LİGSuper Cup
BU SEZON2G · 1A
Gol21.02 / 90
Asist10.51 / 90
Şut73.56 / 90
Kilit pas31.53 / 90
Başarılı dripling10.51 / 90
Kazanılan ikili115.59 / 90
Rating8.51
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
1.020.65
Asist
0.510.04
Şut
3.562.70
Kilit pas
1.530.72
Başarılı dripling
0.510.46
Kazanılan ikili
5.595.28
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇
Africa Cup of Nations2025 · Guinea · 4 maç
6gol1.
🥇
UEFA Champions League2024 · Borussia Dortmund · 14 maç
13gol1.
4asist7.
🥈
Bundesliga2024 · Borussia Dortmund · 30 maç
21gol2.
🥈
Bundesliga2023 · VfB Stuttgart · 28 maç
28gol2.
🥉
Bundesliga2025 · Borussia Dortmund · 33 maç
17gol3.
4.
FIFA Club World Cup2025 · Borussia Dortmund · 5 maç
4gol4.
11.
Bundesliga2022 · VfB Stuttgart · 22 maç
11gol11.
12.
DFB Pokal2022 · VfB Stuttgart · 4 maç
2gol12.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🥈
Bundesliga2023/2024 · Germany · 2nd Place
🥈
Tournoi Maurice Revello2016 · World · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 40 G+A
GolAsist
2026/27
2
177
2
1
8.51
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%57 isabet
Kilit pas3
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan11%55
Faul35 kazanılan
Ofsayt2
İlk 112
G+A / 901.53
2025/26
50
3.604
26
4
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut103%61 isabet
Kilit pas34
Drible18%41 başarı
İkili kazanılan209%48
Müdahale3
Faul4862 kazanılan
Ofsayt13
Penaltı23 kaçan
İlk 11428 yedek
G+A / 900.75
Kart4
2024/25
44
3.685
34
6
7.35
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut106%59 isabet
Kilit pas37
Drible16%34 başarı
İkili kazanılan236%50
Müdahale9
Faul2872 kazanılan
Ofsayt21
Penaltı82 kaçan
İlk 11413 yedek
G+A / 900.98
Kart6
2023/24
29
2.233
28
3
7.71
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut75%60 isabet
Kilit pas55
Drible16%43 başarı
İkili kazanılan143%51
Müdahale6
Faul1856 kazanılan
Ofsayt18
Penaltı4
İlk 11254 yedek
G+A / 901.25
2022/23
26
1.813
12
1
6.88
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut44%57 isabet
Kilit pas22
Drible11%41 başarı
İkili kazanılan108%53
Müdahale4
Faul1747 kazanılan
Ofsayt12
Penaltı21 kaçan
İlk 11224 yedek
G+A / 900.65
Kart51
2021/22
45
1.390
11
2
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut42%52 isabet
Kilit pas18
Drible13%50 başarı
İkili kazanılan109%49
Müdahale7
Faul2545 kazanılan
Ofsayt9
Penaltı2
İlk 111134 yedek
G+A / 900.84
Kart1
2020/21
31
2.112
12
1
7.02
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut51%57 isabet
Kilit pas27
Drible27%55 başarı
İkili kazanılan180%50
Müdahale5
Faul4968 kazanılan
Ofsayt6
Penaltı2
İlk 11238 yedek
G+A / 900.55
Kart3
TOPLAM GOL12923 penaltı
İLK 1114956 yedek girdi
KART19
VAR10onu ilgilendiren karar
FORMA9
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR129 gol
- 1-15' 17 %13
- 16-30' 16 %12
- 31-45' 29 %22
- 46-60' 18 %14
- 61-75' 16 %12
- 76-90+' 33 %26
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-2-157%31
- 4-2-3-145%24
- 4-3-338%21
- 4-4-223%12
- 3-5-214%8
- 4-2-2-27%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar37aldığı asist
Onun asist yaptıkları11verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | 1899 HoffenheimA | 2-3 | 87 | 1 | 1 | 5 | 8.9 |
| 29.08.2026 | Hamburger SVH | 2-0 | 90 | 1 | 2 | 8.2 | |
| 16.05.2026 | Werder BremenA | 0-2 | 83 | 1 | 6 | 7.3 | |
| 08.05.2026 | Eintracht FrankfurtH | 3-2 | 78 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 03.05.2026 | Borussia MönchengladbachA | 1-0 | 76 | – | 6.3 | ||
| 26.04.2026 | SC FreiburgH | 4-0 | 84 | 1 | 2 | 6.6 | |
| 18.04.2026 | 1899 HoffenheimA | 2-1 | 37↑ | 1 | 1 | 7.6 | |
| 11.04.2026 | Bayer LeverkusenH | 0-1 | 85 | 3 | 6.2 | ||
| 04.04.2026 | VfB StuttgartA | 0-2 | 64 | – | 6.5 | ||
| 21.03.2026 | Hamburger SVH | 3-2 | 51↑ | 1 | 5 | 7.3 | |
| 14.03.2026 | FC AugsburgH | 2-0 | 3↑ | 2 | – | ||
| 07.03.2026 | 1.FC KölnA | 1-2 | 61 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 28.02.2026 | Bayern MünchenH | 2-3 | 20↑ | 1 | 6.2 | ||
| 25.02.2026 | AtalantaA | 4-1 | 89 | 2 | 6.2 | ||
| 21.02.2026 | RB LeipzigA | 2-2 | 71 | – | 6.5 | ||
| 17.02.2026 | AtalantaH | 2-0 | 83 | 1 | 1 | 1 | 8.5 |
| 13.02.2026 | FSV Mainz 05H | 4-0 | 74 | 2 | 3 | 8.2 | |
| 07.02.2026 | VfL WolfsburgA | 1-2 | 92 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 01.02.2026 | 1. FC HeidenheimH | 3-2 | 93 | 2 | 7 | 7.3 | |
| 28.01.2026 | InterH | 0-2 | 68 | 1 | 6.9 | ||
| 24.01.2026 | Union BerlinA | 0-3 | 93 | 1 | 7.2 | ||
| 20.01.2026 | TottenhamA | 2-0 | 45 | – | 6.2 | ||
| 17.01.2026 | FC St. PauliH | 3-2 | 19↑ | 1 | 6.6 | ||
| 13.01.2026 | Werder BremenH | 3-0 | 27↑ | 1 | 2 | 7.5 | |
| 09.01.2026 | Eintracht FrankfurtA | 3-3 | 66 | 1 | 5.3 | ||
| 19.12.2025 | Borussia MönchengladbachH | 2-0 | 82 | 2 | 6.5 | ||
| 14.12.2025 | SC FreiburgA | 1-1 | 78 | 3 | 6.2 | ||
| 10.12.2025 | Bodo/GlimtH | 2-2 | 23↑ | 1 | 6.2 | ||
| 07.12.2025 | 1899 HoffenheimH | 2-0 | 89 | 1 | 6.7 | ||
| 29.11.2025 | Bayer LeverkusenA | 1-2 | 61 | 2 | 7.0 | ||
| 25.11.2025 | VillarrealH | 4-0 | 68 | 2 | 3 | 6.9 | |
| 22.11.2025 | VfB StuttgartH | 3-3 | 90 | 2 | 6.3 | ||
| 08.11.2025 | Hamburger SVA | 1-1 | 89 | 2 | 6.2 | ||
| 05.11.2025 | Manchester CityA | 4-1 | 67 | 2 | 6.7 | ||
| 31.10.2025 | FC AugsburgA | 0-1 | 90 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 25.10.2025 | 1.FC KölnH | 1-0 | 90 | 2 | 5.9 | ||
| 21.10.2025 | FC CopenhagenA | 2-4 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 18.10.2025 | Bayern MünchenA | 2-1 | 84 | 1 | 6.9 | ||
| 04.10.2025 | RB LeipzigH | 1-1 | 81 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 01.10.2025 | Athletic ClubH | 4-1 | 87 | 1 | 1 | 2 | 7.3 |
| 27.09.2025 | FSV Mainz 05A | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 21.09.2025 | VfL WolfsburgH | 1-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 16.09.2025 | JuventusA | 4-4 | 89 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 13.09.2025 | 1. FC HeidenheimA | 0-2 | 90 | 1 | 5 | 7.0 | |
| 31.08.2025 | Union BerlinH | 3-0 | 87 | 2 | 6 | 8.2 | |
| 23.08.2025 | FC St. PauliA | 3-3 | 90 | 1 | 3 | 7.3 | |
| 18.08.2025 | Rot-Weiß EssenA | 0-1 | 90 | 1 | 3 | 7.3 | |
| 05.07.2025 | Real MadridA | 3-2 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 02.07.2025 | MonterreyH | 2-1 | 90 | 2 | 5 | 8.5 | |
| 25.06.2025 | Ulsan Hyundai FCH | 1-0 | 78 | 6 | 6.3 | ||
| 21.06.2025 | Mamelodi SundownsA | 3-4 | 89 | 1 | 3 | 6.9 | |
| 17.06.2025 | FluminenseA | 0-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 17.05.2025 | Holstein KielH | 3-0 | 85 | 1 | 3 | 6.9 | |
| 11.05.2025 | Bayer LeverkusenA | 2-4 | 90 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 03.05.2025 | VfL WolfsburgH | 4-0 | 82 | 2 | 3 | 8.5 | |
| 26.04.2025 | 1899 HoffenheimA | 2-3 | 90 | 1 | 1 | 3 | 7.5 |
| 20.04.2025 | Borussia MönchengladbachH | 3-2 | 90 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 15.04.2025 | BarcelonaH | 3-1 | 90 | 3 | 5 | 8.5 | |
| 12.04.2025 | Bayern MünchenA | 2-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 09.04.2025 | BarcelonaA | 4-0 | 90 | 3 | 6.2 |
ŞUT86
GOL18
xG18.4
xG FARKI-0.4under performing
DÖNÜŞÜM%20.9
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası44%51
- Korner14%16
- Kontra atak10%12
- Açık oyun10%12
- Duran top3%3
- Penaltı3%3
- Diğer2%2
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak46%53
- Kafa27%31
- Sol ayak13%15
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR86 şut
- 1-15' 13 %15
- 16-30' 13 %15
- 31-45' 17 %20
- 46-60' 15 %17
- 61-75' 8 %9
- 76-90+' 20 %23
AKSİYON HARİTASI1427 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %66
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %64
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %67
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %64
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1427
- Pas691%50
- Top teması208%15
- Hava topu132%10
- Faul95%7
- Top kazanma52%4
- Top kaptırma50%4
- Korner kazandırma46%3
- Kurtarılan şut42%3
- Çalım33%2
- Gol26%2
PİYASA DEĞERİ€32.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ22
DİSİPLİN2kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2012–2026 · 227 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2019-07-01
1.FC Köln
→
Amiens SC
€6.00m
1.FC Köln
→
Amiens SC
€6.00m
2019-06-30
Amiens SC
→
1.FC Köln
End of loan
Amiens SC
→
1.FC Köln
End of loan
2015-07-02
Stade Lavallois
→
Lille
€500k
Stade Lavallois
→
Lille
€500k
2014-07-01
Stade Laval B
→
Stade Lavallois
-
Stade Laval B
→
Stade Lavallois
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2026
SarsıntıŞüpheli
1 maç
03.2025
Kas sakatlığıKadroda yok
7 maç
11.2024
HastalıkKadroda yok
1 maç
08.2024
Diz sakatlığıŞüpheli
1 maç
08.2024
Diz sakatlığıKadroda yok
1 maç
03.2023
Tendon sakatlığıKadroda yok
6 maç
10.2022
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
08.2022
Ayak parmağı sakatlığıKadroda yok
2 maç
08.2022
Ayak parmağı sakatlığıŞüpheli
1 maç
04.2021
CezalıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
DFB Pokal2022 · VfB Stuttgart
2sarı · 4 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2368 dk
İzlemede: Skor tehdidi yüksek hücumcu
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Hücum tehdidiGol, şut ve ceza sahası aksiyonları öne çıkıyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU61.2Bundesliga 2025
PERFORMANS71.82368 dk
KARARVeri yetersiz60/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Bitirici
95.5
Pivot forvet
92.4
İçe kat eden kanat
87.7
Role fit sinyali var ama confidence 100/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 154 oyuncu
Scout skoru
%65
Performans
%86
Dakika
%97
Değer / getiri
%3
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%79
Performans
%90
Dakika
%96
Değer / getiri
%2
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Gol / 90
0.65
0.65
100
Performans skoru
71.8
78
92
Tahmini xG / 90
0.692
0.48
100
Şut isabeti
56.34
48
100
Dakika güvenliği
100
72
100
Şut / 90
2.7
3.4
79
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Andrea AdoranteVenezia · 25
%95
17gol
1asist
74scout
Serie B
Vedat MuriqiMallorca · 31
%73
21gol
1asist
66scout
€4.50M
La Liga
Patrik SchickBayer Leverkusen · 29
%73
16gol
3asist
67scout
€18.00M
Bundesliga
Guillermo MartínezU.N.A.M. - Pumas · 30
%70
9gol
0asist
65scout
Liga MX
Gabriele ArtisticoSpezia · 23
%69
13gol
1asist
79scout
€2.00M
Serie B
Loïs DionyManisa F.K. · 33
%68
21gol
3asist
66scout
1. Lig
Ettore GliozziModena · 30
%65
11gol
2asist
76scout
€800K
Serie B
Robert LewandowskiBarcelona · 37
%60
14gol
2asist
66scout
€8.00M
La Liga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum






