Mexico · Attacker
Sergio Lozano Lluch
LİGMajor League Soccer
BU SEZON1G · 0A
Gol10.41 / 90
Asist00.00 / 90
Şut52.07 / 90
Kilit pas41.66 / 90
Başarılı dripling41.66 / 90
Kazanılan ikili239.54 / 90
Rating6.92
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.410.50
Asist
0.000.41
Şut
2.073.15
Kilit pas
1.661.69
Başarılı dripling
1.662.01
Kazanılan ikili
9.546.76
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
🥈
Coppa Italia2020 · Napoli · 4 maç
3gol2.
1asist5.
11.
Major League Soccer2025 · San Diego · 29 maç
9asist11.
17.
Serie A2020 · Napoli · 32 maç
11gol17.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Concacaf Nations League2024/2025 · Nc-America
🏆
Eredivisie2023/2024 · Holland
🏆
Serie A2022/2023 · Italy
🏆
Concacaf Gold Cup2019 USA / Costa Ric · Nc-America
🏆
Coppa Italia2019/2020 · Italy
🏆
Eredivisie2017/2018 · Holland
🏆
Olympic Qualifying Concacaf2016 Rio de Janeiro · Nc-America
🏆
Concacaf Champions Cup2016/2017 · Nc-America
🏆
Liga MX2015/2016 Clausura · Mexico
🏆
Concacaf U202015 · Nc-America
🥈
Super Cup2024/2025 · Holland · 2nd Place
🥈
Concacaf Nations League2023/2024 · Nc-America · 2nd Place
🥈
Concacaf Gold Cup2021 · Nc-America · 2nd Place
🥈
Super Cup2020/2021 · Italy · 2nd Place
🥈
Super Cup2019/2020 · Holland · 2nd Place
🥈
Concacaf Nations League2019/2020 · Nc-America · 2nd Place
🥈
Super Cup2018/2019 · Holland · 2nd Place
🥈
Eredivisie2018/2019 · Holland · 2nd Place
🥈
Campeón de Campeones2015/2016 · Mexico · 2nd Place
🥈
Liga MX2013/2014 Clausura · Mexico · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 20 G+A
GolAsist
2026/27
4
217
1
0
6.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%60 isabet
Kilit pas4
Drible4%50 başarı
İkili kazanılan23%55
Müdahale2
Faul1315 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1122 yedek
G+A / 900.41
Kart1
2025/26
31
1.970
11
9
7.33
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut69%45 isabet
Kilit pas37
Drible44%49 başarı
İkili kazanılan148%49
Müdahale29
Faul4864 kazanılan
Ofsayt17
Penaltı2
İlk 11229 yedek
G+A / 900.91
Kart7
2024/25
11
316
4
2
7.37
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%54 isabet
Kilit pas5
Drible8%53 başarı
İkili kazanılan27%55
Müdahale8
Faul58 kazanılan
Ofsayt3
İlk 1129 yedek
G+A / 901.71
2023/24
35
1.914
6
3
7.28
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut68%44 isabet
Kilit pas41
Drible40%47 başarı
İkili kazanılan118%48
Müdahale31
Faul2536 kazanılan
Ofsayt16
İlk 112114 yedek
G+A / 900.42
Kart6
2022/23
45
2.327
4
4
7.01
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut42%50 isabet
Kilit pas46
Drible52%56 başarı
İkili kazanılan153%51
Müdahale41
Faul4149 kazanılan
Ofsayt9
Penaltı1
İlk 112718 yedek
G+A / 900.31
Kart3
2021/22
37
1.976
6
5
6.94
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut48%52 isabet
Kilit pas33
Drible36%61 başarı
İkili kazanılan117%46
Müdahale30
Faul3340 kazanılan
Ofsayt19
İlk 112512 yedek
G+A / 900.5
Kart3
2020/21
38
2.245
12
3
7.04
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut58%48 isabet
Kilit pas43
Drible33%39 başarı
İkili kazanılan160%48
Müdahale34
Faul4276 kazanılan
Ofsayt6
İlk 112513 yedek
G+A / 900.6
Kart8
TOPLAM GOL343 penaltı
İLK 117251 yedek girdi
KART19
VAR4onu ilgilendiren karar
FORMA11
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR34 gol
- 1-15' 2 %6
- 16-30' 8 %24
- 31-45' 5 %15
- 46-60' 8 %24
- 61-75' 4 %12
- 76-90+' 7 %21
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-377%64
- 4-2-3-137%31
- 4-3-1-23%2
- 4-4-22%2
- 3-4-31%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar15aldığı asist
Onun asist yaptıkları16verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | San DiegoA | 3-1 | 96 | 1 | 3 | 7.6 | |
| 22.08.2026 | CF MontrealA | 2-2 | 28↑ | 1 | 6.3 | ||
| 20.08.2026 | San Jose EarthquakesH | 1-0 | 68 | 1 | 7.2 | ||
| 16.08.2026 | Houston DynamoA | 1-0 | 25↑ | – | 6.6 | ||
| 30.11.2025 | Vancouver WhitecapsH | 1-3 | 45↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 25.11.2025 | Minnesota United FCH | 1-0 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 10.11.2025 | Portland TimbersH | 4-0 | 23↑ | 1 | – | 7.0 | |
| 02.11.2025 | Portland TimbersA | 2-2 | 45↑ | 1 | 3 | 8.2 | |
| 05.10.2025 | Houston DynamoA | 2-4 | 45 | 3 | 7.3 | ||
| 28.09.2025 | San Jose EarthquakesH | 0-1 | 82 | 2 | 7.3 | ||
| 20.09.2025 | Atlanta United FCA | 1-1 | 89 | 1 | 3 | 7.2 | |
| 14.09.2025 | Minnesota United FCH | 1-3 | 90 | 1 | 4 | 8.2 | |
| 01.09.2025 | Los Angeles FCA | 1-2 | 68 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 24.08.2025 | Portland TimbersH | 0-0 | 82 | 3 | 6.6 | ||
| 10.08.2025 | Sporting Kansas CityA | 0-2 | 63 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 26.07.2025 | Nashville SCH | 1-0 | 76 | 1 | 3 | 7.9 | |
| 20.07.2025 | Vancouver WhitecapsH | 1-1 | 90 | 4 | 7.3 | ||
| 17.07.2025 | Toronto FCH | 0-1 | 30↑ | 1 | 6.9 | ||
| 13.07.2025 | Chicago FireA | 1-2 | 58 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 06.07.2025 | Houston DynamoH | 3-4 | 34↑ | 2 | 6.7 | ||
| 29.06.2025 | FC DallasA | 2-3 | 30↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 01.06.2025 | AustinH | 2-0 | 66 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 29.05.2025 | Seattle SoundersA | 1-0 | 45↑ | 2 | 7.2 | ||
| 24.05.2025 | Los Angeles GalaxyH | 2-1 | 90 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 18.05.2025 | Sporting Kansas CityH | 0-0 | 81 | 2 | 7.3 | ||
| 15.05.2025 | Colorado RapidsH | 2-0 | 87 | 5 | 7.6 | ||
| 11.05.2025 | St. Louis CityA | 1-2 | 90 | 4 | 7.3 | ||
| 04.05.2025 | FC DallasH | 5-0 | 81 | 2 | 1 | 5 | 9.3 |
| 26.04.2025 | Real Salt LakeH | 1-3 | 90 | 1 | 4 | 7.9 | |
| 19.04.2025 | CharlotteA | 3-0 | 90 | 3 | 7.3 | ||
| 13.04.2025 | Colorado RapidsA | 3-2 | 84 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 06.04.2025 | Seattle SoundersH | 3-0 | 67 | 1 | 1 | 2 | 7.3 |
| 30.03.2025 | Los Angeles FCH | 3-2 | 18↑ | 2 | 6.2 | ||
| 02.03.2025 | St. Louis CityH | 0-0 | 31 | – | 6.6 | ||
| 24.02.2025 | Los Angeles GalaxyA | 0-2 | 88 | 1 | 2 | 7.6 | |
| 22.12.2024 | FeyenoordH | 3-0 | 1↑ | – | – | ||
| 14.12.2024 | HeerenveenA | 1-0 | 15↑ | – | 6.3 | ||
| 10.12.2024 | Stade Brestois 29A | 1-0 | 17↑ | – | 6.6 | ||
| 06.12.2024 | TwenteH | 6-1 | 25↑ | – | 6.5 | ||
| 01.12.2024 | UtrechtA | 2-5 | 12↑ | 1 | – | 7.0 | |
| 27.11.2024 | Shakhtar DonetskH | 3-2 | 16↑ | 1 | 6.9 | ||
| 23.11.2024 | GroningenH | 5-0 | 8↑ | – | 6.9 | ||
| 01.09.2024 | GO Ahead EaglesH | 3-0 | 90 | 1 | 5 | 8.3 | |
| 24.08.2024 | Almere City FCA | 1-7 | 90 | 1 | 1 | 3 | 8.9 |
| 18.08.2024 | HeraclesA | 1-3 | 21↑ | 1 | 7.0 | ||
| 10.08.2024 | WaalwijkH | 5-1 | 21↑ | 2 | 3 | 8.6 | |
| 19.05.2024 | WaalwijkH | 3-1 | 21↑ | – | 7.0 | ||
| 12.05.2024 | Fortuna SittardA | 1-1 | 45 | – | 6.7 | ||
| 05.05.2024 | Sparta RotterdamH | 4-2 | 32↑ | – | 6.7 | ||
| 25.04.2024 | HeerenveenA | 0-8 | 28↑ | 1 | 6.9 | ||
| 13.04.2024 | VitesseH | 6-0 | 28↑ | 1 | 5 | 8.0 | |
| 30.03.2024 | NEC NijmegenA | 3-1 | 45 | 3 | 7.0 | ||
| 17.03.2024 | TwenteH | 1-0 | 90 | 1 | 7.6 | ||
| 13.03.2024 | Borussia DortmundA | 2-0 | 45↑ | 3 | 7.2 | ||
| 08.03.2024 | GO Ahead EaglesA | 0-1 | 89 | 4 | 7.6 | ||
| 03.03.2024 | FeyenoordH | 2-2 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 24.02.2024 | PEC ZwolleA | 1-7 | 90 | 1 | 4 | 8.6 | |
| 20.02.2024 | Borussia DortmundH | 1-1 | 75 | 1 | 7.3 | ||
| 16.02.2024 | HeraclesH | 2-0 | 85 | 2 | 8.0 | ||
| 11.02.2024 | FC VolendamA | 1-5 | 90 | 4 | 7.0 |
ŞUT10
GOL1
xG0.5
xG FARKI+0.5over performing
DÖNÜŞÜM%10.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası4%40
- Kontra atak2%20
- Açık oyun1%10
- Korner1%10
- Duran top1%10
- Serbest vuruş1%10
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR10 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %10
- 31-45' 1 %10
- 46-60' 2 %20
- 61-75' 2 %20
- 76-90+' 4 %40
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2013–2026 · 201 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2014-01-01
CF Pachuca U20
→
Pachuca
-
CF Pachuca U20
→
Pachuca
-
2013-07-01
CF Pachuca U17
→
CF Pachuca U20
-
CF Pachuca U17
→
CF Pachuca U20
-
2012-01-01
Pachuca Jgd.
→
CF Pachuca U17
-
Pachuca Jgd.
→
CF Pachuca U17
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
11.2024
Kas sakatlığıKadroda yok
9 maç
11.2024
Kas sakatlığıŞüpheli
2 maç
04.2024
SakatlıkKadroda yok
3 maç
01.2024
Kalça sakatlığıKadroda yok
2 maç
12.2023
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
06.2023
Diz sakatlığıKadroda yok
4 maç
05.2022
AmeliyatKadroda yok
1 maç
02.2022
Omuz sakatlığıŞüpheli
3 maç
02.2022
Omuz sakatlığıKadroda yok
3 maç
01.2022
HastalıkKadroda yok
2 maç
04.2021
CezalıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
UEFA Champions League2023 · PSV Eindhoven
4sarı · 7 maç
🟥
Coppa Italia2021 · Napoli
1kırmızı · 1 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 1970 dk
İzlemede: Skor tehdidi yüksek hücumcu
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU78.3Major League Soccer 2025
PERFORMANS92.71970 dk
FORM TRENDİStabil+0.0
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
◆ Yüksek üretimGol ve asist katkısı emsallerinin üstünde.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 234 oyuncu
Scout skoru
%98
Performans
%98
Dakika
%82
Değer / getiri
%3
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%99
Performans
%100
Dakika
%92
Değer / getiri
%19
FORM
Son form stabil. Rating delta +0.00. Dakika delta +0.0.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Ángel CorreaTigres UANL · 30
%95
16gol
12asist
74scout
Liga MX
Jamal MusialaBayern München · 22
%71
3gol
3asist
65scout
€100.00M
Bundesliga
Mason GreenwoodMarseille · 24
%68
3gol
1asist
60scout
€55.00M
UEFA Champions League
André LuizRio Ave · 23
%68
7gol
5asist
83scout
€6.00M
Primeira Liga
Adri EmbarbaAlmeria · 33
%64
16gol
10asist
74scout
Segunda División
Vinícius JúniorReal Madrid · 25
%63
4gol
5asist
71scout
€150.00M
UEFA Champions League
Mason GreenwoodMarseille · 24
%60
16gol
7asist
80scout
€55.00M
Ligue 1
Luca OrellanoMonterrey · 25
%60
3gol
4asist
71scout
Liga MX
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum





San Diego