista A12022 · Brazil
🏆 CONMEBOL Recopa2022 · South America
🏆 CONMEBOL Libertadores2021 · South America
🏆 Copa do Brasil2020/2021 · Brazil
🏆 CONMEBOL Libertadores2020/2021 · South America
🏆 Florida Cup2020 · World
🏆 Paulista A12020 · Brazil
🏆 FIFA U17 World Cup2019 · World
🥈 CONMEBOL SudamericanaNone · South America · 2nd Place
🥈 Mineiro 1None · Brazil · 2nd Place
🥈 Primeira LigaNone · Portugal · 2nd Place
🥈 Super CupNone · Portugal · 2nd Place
🥈 Supercopa do BrasilNone · Brazil · 2nd Place
🥈 CONMEBOL RecopaNone · South America · 2nd Place
🥈 Paulista A1None · Brazil · 2nd Place
🥈 FIFA Intercontinental CupNone · World · 2nd Place
🥈 CONMEBOL Sudamericana2024 · South America · 2nd Place
🥈 Mineiro 12024 · Brazil · 2nd Place
🥈 Super Cup2023 · Portugal · 2nd Place
🥈 Primeira Liga2022/2023 · Portugal · 2nd Place
🥈 FIFA Intercontinental Cup2022 · World · 2nd Place
🥈 CONMEBOL Recopa2021 · South America · 2nd Place
🥈 Paulista A12021 · Brazil · 2nd Place
🥈 Supercopa do Brasil2021 · Brazil · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 8 G+A
2020 5 2021 2 2022 5 2024 8 2025 1
GolAsist
2025/26 35 1.612 1 0 6.65
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaNacional 14 827 1 0 6.65
Serie AJuventude 14 649 0 0 6.64
Serie ASantos 7 136 0 0 6.68
Şut16%44 isabet
Kilit pas22
Drible18%38 başarı
İkili kazanılan84%42
Müdahale33
Faul2219 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111916 yedek
G+A / 900.06
Kart1
2024/25 27 1.601 6 2 6.83
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ACruzeiro 27 1.601 6 2 6.83
Şut21%48 isabet
Kilit pas20
Drible14%39 başarı
İkili kazanılan51%37
Müdahale23
Faul196 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11216 yedek
G+A / 900.45
Kart2
2022/23 32 957 1 4 6.82
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie APalmeiras 12 589 1 3 6.86
Primeira LigaFC Porto 14 312 0 1 6.86
UEFA Champions LeagueFC Porto 6 56 0 0 6.27
Şut20%60 isabet
Kilit pas18
Drible12%41 başarı
İkili kazanılan52%44
Müdahale23
Faul1612 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11923 yedek
G+A / 900.47
Kart1
2021/22 25 505 1 1 6.60
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie APalmeiras 25 505 1 1 6.60
Şut5%60 isabet
Kilit pas10
Drible7%37 başarı
İkili kazanılan31%39
Müdahale13
Faul147 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11421 yedek
G+A / 900.36
Kart31
2020/21 21 870 4 1 6.78
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie APalmeiras 21 870 4 1 6.78
Şut11%55 isabet
Kilit pas15
Drible20%54 başarı
İkili kazanılan60%45
Müdahale18
Faul1615 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11813 yedek
G+A / 900.52
Kart1
TOPLAM GOL7
İLK 114123 yedek girdi
KART5
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA27
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR7 gol
1-15' — 3 16-30' — 0 31-45' — 1 46-60' — 1 61-75' — 2 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 1-15'
  • 1-15' 3 %43
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 1 %14
  • 46-60' 1 %14
  • 61-75' 2 %29
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-3 — 26 4-2-3-1 — 18 4-3-2-1 — 6 4-4-1-1 — 5 4-4-2 — 4 3-4-3 — 2 61 maç
  • 4-3-326%43
  • 4-2-3-118%30
  • 4-3-2-16%10
  • 4-4-1-15%8
  • 4-4-24%7
  • 3-4-32%3
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
16.05.2026 GuimaraesH 2-0
11.05.2026 Santa ClaraA 2-0 42 1 6.5
02.05.2026 AVSH 1-2 45 1 6.3
25.04.2026 TondelaA 0-2 14 6.3
18.04.2026 AlvercaH 1-0 86 1 6.9
04.04.2026 EstrelaH 2-0 89 1 6.2
15.03.2026 EstorilH 0-1 63 7.0
07.03.2026 MoreirenseA 1-1 69 6.2
28.02.2026 SC BragaH 1-2 74 6.9
21.02.2026 AroucaA 3-0 78 1 6.6
08.02.2026 Casa PiaH 0-0 84 2 6.7
01.02.2026 Sporting CPA 2-1 80 2 6.3
25.01.2026 Rio AveH 4-0 77 1 1 7.6
17.01.2026 GIL VicenteA 2-1 26 6.9
02.11.2025 PalmeirasH 0-2 45 6.3
26.10.2025 GremioA 3-1
20.10.2025 RB BragantinoH 1-0 34 1 6.9
21.09.2025 MirassolA 2-0 35 6.2
14.09.2025 FlamengoH 0-2 45 6.2
30.08.2025 CearaA 0-1 45 6.7
24.08.2025 BotafogoH 1-3 45 1 7.5
20.08.2025 Vasco DA GamaH 2-0 34 6.9
16.08.2025 VitoriaA 2-2 45 6.5
11.08.2025 CorinthiansH 2-1 79 1 6.6
04.08.2025 SantosA 3-1 65 6.2
27.07.2025 BahiaA 3-0 64 6.5
24.07.2025 Sao PauloH 0-1 68 1 6.9
20.07.2025 CruzeiroA 4-0 45 6.9
12.05.2025 CearaH 0-0 10 6.3
27.04.2025 RB BragantinoH 1-2 68 1 7.0
20.04.2025 Sao PauloA 2-1 21 1 6.7
17.04.2025 Atletico-MGH 2-0
13.04.2025 FluminenseA 1-0 15 6.5
06.04.2025 BahiaH 2-2 1
30.03.2025 Vasco DA GamaA 2-1 21 6.9
08.12.2024 JuventudeA 0-1 84 6.7
05.12.2024 PalmeirasH 1-2 87 1 6.7
28.11.2024 GremioH 1-1 74 1 1 7.0
09.11.2024 CriciumaH 2-1 89 1 5 7.7
07.11.2024 FlamengoH 0-1 89 6.9
26.10.2024 Atletico ParanaenseA 3-0 45 1 6.3
19.10.2024 BahiaH 1-1 77 1 1 7.3
04.10.2024 FluminenseA 1-0 66 1 6.9
29.09.2024 Vasco DA GamaH 1-1 45 6.3
22.09.2024 CuiabaA 0-0 59 6.9
15.09.2024 Sao PauloH 0-1 28 6.6
21.07.2024 PalmeirasA 2-0 45 6.7
13.07.2024 RB BragantinoH 2-1 67 1 2 7.5
10.07.2024 GremioA 0-2 85 6.3
07.07.2024 CorinthiansH 3-0 68 1 1 1 8.0
03.07.2024 CriciumaA 1-0 90 6.6
30.06.2024 FlamengoA 2-1 73 1 6.9
26.06.2024 Atletico ParanaenseH 2-0 77 1 2 7.5
23.06.2024 BahiaA 4-1 57 1 1 7.5
20.06.2024 FluminenseH 2-0 70 1 6.3
16.06.2024 Vasco DA GamaA 0-0 56 6.2
13.06.2024 CuiabaH 2-1 69 6.7
02.06.2024 Sao PauloA 2-0 54 2 6.3
12.05.2024 Atletico GoianienseA 0-1 11 6.7
28.04.2024 VitoriaH 3-1
ŞUT12
GOL1
xG1.0
xG FARKI-0.0over performing
DÖNÜŞÜM%8.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
28' · xG 0.049 25' · xG 0.016 83' · xG 0.032 45' · xG 0.043 5' · xG 0.035 50' · xG 0.167 34' · xG 0.141 · GOL 76' · xG 0.073 12' · xG 0.356 74' · xG 0.06 68' · xG 0.023 53' · xG 0.029
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Korner — 4 (%33) Asist sonrası — 3 (%25) Kontra atak — 3 (%25) Açık oyun — 1 (%8) Taç sonrası — 1 (%8) 12 şut
  • Korner4%33
  • Asist sonrası3%25
  • Kontra atak3%25
  • Açık oyun1%8
  • Taç sonrası1%8
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 10 (%83) Sol ayak — 2 (%17) 12 şut
  • Sağ ayak10%83
  • Sol ayak2%17
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR12 şut
1-15' — 2 16-30' — 2 31-45' — 2 46-60' — 2 61-75' — 2 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 1-15'
  • 1-15' 2 %17
  • 16-30' 2 %17
  • 31-45' 2 %17
  • 46-60' 2 %17
  • 61-75' 2 %17
  • 76-90+' 2 %17
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2019–2025 · 140 maç
Nacional 14maç 2025
Juventude 14maç 2025
Santos 7maç 2025
Cruzeiro 27maç 2024
Palmeiras 58maç 2020–2022
FC Porto 20maç 2022
Brazil U17 2019
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-30 CD Nacional FC Porto Kiralıktan geri döndü30 Haz 2026
2026-06-29 Nacional FC Porto
2025-07-15 Santos FC FC Porto Kiralıktan geri döndü15 Tem 2025
2025-02-04 Porto Santos loan transfer
2024-12-31 Cruzeiro Porto End of loan
2024-01-01 Porto Cruzeiro loan transfer
2022-07-22 Palmeiras Porto €10.34m
2020-01-01 Palmeiras U20 Palmeiras -
2019-01-01 Palmeiras U17 Palmeiras U20 -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
12.2023 Uyluk sakatlığıKadroda yok 2 maç
10.2023 Kas sakatlığıKadroda yok 2 maç
02.2023 Ayak bileği sakatlığıKadroda yok 1 maç
11.2022 SakatlıkŞüpheli 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Clube do Remo %50 2026-08-29
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 827 dk

İzlemede: Dengeli hücum profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU47.5Primeira Liga 2025
PERFORMANS28.6827 dk
KARARVeri yetersiz52/100
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet 52.3
Bağlantı kuran forvet 44.6
Çizgi kanadı 42.8
Role fit sinyali var ama confidence 85/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 177 oyuncu
Scout skoru %49
Performans %38
Dakika %64
Değer / getiri %14
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %56
Performans %42
Dakika %75
Değer / getiri %19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating 6.65 7.15 93
Dakika güvenliği 50.3 76 66
Müdahale / 90 2.07 1.4 100
İkili mücadele kazanma 41.94 50 84
Performans skoru 28.6 76 38
Şut / 90 1.09 3 36
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam