Antoine Griezmann
France · Attacker

Antoine Griezmann

YAŞ34
BOY176
KİLO73
DOĞUM YERİMâcon
LİGMajor League Soccer
BU SEZON4G · 2A
Gol40.60 / 90
Asist20.30 / 90
Şut172.53 / 90
Kilit pas142.08 / 90
Başarılı dripling50.74 / 90
Kazanılan ikili182.68 / 90
Rating7.60
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol 0.600.42
Asist 0.300.24
Şut 2.532.73
Kilit pas 2.081.94
Başarılı dripling 0.740.61
Kazanılan ikili 2.682.67
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇 Copa del Rey2025 · Atletico Madrid · 6 maç 5gol1. 1asist10.
🥇 La Liga2022 · Atletico Madrid · 38 maç 15gol4. 16asist1.
🥇 World Cup2022 · France · 7 maç 3asist1.
🥈 Euro Championship2020 · France · 10 maç 7asist2.
🥈 Copa del Rey2020 · Barcelona · 6 maç 3gol3. 4asist2.
6. La Liga2023 · Atletico Madrid · 33 maç 16gol6. 6asist15.
8. La Liga2024 · Atletico Madrid · 38 maç 7asist8.
8. La Liga2020 · Barcelona · 36 maç 13gol8. 7asist12.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Trofeo Joan Gamper2021 · World
🏆 Copa del Rey2020/2021 · Spain
🏆 UEFA Nations League2020/2021 · Europe
🏆 Trofeo Joan Gamper2020 · World
🏆 Trofeo Joan Gamper2019 · World
🏆 FIFA World Cup2018 Russia · World
🏆 UEFA Super Cup2018/2019 · Europe
🏆 UEFA Europa League2017/2018 · Europe
🏆 Audi Cup2017 · World
🏆 Super Cup2014/2015 · Spain
🏆 UEFA U19 Championship2010 France · Europe
🏆 Segunda División2009/2010 · Spain
🥈 FIFA World Cup2022 Qatar · World · 2nd Place
🥈 Super Cup2020/2021 · Spain · 2nd Place
🥈 La Liga2019/2020 · Spain · 2nd Place
🥈 La Liga2018/2019 · Spain · 2nd Place
🥈 La Liga2017/2018 · Spain · 2nd Place
🥈 UEFA European Championship2016 France · Europe · 2nd Place
🥈 UEFA Champions League2015/2016 · Europe · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 33 G+A
2020 22 2021 13 2022 33 2023 29 2024 23 2025 17 2026 6
GolAsist
2026/27 7 605 4 2 7.60
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Major League SoccerOrlando City SC 7 605 4 2 7.60
Şut17%41 isabet
Kilit pas14
Drible5%62 başarı
İkili kazanılan18%47
Müdahale3
Faul37 kazanılan
Ofsayt1
İlk 117
G+A / 900.89
Kart1
2025/26 54 2.515 10 7 6.90
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaAtletico Madrid 36 1.485 7 4 6.89
UEFA Champions LeagueAtletico Madrid 15 871 2 3 6.96
FIFA Club World CupAtletico Madrid 3 159 1 0 6.70
Şut65%57 isabet
Kilit pas54
Drible16%42 başarı
İkili kazanılan87%46
Müdahale28
Faul1121 kazanılan
Ofsayt17
İlk 112430 yedek
G+A / 900.61
Kart1
Kaptan2maçta
2024/25 48 3.214 14 9 7.29
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaAtletico Madrid 38 2.482 8 7 7.16
UEFA Champions LeagueAtletico Madrid 10 732 6 2 7.72
Şut53%53 isabet
Kilit pas61
Drible23%53 başarı
İkili kazanılan127%52
Müdahale43
Faul1232 kazanılan
Ofsayt17
Penaltı11 kaçan
İlk 113810 yedek
G+A / 900.64
Kart2
2023/24 44 3.477 22 7 7.57
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaAtletico Madrid 34 2.655 16 6 7.48
UEFA Champions LeagueAtletico Madrid 10 822 6 1 7.89
Şut74%59 isabet
Kilit pas71
Drible27%53 başarı
İkili kazanılan130%46
Müdahale45
Faul2335 kazanılan
Ofsayt14
Penaltı41 kaçan
İlk 11413 yedek
G+A / 900.75
Kart6
2022/23 46 3.357 16 17 7.65
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaAtletico Madrid 38 2.864 15 16 7.73
UEFA Champions LeagueAtletico Madrid 6 405 1 1 7.27
World CupFrance 2 88 0 0 7.10
Şut107%52 isabet
Kilit pas97
Drible52%64 başarı
İkili kazanılan189%50
Müdahale58
Faul2546 kazanılan
Ofsayt18
İlk 113610 yedek
G+A / 900.88
Kart2
2021/22 39 2.487 7 6 7.03
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaAtletico Madrid 27 1.705 3 4 6.99
UEFA Champions LeagueAtletico Madrid 9 518 4 2 7.18
La LigaBarcelona 3 264 0 0 7.00
Şut51%39 isabet
Kilit pas36
Drible25%62 başarı
İkili kazanılan163%46
Müdahale57
Faul2635 kazanılan
Ofsayt11
İlk 11309 yedek
G+A / 900.47
Kart31
2020/21 46 3.124 15 7 7.23
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaBarcelona 38 2.621 13 7 7.24
UEFA Champions LeagueBarcelona 8 503 2 0 7.20
Şut78%51 isabet
Kilit pas52
Drible28%65 başarı
İkili kazanılan131%56
Müdahale44
Faul1538 kazanılan
Ofsayt10
Penaltı11 kaçan
İlk 11388 yedek
G+A / 900.63
Kart5
TOPLAM GOL817 penaltı
İLK 1118165 yedek girdi
KART19
VAR11onu ilgilendiren karar
FORMA8
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR81 gol
1-15' — 10 16-30' — 11 31-45' — 16 46-60' — 14 61-75' — 18 76-90+' — 12 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 18 61-75'
  • 1-15' 10 %12
  • 16-30' 11 %14
  • 31-45' 16 %20
  • 46-60' 14 %17
  • 61-75' 18 %22
  • 76-90+' 12 %15
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-4-2 — 110 5-3-2 — 36 3-5-2 — 25 3-4-2-1 — 17 3-1-4-2 — 16 4-3-3 — 13 217 maç
  • 4-4-2110%51
  • 5-3-236%17
  • 3-5-225%12
  • 3-4-2-117%8
  • 3-1-4-216%7
  • 4-3-313%6
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
30.08.2026 Minnesota United FCA 3-3 91 1 2 7.6
22.08.2026 Real Salt LakeH 2-1 90 2 5 7.9
19.08.2026 Chicago FireH 1-2 86 1 2 8.0
15.08.2026 FC CincinnatiH 1-1 90 1 7.3
01.08.2026 New York Red BullsA 3-2 97 1 2 7.3
25.07.2026 Nashville SCH 1-0 62 3 7.2
23.07.2026 San Jose EarthquakesA 0-4 89 1 2 7.9
24.05.2026 VillarrealA 5-1 83 1 2 6.5
17.05.2026 GironaHC 1-0 91 1 4 7.6
12.05.2026 OsasunaA 1-2 91 6.6
09.05.2026 Celta VigoH 0-1 61 3 6.7
05.05.2026 ArsenalA 1-0 66 1 6.9
02.05.2026 ValenciaA 0-2 19 1 6.7
29.04.2026 ArsenalH 1-1 95 1 6.9
25.04.2026 Athletic ClubH 3-2 63 1 1 7.2
22.04.2026 ElcheA 3-2 28 1 6.9
14.04.2026 BarcelonaH 1-2 76 1 6.9
11.04.2026 SevillaA 2-1
08.04.2026 BarcelonaA 0-2 80 6.9
04.04.2026 BarcelonaH 1-2 61 2 6.6
22.03.2026 Real MadridA 3-2 57 1 6.9
18.03.2026 TottenhamAC 3-2 84 6.9
14.03.2026 GetafeH 1-0 22 2 6.5
10.03.2026 TottenhamH 5-2 81 1 1 3 8.3
07.03.2026 Real SociedadH 3-2 32 1 7.3
28.02.2026 OviedoA 0-1 29 6.3
24.02.2026 Club Brugge KVH 4-1 30 7.3
21.02.2026 EspanyolH 4-2 74 4 6.6
18.02.2026 Club Brugge KVA 3-3 66 1 6.9
15.02.2026 Rayo VallecanoA 3-0
08.02.2026 Real BetisH 0-1 36 1 6.9
21.01.2026 GalatasarayA 1-1 27 1 6.6
18.01.2026 AlavesH 1-0 28 6.3
04.01.2026 Real SociedadA 1-1 30 1 6.7
21.12.2025 GironaA 0-3 15 1 1 7.6
13.12.2025 ValenciaH 2-1 31 1 1 7.2
09.12.2025 PSV EindhovenA 2-3 14 6.2
06.12.2025 Athletic ClubA 1-0 24 6.7
02.12.2025 BarcelonaA 3-1 15 1 6.2
29.11.2025 OviedoH 2-0 63 6.9
26.11.2025 InterH 2-1 22 1 2 6.7
23.11.2025 GetafeA 0-1 76 2 6.3
08.11.2025 LevanteH 3-1 29 2 3 8.2
04.11.2025 Union St. GilloiseH 3-1 62 6.9
01.11.2025 SevillaH 3-0 16 1 2 7.9
27.10.2025 Real BetisA 0-2 30 6.6
21.10.2025 ArsenalA 4-0 18 1 6.9
18.10.2025 OsasunaH 1-0 55 3 7.2
05.10.2025 Celta VigoA 1-1 45 1 6.7
30.09.2025 Eintracht FrankfurtH 5-1 89 1 5 7.9
27.09.2025 Real MadridH 5-2 14 1 1 7.5
24.09.2025 Rayo VallecanoH 3-2 79 2 7.2
21.09.2025 MallorcaA 1-1 28 1 7.2
17.09.2025 LiverpoolA 3-2 61 6.2
13.09.2025 VillarrealH 2-0 90 7.2
30.08.2025 AlavesA 1-1 17 1 6.3
23.08.2025 ElcheH 1-1 30 2 6.9
17.08.2025 EspanyolA 2-1 23 2 6.2
23.06.2025 BotafogoH 1-0 45 1 4 7.0
19.06.2025 Seattle SoundersA 1-3 24 6.6
ŞUT70
GOL11
xG11.3
xG FARKI-0.3under performing
DÖNÜŞÜM%15.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
67' · xG 0.117 31' · xG 0.037 31' · xG 0.037 20' · xG 0.045 77' · xG 0.129 38' · xG 0.066 49' · xG 0.616 · GOL 45' · xG 0.101 37' · xG 0.037 27' · xG 0.018 32' · xG 0.091 11' · xG 0.435 88' · xG 0.057 81' · xG 0.543 77' · xG 0.096 8' · xG 0.071 39' · xG 0.036 33' · xG 0.101 27' · xG 0.167 10' · xG 0.029 58' · xG 0.055 83' · xG 0.15 74' · xG 0.159 · GOL 90' · xG 0.199 · GOL 80' · xG 0.957 · GOL 64' · xG 0.032 61' · xG 0.306 · GOL 74' · xG 0.016 63' · xG 0.061 43' · xG 0.052 26' · xG 0.029 90' · xG 0.204 16' · xG 0.101 7' · xG 0.533 6' · xG 0.071 90' · xG 0.137 · GOL 83' · xG 0.637 49' · xG 0.014 12' · xG 0.087 90' · xG 0.473 · GOL 45' · xG 0.028 77' · xG 0.166 69' · xG 0.183 90' · xG 0.104 90' · xG 0.045 88' · xG 0.034 71' · xG 0.023 55' · xG 0.066 53' · xG 0.911 · GOL 69' · xG 0.031 64' · xG 0.626 · GOL 48' · xG 0.119 · GOL 5' · xG 0.015 40' · xG 0.015 35' · xG 0.082 28' · xG 0.03 63' · xG 0.257 45' · xG 0.047 45' · xG 0.045 14' · xG 0.027 90' · xG 0.137 52' · xG 0.051 15' · xG 0.039 90' · xG 0.092 77' · xG 0.181 43' · xG 0.06 17' · xG 0.14 81' · xG 0.148 · GOL 52' · xG 0.398 49' · xG 0.073
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 47 (%67) Açık oyun — 10 (%14) Kontra atak — 6 (%9) Korner — 3 (%4) Serbest vuruş — 2 (%3) Taç sonrası — 2 (%3) 70 şut
  • Asist sonrası47%67
  • Açık oyun10%14
  • Kontra atak6%9
  • Korner3%4
  • Serbest vuruş2%3
  • Taç sonrası2%3
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 56 (%80) Sağ ayak — 9 (%13) Kafa — 5 (%7) 70 şut
  • Sol ayak56%80
  • Sağ ayak9%13
  • Kafa5%7
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR70 şut
1-15' — 9 16-30' — 7 31-45' — 15 46-60' — 9 61-75' — 11 76-90+' — 19 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 19 76-90+'
  • 1-15' 9 %13
  • 16-30' 7 %10
  • 31-45' 15 %21
  • 46-60' 9 %13
  • 61-75' 11 %16
  • 76-90+' 19 %27
AKSİYON HARİTASI2128 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 9 9 9 9 9 9 9 9 9 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 11 11 11 11 11 11 11 11 12 12 12 13 13 13 13 13 13 13 13 14 14 14 14 14 15 15 15 15 15 16 16 17 17 17 17 18 18 18 18 18 19 19 20 20 21 21 21 21 22 22 23 24 24 24 24 25 25 26 26 26 27 29 31 36 36 37 37 37 49 49 54
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %61 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 9 9 9 9 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 11 11 11 11 11 12 12 12 12 13 13 13 13 13 13 13 13 14 14 14 14 14 15 15 15 15 16 16 16 17 17 17 19 19 19 22 22 23 23 23 25 25 29 36 38 49 54
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %61 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 8 8 9 10 10 10 10 10 10 11 12 13 14 15 18 22
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %59 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 4 5 6 6 7 7 8 8 10 10 10 10 11 22
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %54 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR2128
Pas 1369 Pas — 1369 (%69) Top k… 134 Top kazanma — 134 (%7) Top t… 133 Top teması — 133 (%7) Çalım 91 Çalım — 91 (%5) Hava… 67 Hava topu — 67 (%3) Faul — 51 (%3) Korner kazandırma — 40 (%2) İsabetsiz şut — 38 (%2) Kurtarılan şut — 35 (%2) Müdahale — 28 (%1)
  • Pas1369%69
  • Top kazanma134%7
  • Top teması133%7
  • Çalım91%5
  • Hava topu67%3
  • Faul51%3
  • Korner kazandırma40%2
  • İsabetsiz şut38%2
  • Kurtarılan şut35%2
  • Müdahale28%1
PİYASA DEĞERİ€10.00M-44.4%
KAÇIRDIĞI MAÇ16
DİSİPLİN1kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2009–2026 · 284 maç
Orlando City SC 7maç 2026
Atletico Madrid 226maç 2021–2025
France 2maç 2022
Barcelona 49maç 2020–2021
Real Sociedad 2009–2013
France U21 2013
France U20 2011
France U19 2010
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-30 Atletico Madrid Orlando City SC
2026-06-29 Atletico Madrid Orlando City
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2026 Kas sakatlığıKadroda yok 3 maç
05.2024 Sarı kart cezasıKadroda yok 1 maç
03.2024 Ayak bileği sakatlığıKadroda yok 5 maç
02.2022 Uyluk sakatlığıKadroda yok 5 maç
12.2021 Ayak bileği sakatlığıŞüpheli 1 maç
11.2021 Kırmızı kart cezasıKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥 UEFA Champions League2021 · Atletico Madrid 1kırmızı · 9 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1485 dk

Takip listesi: Skor tehdidi yüksek hücumcu

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Hücum tehdidiGol, şut ve ceza sahası aksiyonları öne çıkıyor.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU67.7La Liga 2025
PERFORMANS79.31485 dk
KARARVeri yetersiz60/100
FORM TRENDİStabil+0.0
ROL UYUMU2025
Bağlantı kuran forvet 91.7
Baskıcı forvet 91.3
Pivot forvet 90.5
Role fit sinyali var ama confidence 99/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 186 oyuncu
Scout skoru %90
Performans %96
Dakika %71
Değer / getiri %10
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %90
Performans %96
Dakika %87
Değer / getiri %6
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru 79.3 76 100
Dakika güvenliği 100 76 100
Ortalama rating 6.89 7.2 96
Kilit pas / 90 1.94 1.6 100
Asist / 90 0.24 0.32 75
Pas hacmi / 90 42.97 34 100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM

Son form stabil. Rating delta +0.02. Dakika delta +4.4.

BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam