LİG2. Bundesliga
BU SEZON1G · 0A
Gol10.08 / 90
Asist00.00 / 90
Şut80.64 / 90
Kilit pas70.56 / 90
Başarılı dripling20.16 / 90
Kazanılan ikili534.21 / 90
Rating6.62
OYUNCU PROFİLİBundesliga 2025 · 102 orta sahalar
- Kilit pas 0.56 %18
- Asist 0.00 %0
- Drible 0.16 %9
- Pas isabeti %82 %49
- Top kapma 2.07 %30
- İkili mücadele %42 %16
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1132 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
UEFA U21 Championship2017 Poland · Europe
🏆
2. Bundesliga2013/2014 · Germany
🏆
DFB Junioren Pokal2012/2013 · Germany
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 10 G+A
GolAsist
2025/26
32
1.132
1
0
6.62
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%12 isabet
Kilit pas7
Drible2%18 başarı
İkili kazanılan53%42
Müdahale17
Faul2115 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111319 yedek
G+A / 900.08
Kaptan4maçta
2024/25
31
1.515
1
1
6.63
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%40 isabet
Kilit pas5
Drible1%12 başarı
İkili kazanılan63%45
Müdahale28
Faul2013 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111516 yedek
G+A / 900.12
Kart51
2023/24
30
1.640
2
1
6.81
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%64 isabet
Kilit pas14
İkili kazanılan75%48
Müdahale31
Faul1816 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111812 yedek
G+A / 900.16
Kart5
2022/23
29
1.873
6
4
6.73
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut23%57 isabet
Kilit pas20
Drible4%27 başarı
İkili kazanılan77%45
Müdahale30
Faul1821 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11227 yedek
G+A / 900.48
Kart3
2021/22
38
1.780
1
4
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%38 isabet
Kilit pas15
Drible15%71 başarı
İkili kazanılan121%58
Müdahale48
Faul2028 kazanılan
Ofsayt2
İlk 112018 yedek
G+A / 900.25
Kart2
2020/21
34
1.941
2
4
6.81
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut25%44 isabet
Kilit pas25
Drible14%50 başarı
İkili kazanılan123%45
Müdahale52
Faul3626 kazanılan
Ofsayt5
İlk 112113 yedek
G+A / 900.28
Kart3
TOPLAM GOL14
İLK 119778 yedek girdi
KART20
FORMA31
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR14 gol
- 1-15' 2 %14
- 16-30' 1 %7
- 31-45' 5 %36
- 46-60' 1 %7
- 61-75' 2 %14
- 76-90+' 3 %21
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-163%44
- 3-4-2-128%19
- 4-3-321%15
- 4-4-214%10
- 3-5-210%7
- 4-5-18%6
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar8aldığı asist
Onun asist yaptıkları10verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.05.2026 | SC Paderborn 07A | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.05.2026 | SC Paderborn 07H | 0-0 | 74 | 1 | 6.7 | ||
| 16.05.2026 | FC St. PauliA | 1-3 | 20↑ | – | 6.9 | ||
| 09.05.2026 | Bayern MünchenH | 0-1 | 11↑ | – | 6.5 | ||
| 03.05.2026 | SC FreiburgA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.04.2026 | Borussia MönchengladbachH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.04.2026 | Union BerlinA | 1-2 | 18↑ | – | 6.3 | ||
| 11.04.2026 | Eintracht FrankfurtH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 04.04.2026 | Bayer LeverkusenA | 6-3 | –↑ | – | – | ||
| 21.03.2026 | Werder BremenH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.03.2026 | 1899 HoffenheimA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 07.03.2026 | Hamburger SVHC | 1-2 | 60 | – | 6.7 | ||
| 01.03.2026 | VfB StuttgartAC | 4-0 | 82 | 1 | 6.3 | ||
| 21.02.2026 | FC AugsburgHC | 2-3 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 15.02.2026 | RB LeipzigA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 07.02.2026 | Borussia DortmundH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 30.01.2026 | 1.FC KölnA | 1-0 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 24.01.2026 | FSV Mainz 05AC | 3-1 | 83 | – | 6.5 | ||
| 17.01.2026 | 1. FC HeidenheimH | 1-1 | 70 | – | 6.6 | ||
| 14.01.2026 | FC St. PauliH | 2-1 | 83 | 1 | 6.7 | ||
| 11.01.2026 | Bayern MünchenA | 8-1 | 26↑ | – | 6.2 | ||
| 20.12.2025 | SC FreiburgH | 3-4 | 97 | 1 | 6.3 | ||
| 13.12.2025 | Borussia MönchengladbachA | 1-3 | 89 | – | 6.2 | ||
| 06.12.2025 | Union BerlinH | 3-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 30.11.2025 | Eintracht FrankfurtA | 1-1 | 86 | – | 7.6 | ||
| 22.11.2025 | Bayer LeverkusenH | 1-3 | 61 | 2 | 6.7 | ||
| 02.11.2025 | 1899 HoffenheimH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 25.10.2025 | Hamburger SVA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.10.2025 | FC AugsburgA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 27.09.2025 | RB LeipzigH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 31.08.2025 | FSV Mainz 05H | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.08.2025 | 1. FC HeidenheimA | 1-3 | 2↑ | – | – | ||
| 17.05.2025 | Borussia MönchengladbachA | 0-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 09.05.2025 | 1899 HoffenheimH | 2-2 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 03.05.2025 | Borussia DortmundA | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.04.2025 | SC FreiburgH | 0-1 | 32↑ | – | 6.7 | ||
| 11.04.2025 | RB LeipzigH | 2-3 | 90 | 2 | 6.3 | ||
| 06.04.2025 | Union BerlinA | 1-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 29.03.2025 | 1. FC HeidenheimH | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 08.03.2025 | FC St. PauliH | 1-1 | 45 | 1 | 6.3 | ||
| 01.03.2025 | Werder BremenA | 1-2 | 25↑ | – | 6.6 | ||
| 22.02.2025 | VfL BochumH | 1-1 | 26↑ | 1 | 6.3 | ||
| 15.02.2025 | VfB StuttgartA | 1-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 08.02.2025 | Bayer LeverkusenH | 0-0 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 02.02.2025 | Eintracht FrankfurtA | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 24.01.2025 | Holstein KielH | 2-2 | 45 | – | 6.9 | ||
| 18.01.2025 | Bayern MünchenA | 3-2 | 63 | – | 6.2 | ||
| 14.01.2025 | Borussia MönchengladbachH | 5-1 | 90 | 1 | 6.0 | ||
| 11.01.2025 | 1899 HoffenheimA | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 22.12.2024 | Borussia DortmundH | 1-3 | 75 | – | 6.2 | ||
| 13.12.2024 | SC FreiburgA | 3-2 | 33↑ | 1 | – | 7.3 | |
| 08.12.2024 | FSV Mainz 05H | 4-3 | 21↑ | – | 6.6 | ||
| 30.11.2024 | RB LeipzigA | 1-5 | 21↑ | – | 6.5 | ||
| 23.11.2024 | Union BerlinH | 1-0 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 10.11.2024 | 1. FC HeidenheimA | 1-3 | 90 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 02.11.2024 | FC AugsburgH | 1-1 | 22↑ | – | 6.9 | ||
| 26.10.2024 | FC St. PauliA | 0-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 20.10.2024 | Werder BremenH | 2-4 | 48↑ | 1 | 6.5 | ||
| 05.10.2024 | VfL BochumA | 1-3 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 22.09.2024 | Bayer LeverkusenA | 4-3 | 17↑ | – | 6.2 |
ŞUT12
GOL1
xG1.0
xG FARKI+0.0over performing
DÖNÜŞÜM%8.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası8%67
- Korner2%17
- Taç sonrası1%8
- Açık oyun1%8
Vücut bölgesine göre
- Kafa6%50
- Sol ayak4%33
- Sağ ayak2%17
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR12 şut
- 1-15' 1 %8
- 16-30' 4 %33
- 31-45' 3 %25
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 2 %17
- 76-90+' 2 %17
AKSİYON HARİTASI510 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %46
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %50
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %43
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %36
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR510
- Pas297%63
- Hava topu36%8
- Top kazanma34%7
- Uzaklaştırma32%7
- Faul20%4
- Top teması19%4
- Korner kazandırma10%2
- Müdahale9%2
- Kurtarış9%2
- Top kaptırma8%2
PİYASA DEĞERİ€1.80M
KAÇIRDIĞI MAÇ10
DİSİPLİN1kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2012–2025 · 194 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2013-07-01
1.FC Köln U19
→
1.FC Köln
-
1.FC Köln U19
→
1.FC Köln
-
2011-07-01
1.FC Köln U17
→
1.FC Köln U19
-
1.FC Köln U17
→
1.FC Köln U19
-
2010-07-01
1.FC Köln Yth.
→
1.FC Köln U17
-
1.FC Köln Yth.
→
1.FC Köln U17
-
2003-07-01
SC Kreuzau Jgd.
→
1.FC Köln Yth.
free transfer
SC Kreuzau Jgd.
→
1.FC Köln Yth.
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
11.2025
Kadro dışıŞüpheli
1 maç
04.2025
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
03.2025
HastalıkKadroda yok
1 maç
05.2024
Kas sakatlığıŞüpheli
1 maç
09.2022
SakatlıkKadroda yok
5 maç
10.2021
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Bundesliga2024 · VfL Wolfsburg
1kırmızı · 29 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1132 dk
Takip listesi: Dengeli orta saha profili
Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU45.3Bundesliga 2025
PERFORMANS27.21132 dk
KARARVeri yetersiz50/100
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
64.1
Derinden oyun kurucu
59.4
Box-to-box orta saha
55.2
Role fit sinyali var ama confidence 94/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 213 oyuncu
Scout skoru
%32
Performans
%26
Dakika
%55
Değer / getiri
%45
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%54
Performans
%36
Dakika
%80
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
90.9
82
100
Ortalama rating
6.62
7.1
93
Müdahale / 90
1.35
3.2
42
İkili mücadele kazanma
42.06
58
72
Performans skoru
27.2
75
36
Pas hacmi / 90
37.53
50
75
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Louis OppieFC St. Pauli · 23
%95
1gol
0asist
58scout
€2.50M
Bundesliga
Matías KranevitterFatih Karagümrük · 32
%82
1gol
0asist
44scout
Süper Lig
Dženis BurnićKarlsruher SC · 27
%75
1gol
1asist
56scout
€1.20M
2. Bundesliga
Edgar ZaldívarAtlas · 29
%73
0gol
0asist
33scout
Liga MX
Rafael BritoCasa Pia · 23
%69
2gol
1asist
60scout
€400K
Primeira Liga
Kieran MorganQPR · 19
%62
2gol
1asist
60scout
Championship
Oriol ReyLevante · 27
%60
0gol
1asist
51scout
La Liga
Evertton AraujoFlamengo · 22
%60
1gol
0asist
53scout
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

