LİGBundesliga
BU SEZON0G · 0A
Gol0
Asist0
Şut0
Kilit pas0
Başarılı dripling0
Kazanılan ikili0
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.000.18
Asist
0.000.00
Şut
0.001.44
Kilit pas
0.000.90
Başarılı dripling
0.000.36
Kazanılan ikili
0.006.83
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
🥈
Superliga2020 · FC Copenhagen · 28 maç
15gol2.
8asist4.
12.
DFB Pokal2024 · VfL Wolfsburg · 4 maç
2gol12.
15.
Bundesliga2023 · VfL Wolfsburg · 34 maç
11gol15.
7asist18.
15.
Superliga2021 · FC Copenhagen · 16 maç
6gol15.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Superliga2018/2019 · Denmark
🥈
The Atlantic Cup2020 · World · 2nd Place
🥈
Superliga2019/2020 · Denmark · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 18 G+A
GolAsist
2025/26
14
501
1
0
6.67
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%75 isabet
Kilit pas5
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan38%52
Faul215 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1159 yedek
G+A / 900.18
Kart1
2024/25
34
1.976
9
3
7.12
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut30%43 isabet
Kilit pas34
Drible6%33 başarı
İkili kazanılan153%50
Müdahale10
Faul1540 kazanılan
Ofsayt4
Penaltı11 kaçan
İlk 112113 yedek
G+A / 900.55
Kart2
2023/24
34
2.665
11
7
7.21
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut60%58 isabet
Kilit pas38
Drible13%45 başarı
İkili kazanılan160%48
Müdahale13
Faul2845 kazanılan
Ofsayt9
İlk 11313 yedek
G+A / 900.61
Kart3
2022/23
26
1.301
6
0
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut22%45 isabet
Kilit pas14
Drible8%38 başarı
İkili kazanılan106%50
Müdahale14
Faul1722 kazanılan
İlk 111511 yedek
G+A / 900.42
Kart1
2021/22
20
1.620
9
1
7.36
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut39%62 isabet
Kilit pas18
Drible13%65 başarı
İkili kazanılan152%56
Müdahale13
Faul1539 kazanılan
Ofsayt8
Penaltı2
İlk 11191 yedek
G+A / 900.56
Kart1
TOPLAM GOL352 penaltı
İLK 119150 yedek girdi
KART7
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA23
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR35 gol
- 1-15' 8 %23
- 16-30' 5 %14
- 31-45' 9 %26
- 46-60' 1 %3
- 61-75' 4 %11
- 76-90+' 8 %23
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-135%32
- 3-4-2-121%19
- 4-3-320%18
- 4-4-216%15
- 3-4-39%8
- 3-5-29%8
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar17aldığı asist
Onun asist yaptıkları8verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | AlvercaA | 1-2 | 0 | 0 | – | ||
| 25.05.2026 | SC Paderborn 07A | 2-1 | 20↑ | – | 6.5 | ||
| 04.04.2026 | Bayer LeverkusenA | 6-3 | 81 | 1 | 1 | 8.5 | |
| 21.03.2026 | Werder BremenH | 0-1 | 73 | 1 | 6.5 | ||
| 14.03.2026 | 1899 HoffenheimA | 1-1 | 28↑ | 1 | 6.5 | ||
| 22.11.2025 | Bayer LeverkusenH | 1-3 | 29↑ | 1 | 6.3 | ||
| 18.11.2025 | ScotlandA | 4-2 | –↑ | – | – | ||
| 07.11.2025 | Werder BremenA | 2-1 | 10↑ | – | 6.2 | ||
| 02.11.2025 | 1899 HoffenheimH | 2-3 | 15↑ | – | 6.6 | ||
| 25.10.2025 | Hamburger SVA | 0-1 | 67 | – | 6.2 | ||
| 18.10.2025 | VfB StuttgartH | 0-3 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 27.09.2025 | RB LeipzigH | 0-1 | 70 | 3 | 7.2 | ||
| 21.09.2025 | Borussia DortmundA | 1-0 | 17↑ | – | 6.6 | ||
| 13.09.2025 | 1.FC KölnH | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 31.08.2025 | FSV Mainz 05H | 1-1 | 1↑ | – | – | ||
| 23.08.2025 | 1. FC HeidenheimA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 09.05.2025 | 1899 HoffenheimH | 2-2 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 03.05.2025 | Borussia DortmundA | 4-0 | 20↑ | 2 | 6.3 | ||
| 26.04.2025 | SC FreiburgH | 0-1 | 78 | 1 | 7.0 | ||
| 19.04.2025 | FSV Mainz 05A | 2-2 | 74 | 2 | 7.0 | ||
| 11.04.2025 | RB LeipzigH | 2-3 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 06.04.2025 | Union BerlinA | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 29.03.2025 | 1. FC HeidenheimH | 0-1 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 15.03.2025 | FC AugsburgA | 1-0 | 65 | 1 | 6.7 | ||
| 08.03.2025 | FC St. PauliH | 1-1 | 63 | 4 | 7.2 | ||
| 01.03.2025 | Werder BremenA | 1-2 | 89 | – | 6.6 | ||
| 22.02.2025 | VfL BochumH | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 15.02.2025 | VfB StuttgartA | 1-2 | 71 | – | 6.9 | ||
| 08.02.2025 | Bayer LeverkusenH | 0-0 | 89 | – | 6.3 | ||
| 02.02.2025 | Eintracht FrankfurtA | 1-1 | 85 | – | 7.3 | ||
| 24.01.2025 | Holstein KielH | 2-2 | 90 | 1 | 1 | 4 | 8.6 |
| 18.01.2025 | Bayern MünchenA | 3-2 | 19↑ | – | 6.9 | ||
| 14.01.2025 | Borussia MönchengladbachH | 5-1 | 73 | 1 | 1 | 2 | 8.5 |
| 11.01.2025 | 1899 HoffenheimA | 0-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 22.12.2024 | Borussia DortmundH | 1-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 13.12.2024 | SC FreiburgA | 3-2 | 45↑ | 1 | 2 | 7.3 | |
| 08.12.2024 | FSV Mainz 05H | 4-3 | 45↑ | 2 | 2 | 8.5 | |
| 30.11.2024 | RB LeipzigA | 1-5 | –↑ | – | – | ||
| 23.11.2024 | Union BerlinH | 1-0 | 27↑ | – | 7.2 | ||
| 10.11.2024 | 1. FC HeidenheimA | 1-3 | 19↑ | – | 6.7 | ||
| 02.11.2024 | FC AugsburgH | 1-1 | 57 | 1 | 6.6 | ||
| 26.10.2024 | FC St. PauliA | 0-0 | 78 | 1 | 7.2 | ||
| 20.10.2024 | Werder BremenH | 2-4 | 78 | – | 6.7 | ||
| 05.10.2024 | VfL BochumA | 1-3 | 90 | 2 | 3 | 8.3 | |
| 28.09.2024 | VfB StuttgartH | 2-2 | 90 | 1 | 1 | 1 | 8.5 |
| 22.09.2024 | Bayer LeverkusenA | 4-3 | –↑ | – | – | ||
| 14.09.2024 | Eintracht FrankfurtH | 1-2 | 20↑ | – | 6.9 | ||
| 31.08.2024 | Holstein KielA | 0-2 | 16↑ | – | 6.3 | ||
| 25.08.2024 | Bayern MünchenH | 2-3 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 18.05.2024 | FSV Mainz 05H | 1-3 | 76 | 2 | 6.6 | ||
| 12.05.2024 | Bayern MunichA | 2-0 | 85 | 1 | 6.9 | ||
| 04.05.2024 | SV Darmstadt 98H | 3-0 | 82 | 1 | 3 | 7.2 | |
| 27.04.2024 | SC FreiburgA | 1-2 | 89 | 1 | 6.3 | ||
| 20.04.2024 | Vfl BochumH | 1-0 | 65 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 13.04.2024 | RB LeipzigA | 3-0 | 12↑ | 1 | 6.6 | ||
| 07.04.2024 | Borussia MonchengladbachH | 1-3 | 73 | 1 | 6.6 | ||
| 30.03.2024 | Werder BremenA | 0-2 | 12↑ | 1 | – | 7.3 | |
| 16.03.2024 | FC AugsburgH | 1-3 | 90 | 4 | 7.2 | ||
| 10.03.2024 | Bayer LeverkusenA | 2-0 | 32 | – | 6.7 | ||
| 02.03.2024 | VfB StuttgartH | 2-3 | 25↑ | – | 6.7 |
ŞUT10
GOL1
xG1.2
xG FARKI-0.2under performing
DÖNÜŞÜM%10.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası6%60
- Korner2%20
- Duran top1%10
- Açık oyun1%10
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak4%40
- Kafa3%30
- Sol ayak3%30
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR10 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 2 %20
- 31-45' 1 %10
- 46-60' 1 %10
- 61-75' 1 %10
- 76-90+' 5 %50
AKSİYON HARİTASI202 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %61
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %60
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %62
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %58
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR202
- Pas106%55
- Hava topu34%18
- Top teması17%9
- Faul12%6
- Top kazanma8%4
- Kurtarılan şut5%3
- Top kaptırma4%2
- Çalım4%2
- Uzaklaştırma2%1
- İkili mücadele2%1
PİYASA DEĞERİ€4.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ30
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2016–2026 · 129 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2018-02-07
Copenhagen U19
→
Copenhagen
-
Copenhagen U19
→
Copenhagen
-
2016-07-01
FCK Youth
→
Copenhagen U19
-
FCK Youth
→
Copenhagen U19
-
2012-07-01
Rosenhöj BK
→
FCK Youth
free transfer
Rosenhöj BK
→
FCK Youth
free transfer
2010-07-01
Avedöre IF
→
Rosenhöj BK
free transfer
Avedöre IF
→
Rosenhöj BK
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2026
Kas sakatlığıKadroda yok
7 maç
03.2026
Uyluk sakatlığıŞüpheli
1 maç
03.2026
Uyluk sakatlığıKadroda yok
19 maç
10.2025
Baldır sakatlığıŞüpheli
1 maç
08.2025
Muscular problemsKadroda yok
1 maç
05.2025
SakatlıkŞüpheli
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 501 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU41.1Bundesliga 2025
PERFORMANS36.5501 dk
KARARUygun değil44/100
ROL UYUMU2025
Bitirici
47.0
Pivot forvet
45.6
İçe kat eden kanat
42.0
Role fit veya performans sinyali aktif liste icin yeterli degil.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 154 oyuncu
Scout skoru
%34
Performans
%41
Dakika
%51
Değer / getiri
%27
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%46
Performans
%51
Dakika
%65
Değer / getiri
%13
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Şut isabeti
75
48
100
Ortalama rating
6.67
7.15
93
Performans skoru
36.5
78
47
Tahmini xG / 90
0.224
0.48
47
İsabetli şut / 90
1.08
1.8
60
Şut / 90
1.44
3.4
42
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Aurélien ScheidlerCharleroi · 27
%95
8gol
4asist
60scout
Jupiler Pro League
Kenan KodroZaragoza · 32
%80
7gol
0asist
60scout
€500K
Segunda División
Niclas FüllkrugAC Milan · 32
%76
1gol
0asist
36scout
€5.00M
Serie A
Guido CarrilloEstudiantes L.P. · 34
%76
4gol
2asist
53scout
Liga Profesional Argentina
Lautaro De LeónFC Andorra · 24
%72
8gol
0asist
67scout
€1.00M
Segunda División
Juanmi LatasaValladolid · 24
%66
7gol
1asist
65scout
€2.00M
Segunda División
Duván ZapataTorino · 34
%63
3gol
1asist
56scout
€3.00M
Serie A
Wilfried KangaGent · 27
%60
11gol
4asist
65scout
Jupiler Pro League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


