LİGWorld Cup - Qualification South America
BU SEZON2G · 1A
Gol20.43 / 90
Asist10.21 / 90
Şut102.13 / 90
Kilit pas40.85 / 90
Başarılı dripling132.77 / 90
Kazanılan ikili255.32 / 90
Rating6.92
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.430.41
Asist
0.210.31
Şut
2.132.54
Kilit pas
0.851.82
Başarılı dripling
2.771.75
Kazanılan ikili
5.324.80
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇
Liga MX2025 · Tigres UANL · 38 maç
16gol6.
12asist1.
4.
Copa del Rey2023 · Atletico Madrid · 4 maç
1asist4.
9.
La Liga2021 · Atletico Madrid · 36 maç
12gol9.
9.
La Liga2020 · Atletico Madrid · 38 maç
9gol20.
8asist9.
18.
La Liga2022 · Atletico Madrid · 35 maç
9gol18.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
FIFA World Cup2022 Qatar · World
🏆
CONMEBOL Copa America2021 Brazil · South-America
🏆
La Liga2020/2021 · Spain
🏆
UEFA Super Cup2018/2019 · Europe
🏆
UEFA Europa League2017/2018 · Europe
🏆
Audi Cup2017 · World
🏆
CONMEBOL U202015 Uruguay · South-America
🏆
CONMEBOL Libertadores2014 · South-America
🏆
Liga Profesional Argentina2013/2014 Torneo Ini · Argentina
🥈
Super Cup2019/2020 · Spain · 2nd Place
🥈
International Champions Cup2019 · World · 2nd Place
🥈
La Liga2018/2019 · Spain · 2nd Place
🥈
La Liga2017/2018 · Spain · 2nd Place
🥈
UEFA Champions League2015/2016 · Europe · 2nd Place
🥈
FIFA Intercontinental Cup2014 Morocco · World · 2nd Place
🥈
Liga Profesional Argentina2013/2014 · Argentina · 2nd Place
🥈
Copa Argentina2012/2013 · Argentina · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 28 G+A
GolAsist
2026/27
6
423
2
1
6.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%60 isabet
Kilit pas4
Drible13%50 başarı
İkili kazanılan25%45
Müdahale5
Faul57 kazanılan
Ofsayt5
İlk 1151 yedek
G+A / 900.64
2025/26
44
3.584
16
12
7.09
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut99%60 isabet
Kilit pas72
Drible69%45 başarı
İkili kazanılan193%44
Müdahale43
Faul4469 kazanılan
Ofsayt12
Penaltı11 kaçan
İlk 11377 yedek
G+A / 900.7
Kart8
2024/25
44
1.066
7
2
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut31%55 isabet
Kilit pas18
Drible17%40 başarı
İkili kazanılan46%32
Müdahale13
Faul2715 kazanılan
Ofsayt6
İlk 11539 yedek
G+A / 900.76
Kart51
2023/24
45
1.855
10
2
7.00
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut47%60 isabet
Kilit pas40
Drible35%49 başarı
İkili kazanılan100%43
Müdahale23
Faul2935 kazanılan
Ofsayt19
Penaltı1
İlk 111629 yedek
G+A / 900.58
Kart4
2022/23
47
1.755
9
2
6.71
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut33%67 isabet
Kilit pas29
Drible25%40 başarı
İkili kazanılan72%36
Müdahale16
Faul2225 kazanılan
Ofsayt18
İlk 111631 yedek
G+A / 900.56
Kart21
2021/22
49
2.266
13
5
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut41%63 isabet
Kilit pas28
Drible37%55 başarı
İkili kazanılan101%36
Müdahale23
Faul3436 kazanılan
Ofsayt12
İlk 112425 yedek
G+A / 900.71
Kart51
2020/21
46
2.893
9
10
6.93
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut44%55 isabet
Kilit pas49
Drible66%61 başarı
İkili kazanılan160%41
Müdahale41
Faul4339 kazanılan
Ofsayt9
İlk 113412 yedek
G+A / 900.59
Kart3
TOPLAM GOL654 penaltı
İLK 11113111 yedek girdi
KART25
VAR6onu ilgilendiren karar
FORMA10
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR65 gol
- 1-15' 5 %8
- 16-30' 9 %14
- 31-45' 8 %12
- 46-60' 12 %18
- 61-75' 12 %18
- 76-90+' 19 %29
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-4-263%34
- 4-2-3-135%19
- 5-3-228%15
- 3-5-224%13
- 3-4-2-120%11
- 3-1-4-217%9
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar21aldığı asist
Onun asist yaptıkları20verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | BanfieldA | 2-3 | 85 | 1 | 1 | 4 | 7.9 |
| 23.08.2026 | Velez SarsfieldH | 2-2 | 70 | 1 | 3 | 7.3 | |
| 16.08.2026 | Argentinos JRSH | 2-0 | 87 | – | 7.3 | ||
| 08.08.2026 | TigreA | 1-0 | 87 | – | 6.2 | ||
| 29.07.2026 | Gimnasia L.P.A | 1-0 | 71 | 2 | 6.5 | ||
| 25.07.2026 | Barracas CentralH | 0-1 | 23↑ | 1 | 6.3 | ||
| 10.05.2026 | Guadalajara ChivasA | 2-0 | 92 | 1 | 6.5 | ||
| 03.05.2026 | Guadalajara ChivasH | 3-1 | 91 | 2 | 7.3 | ||
| 25.04.2026 | MazatlánH | 5-1 | 87 | 1 | 4 | 3 | 10.0 |
| 23.04.2026 | AtlasA | 0-0 | 104 | 1 | 6.3 | ||
| 18.04.2026 | NecaxaA | 1-1 | 51↑ | 1 | 2 | 6.5 | |
| 11.04.2026 | Guadalajara ChivasH | 4-1 | 94 | 1 | 1 | 1 | 8.7 |
| 04.04.2026 | Club TijuanaA | 1-0 | 90 | 3 | 7.7 | ||
| 23.03.2026 | FC JuarezA | 2-1 | 88 | 2 | 5.9 | ||
| 15.03.2026 | Club QueretaroH | 0-0 | 29↑ | – | 6.7 | ||
| 08.03.2026 | MonterreyH | 1-0 | 90 | 3 | 6.7 | ||
| 05.03.2026 | PueblaA | 3-1 | 93 | 3 | 5.9 | ||
| 01.03.2026 | Club AmericaA | 1-4 | 87 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 21.02.2026 | PachucaH | 1-2 | 93 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 15.02.2026 | Cruz AzulA | 2-1 | 95 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 07.02.2026 | Santos LagunaH | 5-1 | 82 | 1 | 2 | 2 | 7.9 |
| 01.02.2026 | LeonA | 1-2 | 91 | 3 | 6.9 | ||
| 18.01.2026 | TolucaH | 0-0 | 89 | 1 | 6.2 | ||
| 15.01.2026 | U.N.A.M. - PumasH | 0-1 | 45↑ | 3 | 6.5 | ||
| 15.12.2025 | TolucaA | 2-1 | 87 | 1 | 5.9 | ||
| 12.12.2025 | TolucaH | 1-0 | 90 | 1 | 3 | 7.5 | |
| 07.12.2025 | Cruz AzulH | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 04.12.2025 | Cruz AzulA | 1-1 | 90 | 1 | 3 | 7.7 | |
| 30.11.2025 | Club TijuanaH | 5-0 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 27.11.2025 | Club TijuanaA | 3-0 | 90 | 2 | 6.2 | ||
| 08.11.2025 | Atletico San LuisH | 3-1 | 75 | 1 | 5 | 8.3 | |
| 02.11.2025 | MonterreyA | 1-1 | 89 | 1 | 5 | 7.6 | |
| 25.10.2025 | Club TijuanaH | 2-0 | 40↑ | 1 | 1 | 4 | 8.0 |
| 23.10.2025 | PachucaA | 1-2 | 100 | 2 | 6.6 | ||
| 18.10.2025 | NecaxaH | 5-3 | 89 | 1 | 1 | 3 | 8.2 |
| 05.10.2025 | Cruz AzulH | 1-1 | 102 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 28.09.2025 | Club QueretaroA | 0-2 | 90 | 6 | 6.6 | ||
| 25.09.2025 | AtlasH | 2-0 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 21.09.2025 | U.N.A.M. - PumasA | 1-1 | 90 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 18.09.2025 | Guadalajara ChivasA | 0-0 | 90 | 3 | 6.3 | ||
| 14.09.2025 | LeonH | 0-0 | 90 | 4 | 6.5 | ||
| 31.08.2025 | Santos LagunaA | 0-1 | 90 | 1 | 4 | 7.2 | |
| 24.08.2025 | MazatlánA | 2-2 | 90 | 1 | 5 | 6.5 | |
| 17.08.2025 | Club AmericaH | 1-3 | 90 | 2 | 6.6 | ||
| 09.08.2025 | PueblaH | 7-0 | 90 | 1 | 1 | 3 | 8.3 |
| 27.07.2025 | TolucaA | 3-4 | 90 | – | 6.7 | ||
| 20.07.2025 | FC JuarezH | 1-0 | 82 | 1 | 6.3 | ||
| 23.06.2025 | BotafogoH | 1-0 | 31↑ | – | 7.3 | ||
| 19.06.2025 | Seattle SoundersA | 1-3 | 20↑ | – | 6.7 | ||
| 15.06.2025 | Paris Saint GermainA | 4-0 | 28↑ | – | 6.3 | ||
| 25.05.2025 | GironaA | 0-4 | 20↑ | – | 7.0 | ||
| 18.05.2025 | Real BetisH | 4-1 | 10↑ | 1 | 1 | 8.0 | |
| 15.05.2025 | OsasunaA | 2-0 | 26↑ | 1 | 6.7 | ||
| 10.05.2025 | Real SociedadH | 4-0 | 16↑ | 1 | 6.7 | ||
| 03.05.2025 | AlavesA | 0-0 | 18↑ | – | 6.7 | ||
| 24.04.2025 | Rayo VallecanoH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.04.2025 | Las PalmasA | 1-0 | 15↑ | – | 6.3 | ||
| 12.03.2025 | Real MadridH | 1-0 | 31↑ | 1 | 6.9 | ||
| 09.03.2025 | GetafeA | 2-1 | 43↑ | – | 6.2 | ||
| 04.03.2025 | Real MadridA | 2-1 | 15↑ | – | 6.3 |
ŞUT63
GOL9
xG6.3
xG FARKI+2.7over performing
DÖNÜŞÜM%14.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası40%63
- Açık oyun10%16
- Taç sonrası3%5
- Kontra atak3%5
- Korner2%3
- Penaltı2%3
- Diğer3%5
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak46%73
- Sol ayak16%25
- Kafa1%2
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR63 şut
- 1-15' 7 %11
- 16-30' 8 %13
- 31-45' 7 %11
- 46-60' 10 %16
- 61-75' 16 %25
- 76-90+' 15 %24
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2012–2026 · 281 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2013-01-01
San Lorenzo II
→
San Lorenzo
-
San Lorenzo II
→
San Lorenzo
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2025
CezalıKadroda yok
3 maç
03.2025
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
4 maç
10.2023
Diz sakatlığıKadroda yok
2 maç
08.2023
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
1 maç
04.2023
Kişisel sebepKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 3505 dk
Takip listesi: Skor tehdidi yüksek hücumcu
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıProxy full sezon degil; xG/90 yalniz secili sezon parcasinin dakikalariyla hesaplandi.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU74.0Liga MX 2025
PERFORMANS84.13505 dk
FORM TRENDİStabil+4.2
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
◆ Yüksek üretimGol ve asist katkısı emsallerinin üstünde.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 165 oyuncu
Scout skoru
%99
Performans
%98
Dakika
%100
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%97
Performans
%98
Dakika
%100
Değer / getiri
%19
FORM
Son form stabil. Rating delta +0.12. Dakika delta +9.5.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Kauã EliasShakhtar Donetsk · 19
%95
3gol
3asist
73scout
€11.00M
UEFA Europa Conference League
Mason GreenwoodMarseille · 24
%82
3gol
1asist
60scout
€55.00M
UEFA Champions League
Mustapha BunduHannover 96 · 28
%73
4gol
5asist
74scout
€1.00M
2. Bundesliga
Abdelrahman BoudahHammarby FF · 26
%69
4gol
2asist
69scout
Allsvenskan
Moses UsorLask Linz · 23
%66
13gol
5asist
84scout
€6.00M
Bundesliga
Hirving LozanoSan Diego · 30
%66
11gol
9asist
78scout
Major League Soccer
Friday EtimFC Fredericia · 23
%65
5gol
1asist
73scout
Superliga
Ramón SosaPalmeiras · 26
%60
3gol
3asist
64scout
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



