Argentina · Midfielder
Ramón Sosa Acosta
LİGCopa Argentina
BU SEZON1G · 1A
Gol10.12 / 90
Asist10.12 / 90
Şut212.55 / 90
Kilit pas151.82 / 90
Başarılı dripling40.49 / 90
Kazanılan ikili394.73 / 90
Rating6.66
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Şut
2.551.04
Kilit pas
1.824.70
Başarılı dripling
0.490.78
Kazanılan ikili
4.732.87
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
14.
Liga MX2020 · Pachuca · 38 maç
6asist14.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Campeones Cup2018 · Nc-America
🏆
Liga MX2017/2018 Apertura · Mexico
🏆
Campeón de Campeones2017/2018 · Mexico
🏆
Liga MX2016/2017 Apertura · Mexico
🏆
Campeón de Campeones2016/2017 · Mexico
🏆
Campeón de Campeones2015/2016 · Mexico
🏆
Spor Toto Cup2012 · Turkey
🏆
Liga Profesional Argentina2009/2010 Clausura · Argentina
🥈
Copa Chile2024 · Chile · 2nd Place
🥈
Liga MX2016/2017 Clausura · Mexico · 2nd Place
🥈
Concacaf Champions Cup2016/2017 · Nc-America · 2nd Place
🥈
Liga MX2015/2016 Apertura · Mexico · 2nd Place
🥈
Primera División2013 · Chile · 2nd Place
🥈
Copa Chile2012 · Chile · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 12 G+A
GolAsist
2025/26
36
742
1
1
6.66
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut21%62 isabet
Kilit pas15
Drible4%33 başarı
İkili kazanılan39%47
Müdahale14
Faul918 kazanılan
Ofsayt7
İlk 11432 yedek
G+A / 900.24
Kart2
2021/22
14
345
0
0
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%50 isabet
Kilit pas18
Drible3%60 başarı
İkili kazanılan11%30
Müdahale1
Faul105 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11311 yedek
Kart1
2020/21
41
2.357
6
6
7.02
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut31%52 isabet
Kilit pas66
Drible20%48 başarı
İkili kazanılan105%47
Müdahale21
Faul2149 kazanılan
Ofsayt13
Penaltı3
İlk 112813 yedek
G+A / 900.46
Kart1
TOPLAM GOL21 penaltı
İLK 11432 yedek girdi
KART2
FORMA18
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 2 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-320%65
- 4-2-3-13%10
- 4-1-3-22%6
- 4-1-4-12%6
- 4-3-1-22%6
- 4-3-2-12%6
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.11.2025 | Boca JuniorsA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.11.2025 | Velez SarsfieldA | 0-2 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 16.11.2025 | Estudiantes L.P.A | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 11.11.2025 | Belgrano CordobaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.11.2025 | Barracas CentralA | 2-0 | 67 | 2 | 6.9 | ||
| 18.10.2025 | Newells Old BoysH | 3-1 | 23↑ | – | 6.7 | ||
| 10.10.2025 | Defensa Y JusticiaA | 1-0 | 29↑ | 1 | 6.2 | ||
| 04.10.2025 | Central Cordoba de SantiagoH | 0-0 | 29↑ | – | 7.2 | ||
| 27.09.2025 | AldosiviA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 21.09.2025 | BanfieldH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.09.2025 | Instituto CordobaA | 2-0 | 23↑ | 1 | 6.6 | ||
| 30.08.2025 | Independ. RivadaviaA | 2-1 | 13↑ | 1 | 6.6 | ||
| 24.08.2025 | Racing ClubH | 4-1 | 14↑ | – | 6.5 | ||
| 16.08.2025 | HuracanA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 10.08.2025 | Union Santa FeH | 1-0 | 33↑ | 1 | 6.3 | ||
| 26.07.2025 | PlatenseA | 0-0 | 63 | – | 7.0 | ||
| 20.07.2025 | TigreA | 2-1 | 66 | 1 | – | 7.3 | |
| 13.07.2025 | Boca JuniorsH | 0-0 | 61 | 2 | 7.0 | ||
| 19.05.2025 | San LorenzoH | 1-1 | 27↑ | 2 | 6.6 | ||
| 11.05.2025 | Instituto CordobaH | 3-1 | 36↑ | 1 | 2 | 7.0 | |
| 02.05.2025 | Estudiantes L.P.H | 4-0 | 18↑ | – | 6.3 | ||
| 26.04.2025 | Belgrano CordobaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.04.2025 | Barracas CentralH | 3-0 | 12↑ | – | 6.5 | ||
| 12.04.2025 | Newells Old BoysA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 06.04.2025 | Defensa Y JusticiaH | 4-1 | 9↑ | 3 | 7.0 | ||
| 29.03.2025 | Central Cordoba de SantiagoA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.03.2025 | AldosiviH | 0-2 | 52↑ | – | 6.6 | ||
| 07.03.2025 | BanfieldA | 1-2 | 24↑ | 1 | 6.9 | ||
| 02.03.2025 | Instituto CordobaH | 2-0 | 15↑ | – | 6.7 | ||
| 24.02.2025 | Independ. RivadaviaH | 0-0 | 28↑ | 2 | 6.6 | ||
| 16.02.2025 | Racing ClubA | 2-3 | 29↑ | 1 | 6.3 | ||
| 12.02.2025 | HuracanH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.02.2025 | Union Santa FeA | 0-1 | 28↑ | 1 | 6.9 | ||
| 04.02.2025 | PlatenseH | 1-0 | 23↑ | – | 6.6 | ||
| 31.01.2025 | TigreH | 1-0 | 10↑ | 1 | 6.0 | ||
| 26.01.2025 | Boca JuniorsA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 07.11.2021 | Club TijuanaA | 3-2 | 23↑ | 1 | 7.2 | ||
| 04.11.2021 | Atletico San LuisH | 0-0 | 24↑ | – | 7.7 | ||
| 31.10.2021 | U.N.A.M. - PumasH | 1-1 | 19↑ | – | 6.7 | ||
| 17.10.2021 | Santos LagunaH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.09.2021 | Club AmericaH | 1-1 | 28↑ | 1 | 6.9 | ||
| 24.09.2021 | NecaxaH | 1-0 | 29↑ | – | 6.5 | ||
| 19.09.2021 | Guadalajara ChivasA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.09.2021 | TolucaH | 1-2 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 30.08.2021 | Cruz AzulA | 1-1 | 11↑ | 1 | 6.6 | ||
| 23.08.2021 | Club QueretaroA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 15.08.2021 | MonterreyA | 3-1 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 10.08.2021 | AtlasH | 0-1 | 45 | 1 | 6.2 | ||
| 31.07.2021 | MazatlánA | 2-1 | 59 | – | 6.6 | ||
| 24.07.2021 | LeonH | 4-0 | 83 | – | 7.5 | ||
| 23.05.2021 | Cruz AzulA | 1-0 | 77 | – | 7.0 | ||
| 20.05.2021 | Cruz AzulH | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 17.05.2021 | Club AmericaA | 4-2 | –↑ | – | – | ||
| 14.05.2021 | Club AmericaH | 3-1 | 53 | 1 | – | 7.3 | |
| 10.05.2021 | Guadalajara ChivasH | 4-2 | 76 | 2 | 2 | 8.3 | |
| 30.04.2021 | Atletico San LuisA | 1-5 | 80 | 1 | – | 6.6 | |
| 27.04.2021 | Santos LagunaH | 1-0 | 71 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 19.04.2021 | MonterreyA | 0-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 13.04.2021 | PueblaH | 1-3 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 04.04.2021 | U.N.A.M. - PumasA | 2-2 | 90 | 1 | 2 | 7.2 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 91 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUAggregated only · 742 dk
Veri yetersiz: Dengeli hücum profili
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU44.4Liga Profesional Argentina 2025
PERFORMANS48.9742 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 336 oyuncu
Scout skoru
%54
Performans
%73
Dakika
%63
Değer / getiri
%0
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%51
Performans
%65
Dakika
%73
Değer / getiri
%19
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Miguel CardosoKayserispor · 31
%95
2gol
6asist
55scout
€1.50M
Süper Lig
Sergi CanósValladolid · 28
%78
2gol
1asist
51scout
€5.00M
Segunda División
Liel AbadaCharlotte · 24
%73
5gol
1asist
63scout
Major League Soccer
Alexis SánchezSevilla · 37
%71
4gol
2asist
56scout
€4.50M
La Liga
Sven MichelSC Paderborn 07 · 35
%69
3gol
0asist
56scout
€300K
2. Bundesliga
Carlos RotondiCruz Azul · 28
%67
5gol
6asist
56scout
Liga MX
Julien AnzianiPAU · 26
%61
2gol
2asist
63scout
€800K
Ligue 2
Antoine GriezmannAtletico Madrid · 34
%60
2gol
3asist
51scout
€10.00M
UEFA Champions League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
