Lukas Nmecha
Germany · Midfielder

Lukas Nmecha

YAŞ25
BOY190
KİLO73
DOĞUM YERİHamburg
LİGWorld Cup
BU SEZON1G · 0A
Gol10.33 / 90
Asist00.00 / 90
Şut61.96 / 90
Kilit pas10.33 / 90
Başarılı dripling20.65 / 90
Kazanılan ikili237.53 / 90
Rating7.05
OYUNCU PROFİLİWorld Cup 2026 · 133 orta sahalar
Kilit pas — %9 (0.33) Asist — %0 (0.00) Drible — %55 (0.65) Pas isabeti — %61 (%89) Top kapma — %92 (4.58) İkili mücadele — %62 (%53) 46 ORT. % 9 0 55 61 92 62
  • Kilit pas 0.33 %9
  • Asist 0.00 %0
  • Drible 0.65 %55
  • Pas isabeti %89 %61
  • Top kapma 4.58 %92
  • İkili mücadele %53 %62
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 275 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
38. World Cup2026 · Germany · 2 maç 1asist38.
46. Bundesliga2025 · Borussia Dortmund · 3 maç 1asist46.
55. UEFA Champions League2025 · Borussia Dortmund · 4 maç 3gol55.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Premier League2020/2021 · England
🏆 League Cup2020/2021 · England
🏆 Premier League 22020/2021 · England
🏆 League Cup2019/2020 · England
🏆 Community Shield2019/2020 · England
🏆 Community Shield2018/2019 · England
🏆 FA Cup2018/2019 · England
🏆 League Cup2018/2019 · England
🏆 U18 Premier League Cup2018/2019 · England
🏆 Premier League2018/2019 · England
🥈 UEFA Champions League2023/2024 · Europe · 2nd Place
🥈 UEFA Champions League2020/2021 · Europe · 2nd Place
🥈 Premier League2019/2020 · England · 2nd Place
🥈 Premier League Asia Trophy2019 · World · 2nd Place
🥈 FA Youth Cup2018/2019 · England · 2nd Place
🥈 FA Youth Cup2016/2017 · England · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 9 G+A
2020 1 2021 0 2022 8 2023 4 2024 7 2025 9 2026 1
GolAsist
2026/27 6 395 1 0 6.93
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
World CupGermany 4 275 1 0 7.05
BundesligaBorussia Dortmund 2 120 0 0 6.65
Şut9%44 isabet
Kilit pas4
Drible2%25 başarı
İkili kazanılan27%53
Müdahale14
Faul43 kazanılan
İlk 116
G+A / 900.23
2025/26 45 3.296 6 3 7.00
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaBorussia Dortmund 29 2.196 2 3 6.95
UEFA Champions LeagueBorussia Dortmund 10 742 3 0 7.20
FIFA Club World CupBorussia Dortmund 5 268 1 0 6.94
DFB PokalBorussia Dortmund 1 90 0 0 6.70
Şut32%44 isabet
Kilit pas31
Drible38%58 başarı
İkili kazanılan165%57
Müdahale57
Faul3537 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11387 yedek
G+A / 900.25
Kart1
2024/25 41 2.236 5 2 7.07
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaBorussia Dortmund 26 1.512 4 1 7.08
UEFA Champions LeagueBorussia Dortmund 9 619 1 1 7.06
World Cup - Qualification EuropeGermany 4 81 0 0 7.00
UEFA Nations LeagueGermany 2 24 0 0 6.90
Şut18%56 isabet
Kilit pas22
Drible26%74 başarı
İkili kazanılan155%60
Müdahale55
Faul3241 kazanılan
İlk 112615 yedek
G+A / 900.28
Kart5
2023/24 30 1.373 2 2 6.78
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaBorussia Dortmund 20 1.016 1 2 6.84
UEFA Champions LeagueBorussia Dortmund 10 357 1 0 6.62
Şut17%29 isabet
Kilit pas19
Drible13%57 başarı
İkili kazanılan96%59
Müdahale27
Faul1530 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111317 yedek
G+A / 900.26
Kart4
2022/23 31 1.847 3 5 7.04
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaVfL Wolfsburg 31 1.847 3 5 7.04
Şut26%35 isabet
Kilit pas20
Drible26%65 başarı
İkili kazanılan151%60
Müdahale41
Faul2938 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111912 yedek
G+A / 900.39
Kart3
2021/22 33 353 0 0 6.45
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaVfL Wolfsburg 27 318 0 0 6.45
UEFA Champions LeagueVfL Wolfsburg 6 35 0 0 6.50
Şut9%56 isabet
Drible5%50 başarı
İkili kazanılan29%49
Müdahale3
Faul810 kazanılan
İlk 11132 yedek
Kart2
2020/21 6 9 0 1 6.90
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueManchester City 1 0 0 0
UEFA Champions LeagueManchester City 5 9 0 1 6.90
Kilit pas1
G+A / 9010.0
TOPLAM GOL161 penaltı
İLK 1110473 yedek girdi
KART16
FORMA22
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR16 gol
1-15' — 1 16-30' — 3 31-45' — 3 46-60' — 1 61-75' — 3 76-90+' — 5 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 5 76-90+'
  • 1-15' 1 %6
  • 16-30' 3 %19
  • 31-45' 3 %19
  • 46-60' 1 %6
  • 61-75' 3 %19
  • 76-90+' 5 %31
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-2-1 — 61 4-2-3-1 — 41 4-3-3 — 26 4-5-1 — 11 3-5-2 — 9 3-4-3 — 6 154 maç
  • 3-4-2-161%40
  • 4-2-3-141%27
  • 4-3-326%17
  • 4-5-111%7
  • 3-5-29%6
  • 3-4-36%4
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 1899 HoffenheimA 2-3 46 1 6.3
29.08.2026 Hamburger SVH 2-0 74 2 7.0
29.06.2026 ParaguayH 1-1 45 6.5
25.06.2026 EcuadorA 2-1 64 2 6.1
20.06.2026 Ivory CoastH 2-1 93 7.0
14.06.2026 CuraçaoH 7-1 73 1 4 8.6
16.05.2026 Werder BremenA 0-2 87 1 7.2
08.05.2026 Eintracht FrankfurtH 3-2 13 6.7
21.03.2026 Hamburger SVH 3-2 96 3 6.2
14.03.2026 FC AugsburgH 2-0 86 6.9
07.03.2026 1.FC KölnA 1-2 88 1 7.0
28.02.2026 Bayern MünchenH 2-3 75 6.9
25.02.2026 AtalantaA 4-1 89 6.2
21.02.2026 RB LeipzigA 2-2 65 1 6.5
17.02.2026 AtalantaH 2-0 83 1 7.3
13.02.2026 FSV Mainz 05H 4-0 74 1 6.9
07.02.2026 VfL WolfsburgA 1-2 88 1 7.3
01.02.2026 1. FC HeidenheimH 3-2 94 1 6.9
28.01.2026 InterH 0-2 80 6.9
24.01.2026 Union BerlinA 0-3 93 1 7.0
20.01.2026 TottenhamA 2-0 64 6.3
17.01.2026 FC St. PauliH 3-2 83 6.3
13.01.2026 Werder BremenH 3-0 94 1 7.3
09.01.2026 Eintracht FrankfurtA 3-3 90 1 1 8.0
19.12.2025 Borussia MönchengladbachH 2-0 90 8.2
14.12.2025 SC FreiburgA 1-1 90 6.6
10.12.2025 Bodo/GlimtH 2-2 90 2 7.5
07.12.2025 1899 HoffenheimH 2-0 89 1 7.0
29.11.2025 Bayer LeverkusenA 1-2 89 7.2
25.11.2025 VillarrealH 4-0 77 7.2
22.11.2025 VfB StuttgartH 3-3 90 1 5.9
17.11.2025 SlovakiaH 6-0 45 2 7.0
14.11.2025 LuxembourgA 0-2 36 1 7.0
08.11.2025 Hamburger SVA 1-1 8 6.3
05.11.2025 Manchester CityA 4-1 90 1 6.9
31.10.2025 FC AugsburgA 0-1 62 6.9
25.10.2025 1.FC KölnH 1-0 85 3 7.5
21.10.2025 FC CopenhagenA 2-4 77 2 2 8.9
18.10.2025 Bayern MünchenA 2-1 90 1 6.6
13.10.2025 Northern IrelandA 0-1
10.10.2025 LuxembourgH 4-0
04.10.2025 RB LeipzigH 1-1 70 6.5
01.10.2025 Athletic ClubH 4-1 21 6.6
27.09.2025 FSV Mainz 05A 0-2 77 7.0
21.09.2025 VfL WolfsburgH 1-0 77 1 7.2
16.09.2025 JuventusA 4-4 71 1 1 8.2
13.09.2025 1. FC HeidenheimA 0-2 89 1 7.2
31.08.2025 Union BerlinH 3-0 19 1 1 8.0
23.08.2025 FC St. PauliA 3-3 45 1 6.3
18.08.2025 Rot-Weiß EssenA 0-1 90 1 6.7
05.07.2025 Real MadridA 3-2 45 1 6.6
02.07.2025 MonterreyH 2-1 71 6.9
25.06.2025 Ulsan Hyundai FCH 1-0 58 2 6.9
21.06.2025 Mamelodi SundownsA 3-4 63 1 1 7.3
17.06.2025 FluminenseA 0-0 31 1 7.0
08.06.2025 FranceH 0-2
04.06.2025 PortugalH 1-2 24 6.9
17.05.2025 Holstein KielH 3-0 79 1 4 8.9
11.05.2025 Bayer LeverkusenA 2-4 45 6.7
03.05.2025 VfL WolfsburgH 4-0 76 7.3
ŞUT41
GOL3
xG4.0
xG FARKI-1.0under performing
DÖNÜŞÜM%7.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
72' · xG 0.192 51' · xG 0.128 75' · xG 0.042 55' · xG 0.055 52' · xG 0.042 49' · xG 0.65 45' · xG 0.788 52' · xG 0.182 41' · xG 0.041 38' · xG 0.055 71' · xG 0.019 21' · xG 0.064 62' · xG 0.013 40' · xG 0.057 28' · xG 0.036 45' · xG 0.108 43' · xG 0.014 23' · xG 0.03 15' · xG 0.048 68' · xG 0.048 · GOL 4' · xG 0.059 21' · xG 0.031 78' · xG 0.041 45' · xG 0.056 88' · xG 0.034 49' · xG 0.325 78' · xG 0.029 62' · xG 0.12 60' · xG 0.034 37' · xG 0.072 81' · xG 0.027 · GOL 83' · xG 0.076 75' · xG 0.106 45' · xG 0.033 21' · xG 0.027 50' · xG 0.006 12' · xG 0.179 9' · xG 0.018 6' · xG 0.059 · GOL 13' · xG 0.019 8' · xG 0.03
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 23 (%56) Açık oyun — 8 (%20) Korner — 3 (%7) Taç sonrası — 2 (%5) Duran top — 2 (%5) Kontra atak — 1 (%2) Diğer — 2 (%5) 41 şut
  • Asist sonrası23%56
  • Açık oyun8%20
  • Korner3%7
  • Taç sonrası2%5
  • Duran top2%5
  • Kontra atak1%2
  • Diğer2%5
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 37 (%90) Kafa — 3 (%7) Sol ayak — 1 (%2) 41 şut
  • Sağ ayak37%90
  • Kafa3%7
  • Sol ayak1%2
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR41 şut
1-15' — 7 16-30' — 5 31-45' — 9 46-60' — 8 61-75' — 7 76-90+' — 5 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 9 31-45'
  • 1-15' 7 %17
  • 16-30' 5 %12
  • 31-45' 9 %22
  • 46-60' 8 %20
  • 61-75' 7 %17
  • 76-90+' 5 %12
AKSİYON HARİTASI1335 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 9 9 9 9 9 9 10 10 10 10 10 10 10 11 11 11 11 11 11 12 13 13 13 13 13 13 14 14 14 14 14 15 15 15 15 15 15 16 16 16 16 17 17 17 18 18 19 19 20 21 21 24 25 25 35 37 47
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %53 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 8 8 9 9 9 9 9 10 10 10 10 11 11 11 11 11 11 12 12 12 13 13 14 14 14 15 15 15 15 17 17 18 20 21 21 21 21 22 41
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %55 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 6 12 12 16
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %53 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 5 9 12
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %43 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1335
Pas 879 Pas — 879 (%71) Top kazanma 102 Top kazanma — 102 (%8) Top tem… 62 Top teması — 62 (%5) Çalım — 36 (%3) Faul — 34 (%3) Müdahale — 30 (%2) Uzaklaştırma — 28 (%2) Bloke edilen pas — 26 (%2) Top kaptırma — 26 (%2) Hava topu — 23 (%2)
  • Pas879%71
  • Top kazanma102%8
  • Top teması62%5
  • Çalım36%3
  • Faul34%3
  • Müdahale30%2
  • Uzaklaştırma28%2
  • Bloke edilen pas26%2
  • Top kaptırma26%2
  • Hava topu23%2
PİYASA DEĞERİ€50.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ37
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2016–2026 · 192 maç
Borussia Dortmund 112maç 2023–2026
Germany 10maç 2024–2026
VfL Wolfsburg 64maç 2021–2022
Manchester City 6maç 2020
Manchester City U23 2017–2019
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-07-03 VfL Wolfsburg Borussia Dortmund € 30M
2021-07-21 Man City U23 Wolfsburg free transfer
2021-07-21 Manchester City VfL Wolfsburg
2018-07-01 Man City U18 Man City U23 -
2017-07-01 Man City Youth Man City U18 -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2026 Diz sakatlığıKadroda yok 18 maç
03.2024 Kalça sakatlığıKadroda yok 15 maç
02.2024 Kalça sakatlığıŞüpheli 1 maç
10.2023 Kas sakatlığıKadroda yok 3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Manchester City %50 2026-07-22
Liverpool FC %14 2026-07-22
Manchester United %53 2026-07-22
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2196 dk

İzlemede: Dengeli orta saha profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU57.2Bundesliga 2025
PERFORMANS51.92196 dk
KARARVeri yetersiz55/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero 79.6
Box-to-box orta saha 79.5
Derinden oyun kurucu 77.7
Role fit sinyali var ama confidence 98/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 213 oyuncu
Scout skoru %67
Performans %74
Dakika %84
Değer / getiri %0
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %79
Performans %78
Dakika %92
Değer / getiri %1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 82 100
Ortalama rating 6.95 7.1 98
Performans skoru 51.9 75 69
İkili mücadele kazanma 55.45 58 96
Müdahale / 90 1.64 3.2 51
Pas arası / 90 1.02 2.3 44
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam