LİGFriendlies Clubs
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling14.29 / 90
Kazanılan ikili417.14 / 90
Rating6.32
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.000.19
Asist
0.000.47
Şut
0.002.46
Kilit pas
0.001.80
Başarılı dripling
4.290.76
Kazanılan ikili
17.143.98
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
14.
Eredivisie2023 · Excelsior · 26 maç
7asist14.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
CAF U23 Cup of NationsNone · Africa
🏆
Super CupNone · Netherlands
🏆
EredivisieNone · Netherlands
🏆
Super Cup2025 · Netherlands
🏆
Eredivisie2024/2025 · Netherlands
🏆
CAF U23 Cup of Nations2023 · Africa
🥈
Super CupNone · Netherlands · 2nd Place
🥈
Super Cup2024 · Netherlands · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 15 G+A
GolAsist
2026/27
1
21
0
0
6.32
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan4%67
Müdahale3
Faul1
İlk 111
Kart1
2025/26
41
1.139
5
7
6.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut34%41 isabet
Kilit pas23
Drible12%44 başarı
İkili kazanılan51%46
Müdahale26
Faul1910 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11635 yedek
G+A / 900.95
Kart5
2024/25
36
413
3
1
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%50 isabet
Kilit pas10
Drible6%35 başarı
İkili kazanılan13%32
Müdahale3
Faul42 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11135 yedek
G+A / 900.87
2023/24
30
2.203
8
7
7.23
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut43%56 isabet
Kilit pas39
Drible70%58 başarı
İkili kazanılan143%45
Müdahale39
Faul3031 kazanılan
Ofsayt9
İlk 11282 yedek
G+A / 900.61
Kart4
2022/23
22
1.513
0
2
6.50
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut28%39 isabet
Kilit pas18
Drible11%35 başarı
İkili kazanılan48%31
Müdahale26
Faul236 kazanılan
Ofsayt11
İlk 11184 yedek
G+A / 900.12
Kart4
2021/22
6
172
2
2
6.98
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%75 isabet
Kilit pas4
Drible3%23 başarı
İkili kazanılan14%32
Müdahale8
Faul23 kazanılan
Ofsayt1
G+A / 902.09
2020/21
10
111
0
0
6.53
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan7%37
Müdahale4
Faul22 kazanılan
İlk 1119 yedek
TOPLAM GOL8
İLK 11771 yedek girdi
KART4
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA11
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR8 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %12
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 3 %38
- 76-90+' 4 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-339%50
- 4-2-3-132%41
- 4-4-25%6
- 3-3-1-31%1
- 3-4-31%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar6aldığı asist
Onun asist yaptıkları6verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.09.2026 | Real SociedadA | 0-0 | 21 | 0 | 6.3 | ||
| 17.05.2026 | TwenteH | 5-1 | 17↑ | – | 6.5 | ||
| 10.05.2026 | GO Ahead EaglesA | 1-4 | 7↑ | 1 | 1 | – | |
| 02.05.2026 | AjaxA | 2-2 | 86 | 2 | 6.2 | ||
| 23.04.2026 | PEC ZwolleH | 6-1 | 82 | 1 | 2 | 6.9 | |
| 11.04.2026 | Sparta RotterdamA | 0-2 | 18↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 04.04.2026 | UtrechtH | 4-3 | 18↑ | 1 | 6.7 | ||
| 22.03.2026 | TelstarA | 3-1 | 49↑ | 2 | 6.9 | ||
| 14.03.2026 | NEC NijmegenH | 2-3 | 20↑ | 1 | 6.2 | ||
| 07.03.2026 | AZ AlkmaarH | 2-1 | 5↑ | – | – | ||
| 28.02.2026 | HeraclesA | 1-3 | 32↑ | 2 | 6.9 | ||
| 21.02.2026 | HeerenveenH | 3-1 | 1↑ | 1 | – | ||
| 13.02.2026 | FC VolendamA | 2-1 | 23↑ | – | 6.6 | ||
| 08.02.2026 | GroningenA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 01.02.2026 | FeyenoordH | 3-0 | 19↑ | 1 | 6.7 | ||
| 28.01.2026 | Bayern MünchenH | 1-2 | 0↑ | – | – | ||
| 24.01.2026 | NAC BredaH | 2-2 | 80 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 21.01.2026 | NewcastleA | 3-0 | 28↑ | 1 | 6.7 | ||
| 17.01.2026 | Fortuna SittardA | 1-2 | 71 | – | 6.9 | ||
| 10.01.2026 | ExcelsiorH | 5-1 | 64↑ | 1 | 1 | 6.7 | |
| 13.12.2025 | HeraclesH | 4-3 | 45↑ | – | 5.5 | ||
| 09.12.2025 | Atletico MadridH | 2-3 | 81 | 1 | 3 | 6.9 | |
| 06.12.2025 | HeerenveenA | 0-2 | 26↑ | 2 | 6.5 | ||
| 30.11.2025 | FC VolendamH | 3-0 | 29↑ | – | 6.7 | ||
| 26.11.2025 | LiverpoolA | 1-4 | 20↑ | 2 | 2 | 9.2 | |
| 22.11.2025 | NAC BredaA | 0-1 | 15↑ | 1 | 6.7 | ||
| 09.11.2025 | AZ AlkmaarA | 1-5 | 20↑ | 1 | – | 6.9 | |
| 04.11.2025 | Olympiakos PiraeusA | 1-1 | 32↑ | 1 | 6.9 | ||
| 31.10.2025 | Fortuna SittardH | 5-2 | 29↑ | 1 | 6.6 | ||
| 26.10.2025 | FeyenoordA | 2-3 | 20↑ | – | 6.5 | ||
| 21.10.2025 | NapoliH | 6-2 | 11↑ | 1 | 1 | 1 | 8.9 |
| 18.10.2025 | GO Ahead EaglesH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.10.2025 | PEC ZwolleA | 0-4 | 90 | 1 | 3 | 6.6 | |
| 01.10.2025 | Bayer LeverkusenA | 1-1 | 17↑ | – | 6.3 | ||
| 27.09.2025 | ExcelsiorA | 1-2 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 21.09.2025 | AjaxH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 16.09.2025 | Union St. GilloiseH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 13.09.2025 | NEC NijmegenA | 3-5 | 17↑ | – | 6.3 | ||
| 30.08.2025 | TelstarH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 23.08.2025 | GroningenH | 4-2 | 18↑ | – | 6.5 | ||
| 17.08.2025 | TwenteA | 0-2 | 16↑ | – | 6.2 | ||
| 09.08.2025 | Sparta RotterdamH | 6-1 | 21↑ | 2 | 6.6 | ||
| 18.05.2025 | Sparta RotterdamA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 14.05.2025 | HeraclesH | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.05.2025 | FeyenoordA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 03.05.2025 | Fortuna SittardH | 4-1 | 14↑ | – | 6.7 | ||
| 24.04.2025 | TwenteA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 12.04.2025 | Almere City FCH | 5-0 | 16↑ | 1 | 6.5 | ||
| 05.04.2025 | GroningenA | 1-3 | 24↑ | 3 | 6.5 | ||
| 30.03.2025 | AjaxH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 15.03.2025 | WaalwijkA | 0-3 | 28↑ | 1 | 6.9 | ||
| 12.03.2025 | ArsenalA | 2-2 | 80 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 08.03.2025 | HeerenveenH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.03.2025 | ArsenalH | 1-7 | –↑ | – | – | ||
| 01.03.2025 | GO Ahead EaglesA | 3-2 | 1↑ | – | – | ||
| 19.02.2025 | JuventusH | 3-1 | 8↑ | – | 6.6 | ||
| 15.02.2025 | UtrechtH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 11.02.2025 | JuventusA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.02.2025 | Willem IIH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.02.2025 | NEC NijmegenA | 3-3 | 12↑ | 1 | 6.3 |
ŞUT37
GOL4
xG4.2
xG FARKI-0.2under performing
DÖNÜŞÜM%10.8
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası21%57
- Kontra atak9%24
- Açık oyun3%8
- Korner3%8
- Taç sonrası1%3
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak27%73
- Sol ayak9%24
- Kafa1%3
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR37 şut
- 1-15' 3 %8
- 16-30' 3 %8
- 31-45' 1 %3
- 46-60' 4 %11
- 61-75' 4 %11
- 76-90+' 22 %59
PİYASA DEĞERİ€6.00M+50.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ17
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 146 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2021-08-31
Heerenveen
→
Excelsior
?
Heerenveen
→
Excelsior
?
2020-07-01
Heerenveen U19
→
Heerenveen
-
Heerenveen U19
→
Heerenveen
-
2019-07-01
Heerenveen U17
→
Heerenveen U19
-
Heerenveen U17
→
Heerenveen U19
-
2017-07-01
Heerenveen Yth
→
Heerenveen U17
-
Heerenveen Yth
→
Heerenveen U17
-
2016-07-01
Stormvogels Jgd
→
Heerenveen Yth
free transfer
Stormvogels Jgd
→
Heerenveen Yth
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
08.2026
DarbeŞüpheli
3 maç
12.2025
SakatlıkKadroda yok
8 maç
01.2025
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
2 maç
01.2025
Ayak bileği sakatlığıŞüpheli
2 maç
10.2024
SakatlıkŞüpheli
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Glasgow Rangers
%50
2026-08-05
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 950 dk
Takip listesi: Dengeli hücum profili
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU67.4Eredivisie 2025
PERFORMANS60.4950 dk
KARARİzlemeye değer64/100
ROL UYUMU2025
Bağlantı kuran forvet
83.3
Çizgi kanadı
80.3
Baskıcı forvet
80.3
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 192 oyuncu
Scout skoru
%84
Performans
%73
Dakika
%73
Değer / getiri
%12
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%90
Performans
%78
Dakika
%78
Değer / getiri
%10
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
66.7
76
88
Asist / 90
0.47
0.32
100
Performans skoru
60.4
76
80
Ortalama rating
6.61
7.2
92
Kilit pas / 90
1.8
1.6
100
Pas hacmi / 90
33.35
34
98
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Ismael SosaArgentinos JRS · 38
%95
1gol
1asist
44scout
Liga Profesional Argentina
Borja SainzFC Porto · 24
%87
1gol
3asist
50scout
€22.00M
UEFA Europa League
Augustine BoakyeSaint Etienne · 25
%86
5gol
9asist
71scout
€2.50M
Ligue 2
Sergi CanósValladolid · 28
%84
2gol
1asist
51scout
€5.00M
Segunda División
João CarvalhoEstoril · 28
%77
6gol
11asist
66scout
€50K
Primeira Liga
Carlos RotondiCruz Azul · 28
%70
5gol
6asist
56scout
Liga MX
Jacobo GonzálezCordoba · 29
%63
9gol
1asist
62scout
€1.20M
Segunda División
Antoine GriezmannAtletico Madrid · 34
%60
2gol
3asist
51scout
€10.00M
UEFA Champions League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


