LİGWorld Cup
BU SEZON3G · 1A
Gol30.70 / 90
Asist00.00 / 90
Şut81.87 / 90
Kilit pas40.93 / 90
Başarılı dripling40.93 / 90
Kazanılan ikili143.26 / 90
Rating7.21
OYUNCU PROFİLİWorld Cup 2026 · 60 forvetler
- Gol 0.70 %71
- Şut 1.9 %51
- Asist 0.00 %0
- Kilit pas 0.93 %42
- Drible 0.93 %61
- İkili mücadele %41 %34
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 386 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇
Bundesliga2026 · Bayern München · 1 maç
2asist1.
🥈
Eredivisie2024 · PSV Eindhoven · 29 maç
11gol8.
11asist2.
5.
Eredivisie2025 · PSV Eindhoven · 27 maç
15gol5.
8asist9.
14.
World Cup2026 · Morocco · 5 maç
3gol14.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 26 G+A
GolAsist
2026/27
8
469
3
1
7.19
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%30 isabet
Kilit pas6
Drible7%64 başarı
İkili kazanılan18%40
Müdahale3
Faul104 kazanılan
Ofsayt3
İlk 1171 yedek
G+A / 900.77
2025/26
41
3.348
19
7
7.09
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut96%50 isabet
Kilit pas57
Drible57%50 başarı
İkili kazanılan186%48
Müdahale59
Faul4650 kazanılan
Ofsayt20
Penaltı1
İlk 11401 yedek
G+A / 900.7
Kart6
2024/25
39
2.513
14
12
7.35
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut77%62 isabet
Kilit pas54
Drible38%45 başarı
İkili kazanılan153%48
Müdahale68
Faul3732 kazanılan
Ofsayt7
İlk 112811 yedek
G+A / 900.93
Kart3
2023/24
36
1.635
8
4
7.19
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut48%60 isabet
Kilit pas41
Drible37%59 başarı
İkili kazanılan108%50
Müdahale37
Faul2424 kazanılan
Ofsayt4
İlk 111620 yedek
G+A / 900.66
Kart1
2022/23
23
966
0
2
6.73
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut20%50 isabet
Kilit pas20
Drible18%51 başarı
İkili kazanılan54%42
Müdahale26
Faul174 kazanılan
Ofsayt4
İlk 111211 yedek
G+A / 900.19
Kart1
2021/22
5
0
0
0
–
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
2020/21
4
14
0
0
6.30
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
İkili kazanılan2%33
Müdahale1
TOPLAM GOL362 penaltı
İLK 117515 yedek girdi
KART8
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA34
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR36 gol
- 1-15' 5 %14
- 16-30' 9 %25
- 31-45' 8 %22
- 46-60' 2 %6
- 61-75' 8 %22
- 76-90+' 4 %11
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-343%48
- 4-2-3-138%42
- 4-4-25%6
- 4-1-4-13%3
- 3-3-1-31%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar19aldığı asist
Onun asist yaptıkları17verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | FC Schalke 04A | 0-0 | 57 | 1 | 6.5 | ||
| 28.08.2026 | VfB StuttgartH | 5-1 | 26↑ | 1 | 1 | 7.7 | |
| 09.07.2026 | FranceA | 2-0 | 0 | 0 | – | ||
| 04.07.2026 | CanadaA | 0-3 | 22 | 0 | 6.8 | ||
| 30.06.2026 | NetherlandsA | 1-1 | 120 | – | 5.9 | ||
| 24.06.2026 | HaitiH | 4-2 | 70 | 1 | 4 | 7.3 | |
| 19.06.2026 | ScotlandA | 0-1 | 84 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 13.06.2026 | BrazilA | 1-1 | 90 | 1 | 3 | 8.2 | |
| 17.05.2026 | TwenteH | 5-1 | 17↑ | 2 | 6.9 | ||
| 11.04.2026 | Sparta RotterdamA | 0-2 | 81 | 1 | 3 | 7.7 | |
| 04.04.2026 | UtrechtH | 4-3 | 92 | 2 | 1 | 3 | 10.0 |
| 22.03.2026 | TelstarA | 3-1 | 94 | 3 | 7.2 | ||
| 14.03.2026 | NEC NijmegenH | 2-3 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 07.03.2026 | AZ AlkmaarH | 2-1 | 93 | 2 | 5.9 | ||
| 28.02.2026 | HeraclesA | 1-3 | 83 | 1 | 4 | 6.6 | |
| 21.02.2026 | HeerenveenH | 3-1 | 93 | 1 | 3 | 7.7 | |
| 08.02.2026 | GroningenA | 1-2 | 89 | 1 | 5 | 7.2 | |
| 01.02.2026 | FeyenoordH | 3-0 | 65 | 1 | 3 | 7.7 | |
| 28.01.2026 | Bayern MünchenH | 1-2 | 82 | 1 | 3 | 8.0 | |
| 24.01.2026 | NAC BredaH | 2-2 | 94 | 3 | 6.3 | ||
| 18.01.2026 | SenegalA | 0-3 | 89 | 1 | 6.3 | ||
| 14.01.2026 | NigeriaA | 0-0 | 118 | 1 | 7.3 | ||
| 09.01.2026 | CameroonA | 0-2 | 86 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 04.01.2026 | TanzaniaH | 1-0 | 77 | 1 | 7.2 | ||
| 29.12.2025 | ZambiaA | 0-3 | 64 | – | 7.3 | ||
| 26.12.2025 | MaliH | 1-1 | 82 | 2 | 6.6 | ||
| 21.12.2025 | ComorosH | 2-0 | 76 | 1 | 6.9 | ||
| 13.12.2025 | HeraclesH | 4-3 | 45 | 1 | 1 | 6.7 | |
| 09.12.2025 | Atletico MadridH | 2-3 | 90 | – | 6.0 | ||
| 06.12.2025 | HeerenveenA | 0-2 | 64 | 1 | 2 | 6.2 | |
| 30.11.2025 | FC VolendamH | 3-0 | 73 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 26.11.2025 | LiverpoolA | 1-4 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 22.11.2025 | NAC BredaA | 0-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 09.11.2025 | AZ AlkmaarA | 1-5 | 71 | 1 | – | 6.9 | |
| 04.11.2025 | Olympiakos PiraeusA | 1-1 | 84 | – | 5.3 | ||
| 31.10.2025 | Fortuna SittardH | 5-2 | 90 | 2 | 5 | 8.5 | |
| 26.10.2025 | FeyenoordA | 2-3 | 89 | 3 | 4 | 9.9 | |
| 21.10.2025 | NapoliH | 6-2 | 88 | 1 | 2 | 8.0 | |
| 18.10.2025 | GO Ahead EaglesH | 2-1 | 71 | 1 | – | 6.6 | |
| 04.10.2025 | PEC ZwolleA | 0-4 | 80 | 1 | 5 | 7.3 | |
| 01.10.2025 | Bayer LeverkusenA | 1-1 | 90 | 1 | 2 | 8.3 | |
| 27.09.2025 | ExcelsiorA | 1-2 | 90 | 1 | 5 | 7.0 | |
| 21.09.2025 | AjaxH | 2-2 | 90 | 1 | 5 | 7.2 | |
| 16.09.2025 | Union St. GilloiseH | 1-3 | 74 | 3 | 5.9 | ||
| 13.09.2025 | NEC NijmegenA | 3-5 | 90 | 4 | 6.2 | ||
| 30.08.2025 | TelstarH | 0-2 | 90 | 4 | 6.3 | ||
| 23.08.2025 | GroningenH | 4-2 | 77 | 2 | 6.6 | ||
| 17.08.2025 | TwenteA | 0-2 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 09.08.2025 | Sparta RotterdamH | 6-1 | 67 | 3 | 6.3 | ||
| 18.05.2025 | Sparta RotterdamA | 1-3 | 72 | 2 | 7.3 | ||
| 14.05.2025 | HeraclesH | 4-1 | 90 | 2 | 4 | 8.6 | |
| 11.05.2025 | FeyenoordA | 2-3 | 27↑ | – | 6.6 | ||
| 24.04.2025 | TwenteA | 1-3 | 69 | 4 | 6.5 | ||
| 12.04.2025 | Almere City FCH | 5-0 | 86 | 2 | 1 | 3 | 9.3 |
| 05.04.2025 | GroningenA | 1-3 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 30.03.2025 | AjaxH | 0-2 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 15.03.2025 | WaalwijkA | 0-3 | 27↑ | 2 | 6.5 | ||
| 08.03.2025 | HeerenveenH | 2-1 | 90 | 1 | 2 | 8.2 | |
| 04.03.2025 | ArsenalH | 1-7 | 82 | 1 | 6.0 | ||
| 01.03.2025 | GO Ahead EaglesA | 3-2 | 90 | 1 | 3 | 7.6 |
ŞUT98
GOL17
xG14.3
xG FARKI+2.7over performing
DÖNÜŞÜM%17.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası65%66
- Açık oyun12%12
- Korner10%10
- Kontra atak7%7
- Duran top2%2
- Taç sonrası1%1
- Diğer1%1
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak57%58
- Sol ayak27%28
- Kafa13%13
- Diğer1%1
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR98 şut
- 1-15' 18 %18
- 16-30' 19 %19
- 31-45' 17 %17
- 46-60' 18 %18
- 61-75' 13 %13
- 76-90+' 13 %13
PİYASA DEĞERİ€32.00M+18.5%
KAÇIRDIĞI MAÇ41
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 156 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2020-07-29
KRC Genk U21
→
PSV U21
?
KRC Genk U21
→
PSV U21
?
2018-07-01
KRC Genk U17
→
KRC Genk U21
-
KRC Genk U17
→
KRC Genk U21
-
2017-07-01
KV Mechelen Yth
→
KRC Genk U17
free transfer
KV Mechelen Yth
→
KRC Genk U17
free transfer
2015-08-01
Anderlecht Yth.
→
KV Mechelen Yth
free transfer
Anderlecht Yth.
→
KV Mechelen Yth
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
07.2026
Arka adale sakatlığıKadroda yok
1 maç
05.2026
SakatlıkKadroda yok
9 maç
04.2026
SakatlıkŞüpheli
10 maç
02.2026
DinlenmeKadroda yok
1 maç
01.2026
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
01.2026
Milli takım göreviKadroda yok
2 maç
04.2024
Kas sakatlığıKadroda yok
3 maç
01.2024
Milli takımKadroda yok
3 maç
05.2023
Kadro dışıŞüpheli
1 maç
05.2023
Kadro dışıKadroda yok
1 maç
11.2022
Uyluk sakatlığıKadroda yok
9 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2158 dk
Takip listesi: Yaratıcı orta saha
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Hücum tehdidiGol, şut ve ceza sahası aksiyonları öne çıkıyor.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU71.1Eredivisie 2025
PERFORMANS79.72158 dk
KARARİzlemeye değer66/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
İleri sekiz
97.2
Numara 10
94.4
Box-to-box orta saha
90.7
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 283 oyuncu
Scout skoru
%92
Performans
%98
Dakika
%86
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%97
Performans
%99
Dakika
%92
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90
2.13
1.8
100
Dakika güvenliği
100
76
100
Performans skoru
79.7
76
100
Asist / 90
0.29
0.28
100
Ortalama rating
7.15
7.2
99
Gol / 90
0.63
0.22
100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Rodrigo ZalazarSC Braga · 26
%95
15gol
5asist
76scout
€250K
Primeira Liga
Otar KiteishviliSturm Graz · 29
%77
15gol
4asist
71scout
€5.50M
Bundesliga
Sven MijnansAZ Alkmaar · 25
%76
7gol
3asist
74scout
€14.00M
UEFA Europa Conference League
Désiré DouéParis Saint Germain · 20
%73
7gol
3asist
76scout
€90.00M
Ligue 1
Brian GutierrezChicago Fire · 22
%65
10gol
3asist
76scout
Major League Soccer
Femi AzeezMillwall · 24
%61
11gol
6asist
70scout
Championship
Christian PulišićAC Milan · 27
%61
6gol
4asist
62scout
€50.00M
Serie A
Javier HernándezMirandes · 21
%60
7gol
3asist
77scout
€500K
Segunda División
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

