LİGWorld Cup - Qualification South America
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut40.48 / 90
Kilit pas121.43 / 90
Başarılı dripling70.83 / 90
Kazanılan ikili414.89 / 90
Rating6.73
OYUNCU PROFİLİSerie A 2026 · 111 defanslar
- Müdahale 2.26 %88
- Pas arası 1.07 %56
- Blok 0.48 %51
- İkili mücadele %51 %22
- Pas isabeti %80 %14
- Faul (az iyi) 1.67 %15
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 755 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
10.
Serie A2025 · Cruzeiro · 30 maç
6asist10.
12.
Serie A2024 · Cruzeiro · 34 maç
5asist12.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Olympics Men2016 Rio de Janeiro · World
🏆
Gaúcho 12016 · Brazil
🏆
Gaúcho 12015 · Brazil
🥈
CONMEBOL Sudamericana2024 · South-America · 2nd Place
🥈
Mineiro 12024 · Brazil · 2nd Place
🥈
Gaúcho 12017 · Brazil · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 10 G+A
GolAsist
2026/27
19
755
0
0
6.73
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%50 isabet
Kilit pas12
Drible7%88 başarı
İkili kazanılan41%51
Müdahale19
Faul144 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11910 yedek
Kart31
Kaptan1maçta
2025/26
32
2.311
0
6
7.11
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%25 isabet
Kilit pas41
Drible21%39 başarı
İkili kazanılan129%45
Müdahale75
Faul4018 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11257 yedek
G+A / 900.23
Kart41
Kaptan1maçta
2024/25
33
2.895
5
5
7.32
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut36%36 isabet
Kilit pas39
Drible38%46 başarı
İkili kazanılan194%51
Müdahale99
Faul4223 kazanılan
Penaltı3
İlk 11321 yedek
G+A / 900.31
Kart8
Kaptan1maçta
2023/24
34
2.715
0
2
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%18 isabet
Kilit pas31
Drible29%45 başarı
İkili kazanılan173%50
Müdahale64
Faul4448 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11313 yedek
G+A / 900.07
Kart6
2020/21
15
478
0
0
6.58
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas1
Drible5%56 başarı
İkili kazanılan33%50
Müdahale14
Faul66 kazanılan
İlk 1178 yedek
Kart2
TOPLAM GOL53 penaltı
İLK 116714 yedek girdi
KART16
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA13
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
- 1-15' 2 %40
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 2 %40
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %20
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-148%62
- 4-3-316%21
- 4-3-2-16%8
- 3-5-24%5
- 4-2-2-23%4
- 3-4-1-21%1
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları9verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Vasco DA GamaAC | 3-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 22.08.2026 | FlamengoH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.08.2026 | CorinthiansA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 09.08.2026 | MirassolH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 31.07.2026 | CoritibaA | 0-1 | 93 | 2 | 7.3 | ||
| 26.07.2026 | BotafogoH | 0-1 | 19↑ | – | 6.9 | ||
| 23.07.2026 | InternacionalA | 1-2 | 2↑ | – | – | ||
| 03.05.2026 | Atletico-MGH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 25.04.2026 | RemoA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.04.2026 | RB BragantinoH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.04.2026 | Sao PauloA | 4-1 | 45 | 2 | 6.5 | ||
| 01.04.2026 | VitoriaH | 3-0 | 75 | – | 6.9 | ||
| 22.03.2026 | SantosH | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 18.03.2026 | Atletico ParanaenseA | 2-1 | 89 | – | 6.0 | ||
| 15.03.2026 | Vasco DA GamaH | 3-3 | 91 | – | 7.5 | ||
| 25.02.2026 | CorinthiansH | 1-1 | 80 | – | 6.6 | ||
| 11.02.2026 | MirassolA | 2-2 | 22↑ | – | 6.7 | ||
| 06.02.2026 | CoritibaH | 1-2 | 59 | – | 6.3 | ||
| 30.01.2026 | BotafogoA | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.12.2025 | BotafogoH | 2-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 30.11.2025 | CearaA | 1-1 | 96 | – | 6.7 | ||
| 23.11.2025 | CorinthiansH | 3-0 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 20.11.2025 | JuventudeA | 3-3 | 73 | 1 | – | 7.2 | |
| 09.11.2025 | FluminenseH | 0-0 | 83 | – | 7.7 | ||
| 05.11.2025 | GremioA | 0-1 | 90 | 1 | – | 7.3 | |
| 01.11.2025 | VitoriaH | 3-1 | 90 | – | 6.0 | ||
| 26.10.2025 | PalmeirasA | 0-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 19.10.2025 | Fortaleza ECH | 1-0 | 27↑ | – | 6.3 | ||
| 16.10.2025 | Atletico-MGA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 02.10.2025 | FlamengoA | 0-0 | 83 | 1 | 7.2 | ||
| 27.09.2025 | Vasco DA GamaA | 2-0 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 21.09.2025 | RB BragantinoH | 2-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 15.09.2025 | BahiaA | 1-2 | 90 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 31.08.2025 | Sao PauloH | 1-0 | 97 | 1 | 7.9 | ||
| 23.08.2025 | InternacionalH | 2-1 | 89 | 1 | 1 | 8.3 | |
| 10.08.2025 | SantosH | 1-2 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 03.08.2025 | BotafogoA | 0-2 | 90 | – | 7.5 | ||
| 23.07.2025 | CorinthiansA | 0-0 | 95 | 1 | 6.6 | ||
| 20.07.2025 | JuventudeH | 4-0 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 17.07.2025 | FluminenseA | 0-2 | 27↑ | 1 | 6.7 | ||
| 13.07.2025 | GremioH | 4-1 | 21 | – | 6.5 | ||
| 12.06.2025 | VitoriaA | 0-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 01.06.2025 | PalmeirasH | 2-1 | 90 | 1 | 8.0 | ||
| 25.05.2025 | Fortaleza ECA | 0-2 | 90 | 1 | 8.5 | ||
| 18.05.2025 | Atletico-MGH | 0-0 | 9↑ | – | 6.2 | ||
| 11.05.2025 | Sport RecifeA | 0-4 | 28↑ | – | 6.9 | ||
| 04.05.2025 | FlamengoH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.04.2025 | BahiaH | 3-0 | 45↑ | – | 6.3 | ||
| 13.04.2025 | Sao PauloA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.04.2025 | InternacionalA | 3-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 29.03.2025 | MirassolHC | 2-1 | 98 | 2 | 2 | 7.9 | |
| 08.12.2024 | JuventudeA | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 05.12.2024 | PalmeirasH | 1-2 | 90 | – | 7.7 | ||
| 01.12.2024 | RB BragantinoA | 1-1 | 97 | 3 | 7.2 | ||
| 28.11.2024 | GremioH | 1-1 | 90 | 2 | 7.5 | ||
| 09.11.2024 | CriciumaH | 2-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 07.11.2024 | FlamengoH | 0-1 | 90 | 2 | 7.6 | ||
| 26.10.2024 | Atletico ParanaenseA | 3-0 | 45↑ | – | 6.3 | ||
| 19.10.2024 | BahiaH | 1-1 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 04.10.2024 | FluminenseA | 1-0 | 90 | – | 6.0 |
ŞUT6
GOL0
xG0.1
xG FARKI-0.1under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Açık oyun2%33
- Korner1%17
- Duran top1%17
- Asist sonrası1%17
- Serbest vuruş1%17
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak5%83
- Sol ayak1%17
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR6 şut
- 1-15' 1 %17
- 16-30' 2 %33
- 31-45' 1 %17
- 46-60' 1 %17
- 61-75' 1 %17
- 76-90+' 0 %0
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2014–2026 · 133 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2022
Diz sakatlığıKadroda yok
9 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAggregated only · 2311 dk
İzlemede: Agresif savunma profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU68.6Serie A 2025
PERFORMANS73.42311 dk
KARARVeri yetersiz52/100
FORM TRENDİStabil-0.3
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ofansif bek
56.2
Ayağı iyi stoper
54.3
Defansif bek
53.6
Role fit sinyali var ama confidence 80/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 288 oyuncu
Scout skoru
%89
Performans
%93
Dakika
%88
Değer / getiri
%3
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%88
Performans
%92
Dakika
%91
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90
1.31
1.4
94
Pas hacmi / 90
43.77
48
91
Performans skoru
56
74
76
Müdahale / 90
1.63
2.5
65
Başarılı drible / 90
0.98
1.1
89
Pas arası / 90
1.14
1.6
71
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta -0.05. Dakika delta -35.2.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Kassoum OuattaraMonaco · 21
%95
0gol
3asist
69scout
€12.00M
Ligue 1
Tim TrummerRed Bull Salzburg · 20
%63
1gol
1asist
70scout
€1.50M
Bundesliga
Christopher LenzFortuna Düsseldorf · 31
%63
0gol
1asist
58scout
€400K
2. Bundesliga
Adrià PedrosaElche · 27
%62
1gol
1asist
62scout
€10.00M
La Liga
Arne SickerArminia Bielefeld · 29
%62
0gol
2asist
65scout
€300K
2. Bundesliga
Alexis SotoDefensa Y Justicia · 32
%61
0gol
6asist
62scout
Liga Profesional Argentina
Hugo BuenoWolves · 23
%61
1gol
2asist
72scout
€4.00M
Premier League
Mats RotsTwente · 19
%60
4gol
4asist
74scout
€10.00M
Eredivisie
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



