Dango Aboubacar Faissal Ouattara
France · Defender

Dango Aboubacar Faissal Ouattara

YAŞ21
BOY176
KİLO73
DOĞUM YERİParis
LİGSüper Lig
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili34.43 / 90
Rating6.47
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist 0.000.27
Şut 0.000.55
Kilit pas 0.001.55
Başarılı dripling 0.000.82
Kazanılan ikili 4.435.66
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
9. Coupe de France2023 · Monaco · 3 maç 2asist9.
35. Ligue 12025 · Monaco · 10 maç 3asist35.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Trofeo Joan Gamper2024 · World
🥈 Trophée des Champions2024/2025 · France · 2nd Place
🥈 Ligue 12023/2024 · France · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 3 G+A
2023 1 2024 1 2025 3 2026 0
GolAsist
2026/27 4 61 0 0 6.47
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Süper LigBeşiktaş 4 61 0 0 6.47
İkili kazanılan3%60
Müdahale2
Faul1
İlk 1113 yedek
2025/26 30 1.262 0 3 6.61
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Monaco 22 985 0 3 6.58
UEFA Champions LeagueMonaco 8 277 0 0 6.72
Şut9%11 isabet
Kilit pas18
Drible10%29 başarı
İkili kazanılan78%48
Müdahale37
Faul2314 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111416 yedek
G+A / 900.21
Kart4
2024/25 35 420 0 1 6.57
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Monaco 25 400 0 1 6.58
UEFA Champions LeagueMonaco 10 20 0 0 6.40
Şut2%50 isabet
Kilit pas6
Drible7%41 başarı
İkili kazanılan22%33
Müdahale9
Faul112 kazanılan
İlk 11530 yedek
G+A / 900.21
Kart2
2023/24 24 647 1 0 6.86
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Monaco 24 647 1 0 6.86
Şut7%71 isabet
Kilit pas6
Drible8%47 başarı
İkili kazanılan50%51
Müdahale17
Faul109 kazanılan
İlk 11717 yedek
G+A / 900.14
Kart2
TOPLAM GOL1
İLK 113072 yedek girdi
KART9
FORMA20
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 1 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 46-60'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 1 %100
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 43 3-4-2-1 — 19 4-4-2 — 12 4-1-4-1 — 7 4-2-2-2 — 5 4-3-3 — 4 90 maç
  • 4-2-3-143%48
  • 3-4-2-119%21
  • 4-4-212%13
  • 4-1-4-17%8
  • 4-2-2-25%6
  • 4-3-34%4
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
1 M. SalisuM. Salisu 1 L. CamaraL. Camara Ouattara 2
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 FenerbahçeA 1-2 43 0 6.2
31.08.2026 Çorum FKH 6-2
23.08.2026 AlanyasporA 1-0 14 6.7
16.08.2026 EyüpsporH 1-0 4
22.03.2026 LyonA 1-2
14.03.2026 Stade Brestois 29H 2-0 5
31.01.2026 RennesH 4-0 91 1 6.9
28.01.2026 JuventusH 0-0
24.01.2026 Le HavreA 0-0 57 6.9
20.01.2026 Real MadridA 6-1 29 1 6.0
16.01.2026 LorientH 1-3 70 6.7
03.01.2026 LyonH 1-3 54 6.2
14.12.2025 MarseilleA 1-0
09.12.2025 GalatasarayH 1-0 8 6.7
05.12.2025 Stade Brestois 29A 1-0
29.11.2025 Paris Saint GermainH 1-0
26.11.2025 PafosA 2-2
22.11.2025 RennesA 4-1 90 5.9
08.11.2025 LensH 1-4 90 6.3
04.11.2025 Bodo/GlimtA 0-1 90 1 7.2
01.11.2025 Paris FCH 0-1 45 6.3
29.10.2025 NantesA 3-5 97 2 7.2
25.10.2025 ToulouseH 1-0 90 1 1 7.9
22.10.2025 TottenhamH 0-0 70 1 7.2
18.10.2025 AngersA 1-1 70 6.3
05.10.2025 NiceH 2-2 70 3 6.2
01.10.2025 Manchester CityH 2-2 68 6.3
27.09.2025 LorientA 3-1
21.09.2025 MetzH 5-2 79 1 6.6
18.09.2025 Club Brugge KVA 4-1 12 6.9
13.09.2025 AuxerreA 1-2 63 6.2
31.08.2025 StrasbourgH 3-2
24.08.2025 LilleA 1-0 14 6.5
16.08.2025 Le HavreH 3-1
03.05.2025 Saint EtienneA 1-3
07.03.2025 ToulouseA 1-1
28.02.2025 ReimsH 3-0
22.02.2025 LilleA 2-1
18.02.2025 BenficaA 3-3 10 6.5
15.02.2025 NantesH 7-1
12.02.2025 BenficaH 0-1
07.02.2025 Paris Saint GermainA 4-1
01.02.2025 AuxerreH 4-2
29.01.2025 InterA 3-0
25.01.2025 RennesH 3-2
21.01.2025 Aston VillaH 1-0
17.01.2025 MontpellierA 2-1 61 5.9
10.01.2025 NantesA 2-2 61 6.9
18.12.2024 Paris Saint GermainH 2-4
14.12.2024 ReimsA 0-0 68 6.2
11.12.2024 ArsenalA 3-0
07.12.2024 ToulouseH 2-0 11 6.3
01.12.2024 MarseilleA 2-1 15 6.5
27.11.2024 BenficaH 2-3
22.11.2024 Stade Brestois 29H 3-2 1
09.11.2024 StrasbourgA 1-3
05.11.2024 BolognaA 0-1
01.11.2024 AngersH 0-1 11 6.3
27.10.2024 NiceA 2-1 10 6.7
22.10.2024 FK Crvena ZvezdaH 5-1
ŞUT13
GOL0
xG0.9
xG FARKI-0.9under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
35' · xG 0.079 88' · xG 0.1 50' · xG 0.04 20' · xG 0.012 45' · xG 0.06 78' · xG 0.36 2' · xG 0.033 31' · xG 0.054 68' · xG 0.034 62' · xG 0.094 19' · xG 0.027 16' · xG 0.029 82' · xG 0.023
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 6 (%46) Korner — 4 (%31) Açık oyun — 2 (%15) Kontra atak — 1 (%8) 13 şut
  • Asist sonrası6%46
  • Korner4%31
  • Açık oyun2%15
  • Kontra atak1%8
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 7 (%54) Sağ ayak — 3 (%23) Kafa — 3 (%23) 13 şut
  • Sol ayak7%54
  • Sağ ayak3%23
  • Kafa3%23
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR13 şut
1-15' — 1 16-30' — 3 31-45' — 3 46-60' — 1 61-75' — 2 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 16-30'
  • 1-15' 1 %8
  • 16-30' 3 %23
  • 31-45' 3 %23
  • 46-60' 1 %8
  • 61-75' 2 %15
  • 76-90+' 3 %23
AKSİYON HARİTASI707 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 9 9 9 11 11 11 12 12 13 13 14 14 14 15 16 18 19 21 23 23 25 26 33 34
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %56 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 5 5 5 5 6 6 6 6 7 7 8 9 9 9 10 10 12 13 14 16 17 18 18 19 19 23 25 31
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %58 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 5 5 5 7
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %55 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 5
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %44 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR707
Pas 435 Pas — 435 (%66) Top tem… 48 Top teması — 48 (%7) Top k… 39 Top kazanma — 39 (%6) Çalım 31 Çalım — 31 (%5) Faul 22 Faul — 22 (%3) Müdahale — 22 (%3) Hava topu — 21 (%3) Bloke edilen pas — 16 (%2) Uzaklaştırma — 13 (%2) Top kaptırma — 13 (%2)
  • Pas435%66
  • Top teması48%7
  • Top kazanma39%6
  • Çalım31%5
  • Faul22%3
  • Müdahale22%3
  • Hava topu21%3
  • Bloke edilen pas16%2
  • Uzaklaştırma13%2
  • Top kaptırma13%2
PİYASA DEĞERİ€12.00M+71.4%
KAÇIRDIĞI MAÇ19
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 93 maç
Beşiktaş 4maç 2026
Monaco 89maç 2023–2025
France U21 2025
France U20 2024
France U19 2023
Amiens 2022
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-30 Monaco Beşiktaş
2023-11-01 Amiens SC Monaco €2.00m
2022-07-01 Amiens SC B Amiens SC -
2021-07-01 Amiens SC U19 Amiens SC B -
2020-07-01 Montrouge U17 Amiens SC U19 ?
2019-07-01 Montrouge Jgd Montrouge U17 -
2017-07-01 US Ivry Yth. Montrouge Jgd free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2026 Diz sakatlığıKadroda yok 7 maç
03.2026 Baldır sakatlığıKadroda yok 12 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 985 dk

Takip listesi: Agresif savunma profili

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Teknik verimde soru işaretiDrible, ikili mücadele ve isabet verimi daha yakından bakılmayı gerektiriyor.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU69.0Ligue 1 2025
PERFORMANS63.3985 dk
KARARİzlemeye değer66/100
ROL UYUMU2025
Ofansif bek 85.8
Defansif bek 75.0
Agresif stoper 74.7
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 229 oyuncu
Scout skoru %80
Performans %69
Dakika %58
Değer / getiri %13
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %88
Performans %72
Dakika %72
Değer / getiri %6
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90 1.55 1.4 100
Müdahale / 90 2.47 2.5 99
Asist / 90 0.27 0.22 100
Dakika güvenliği 71.3 78 91
Pas arası / 90 1.64 1.6 100
Performans skoru 63.3 74 86
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam