LİGLa Liga
BU SEZON1G · 1A
Gol10.97 / 90
Asist10.97 / 90
Şut32.90 / 90
Kilit pas21.94 / 90
Başarılı dripling21.94 / 90
Kazanılan ikili43.87 / 90
Rating6.70
LİG SIRALAMALARINDA
5.
FIFA Club World Cup2025 · Borussia Dortmund · 5 maç
2asist5.
26.
Bundesliga2025 · Borussia Dortmund · 18 maç
6gol26.
47.
UEFA Champions League2025 · Borussia Dortmund · 2 maç
2asist47.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
UEFA U21 Championship2021 Hungary/Sloveni · Europe
🏆
Cup2021/2022 · Austria
🏆
Bundesliga2020/2021 · Austria
🏆
Cup2020/2021 · Austria
🏆
Cup2019/2020 · Austria
🏆
Bundesliga2019/2020 · Austria
🥈
UEFA Champions League2023/2024 · Europe · 2nd Place
🥈
Bundesliga2022/2023 · Germany · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 19 G+A
GolAsist
2026/27
3
93
1
1
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%100 isabet
Kilit pas2
Drible2%33 başarı
İkili kazanılan4%44
Faul12 kazanılan
İlk 1112 yedek
G+A / 901.94
2025/26
45
1.883
9
7
6.94
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut36%53 isabet
Kilit pas27
Drible43%37 başarı
İkili kazanılan109%39
Müdahale16
Faul3743 kazanılan
Ofsayt7
İlk 112421 yedek
G+A / 900.76
Kart7
2024/25
43
2.390
12
7
7.13
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut62%52 isabet
Kilit pas40
Drible63%46 başarı
İkili kazanılan143%40
Müdahale36
Faul5027 kazanılan
Ofsayt6
İlk 112914 yedek
G+A / 900.72
Kart9
2023/24
36
1.620
5
2
6.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut29%62 isabet
Kilit pas23
Drible30%36 başarı
İkili kazanılan103%41
Müdahale23
Faul3531 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111818 yedek
G+A / 900.39
Kart61
2022/23
31
1.778
8
5
6.76
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut36%47 isabet
Kilit pas35
Drible44%42 başarı
İkili kazanılan108%41
Müdahale17
Faul2836 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11256 yedek
G+A / 900.66
Kart10
2021/22
10
763
4
1
6.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%76 isabet
Kilit pas7
Drible13%38 başarı
İkili kazanılan45%45
Müdahale5
Faul1421 kazanılan
Ofsayt1
Penaltı21 kaçan
İlk 1110
G+A / 900.59
Kart2
2020/21
7
109
1
0
6.68
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas2
Drible2%33 başarı
İkili kazanılan9%39
Müdahale1
Faul42 kazanılan
G+A / 900.83
Kart1
TOPLAM GOL32
İLK 118758 yedek girdi
KART32
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA27
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR32 gol
- 1-15' 5 %16
- 16-30' 5 %16
- 31-45' 8 %25
- 46-60' 6 %19
- 61-75' 5 %16
- 76-90+' 3 %9
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-148%37
- 3-4-2-144%34
- 4-3-316%12
- 4-5-19%7
- 3-5-28%6
- 3-4-35%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar17aldığı asist
Onun asist yaptıkları18verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | Rayo VallecanoH | 5-2 | 15↑ | 1 | 1 | 6.3 | |
| 27.08.2026 | Athletic ClubH | 2-0 | 13↑ | 1 | 6.3 | ||
| 23.08.2026 | ElcheA | 0-5 | 65 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 16.05.2026 | Werder BremenA | 0-2 | 4↑ | – | – | ||
| 08.05.2026 | Eintracht FrankfurtH | 3-2 | 13↑ | – | 6.5 | ||
| 04.04.2026 | VfB StuttgartA | 0-2 | 24↑ | – | 6.7 | ||
| 21.03.2026 | Hamburger SVH | 3-2 | 45 | 1 | 6.5 | ||
| 14.03.2026 | FC AugsburgH | 2-0 | 90 | 1 | 4 | 7.7 | |
| 07.03.2026 | 1.FC KölnA | 1-2 | 5↑ | – | – | ||
| 28.02.2026 | Bayern MünchenH | 2-3 | 74 | – | 6.3 | ||
| 25.02.2026 | AtalantaA | 4-1 | 19↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 21.02.2026 | RB LeipzigA | 2-2 | 21↑ | 1 | – | 6.7 | |
| 17.02.2026 | AtalantaH | 2-0 | 16↑ | – | 6.7 | ||
| 13.02.2026 | FSV Mainz 05H | 4-0 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 01.02.2026 | 1. FC HeidenheimH | 3-2 | 69 | 1 | 6.9 | ||
| 28.01.2026 | InterH | 0-2 | 12↑ | – | 6.7 | ||
| 24.01.2026 | Union BerlinA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 20.01.2026 | TottenhamA | 2-0 | 64 | – | 6.3 | ||
| 17.01.2026 | FC St. PauliH | 3-2 | 71 | 1 | 1 | 1 | 8.7 |
| 13.01.2026 | Werder BremenH | 3-0 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 09.01.2026 | Eintracht FrankfurtA | 3-3 | 15↑ | – | 6.6 | ||
| 19.12.2025 | Borussia MönchengladbachH | 2-0 | 60 | 1 | 5.9 | ||
| 14.12.2025 | SC FreiburgA | 1-1 | 1↑ | – | – | ||
| 10.12.2025 | Bodo/GlimtH | 2-2 | 23↑ | – | 6.2 | ||
| 07.12.2025 | 1899 HoffenheimH | 2-0 | 80 | – | 6.3 | ||
| 29.11.2025 | Bayer LeverkusenA | 1-2 | 80 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 25.11.2025 | VillarrealH | 4-0 | 90 | 1 | 3 | 9.2 | |
| 22.11.2025 | VfB StuttgartH | 3-3 | 13↑ | 1 | 2 | 7.9 | |
| 17.11.2025 | SlovakiaH | 6-0 | –↑ | – | – | ||
| 08.11.2025 | Hamburger SVA | 1-1 | 24↑ | – | 6.5 | ||
| 05.11.2025 | Manchester CityA | 4-1 | 81 | 3 | 6.3 | ||
| 31.10.2025 | FC AugsburgA | 0-1 | 1↑ | – | – | ||
| 25.10.2025 | 1.FC KölnH | 1-0 | 79 | 2 | 7.2 | ||
| 21.10.2025 | FC CopenhagenA | 2-4 | –↑ | – | – | ||
| 18.10.2025 | Bayern MünchenA | 2-1 | 74 | 1 | 6.2 | ||
| 13.10.2025 | Northern IrelandA | 0-1 | 64 | 1 | 5.9 | ||
| 10.10.2025 | LuxembourgH | 4-0 | 61 | 3 | 7.2 | ||
| 04.10.2025 | RB LeipzigH | 1-1 | 70 | 1 | 5.9 | ||
| 01.10.2025 | Athletic ClubH | 4-1 | 63 | 1 | 1 | 6.6 | |
| 27.09.2025 | FSV Mainz 05A | 0-2 | 68 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 21.09.2025 | VfL WolfsburgH | 1-0 | 77 | 1 | 5 | 7.9 | |
| 16.09.2025 | JuventusA | 4-4 | 90 | 1 | 1 | 2 | 8.0 |
| 13.09.2025 | 1. FC HeidenheimA | 0-2 | 66 | 1 | 4 | 6.9 | |
| 07.09.2025 | Northern IrelandH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.09.2025 | SlovakiaA | 2-0 | 24↑ | – | 6.3 | ||
| 31.08.2025 | Union BerlinH | 3-0 | 3↑ | – | – | ||
| 23.08.2025 | FC St. PauliA | 3-3 | 45 | – | 7.5 | ||
| 18.08.2025 | Rot-Weiß EssenA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.07.2025 | Real MadridA | 3-2 | 45 | – | 6.5 | ||
| 02.07.2025 | MonterreyH | 2-1 | 71 | 2 | – | 7.9 | |
| 25.06.2025 | Ulsan Hyundai FCH | 1-0 | 58 | 1 | 7.6 | ||
| 21.06.2025 | Mamelodi SundownsA | 3-4 | 1↑ | – | – | ||
| 17.06.2025 | FluminenseA | 0-0 | 59 | – | 6.3 | ||
| 08.06.2025 | FranceH | 0-2 | 79 | 3 | 7.0 | ||
| 04.06.2025 | PortugalH | 1-2 | 24↑ | 1 | 6.7 | ||
| 17.05.2025 | Holstein KielH | 3-0 | 71 | 1 | 6.5 | ||
| 11.05.2025 | Bayer LeverkusenA | 2-4 | 74 | 1 | 1 | 1 | 7.6 |
| 03.05.2025 | VfL WolfsburgH | 4-0 | 23↑ | 2 | 2 | 8.3 | |
| 26.04.2025 | 1899 HoffenheimA | 2-3 | 22↑ | 1 | 6.7 | ||
| 20.04.2025 | Borussia MönchengladbachH | 3-2 | 73 | 1 | 1 | 6.7 |
ŞUT34
GOL8
xG6.3
xG FARKI+1.7over performing
DÖNÜŞÜM%23.5
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası18%53
- Kontra atak7%21
- Açık oyun5%15
- Korner4%12
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak20%59
- Sağ ayak11%32
- Kafa3%9
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR34 şut
- 1-15' 5 %15
- 16-30' 7 %21
- 31-45' 8 %24
- 46-60' 2 %6
- 61-75' 4 %12
- 76-90+' 8 %24
AKSİYON HARİTASI610 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %65
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %66
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %64
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %54
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR610
- Pas297%53
- Top teması68%12
- Çalım54%10
- Top kazanma46%8
- Faul32%6
- Top kaptırma28%5
- Hava topu11%2
- Kurtarılan şut10%2
- Pas arası9%2
- İsabetsiz şut9%2
PİYASA DEĞERİ€40.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ36
DİSİPLİN10kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2017–2026 · 175 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2019-12-31
FC Liefering
→
Salzburg
End of loan
FC Liefering
→
Salzburg
End of loan
2018-07-02
Salzburg
→
FC Liefering
loan transfer
Salzburg
→
FC Liefering
loan transfer
2018-07-01
U'haching U19
→
Salzburg
€10.10m
U'haching U19
→
Salzburg
€10.10m
2018-01-01
U'haching U17
→
U'haching U19
-
U'haching U17
→
U'haching U19
-
2017-01-01
U'haching Yth.
→
U'haching U17
-
U'haching Yth.
→
U'haching U17
-
2012-07-01
Forstenried Jgd
→
U'haching Yth.
free transfer
Forstenried Jgd
→
U'haching Yth.
free transfer
2011-07-01
B. München Yth.
→
Forstenried Jgd
free transfer
B. München Yth.
→
Forstenried Jgd
free transfer
2010-07-01
Forstenried Jgd
→
B. München Yth.
free transfer
Forstenried Jgd
→
B. München Yth.
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2026
Kas sakatlığıŞüpheli
1 maç
04.2026
Kas sakatlığıKadroda yok
4 maç
04.2026
Sarı kart cezasıKadroda yok
2 maç
01.2025
HastalıkKadroda yok
1 maç
12.2024
Uyluk sakatlığıŞüpheli
2 maç
11.2024
Uyluk sakatlığıKadroda yok
14 maç
04.2024
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
02.2024
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
5 maç
12.2023
SakatlıkKadroda yok
1 maç
09.2022
SakatlıkŞüpheli
3 maç
08.2022
Ayak sakatlığıŞüpheli
1 maç
08.2022
Ayak sakatlığıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Bundesliga2022 · Borussia Dortmund
9sarı · 24 maç
🟥
DFB Pokal2022 · Borussia Dortmund
1kırmızı · 2 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1191 dk
Takip listesi: Top taşıyan hücumcu
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU74.7Bundesliga 2025
PERFORMANS81.51191 dk
KARARİzlemeye değer66/100
◆ Yüksek üretimGol ve asist katkısı emsallerinin üstünde.
ROL UYUMU2025
İçe kat eden kanat
86.2
Bağlantı kuran forvet
85.4
Baskıcı forvet
83.9
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 154 oyuncu
Scout skoru
%97
Performans
%94
Dakika
%70
Değer / getiri
%4
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%97
Performans
%97
Dakika
%83
Değer / getiri
%2
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru
81.5
76
100
Gol / 90
0.45
0.5
90
Dakika güvenliği
98.8
72
100
Tahmini xG / 90
0.371
0.35
100
Şut isabeti
52
44
100
Başarılı drible / 90
2.04
1.8
100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Josep CerdàFC Andorra · 22
%95
10gol
3asist
88scout
€500K
Segunda División
Anthony MusabaSamsunspor · 25
%90
4gol
2asist
71scout
€6.00M
Süper Lig
Hugo EkitikéLiverpool · 23
%85
11gol
4asist
84scout
€4.50M
Premier League
Norman CampbellRanders FC · 26
%84
2gol
2asist
61scout
Superliga
Alan MindaCercle Brugge · 22
%73
3gol
2asist
70scout
Jupiler Pro League
Noah OkaforLeeds · 25
%68
8gol
1asist
67scout
€30.00M
Premier League
Loide AugustoRizespor · 25
%61
3gol
2asist
66scout
Süper Lig
Min-su KimFC Andorra · 19
%60
6gol
4asist
73scout
€9.00M
Segunda División
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


