Paul Bernardoni
Argentina · Midfielder

Paul Bernardoni

YAŞ23
BOY179
KİLO80
KULÜPGremio
DOĞUM YERİNelson
LİGCopa Do Brasil
BU SEZON1G · 1A
Gol10.09 / 90
Asist10.09 / 90
Şut70.64 / 90
Kilit pas60.55 / 90
Başarılı dripling50.46 / 90
Kazanılan ikili474.31 / 90
Rating6.60
OYUNCU PROFİLİSerie A 2026 · 117 orta sahalar
Kilit pas — %14 (0.55) Asist — %59 (0.09) Drible — %32 (0.46) Pas isabeti — %41 (%84) Top kapma — %67 (2.75) İkili mücadele — %14 (%41) 38 ORT. % 14 59 32 41 67 14
  • Kilit pas 0.55 %14
  • Asist 0.09 %59
  • Drible 0.46 %32
  • Pas isabeti %84 %41
  • Top kapma 2.75 %67
  • İkili mücadele %41 %14
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 981 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 CONMEBOL Recopa2025 · South-America
🏆 CONMEBOL Sudamericana2024 · South-America
🏆 Super Copa International2023 · Argentina
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 5 G+A
2020 0 2021 5 2022 1 2023 4 2024 1 2025 1 2026 2
GolAsist
2026/27 18 1.109 1 1 6.58
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AGremio 15 981 1 1 6.60
Liga Profesional ArgentinaRacing Club 3 128 0 0 6.40
Şut8%25 isabet
Kilit pas8
Drible6%43 başarı
İkili kazanılan52%42
Müdahale18
Faul2017 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11162 yedek
G+A / 900.16
Kart2
2025/26 31 2.614 1 0 6.83
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga Profesional ArgentinaRacing Club 25 2.071 1 0 6.80
CONMEBOL LibertadoresRacing Club 6 543 0 0 6.92
Şut20%20 isabet
Kilit pas19
Drible38%51 başarı
İkili kazanılan167%53
Müdahale43
Faul3841 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11301 yedek
G+A / 900.03
Kart8
2024/25 24 1.576 1 0 6.71
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga Profesional ArgentinaRacing Club 24 1.576 1 0 6.71
Şut9%22 isabet
Kilit pas12
Drible19%54 başarı
İkili kazanılan90%45
Müdahale32
Faul2823 kazanılan
İlk 11186 yedek
G+A / 900.06
Kart3
2023/24 26 1.938 1 3 6.73
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga Profesional ArgentinaRacing Club 26 1.938 1 3 6.73
Şut13%46 isabet
Kilit pas12
Drible25%50 başarı
İkili kazanılan150%51
Müdahale48
Faul3647 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11233 yedek
G+A / 900.19
Kart31
2022/23 35 2.545 1 0 6.70
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga Profesional ArgentinaUnion Santa Fe 35 2.545 1 0 6.70
Şut15%53 isabet
Kilit pas12
Drible50%55 başarı
İkili kazanılan201%52
Müdahale50
Faul5678 kazanılan
İlk 11305 yedek
G+A / 900.04
Kart131
Kaptan1maçta
2021/22 37 1.234 0 5 6.82
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga Profesional ArgentinaUnion Santa Fe 37 1.234 0 5 6.82
Şut13%31 isabet
Kilit pas9
Drible22%52 başarı
İkili kazanılan92%52
Müdahale28
Faul2130 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111522 yedek
G+A / 900.36
Kart2
2020/21 9 560 0 0 6.42
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga Profesional ArgentinaUnion Santa Fe 9 560 0 0 6.42
Şut1
Kilit pas3
Drible6%55 başarı
İkili kazanılan33%41
Müdahale9
Faul1413 kazanılan
İlk 1172 yedek
Kart2
TOPLAM GOL2
İLK 11558 yedek girdi
KART12
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA5
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
1-15' — 0 16-30' — 2 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 16-30'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 2 %100
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-2-1 — 20 4-3-3 — 13 4-1-4-1 — 12 3-4-3 — 8 3-4-1-2 — 5 4-2-3-1 — 3 61 maç
  • 3-4-2-120%33
  • 4-3-313%21
  • 4-1-4-112%20
  • 3-4-38%13
  • 3-4-1-25%8
  • 4-2-3-13%5
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
16.08.2026 Atletico-MGA 3-0 45 6.3
08.08.2026 Sao PauloH 2-1 54 1 6.5
26.07.2026 FluminenseH 1-1 49 6.3
17.07.2026 MirassolA 2-1 80 2 6.3
02.05.2026 Atletico ParanaenseA 0-0 51 6.5
26.04.2026 CoritibaH 1-0 25 6.9
18.04.2026 CruzeiroA 2-0 57 6.2
11.04.2026 InternacionalA 0-0 90 1 6.9
05.04.2026 RemoH 0-0 66 1 6.9
03.04.2026 PalmeirasA 2-1 80 6.9
22.03.2026 Vasco DA GamaA 2-1 56 1 1 6.3
19.03.2026 VitoriaH 2-0 56 6.3
16.03.2026 Chapecoense-scA 1-1 97 1 1 7.9
13.03.2026 RB BragantinoH 1-1 89 6.3
26.02.2026 Atletico-MGH 2-1 86 6.5
02.02.2026 TigreA 3-1
28.01.2026 Rosario CentralH 1-2 71 1 6.5
24.01.2026 Gimnasia L.P.A 2-1 57 6.3
14.12.2025 Estudiantes L.P.H 1-1 101 2 6.9
07.12.2025 Boca JuniorsA 0-1 99 1 7.0
02.12.2025 TigreH 0-0 81 6.9
24.11.2025 River PlateH 3-2 96 1 6.5
03.11.2025 Central Cordoba de SantiagoA 0-0 82 6.7
01.09.2025 Union Santa FeH 2-3 79 6.7
24.08.2025 Argentinos JRSA 4-1 64 5.6
20.08.2025 PenarolH 3-1 98 6.9
13.08.2025 PenarolA 1-0 90 6.2
09.08.2025 Boca JuniorsA 1-1 90 2 6.3
27.07.2025 Estudiantes L.P.H 0-1 89 1 7.3
20.07.2025 Belgrano CordobaA 0-1 90 1 7.0
12.07.2025 Barracas CentralH 0-1 90 7.3
30.05.2025 Fortaleza ECH 1-0 90 1 6.6
15.05.2025 Colo ColoH 4-0 79 8.2
10.05.2025 PlatenseH 0-1 85 1 6.7
06.05.2025 BucaramangaA 0-4 90 1 6.3
02.05.2025 Newells Old BoysH 1-0 82 6.9
28.04.2025 Defensa Y JusticiaA 1-2 69 6.9
06.04.2025 BanfieldH 4-1 32 6.7
02.04.2025 Fortaleza ECA 0-3 96 3 7.3
28.03.2025 Independ. RivadaviaA 2-1 90 1 1 7.3
21.03.2025 Union Santa FeA 0-1 90 6.6
16.03.2025 IndependienteA 1-1 99 1 6.9
08.03.2025 HuracanH 0-1 90 7.6
03.03.2025 San LorenzoA 3-2 96 1 6.2
16.02.2025 Argentinos JRSH 2-3 81 6.6
12.02.2025 TigreA 1-0 22 6.2
09.02.2025 Boca JuniorsH 2-0 99 1 7.2
30.01.2025 Belgrano CordobaH 4-0 85 2 7.2
24.01.2025 Barracas CentralA 1-3 90 6.9
15.12.2024 River PlateH 1-0 97 6.3
08.12.2024 Central Cordoba de SantiagoA 3-1 96 6.3
04.12.2024 Estudiantes L.P.H 4-5 75 1 6.3
30.11.2024 Rosario CentralA 0-2 100 1 6.9
17.11.2024 San LorenzoA 1-2 13 6.6
10.11.2024 Independ. RivadaviaH 2-1 84 6.9
06.11.2024 Barracas CentralA 0-2 87 7.3
03.11.2024 Instituto CordobaH 2-0 19 6.5
27.10.2024 BanfieldA 2-1
19.10.2024 Defensa Y JusticiaH 4-3 96 6.9
05.10.2024 Velez SarsfieldA 1-0 90 7.5
ŞUT14
GOL1
xG1.5
xG FARKI-0.5under performing
DÖNÜŞÜM%7.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
59' · xG 0.278 45' · xG 0.06 27' · xG 0.164 44' · xG 0.083 13' · xG 0.024 45' · xG 0.262 · GOL 33' · xG 0.028 20' · xG 0.0 36' · xG 0.02 26' · xG 0.024 4' · xG 0.022 67' · xG 0.444 21' · xG 0.062 18' · xG 0.057
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Açık oyun — 5 (%36) Korner — 4 (%29) Asist sonrası — 4 (%29) Duran top — 1 (%7) 14 şut
  • Açık oyun5%36
  • Korner4%29
  • Asist sonrası4%29
  • Duran top1%7
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 11 (%79) Kafa — 3 (%21) 14 şut
  • Sağ ayak11%79
  • Kafa3%21
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR14 şut
1-15' — 2 16-30' — 5 31-45' — 5 46-60' — 1 61-75' — 1 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 5 16-30'
  • 1-15' 2 %14
  • 16-30' 5 %36
  • 31-45' 5 %36
  • 46-60' 1 %7
  • 61-75' 1 %7
  • 76-90+' 0 %0
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 180 maç
Racing Club 84maç 2023–2026
Gremio 15maç 2026
Union Santa Fe 81maç 2020–2022
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-01-01 Union Santa Fe Racing Club
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 Liga Profesional Argentina2022 · Union Santa Fe 12sarı · 34 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 753 dk

İzlemede: Dengeli orta saha profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU49.7Serie A 2026
PERFORMANS35.8753 dk
KARARVeri yetersiz53/100
FORM TRENDİInsufficient_Sample+0.0
ROL UYUMU2026
Derinden oyun kurucu 52.9
Top kapan ön libero 52.0
Box-to-box orta saha 47.9
Derinden oyun kurucu 28.5
İleri sekiz 28.0
Box-to-box orta saha 27.8
Role fit sinyali var ama confidence 76/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 336 oyuncu
Scout skoru %77
Performans %56
Dakika %76
Değer / getiri %2
Tüm ligler · 1512 oyuncu
Scout skoru %70
Performans %49
Dakika %75
Değer / getiri %1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas arası / 90 1.43 1.6 89
Ortalama rating 6.69 7.2 93
Pas hacmi / 90 31.55 72 44
Dakika güvenliği 40.4 82 49
Performans skoru 35.8 76 47
Kilit pas / 90 0.72 1.4 51
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM

Trend icin son mac orneklemi sinirli; karar seviyesi dusuk confidence ile okunmali.

BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam