Burkina Faso · Attacker
Amad Diallo Traoré
LİGAfrica Cup of Nations
BU SEZON1G · 0A
Gol10.14 / 90
Asist00.00 / 90
Şut81.11 / 90
Kilit pas81.11 / 90
Başarılı dripling141.94 / 90
Kazanılan ikili435.95 / 90
Rating6.76
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.00
Kilit pas
1.112.48
Kazanılan ikili
5.958.26
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
6.
Africa Cup of Nations2023 · Burkina Faso · 4 maç
3gol6.
9.
Africa Cup of Nations2021 · Burkina Faso · 5 maç
1asist9.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Queensland Champions Cup2022 · World
🏆
Emirates Cup2019 · World
🥈
Eredivisie2024/2025 · Holland · 2nd Place
🥈
Premier League Summer Series2023 · World · 2nd Place
🥈
Coupe de la Ligue2019/2020 · France · 2nd Place
🥈
Eredivisie2016/2017 · Holland · 2nd Place
🥈
UEFA Europa League2016/2017 · Europe · 2nd Place
🥈
Community Shield2015/2016 · England · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 16 G+A
GolAsist
2025/26
20
822
1
0
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%78 isabet
Kilit pas11
Drible14%56 başarı
İkili kazanılan58%51
Müdahale15
Faul1223 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11119 yedek
G+A / 900.11
Kart1
Kaptan1maçta
2024/25
45
2.359
9
7
7.17
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut57%54 isabet
Kilit pas38
Drible52%46 başarı
İkili kazanılan164%47
Müdahale34
Faul2946 kazanılan
Ofsayt9
İlk 112718 yedek
G+A / 900.61
Kart3
2023/24
26
643
2
0
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%47 isabet
Kilit pas6
Drible13%36 başarı
İkili kazanılan48%50
Müdahale6
Faul825 kazanılan
Ofsayt2
Penaltı1
İlk 11620 yedek
G+A / 900.28
Kart4
2022/23
34
1.236
5
1
6.87
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut26%54 isabet
Kilit pas11
Drible22%48 başarı
İkili kazanılan73%49
Müdahale17
Faul1129 kazanılan
Ofsayt6
İlk 111123 yedek
G+A / 900.44
Kart3
2021/22
19
217
0
0
6.54
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%25 isabet
Drible10%53 başarı
İkili kazanılan21%57
Müdahale3
Ofsayt2
İlk 11118 yedek
2020/21
37
2.338
7
6
6.96
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut43%53 isabet
Kilit pas35
Drible52%54 başarı
İkili kazanılan150%50
Müdahale26
Faul3140 kazanılan
Ofsayt5
İlk 11298 yedek
G+A / 900.5
Kart1
TOPLAM GOL261 penaltı
İLK 116480 yedek girdi
KART11
FORMA20
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR26 gol
- 1-15' 3 %12
- 16-30' 4 %15
- 31-45' 3 %12
- 46-60' 7 %27
- 61-75' 2 %8
- 76-90+' 7 %27
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-359%45
- 4-2-3-130%23
- 4-4-224%18
- 4-3-1-210%8
- 5-4-15%4
- 3-4-2-13%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar9aldığı asist
Onun asist yaptıkları11verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.05.2026 | ChelseaH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.03.2026 | LeedsA | 0-1 | 7↑ | – | – | ||
| 28.02.2026 | BournemouthA | 1-1 | 27↑ | – | 6.3 | ||
| 06.01.2026 | Ivory CoastA | 3-0 | 19↑ | – | 6.7 | ||
| 28.12.2025 | AlgeriaAC | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 14.12.2025 | NewcastleH | 1-0 | 70 | – | 6.3 | ||
| 06.12.2025 | Manchester CityA | 3-0 | 56 | – | 6.9 | ||
| 03.12.2025 | LiverpoolA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.11.2025 | BournemouthH | 3-2 | 63 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 22.11.2025 | FulhamA | 1-0 | 64 | 1 | 7.0 | ||
| 08.11.2025 | ArsenalH | 2-2 | 64 | – | 6.5 | ||
| 03.11.2025 | EvertonH | 1-1 | 82 | 1 | 6.9 | ||
| 25.10.2025 | ChelseaA | 1-2 | 65 | 1 | 6.9 | ||
| 18.10.2025 | WolvesH | 2-0 | 63 | – | 6.5 | ||
| 04.10.2025 | Manchester UnitedA | 2-0 | 58 | 2 | 6.9 | ||
| 27.09.2025 | Nottingham ForestA | 0-1 | 31↑ | 1 | 6.3 | ||
| 21.09.2025 | Aston VillaH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.09.2025 | Crystal PalaceA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 30.08.2025 | FC VolendamA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 10.08.2025 | TelstarH | 2-0 | 63 | 1 | 7.2 | ||
| 18.05.2025 | TwenteH | 2-0 | 14↑ | 1 | 1 | 7.5 | |
| 14.05.2025 | GroningenA | 2-2 | 64 | 1 | 6.9 | ||
| 11.05.2025 | NEC NijmegenH | 0-3 | 59 | 3 | 7.0 | ||
| 27.04.2025 | Sparta RotterdamH | 1-1 | 55 | – | 6.9 | ||
| 20.04.2025 | UtrechtA | 4-0 | 31↑ | 1 | 6.7 | ||
| 13.04.2025 | Willem IIA | 1-2 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 06.04.2025 | NAC BredaH | 3-1 | 60 | – | 6.9 | ||
| 30.03.2025 | PSV EindhovenA | 0-2 | 28↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 16.03.2025 | AZ AlkmaarH | 2-2 | 80 | 1 | 3 | 7.3 | |
| 13.03.2025 | Eintracht FrankfurtA | 4-1 | 27↑ | – | 6.3 | ||
| 09.03.2025 | PEC ZwolleA | 0-1 | 75↑ | 1 | 6.6 | ||
| 06.03.2025 | Eintracht FrankfurtH | 1-2 | 71 | – | 6.5 | ||
| 02.03.2025 | Almere City FCA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.02.2025 | GO Ahead EaglesH | 2-0 | 89 | 4 | 7.5 | ||
| 20.02.2025 | Union St. GilloiseH | 1-2 | 75↑ | 1 | 7.2 | ||
| 16.02.2025 | HeraclesH | 4-0 | 68 | 1 | – | 7.2 | |
| 13.02.2025 | Union St. GilloiseA | 0-2 | 10↑ | 1 | 6.9 | ||
| 09.02.2025 | Fortuna SittardA | 0-2 | 59 | 1 | 7.3 | ||
| 02.02.2025 | FeyenoordH | 2-1 | 68 | 3 | 7.2 | ||
| 30.01.2025 | GalatasarayH | 2-1 | 73 | 1 | 1 | 2 | 8.0 |
| 23.01.2025 | Rīgas FSA | 1-0 | 81 | 2 | 7.2 | ||
| 19.01.2025 | HeerenveenA | 0-2 | 58 | 4 | 6.6 | ||
| 11.01.2025 | WaalwijkH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.12.2024 | Sparta RotterdamA | 0-2 | 45↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 15.12.2024 | Almere City FCH | 3-0 | 29↑ | 1 | 6.9 | ||
| 12.12.2024 | LazioH | 1-3 | 90 | 1 | 5 | 8.5 | |
| 08.12.2024 | AZ AlkmaarA | 2-1 | 27↑ | – | 6.6 | ||
| 04.12.2024 | UtrechtH | 2-2 | 61 | – | 6.9 | ||
| 01.12.2024 | NEC NijmegenA | 1-2 | 22↑ | – | 6.3 | ||
| 28.11.2024 | Real SociedadA | 2-0 | 65 | – | 7.2 | ||
| 24.11.2024 | PEC ZwolleH | 2-0 | 56 | – | 6.3 | ||
| 10.11.2024 | TwenteA | 2-2 | 45↑ | 1 | 1 | 7.5 | |
| 07.11.2024 | Maccabi Tel AvivH | 5-0 | 72 | 1 | 3 | 7.7 | |
| 02.11.2024 | PSV EindhovenH | 3-2 | 86 | 2 | 7.9 | ||
| 30.10.2024 | FeyenoordA | 0-2 | 21↑ | – | 6.5 | ||
| 27.10.2024 | Willem IIH | 1-0 | 77 | 1 | 7.2 | ||
| 24.10.2024 | QarabagA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 20.10.2024 | HeraclesA | 3-4 | 73 | 1 | 3 | 7.7 | |
| 06.10.2024 | GroningenH | 3-1 | 60 | 1 | 6.7 | ||
| 29.09.2024 | WaalwijkA | 0-2 | 25↑ | 1 | 1 | 2 | 8.7 |
ŞUT14
GOL1
xG0.9
xG FARKI+0.1over performing
DÖNÜŞÜM%7.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası5%36
- Duran top3%21
- Açık oyun3%21
- Kontra atak2%14
- Taç sonrası1%7
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak13%93
- Kafa1%7
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR14 şut
- 1-15' 2 %14
- 16-30' 1 %7
- 31-45' 8 %57
- 46-60' 1 %7
- 61-75' 2 %14
- 76-90+' 0 %0
PİYASA DEĞERİ€10.00M-16.7%
KAÇIRDIĞI MAÇ55
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2009–2025 · 181 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2026
Diz sakatlığıŞüpheli
3 maç
04.2026
Diz sakatlığıKadroda yok
9 maç
03.2026
SakatlıkKadroda yok
4 maç
01.2026
Milli takım göreviKadroda yok
4 maç
08.2025
Unknown InjuryKadroda yok
1 maç
10.2024
Sağlık sorunuKadroda yok
1 maç
01.2024
Milli takımKadroda yok
4 maç
12.2023
Kas sakatlığıKadroda yok
10 maç
09.2023
SakatlıkŞüpheli
5 maç
04.2022
Kasık sakatlığıKadroda yok
1 maç
02.2022
Maç eksiğiŞüpheli
3 maç
02.2022
Maç eksiğiKadroda yok
1 maç
12.2021
Uyluk sakatlığıKadroda yok
9 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 650 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU42.1Premier League 2025
PERFORMANS44.6650 dk
KARARVeri yetersiz50/100
ROL UYUMU2025
Box-to-box orta saha
54.8
İleri sekiz
54.4
Numara 10
49.7
Top kapan ön libero
48.3
Derinden oyun kurucu
31.3
Box-to-box orta saha
24.7
Role fit sinyali var ama confidence 90/100 ve risk 14/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 254 oyuncu
Scout skoru
%35
Performans
%61
Dakika
%47
Değer / getiri
%30
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%48
Performans
%67
Dakika
%70
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Başarılı drible / 90
1.94
1.2
100
İkili mücadele kazanma
50
55
91
Performans skoru
44.6
76
59
Kilit pas / 90
1.11
1.3
85
Müdahale / 90
1.52
2.5
61
Gol / 90
0.14
0.18
78
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Duván VergaraRacing Club · 29
%95
3gol
0asist
55scout
Liga Profesional Argentina
Carney ChukwuemekaBorussia Dortmund · 22
%77
2gol
0asist
60scout
€20.00M
Bundesliga
Lucas CastroGimnasia L.P. · 36
%75
1gol
1asist
57scout
Liga Profesional Argentina
Altin ZeqiriRizespor · 25
%72
1gol
0asist
54scout
€1.20M
Süper Lig
Crysencio SummervilleWest Ham · 24
%66
5gol
1asist
56scout
€30.00M
Premier League
Gennaro AcamporaPescara · 31
%62
1gol
0asist
51scout
€300K
Serie B
Makan AïkoTondela · 24
%61
1gol
2asist
68scout
€1.00M
Primeira Liga
Jonathan IkonéParis FC · 27
%60
3gol
1asist
60scout
Ligue 1
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum







