A. Dreyer
Denmark · Attacker

A. Dreyer

YAŞ27
BOY174
KİLO69
KULÜPSan Diego
DOĞUM YERİBramming
LİGCONCACAF Champions League
BU SEZON8G · 10A
Gol80.37 / 90
Asist100.46 / 90
Şut482.22 / 90
Kilit pas532.45 / 90
Başarılı dripling150.69 / 90
Kazanılan ikili331.53 / 90
Rating7.52
OYUNCU PROFİLİMajor League Soccer 2026 · 84 forvetler
Gol — %47 (0.37) Şut — %71 (2.2) Asist — %96 (0.46) Kilit pas — %93 (2.45) Drible — %42 (0.69) İkili mücadele — %66 (%46) 69 ORT. % 47 71 96 93 42 66
  • Gol 0.37 %47
  • Şut 2.2 %71
  • Asist 0.46 %96
  • Kilit pas 2.45 %93
  • Drible 0.69 %42
  • İkili mücadele %46 %66
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1944 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇 Superliga2021 · FC Midtjylland · 6 maç 8asist1.
🥈 Major League Soccer2025 · San Diego · 37 maç 23gol4. 17asist2.
🥈 Jupiler Pro League2023 · Anderlecht · 37 maç 19gol2.
4. Major League Soccer2026 · San Diego · 19 maç 7asist4.
6. Superliga2020 · FC Midtjylland · 31 maç 8gol16. 6asist6.
9. Superliga2022 · FC Midtjylland · 16 maç 8gol9.
12. Premier League2021 · Rubin · 14 maç 8gol12.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 DBU Pokalen2021/2022 · Denmark
🏆 Superliga2019/2020 · Denmark
🥈 Superliga2021/2022 · Denmark · 2nd Place
🥈 Superliga2020/2021 · Denmark · 2nd Place
🥈 1. Division2017/2018 · Denmark · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 40 G+A
2020 4 2021 0 2022 10 2023 28 2024 12 2025 40 2026 18
GolAsist
2026/27 22 1.944 8 10 7.52
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Major League SoccerSan Diego 22 1.944 8 10 7.52
Şut48%69 isabet
Kilit pas53
Drible15%58 başarı
İkili kazanılan33%46
Müdahale6
Faul611 kazanılan
Ofsayt13
Penaltı4
İlk 11211 yedek
G+A / 900.83
Kart31
2025/26 39 3.480 23 17 7.84
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Major League SoccerSan Diego 39 3.480 23 17 7.84
Şut88%64 isabet
Kilit pas98
Drible26%50 başarı
İkili kazanılan71%47
Müdahale19
Faul1125 kazanılan
Ofsayt25
Penaltı31 kaçan
İlk 1139
G+A / 901.03
Kart4
2024/25 25 1.806 4 8 7.29
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueAnderlecht 18 1.383 3 5 7.34
UEFA Europa LeagueAnderlecht 5 315 1 2 7.28
World Cup - Qualification EuropeDenmark 2 108 0 1 6.65
Şut39%59 isabet
Kilit pas47
Drible8%40 başarı
İkili kazanılan29%33
Müdahale10
Faul811 kazanılan
Ofsayt9
İlk 11205 yedek
G+A / 900.6
2023/24 37 2.988 19 9 7.44
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueAnderlecht 37 2.988 19 9 7.44
Şut73%59 isabet
Kilit pas61
Drible26%46 başarı
İkili kazanılan81%44
Müdahale24
Faul825 kazanılan
Ofsayt18
Penaltı3
İlk 11352 yedek
G+A / 900.84
Kart21
2022/23 22 1.850 6 4 7.16
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueAnderlecht 6 595 1 1 6.98
Jupiler Pro LeagueAnderlecht 6 466 3 1 7.23
UEFA Europa LeagueFC Midtjylland 6 464 2 1 7.27
UEFA Champions LeagueFC Midtjylland 4 325 0 1 7.20
Şut28%39 isabet
Kilit pas44
Drible8%33 başarı
İkili kazanılan37%34
Müdahale12
Faul1414 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11202 yedek
G+A / 900.49
Kart1
2021/22 3 215 0 0 6.37
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Champions LeagueFC Midtjylland 3 215 0 0 6.37
Şut1
Kilit pas3
Drible3%75 başarı
İkili kazanılan8%50
Müdahale3
Faul21 kazanılan
Ofsayt2
İlk 113
Kart21
2020/21 10 769 3 1 7.08
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Champions LeagueFC Midtjylland 10 769 3 1 7.08
Şut19%47 isabet
Kilit pas14
Drible9%64 başarı
İkili kazanılan22%39
Müdahale2
Faul68 kazanılan
İlk 1191 yedek
G+A / 900.47
Kart1
TOPLAM GOL295 penaltı
İLK 116815 yedek girdi
KART6
VAR4onu ilgilendiren karar
FORMA19
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR29 gol
1-15' — 3 16-30' — 3 31-45' — 3 46-60' — 4 61-75' — 6 76-90+' — 10 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 10 76-90+'
  • 1-15' 3 %10
  • 16-30' 3 %10
  • 31-45' 3 %10
  • 46-60' 4 %14
  • 61-75' 6 %21
  • 76-90+' 10 %34
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-3 — 49 4-2-3-1 — 12 3-4-1-2 — 4 4-3-1-2 — 4 4-4-2 — 4 3-4-2-1 — 3 76 maç
  • 4-3-349%64
  • 4-2-3-112%16
  • 3-4-1-24%5
  • 4-3-1-24%5
  • 4-4-24%5
  • 3-4-2-13%4
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 Orlando City SCA 1-0 90 2 6.4
30.08.2026 Los Angeles GalaxyH 3-1 96 3 5 10.0
23.08.2026 Colorado RapidsH 3-0 90 7.2
16.08.2026 Los Angeles FCA 0-1 90 1 2 6.7
02.08.2026 Minnesota United FCA 1-1 89 1 3 6.9
26.07.2026 FC DallasH 1-0 85 3 7.2
23.07.2026 Colorado RapidsA 1-0 95 6.7
24.05.2026 Vancouver WhitecapsH 2-4 98 2 1 7.0
17.05.2026 FC CincinnatiH 3-3 90 2 7.9
14.05.2026 AustinH 5-0 82 1 4 8.5
10.05.2026 Seattle SoundersA 1-1 90 3 6.6
03.05.2026 Los Angeles FCH 2-2 90 2 1 7.9
26.04.2026 Portland TimbersH 1-2 101 1 2 7.2
23.04.2026 Houston DynamoA 1-0 90 1 7.3
19.04.2026 Real Salt LakeA 4-2 90 1 2 7.9
12.04.2026 Minnesota United FCH 1-2 90 3 6.9
05.04.2026 San Jose EarthquakesA 3-0 90 7.2
31.03.2026 Czech RepublicA 1-1 34 1 6.7
22.03.2026 Real Salt LakeH 2-2 90 1 2 8.2
15.03.2026 FC DallasA 3-3 32 1 6.5
08.03.2026 Sporting Kansas CityA 0-1 96 1 6 8.3
02.03.2026 St. Louis CityH 2-0 90 1 1 2 8.6
22.02.2026 CF MontrealH 5-0 90 2 3 8.3
30.11.2025 Vancouver WhitecapsH 1-3 90 1 7.6
25.11.2025 Minnesota United FCH 1-0 90 1 1 7.9
10.11.2025 Portland TimbersH 4-0 84 2 2 9.3
02.11.2025 Portland TimbersA 2-2 90 1 7.2
27.10.2025 Portland TimbersH 2-1 80 1 2 8.0
19.10.2025 Portland TimbersA 0-4 96 2 1 2 9.5
05.10.2025 Houston DynamoA 2-4 89 2 4 8.3
28.09.2025 San Jose EarthquakesH 0-1 90 2 7.2
20.09.2025 Atlanta United FCA 1-1 90 1 3 7.9
14.09.2025 Minnesota United FCH 1-3 90 8 6.5
05.09.2025 ScotlandH 0-0 74 1 6.6
01.09.2025 Los Angeles FCA 1-2 90 1 1 3 8.7
24.08.2025 Portland TimbersH 0-0 96 3 6.9
17.08.2025 San Jose EarthquakesA 1-2 90 1 2 7.3
10.08.2025 Sporting Kansas CityA 0-2 89 1 1 3 8.0
26.07.2025 Nashville SCH 1-0 90 1 2 6.6
20.07.2025 Vancouver WhitecapsH 1-1 90 2 7.2
17.07.2025 Toronto FCH 0-1 90 1 7.0
13.07.2025 Chicago FireA 1-2 90 2 3 8.5
06.07.2025 Houston DynamoH 3-4 90 1 1 8.0
29.06.2025 FC DallasA 2-3 101 1 1 4 8.7
26.06.2025 Vancouver WhitecapsA 3-5 90 3 8.7
15.06.2025 Minnesota United FCA 2-4 90 2 1 2 9.7
01.06.2025 AustinH 2-0 90 1 3 8.0
29.05.2025 Seattle SoundersA 1-0 90 1 6.9
24.05.2025 Los Angeles GalaxyH 2-1 90 1 2 7.7
18.05.2025 Sporting Kansas CityH 0-0 90 3 7.0
15.05.2025 Colorado RapidsH 2-0 87 1 4 8.9
11.05.2025 St. Louis CityA 1-2 90 1 2 8.2
04.05.2025 FC DallasH 5-0 90 1 2 2 9.3
26.04.2025 Real Salt LakeH 1-3 90 1 6.9
19.04.2025 CharlotteA 3-0 68 6.3
13.04.2025 Colorado RapidsA 3-2 90 1 2 6.6
06.04.2025 Seattle SoundersH 3-0 80 1 3 7.5
30.03.2025 Los Angeles FCH 3-2 90 1 1 8.9
23.03.2025 AustinA 2-1 90 3 7.7
16.03.2025 Columbus CrewH 1-1 90 2 7.2
ŞUT71
GOL8
xG9.5
xG FARKI-1.5under performing
DÖNÜŞÜM%11.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
90' · xG 0.013 22' · xG 0.187 90' · xG 0.028 90' · xG 0.042 90' · xG 0.046 81' · xG 0.107 29' · xG 0.313 7' · xG 0.022 88' · xG 0.04 66' · xG 0.788 · GOL 45' · xG 0.017 90' · xG 0.073 45' · xG 0.127 56' · xG 0.219 · GOL 53' · xG 0.027 45' · xG 0.046 45' · xG 0.02 80' · xG 0.066 90' · xG 0.034 80' · xG 0.026 78' · xG 0.119 59' · xG 0.082 45' · xG 0.302 17' · xG 0.083 7' · xG 0.145 3' · xG 0.035 · GOL 90' · xG 0.312 84' · xG 0.073 76' · xG 0.15 67' · xG 0.035 56' · xG 0.235 39' · xG 0.092 · GOL 68' · xG 0.111 29' · xG 0.358 16' · xG 0.178 6' · xG 0.128 90' · xG 0.343 78' · xG 0.026 64' · xG 0.024 44' · xG 0.028 65' · xG 0.103 63' · xG 0.066 60' · xG 0.044 17' · xG 0.13 · GOL 12' · xG 0.089 90' · xG 0.204 90' · xG 0.284 33' · xG 0.788 · GOL 37' · xG 0.056 72' · xG 0.035 67' · xG 0.044 49' · xG 0.045 38' · xG 0.047 14' · xG 0.101 9' · xG 0.07 90' · xG 0.064 86' · xG 0.012 84' · xG 0.055 68' · xG 0.03 45' · xG 0.075 42' · xG 0.027 33' · xG 0.007 23' · xG 0.045 8' · xG 0.07 90' · xG 0.046 71' · xG 0.076 64' · xG 0.788 · GOL 34' · xG 0.027 89' · xG 0.788 · GOL 37' · xG 0.021 64' · xG 0.14
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 51 (%72) Açık oyun — 6 (%8) Serbest vuruş — 4 (%6) Penaltı — 4 (%6) Kontra atak — 4 (%6) Duran top — 1 (%1) Diğer — 1 (%1) 71 şut
  • Asist sonrası51%72
  • Açık oyun6%8
  • Serbest vuruş4%6
  • Penaltı4%6
  • Kontra atak4%6
  • Duran top1%1
  • Diğer1%1
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 66 (%93) Sağ ayak — 5 (%7) 71 şut
  • Sol ayak66%93
  • Sağ ayak5%7
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR71 şut
1-15' — 8 16-30' — 7 31-45' — 15 46-60' — 6 61-75' — 12 76-90+' — 23 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 23 76-90+'
  • 1-15' 8 %11
  • 16-30' 7 %10
  • 31-45' 15 %21
  • 46-60' 6 %8
  • 61-75' 12 %17
  • 76-90+' 23 %32
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2014–2026 · 158 maç
San Diego 61maç 2025–2026
Anderlecht 72maç 2022–2024
Denmark 2maç 2024
Denmark U21 2019–2023
FC Midtjylland 23maç 2020–2022
Esbjerg 2014–2017
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-01-31 Anderlecht San Diego
2025-01-31 RSC Anderlecht San Diego €5.50m
2023-01-15 Midtjylland RSC Anderlecht €4.20m
2023-01-15 FC Midtjylland Anderlecht € 4.2M
2022-07-06 Rubin Kazan Midtjylland €5.00m
2022-07-06 Rubin FC Midtjylland € 5M
2022-06-30 Midtjylland Rubin Kazan End of loan
2022-03-16 Rubin Kazan Midtjylland loan transfer
2022-03-16 Rubin FC Midtjylland
2021-08-28 FC Midtjylland Rubin € 7M
2021-08-28 Midtjylland Rubin Kazan €7.00m
2020-01-06 Brighton Midtjylland €1.00m
2020-01-05 Heerenveen Brighton End of loan
2019-08-23 Brighton Heerenveen loan transfer
2019-05-31 St. Mirren Brighton End of loan
2019-01-26 Brighton ST Mirren
2018-08-07 Esbjerg fB Brighton €2.20m
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2024 DarbeŞüpheli 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥 Jupiler Pro League2023 · Anderlecht 1kırmızı · 37 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1309 dk

Takip listesi: Yaratıcı orta saha

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU69.5Major League Soccer 2026
PERFORMANS68.51309 dk
KARARİzlemeye değer68/100
FORM TRENDİYükselişte+11.5
ROL UYUMU2026
Numara 10 86.6
İleri sekiz 81.5
Box-to-box orta saha 77.4
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 356 oyuncu
Scout skoru %96
Performans %91
Dakika %98
Değer / getiri %2
Tüm ligler · 1512 oyuncu
Scout skoru %98
Performans %94
Dakika %97
Değer / getiri %1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 74 100
Kilit pas / 90 2.68 2.4 100
Performans skoru 68.5 76 90
Ortalama rating 7.62 7.3 100
Asist / 90 0.48 0.35 100
Pas hacmi / 90 53.35 55 97
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM

Son form sezon icinde yukari gidiyor; trend skoru +11.5.

BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam