Gabriel Davi Gomes Sara
Portugal · Midfielder

Gabriel Davi Gomes Sara

YAŞ22
BOY175
KİLO67
KULÜPWolves
DOĞUM YERİVila Verde
LİGLeague Cup
BU SEZON2G · 0A
Gol20.72 / 90
Asist00.00 / 90
Şut51.81 / 90
Kilit pas10.36 / 90
Başarılı dripling62.17 / 90
Kazanılan ikili124.34 / 90
Rating6.99
OYUNCU PROFİLİChampionship 2026 · 102 orta sahalar
Kilit pas — %12 (0.36) Asist — %0 (0.00) Drible — %95 (2.17) Pas isabeti — %57 (%83) Top kapma — %14 (1.08) İkili mücadele — %58 (%50) 39 ORT. % 12 0 95 57 14 58
  • Kilit pas 0.36 %12
  • Asist 0.00 %0
  • Drible 2.17 %95
  • Pas isabeti %83 %57
  • Top kapma 1.08 %14
  • İkili mücadele %50 %58
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 249 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥉 Championship2026 · Wolves · 3 maç 2gol3.
8. Primeira Liga2023 · Estoril · 30 maç 7asist8.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Taça de Portugal2020/2021 · Portugal
🥈 Taça da Liga2023/2024 · Portugal · 2nd Place
🥈 Taça de Portugal2022/2023 · Portugal · 2nd Place
🥈 Super Cup2021/2022 · Portugal · 2nd Place
🥈 Taça da Liga2020/2021 · Portugal · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 14 G+A
2020 0 2021 0 2022 1 2023 14 2024 2 2025 2 2026 2
GolAsist
2026/27 4 249 2 0 6.99
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipWolves 4 249 2 0 6.99
Şut5%60 isabet
Kilit pas1
Drible6%75 başarı
İkili kazanılan12%50
Müdahale3
Faul33 kazanılan
İlk 114
G+A / 900.72
2025/26 26 980 2 0 6.56
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueWolves 26 980 2 0 6.56
Şut18%28 isabet
Kilit pas4
Drible8%35 başarı
İkili kazanılan41%44
Müdahale22
Faul66 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11917 yedek
G+A / 900.18
2024/25 34 823 2 0 6.74
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueWolves 34 823 2 0 6.74
Şut5%60 isabet
Kilit pas13
Drible5%42 başarı
İkili kazanılan42%48
Müdahale23
Faul46 kazanılan
İlk 11727 yedek
G+A / 900.22
2023/24 30 2.446 7 7 7.04
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaEstoril 30 2.446 7 7 7.04
Şut34%53 isabet
Kilit pas35
Drible30%40 başarı
İkili kazanılan107%42
Müdahale46
Faul2418 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11264 yedek
G+A / 900.52
Kart51
2022/23 28 515 1 0 6.45
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaSC Braga 20 241 1 0 6.62
UEFA Europa LeagueSC Braga 6 184 0 0 6.34
UEFA Europa Conference LeagueSC Braga 2 90 0 0 6.20
Şut10%60 isabet
Kilit pas2
Drible5%24 başarı
İkili kazanılan23%34
Müdahale8
Faul38 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11325 yedek
G+A / 900.17
Kart2
2021/22 21 1.170 0 0 6.55
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaSC Braga 14 749 0 0 6.62
UEFA Europa LeagueSC Braga 7 421 0 0 6.43
Şut17%47 isabet
Kilit pas8
Drible13%30 başarı
İkili kazanılan51%37
Müdahale18
Faul914 kazanılan
Ofsayt5
İlk 11165 yedek
2020/21 12 13 0 0 6.70
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaSC Braga 12 13 0 0 6.70
Şut1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan1%33
Faul1
TOPLAM GOL8
İLK 111944 yedek girdi
FORMA21
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR8 gol
1-15' — 0 16-30' — 2 31-45' — 2 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 4 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 4 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 2 %25
  • 31-45' 2 %25
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 4 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-2-1 — 34 4-2-3-1 — 9 3-5-2 — 7 4-1-4-1 — 3 4-3-3 — 3 3-4-3 — 2 58 maç
  • 3-4-2-134%59
  • 4-2-3-19%16
  • 3-5-27%12
  • 4-1-4-13%5
  • 4-3-33%5
  • 3-4-32%3
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
01.09.2026 West HamA 4-2 60 1 6.0
29.08.2026 Stoke CityH 4-1 77 2 2 8.7
22.08.2026 PrestonA 1-3 45 1 6.3
14.08.2026 BlackburnH 2-2 67 1 7.0
24.05.2026 BurnleyA 1-1 82 1 6.5
17.05.2026 FulhamH 1-1 85 3 6.9
09.05.2026 BrightonA 3-0 23 6.2
02.05.2026 SunderlandH 1-1 38 6.3
25.04.2026 TottenhamH 0-1 71 5.9
18.04.2026 LeedsA 3-0 34 1 6.3
10.04.2026 West HamA 4-0 25 5.5
16.03.2026 BrentfordA 2-2 3
03.03.2026 LiverpoolH 2-1 21 1 2 7.3
27.02.2026 Aston VillaH 2-0 1
22.02.2026 Crystal PalaceA 1-0
18.02.2026 ArsenalH 2-2 20 6.6
11.02.2026 Nottingham ForestA 0-0 60 6.9
07.02.2026 ChelseaH 1-3 47 1 6.7
31.01.2026 BournemouthH 0-2 71 6.6
24.01.2026 Manchester CityA 2-0 48 6.3
18.01.2026 NewcastleH 0-0 11 6.6
26.10.2025 BurnleyH 2-3 90 3 6.5
18.10.2025 SunderlandA 2-0 76 1 6.6
05.10.2025 BrightonH 1-1
27.09.2025 TottenhamA 1-1
20.09.2025 LeedsH 1-3 45 1 6.7
13.09.2025 NewcastleA 1-0 77 3 6.9
30.08.2025 EvertonH 2-3 26 1 2 7.7
23.08.2025 BournemouthA 1-0
16.08.2025 Manchester CityH 0-4 26 6.2
25.05.2025 BrentfordH 1-1 25 6.6
20.05.2025 Crystal PalaceA 4-2 81 6.3
10.05.2025 BrightonH 0-2 31 6.5
02.05.2025 Manchester CityA 1-0 24 6.6
26.04.2025 LeicesterH 3-0 13 1 2 7.9
20.04.2025 Manchester UnitedA 0-1 16 6.9
13.04.2025 TottenhamH 4-2 20 6.3
05.04.2025 IpswichA 1-2 25 7.0
15.03.2025 SouthamptonA 1-2
08.03.2025 EvertonH 1-1
01.02.2025 Aston VillaH 2-0 17 6.6
25.01.2025 ArsenalH 0-1 9 6.3
20.01.2025 ChelseaA 3-1 16 7.0
15.01.2025 NewcastleA 3-0 69 7.2
06.01.2025 Nottingham ForestH 0-3 90 1 7.2
29.12.2024 TottenhamA 2-2 12 6.9
26.12.2024 Manchester UnitedH 2-0 13 6.3
22.12.2024 LeicesterA 0-3 83 1 1 7.7
14.12.2024 IpswichH 1-2
09.12.2024 West HamA 2-1 14 6.3
04.12.2024 EvertonA 4-0 13 6.9
30.11.2024 BournemouthH 2-4 45 6.3
23.11.2024 FulhamA 1-4 89 6.6
09.11.2024 SouthamptonH 2-0 1
02.11.2024 Crystal PalaceH 2-2
26.10.2024 BrightonA 2-2 1
20.10.2024 Manchester CityH 1-2
05.10.2024 BrentfordA 5-3
28.09.2024 LiverpoolH 1-2
21.09.2024 Aston VillaA 3-1 19 6.7
ŞUT25
GOL5
xG3.0
xG FARKI+2.0over performing
DÖNÜŞÜM%20.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
83' · xG 0.093 25' · xG 0.067 20' · xG 0.124 63' · xG 0.024 70' · xG 0.109 28' · xG 0.031 90' · xG 0.277 · GOL 78' · xG 0.305 · GOL 90' · xG 0.151 83' · xG 0.081 36' · xG 0.044 6' · xG 0.114 51' · xG 0.057 90' · xG 0.092 79' · xG 0.269 · GOL 77' · xG 0.011 41' · xG 0.094 11' · xG 0.063 1' · xG 0.107 45' · xG 0.033 23' · xG 0.404 · GOL 19' · xG 0.36 · GOL 15' · xG 0.046 45' · xG 0.022 48' · xG 0.041
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 11 (%44) Açık oyun — 9 (%36) Kontra atak — 3 (%12) Korner — 1 (%4) Taç sonrası — 1 (%4) 25 şut
  • Asist sonrası11%44
  • Açık oyun9%36
  • Kontra atak3%12
  • Korner1%4
  • Taç sonrası1%4
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 16 (%64) Sol ayak — 5 (%20) Kafa — 4 (%16) 25 şut
  • Sağ ayak16%64
  • Sol ayak5%20
  • Kafa4%16
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR25 şut
1-15' — 4 16-30' — 5 31-45' — 4 46-60' — 2 61-75' — 2 76-90+' — 8 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 8 76-90+'
  • 1-15' 4 %16
  • 16-30' 5 %20
  • 31-45' 4 %16
  • 46-60' 2 %8
  • 61-75' 2 %8
  • 76-90+' 8 %32
AKSİYON HARİTASI810 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 8 9 9 9 10 10 10 10 10 10 10 10 10 11 11 11 11 12 12 12 12 13 14 15 17 18 19 20
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %59 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 8 9 9 9 9 10 10 10 10 11 12 13 14 17
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %62 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %56 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 3 5 5 5 5 5 5 6 6 6 11
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %37 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR810
Pas 453 Pas — 453 (%60) Top teması 66 Top teması — 66 (%9) Top k… 46 Top kazanma — 46 (%6) Çalım 40 Çalım — 40 (%5) Korne… 35 Korner kazandırma — 35 (%5) Müda… 32 Müdahale — 32 (%4) İsabetsiz şut — 24 (%3) Bloke edilen pas — 21 (%3) Hava topu — 20 (%3) Faul — 16 (%2)
  • Pas453%60
  • Top teması66%9
  • Top kazanma46%6
  • Çalım40%5
  • Korner kazandırma35%5
  • Müdahale32%4
  • İsabetsiz şut24%3
  • Bloke edilen pas21%3
  • Hava topu20%3
  • Faul16%2
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 155 maç
Wolves 64maç 2024–2026
Estoril 30maç 2023
SC Braga 61maç 2020–2022
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2026 Kasık sakatlığıKadroda yok 11 maç
11.2025 Kas sakatlığıKadroda yok 1 maç
02.2025 SakatlıkKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥 Primeira Liga2023 · Estoril 1kırmızı · 30 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 980 dk

İzlemede: Dengeli hücum profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU53.3Premier League 2025
PERFORMANS34.0980 dk
KARARVeri yetersiz60/100
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet 65.7
Pivot forvet 55.3
Bağlantı kuran forvet 54.9
Role fit sinyali var ama confidence 99/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 158 oyuncu
Scout skoru %57
Performans %41
Dakika %54
Değer / getiri %30
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %65
Performans %48
Dakika %78
Değer / getiri %19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 70.7 76 93
Ortalama rating 6.56 7.15 92
Müdahale / 90 2.02 1.4 100
İkili mücadele kazanma 44.09 50 88
Performans skoru 34 76 45
Şut / 90 1.65 3 55
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam