LİGEredivisie
BU SEZON1G · 1A
Gol10.26 / 90
Asist10.26 / 90
Şut41.05 / 90
Kilit pas30.79 / 90
Başarılı dripling41.05 / 90
Kazanılan ikili174.47 / 90
Rating7.28
OYUNCU PROFİLİEredivisie 2026 · 67 defanslar
- Müdahale 1.32 %42
- Pas arası 1.05 %52
- Blok 0.00 %0
- İkili mücadele %57 %58
- Pas isabeti %93 %92
- Faul (az iyi) 0.26 %86
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 342 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
7.
Eredivisie2025 · PSV Eindhoven · 26 maç
9asist7.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
EredivisieNone · Netherlands
🏆
CONMEBOL U17None · South America
🏆
KNVB BekerNone · Netherlands
🏆
Super CupNone · Netherlands
🏆
Super Cup2025 · Netherlands
🏆
Eredivisie2024/2025 · Netherlands
🏆
Eredivisie2023/2024 · Netherlands
🏆
Super Cup2023 · Netherlands
🏆
KNVB Beker2022/2023 · Netherlands
🏆
Super Cup2022 · Netherlands
🏆
KNVB Beker2021/2022 · Netherlands
🏆
Super Cup2021 · Netherlands
🏆
Eredivisie2017/2018 · Netherlands
🏆
CONMEBOL U172015 · South America
🥈
EredivisieNone · Netherlands · 2nd Place
🥈
Super CupNone · Netherlands · 2nd Place
🥈
Super Cup2024 · Netherlands · 2nd Place
🥈
Eredivisie2022/2023 · Netherlands · 2nd Place
🥈
Eredivisie2021/2022 · Netherlands · 2nd Place
🥈
Eredivisie2020/2021 · Netherlands · 2nd Place
🥈
Eredivisie2018/2019 · Netherlands · 2nd Place
🥈
Super Cup2018 · Netherlands · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 12 G+A
GolAsist
2026/27
4
342
1
1
7.28
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%75 isabet
Kilit pas3
Drible4%44 başarı
İkili kazanılan17%57
Müdahale5
Faul15 kazanılan
İlk 114
G+A / 900.53
Kaptan4maçta
2025/26
33
2.716
1
11
7.10
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%53 isabet
Kilit pas43
Drible39%53 başarı
İkili kazanılan157%54
Müdahale78
Faul2121 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11312 yedek
G+A / 900.4
Kart3
Kaptan4maçta
2024/25
36
2.846
0
6
7.10
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut21%33 isabet
Kilit pas41
Drible39%47 başarı
İkili kazanılan148%52
Müdahale75
Faul2213 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11324 yedek
G+A / 900.19
Kart3
2023/24
24
1.068
1
0
6.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%60 isabet
Kilit pas12
Drible13%57 başarı
İkili kazanılan53%54
Müdahale19
Faul68 kazanılan
İlk 111113 yedek
G+A / 900.08
2022/23
11
241
0
0
6.63
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas6
Drible5%83 başarı
İkili kazanılan18%62
Müdahale9
Faul23 kazanılan
İlk 1129 yedek
Kart2
2021/22
52
2.855
2
6
7.09
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut19%58 isabet
Kilit pas48
Drible43%53 başarı
İkili kazanılan184%53
Müdahale86
Faul2521 kazanılan
Ofsayt4
İlk 113319 yedek
G+A / 900.25
Kart4
2020/21
25
1.150
2
1
6.79
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%56 isabet
Kilit pas16
Drible16%52 başarı
İkili kazanılan72%46
Müdahale28
Faul2118 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111312 yedek
G+A / 900.23
Kart2
TOPLAM GOL1
İLK 11676 yedek girdi
KART6
FORMA17
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-337%51
- 4-2-3-131%42
- 4-4-25%7
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları15verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | UtrechtAC | 1-6 | 88 | 1 | 2 | 7.6 | |
| 23.08.2026 | GroningenHC | 5-1 | 75 | 1 | – | 7.2 | |
| 15.08.2026 | ExcelsiorAC | 1-2 | 89 | 1 | 6.3 | ||
| 08.08.2026 | Fortuna SittardHC | 2-2 | 90 | 1 | 8.0 | ||
| 02.05.2026 | AjaxAC | 2-2 | 91 | – | 6.9 | ||
| 23.04.2026 | PEC ZwolleHC | 6-1 | 81 | 1 | 7.7 | ||
| 11.04.2026 | Sparta RotterdamAC | 0-2 | 88 | 1 | 7.3 | ||
| 04.04.2026 | UtrechtH | 4-3 | 92 | 1 | 1 | 6.7 | |
| 22.03.2026 | TelstarA | 3-1 | 49↑ | 1 | 6.5 | ||
| 28.02.2026 | HeraclesA | 1-3 | 72 | 1 | 7.2 | ||
| 21.02.2026 | HeerenveenH | 3-1 | 93 | 2 | 6.9 | ||
| 13.02.2026 | FC VolendamA | 2-1 | 87 | 1 | 6.9 | ||
| 08.02.2026 | GroningenA | 1-2 | 89 | 1 | – | 7.0 | |
| 01.02.2026 | FeyenoordH | 3-0 | 84 | 1 | 7.3 | ||
| 28.01.2026 | Bayern MünchenH | 1-2 | 82 | – | 7.9 | ||
| 24.01.2026 | NAC BredaH | 2-2 | 94 | – | 7.2 | ||
| 21.01.2026 | NewcastleA | 3-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 17.01.2026 | Fortuna SittardA | 1-2 | 90 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 10.01.2026 | ExcelsiorHC | 5-1 | 76 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 21.12.2025 | UtrechtA | 1-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 13.12.2025 | HeraclesH | 4-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 09.12.2025 | Atletico MadridH | 2-3 | 90 | – | 7.0 | ||
| 30.11.2025 | FC VolendamH | 3-0 | 73 | – | 8.0 | ||
| 26.11.2025 | LiverpoolA | 1-4 | 90 | 1 | – | 7.0 | |
| 22.11.2025 | NAC BredaA | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 09.11.2025 | AZ AlkmaarA | 1-5 | 90 | 1 | 1 | 1 | 8.5 |
| 04.11.2025 | Olympiakos PiraeusA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 31.10.2025 | Fortuna SittardH | 5-2 | 60 | 1 | – | 6.3 | |
| 26.10.2025 | FeyenoordA | 2-3 | 83 | 1 | – | 6.9 | |
| 21.10.2025 | NapoliH | 6-2 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 18.10.2025 | GO Ahead EaglesH | 2-1 | 79 | 1 | 7.3 | ||
| 04.10.2025 | PEC ZwolleA | 0-4 | 73 | – | 6.6 | ||
| 01.10.2025 | Bayer LeverkusenA | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 27.09.2025 | ExcelsiorA | 1-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 21.09.2025 | AjaxH | 2-2 | 21↑ | 1 | – | 7.5 | |
| 17.08.2025 | TwenteA | 0-2 | 75 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 09.08.2025 | Sparta RotterdamH | 6-1 | 94 | – | 7.2 | ||
| 18.05.2025 | Sparta RotterdamA | 1-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 14.05.2025 | HeraclesH | 4-1 | 90 | 1 | – | 7.3 | |
| 11.05.2025 | FeyenoordA | 2-3 | 90 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 03.05.2025 | Fortuna SittardH | 4-1 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 24.04.2025 | TwenteA | 1-3 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 12.04.2025 | Almere City FCH | 5-0 | 90 | 1 | 2 | 8.5 | |
| 05.04.2025 | GroningenA | 1-3 | 90 | – | 6.6 | ||
| 30.03.2025 | AjaxH | 0-2 | 86 | 1 | 6.5 | ||
| 08.03.2025 | HeerenveenH | 2-1 | 89 | 1 | 6.6 | ||
| 19.02.2025 | JuventusH | 3-1 | 120 | – | 6.9 | ||
| 15.02.2025 | UtrechtH | 2-2 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 11.02.2025 | JuventusA | 2-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 08.02.2025 | Willem IIH | 1-1 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 01.02.2025 | NEC NijmegenA | 3-3 | 90 | 2 | – | 8.0 | |
| 29.01.2025 | LiverpoolH | 3-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 25.01.2025 | NAC BredaH | 3-2 | 90 | – | 7.5 | ||
| 21.01.2025 | FK Crvena ZvezdaA | 2-3 | 90 | – | 6.6 | ||
| 18.01.2025 | PEC ZwolleA | 3-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 11.01.2025 | AZ AlkmaarH | 2-2 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 22.12.2024 | FeyenoordH | 3-0 | 83 | – | 8.0 | ||
| 14.12.2024 | HeerenveenA | 1-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 10.12.2024 | Stade Brestois 29A | 1-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 06.12.2024 | TwenteH | 6-1 | 71 | – | 6.6 |
ŞUT26
GOL2
xG1.8
xG FARKI+0.2over performing
DÖNÜŞÜM%7.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası13%50
- Korner5%19
- Açık oyun4%15
- Duran top1%4
- Kontra atak1%4
- Taç sonrası1%4
- Diğer1%4
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak23%88
- Sağ ayak3%12
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR26 şut
- 1-15' 3 %12
- 16-30' 5 %19
- 31-45' 4 %15
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 8 %31
- 76-90+' 6 %23
PİYASA DEĞERİ€17.00M+41.7%
KAÇIRDIĞI MAÇ64
DİSİPLİN1kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 185 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2017-07-01
Desportivo U20
→
PSV U21
?
Desportivo U20
→
PSV U21
?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2026
Kadro dışıKadroda yok
2 maç
03.2026
Diz sakatlığıŞüpheli
19 maç
03.2026
Diz sakatlığıKadroda yok
17 maç
09.2025
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
2 maç
08.2025
Sprained ankleKadroda yok
1 maç
09.2024
Kas sakatlığıŞüpheli
2 maç
08.2024
Kas sakatlığıKadroda yok
2 maç
03.2023
SakatlıkKadroda yok
4 maç
02.2023
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
2 maç
10.2022
Kasık sakatlığıKadroda yok
12 maç
08.2022
Kasık sakatlığıŞüpheli
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
UEFA Europa League2022 · PSV Eindhoven
1kırmızı · 3 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2094 dk
Takip listesi: Pas hacmi yüksek savunmacı
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU68.0Eredivisie 2025
PERFORMANS73.42094 dk
KARARİzlemeye değer64/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ofansif bek
98.4
Ayağı iyi stoper
90.4
Defansif bek
89.5
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 233 oyuncu
Scout skoru
%74
Performans
%94
Dakika
%80
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%86
Performans
%92
Dakika
%88
Değer / getiri
%3
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90
1.5
1.4
100
Müdahale / 90
2.62
2.5
100
Asist / 90
0.39
0.22
100
Pas hacmi / 90
65.07
48
100
Dakika güvenliği
100
78
100
Performans skoru
73.4
74
99
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Arne SickerArminia Bielefeld · 29
%95
0gol
2asist
65scout
€300K
2. Bundesliga
Alexis SotoDefensa Y Justicia · 32
%85
0gol
6asist
62scout
Liga Profesional Argentina
Lazaros RotaAEK Athens FC · 28
%82
0gol
2asist
62scout
UEFA Europa Conference League
Kassoum OuattaraMonaco · 21
%71
0gol
3asist
69scout
€12.00M
Ligue 1
Miro MuheimHamburger SV · 27
%64
0gol
4asist
65scout
€5.00M
Bundesliga
Tim TrummerRed Bull Salzburg · 20
%62
1gol
1asist
70scout
€1.50M
Bundesliga
MarlonGremio · 28
%60
1gol
2asist
65scout
Serie A
WelingtonSouthampton · 24
%60
0gol
2asist
72scout
€3.00M
Championship
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
Heracles Almelo