England · Midfielder
Henry Chukwuemeka Onyekuru
LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 0A
Şut21.88 / 90
Kazanılan ikili32.81 / 90
Rating6.43
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Şut
1.880.00
Kazanılan ikili
2.810.00
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Florida Cup2023 · World
🏆
Premier League Summer Series2023 · World
🏆
UEFA U19 Championship2022 Slovakia · Europe
🏆
Queensland Champions Cup2022 · World
🏆
FA Youth Cup2020/2021 · England
🥈
League Cup2023/2024 · England · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 5 G+A
GolAsist
2026/27
5
96
0
0
6.43
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
İkili kazanılan3%27
Faul22 kazanılan
İlk 1114 yedek
2025/26
45
1.207
3
2
6.68
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%21 isabet
Kilit pas17
Drible32%52 başarı
İkili kazanılan83%49
Müdahale25
Faul1217 kazanılan
İlk 11936 yedek
G+A / 900.37
Kart2
2024/25
19
447
1
0
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%75 isabet
Kilit pas13
Drible13%62 başarı
İkili kazanılan42%55
Müdahale15
Faul67 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11316 yedek
G+A / 900.2
Kart1
2023/24
13
223
1
1
6.69
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%100 isabet
Kilit pas4
Drible2%17 başarı
İkili kazanılan11%33
Müdahale6
Faul32 kazanılan
İlk 11211 yedek
G+A / 900.81
Kart2
2022/23
28
350
0
0
6.72
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas8
Drible5%50 başarı
İkili kazanılan24%57
Müdahale13
Faul25 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11226 yedek
2021/22
31
307
0
1
6.49
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas2
Drible6%60 başarı
İkili kazanılan29%55
Müdahale7
Faul39 kazanılan
İlk 11229 yedek
G+A / 900.29
2020/21
7
25
0
0
6.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
İkili kazanılan3%27
Müdahale2
Faul2
TOPLAM GOL3
İLK 1119124 yedek girdi
KART6
FORMA17
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %33
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 2 %67
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-2-148%39
- 4-2-3-132%26
- 4-3-320%16
- 3-5-29%7
- 4-3-1-28%6
- 3-4-37%6
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | 1899 HoffenheimA | 2-3 | 0 | 0 | – | ||
| 02.07.2026 | SpainA | 3-0 | 49↑ | 1 | 6.3 | ||
| 28.06.2026 | AlgeriaA | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 22.06.2026 | ArgentinaA | 2-0 | 8↑ | – | 6.7 | ||
| 17.06.2026 | JordanH | 3-1 | 39↑ | 1 | 6.3 | ||
| 16.05.2026 | Werder BremenA | 0-2 | 18↑ | – | 6.3 | ||
| 08.05.2026 | Eintracht FrankfurtH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 03.05.2026 | Borussia MönchengladbachA | 1-0 | 1↑ | – | – | ||
| 26.04.2026 | SC FreiburgH | 4-0 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 18.04.2026 | 1899 HoffenheimA | 2-1 | 97 | – | 6.2 | ||
| 11.04.2026 | Bayer LeverkusenH | 0-1 | 21↑ | – | 6.9 | ||
| 04.04.2026 | VfB StuttgartA | 0-2 | 64 | 1 | 6.3 | ||
| 21.03.2026 | Hamburger SVH | 3-2 | 38↑ | – | 6.6 | ||
| 14.03.2026 | FC AugsburgH | 2-0 | 7↑ | – | – | ||
| 25.02.2026 | AtalantaA | 4-1 | 29↑ | 1 | – | 7.0 | |
| 21.02.2026 | RB LeipzigA | 2-2 | 32↑ | – | 6.9 | ||
| 17.02.2026 | AtalantaH | 2-0 | 16↑ | – | 6.5 | ||
| 13.02.2026 | FSV Mainz 05H | 4-0 | 22↑ | – | 6.3 | ||
| 07.02.2026 | VfL WolfsburgA | 1-2 | 4↑ | – | – | ||
| 01.02.2026 | 1. FC HeidenheimH | 3-2 | 36↑ | – | 6.7 | ||
| 28.01.2026 | InterH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 24.01.2026 | Union BerlinA | 0-3 | 14↑ | – | 7.2 | ||
| 20.01.2026 | TottenhamA | 2-0 | 29↑ | – | 6.9 | ||
| 17.01.2026 | FC St. PauliH | 3-2 | 16↑ | – | 6.3 | ||
| 13.01.2026 | Werder BremenH | 3-0 | 67 | 1 | 6.2 | ||
| 09.01.2026 | Eintracht FrankfurtA | 3-3 | 10↑ | 1 | 2 | 6.9 | |
| 19.12.2025 | Borussia MönchengladbachH | 2-0 | 19↑ | – | 6.9 | ||
| 14.12.2025 | SC FreiburgA | 1-1 | 78 | 1 | 6.5 | ||
| 10.12.2025 | Bodo/GlimtH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 07.12.2025 | 1899 HoffenheimH | 2-0 | 10↑ | – | 6.9 | ||
| 29.11.2025 | Bayer LeverkusenA | 1-2 | 1↑ | – | – | ||
| 25.11.2025 | VillarrealH | 4-0 | 22↑ | – | 6.5 | ||
| 22.11.2025 | VfB StuttgartH | 3-3 | 77 | 1 | 6.9 | ||
| 08.11.2025 | Hamburger SVA | 1-1 | 82 | 1 | 3 | 7.3 | |
| 05.11.2025 | Manchester CityA | 4-1 | 23↑ | – | 6.3 | ||
| 31.10.2025 | FC AugsburgA | 0-1 | 62 | 1 | 6.7 | ||
| 25.10.2025 | 1.FC KölnH | 1-0 | 68 | 1 | 6.3 | ||
| 21.10.2025 | FC CopenhagenA | 2-4 | 28↑ | 1 | – | 6.6 | |
| 18.10.2025 | Bayern MünchenA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.10.2025 | RB LeipzigH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.10.2025 | Athletic ClubH | 4-1 | 63 | 1 | 1 | 8.2 | |
| 27.09.2025 | FSV Mainz 05A | 0-2 | 22↑ | – | 6.7 | ||
| 21.09.2025 | VfL WolfsburgH | 1-0 | 25↑ | – | 6.6 | ||
| 16.09.2025 | JuventusA | 4-4 | –↑ | – | – | ||
| 13.09.2025 | 1. FC HeidenheimA | 0-2 | 25↑ | 1 | 6.6 | ||
| 31.08.2025 | Union BerlinH | 3-0 | 13↑ | – | 6.7 | ||
| 05.07.2025 | Real MadridA | 3-2 | 8↑ | 1 | 6.9 | ||
| 25.06.2025 | Ulsan Hyundai FCH | 1-0 | 12↑ | – | 7.0 | ||
| 21.06.2025 | Mamelodi SundownsA | 3-4 | 27↑ | – | 6.5 | ||
| 17.06.2025 | FluminenseA | 0-0 | 13↑ | – | 6.9 | ||
| 17.05.2025 | Holstein KielH | 3-0 | 19↑ | – | 6.6 | ||
| 11.05.2025 | Bayer LeverkusenA | 2-4 | –↑ | – | – | ||
| 03.05.2025 | VfL WolfsburgH | 4-0 | 8↑ | – | 6.7 | ||
| 26.04.2025 | 1899 HoffenheimA | 2-3 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 20.04.2025 | Borussia MönchengladbachH | 3-2 | 55↑ | 1 | 7.5 | ||
| 12.04.2025 | Bayern MünchenA | 2-2 | 19↑ | – | 6.9 | ||
| 09.04.2025 | BarcelonaA | 4-0 | 68 | – | 7.2 | ||
| 05.04.2025 | SC FreiburgA | 1-4 | 70 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 30.03.2025 | FSV Mainz 05H | 3-1 | 11↑ | – | 7.2 | ||
| 15.03.2025 | RB LeipzigA | 2-0 | 18↑ | 1 | 6.7 |
ŞUT19
GOL2
xG2.2
xG FARKI-0.2under performing
DÖNÜŞÜM%10.5
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası11%58
- Taç sonrası4%21
- Açık oyun2%11
- Kontra atak1%5
- Korner1%5
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak15%79
- Kafa2%11
- Sol ayak2%11
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR19 şut
- 1-15' 1 %5
- 16-30' 3 %16
- 31-45' 4 %21
- 46-60' 3 %16
- 61-75' 2 %11
- 76-90+' 6 %32
AKSİYON HARİTASI524 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %56
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %60
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %49
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %51
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR524
- Pas300%60
- Top teması41%8
- Top kazanma40%8
- Çalım33%7
- Faul22%4
- Müdahale15%3
- Top kaptırma14%3
- Bloke edilen pas13%3
- Hava topu11%2
- İkili mücadele7%1
PİYASA DEĞERİ€20.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ42
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2018–2026 · 148 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2020-07-01
Aston Villa U18
→
Aston Villa U23
-
Aston Villa U18
→
Aston Villa U23
-
2019-07-01
A. Villa Yth.
→
Aston Villa U18
-
A. Villa Yth.
→
Aston Villa U18
-
2016-07-01
Northampton Jgd
→
A. Villa Yth.
?
Northampton Jgd
→
A. Villa Yth.
?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
03.2026
Kas sakatlığıKadroda yok
5 maç
04.2025
Uyluk sakatlığıKadroda yok
5 maç
02.2025
Diz sakatlığıKadroda yok
22 maç
01.2025
HastalıkŞüpheli
3 maç
05.2024
Diz sakatlığıŞüpheli
3 maç
03.2024
SakatlıkKadroda yok
1 maç
10.2022
HastalıkKadroda yok
1 maç
03.2022
Maç eksiğiŞüpheli
1 maç
09.2021
DarbeŞüpheli
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 937 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU60.4Bundesliga 2025
PERFORMANS49.8937 dk
KARARİzlemeye değer64/100
ROL UYUMU2025
Box-to-box orta saha
70.0
İleri sekiz
69.0
Top kapan ön libero
65.5
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 213 oyuncu
Scout skoru
%76
Performans
%69
Dakika
%50
Değer / getiri
%47
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%85
Performans
%75
Dakika
%76
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
64.9
82
79
Başarılı drible / 90
1.92
1.2
100
Performans skoru
49.8
76
66
Müdahale / 90
1.92
2.5
77
Gol / 90
0.19
0.18
100
İkili mücadele kazanma
46.83
55
85
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Andre BrooksSheffield Utd · 22
%95
6gol
2asist
69scout
Championship
Bertrand TraoréSunderland · 30
%84
1gol
0asist
42scout
€10.00M
Premier League
Crysencio SummervilleWest Ham · 24
%75
5gol
1asist
56scout
€30.00M
Premier League
Duván VergaraRacing Club · 29
%71
3gol
0asist
55scout
Liga Profesional Argentina
Lucas CastroGimnasia L.P. · 36
%68
1gol
1asist
57scout
Liga Profesional Argentina
Jaminton CampazRosario Central · 25
%63
5gol
0asist
63scout
Liga Profesional Argentina
Altin ZeqiriRizespor · 25
%61
1gol
0asist
54scout
€1.20M
Süper Lig
Stipe BiukValladolid · 23
%60
1gol
5asist
76scout
€2.50M
Segunda División
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


