Colombia · Attacker
Duván Andrés Vergara Hernández
LİGCONMEBOL Sudamericana
BU SEZON3G · 0A
Gol30.49 / 90
Asist00.00 / 90
Şut101.65 / 90
Kilit pas50.82 / 90
Başarılı dripling81.32 / 90
Kazanılan ikili304.95 / 90
Rating6.68
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.490.22
Asist
0.000.00
Şut
1.651.40
Kilit pas
0.821.10
Başarılı dripling
1.321.99
Kazanılan ikili
4.955.74
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Primera ANone · Colombia
🏆
Concacaf Champions CupNone · N/C America
🏆
Concacaf Champions Cup2021 · N/C America
🏆
Primera A2020 · Colombia
🏆
Primera A2019 · Colombia
🥈
Super CopaNone · Argentina · 2nd Place
🥈
Copa ColombiaNone · Colombia · 2nd Place
🥈
SuperligaNone · Colombia · 2nd Place
🥈
Copa Colombia2024 · Colombia · 2nd Place
🥈
Superliga2020 · Colombia · 2nd Place
🥈
Super Copa2019 · Argentina · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 6 G+A
GolAsist
2026/27
22
546
3
0
6.68
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%80 isabet
Kilit pas5
Drible8%29 başarı
İkili kazanılan30%43
Müdahale7
Faul912 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11616 yedek
G+A / 900.49
Kart2
2025/26
22
1.312
3
0
7.00
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut21%48 isabet
Kilit pas16
Drible27%60 başarı
İkili kazanılan81%52
Müdahale22
Faul1724 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11157 yedek
G+A / 900.21
Kart2
2023/24
29
1.443
2
3
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut22%50 isabet
Kilit pas23
Drible32%47 başarı
İkili kazanılan83%44
Müdahale16
Faul2229 kazanılan
Ofsayt3
İlk 111811 yedek
G+A / 900.31
Kart4
2022/23
15
235
1
0
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%33 isabet
Kilit pas4
Drible9%43 başarı
İkili kazanılan22%45
Müdahale3
Faul78 kazanılan
Penaltı1
G+A / 900.38
2021/22
22
1.038
5
1
6.93
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut21%48 isabet
Kilit pas17
Drible20%53 başarı
İkili kazanılan68%49
Müdahale13
Faul2131 kazanılan
Ofsayt6
İlk 11139 yedek
G+A / 900.52
Kart3
TOPLAM GOL4
İLK 111515 yedek girdi
KART2
FORMA7
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %25
- 31-45' 1 %25
- 46-60' 1 %25
- 61-75' 1 %25
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-39%31
- 3-4-2-18%28
- 4-1-4-16%21
- 4-3-1-23%10
- 4-4-22%7
- 4-2-3-11%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar4aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | Independ. RivadaviaA | 3-1 | 2 | 0 | 6.3 | ||
| 24.08.2026 | Boca JuniorsH | 1-1 | 22↑ | 1 | 6.7 | ||
| 01.08.2026 | TigreH | 1-3 | 35↑ | 1 | 2 | 7.3 | |
| 29.07.2026 | Rosario CentralA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.07.2026 | Gimnasia L.P.H | 2-1 | 28↑ | – | 6.6 | ||
| 13.05.2026 | Rosario CentralA | 2-1 | 9↑ | – | 6.5 | ||
| 10.05.2026 | Estudiantes L.P.A | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.05.2026 | HuracanH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.04.2026 | Barracas CentralH | 1-1 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 19.04.2026 | AldosiviA | 1-1 | 70 | 1 | 6.7 | ||
| 12.04.2026 | River PlateH | 0-2 | 17↑ | 1 | 6.7 | ||
| 04.04.2026 | IndependienteA | 1-0 | 17↑ | – | 6.2 | ||
| 16.03.2026 | Estudiantes de Rio CuartoH | 2-0 | 67 | – | 6.9 | ||
| 11.03.2026 | Sarmiento JuninA | 0-0 | 65 | 2 | 6.5 | ||
| 04.03.2026 | Atletico TucumanA | 0-3 | 84 | 2 | 2 | 8.6 | |
| 26.02.2026 | Independ. RivadaviaH | 1-1 | 17↑ | 1 | 6.3 | ||
| 20.02.2026 | Boca JuniorsA | 0-0 | 1↑ | – | – | ||
| 14.02.2026 | BanfieldA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 07.02.2026 | Argentinos JRSH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.02.2026 | TigreA | 3-1 | 35↑ | – | 6.7 | ||
| 28.01.2026 | Rosario CentralH | 1-2 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 24.01.2026 | Gimnasia L.P.A | 2-1 | 57 | – | 5.9 | ||
| 14.12.2025 | Estudiantes L.P.H | 1-1 | 87 | 2 | 7.0 | ||
| 07.12.2025 | Boca JuniorsA | 0-1 | 85 | – | 6.3 | ||
| 02.12.2025 | TigreH | 0-0 | 105 | 1 | 7.9 | ||
| 24.11.2025 | River PlateH | 3-2 | 30↑ | – | 6.2 | ||
| 16.11.2025 | Newells Old BoysA | 0-1 | 76 | 1 | 6.6 | ||
| 08.11.2025 | Defensa Y JusticiaH | 1-0 | 65 | 1 | 2 | 8.9 | |
| 03.11.2025 | Central Cordoba de SantiagoA | 0-0 | 63 | 1 | 6.6 | ||
| 17.10.2025 | AldosiviH | 1-0 | 25↑ | – | 6.3 | ||
| 11.10.2025 | BanfieldA | 1-3 | 79 | – | 7.2 | ||
| 07.10.2025 | Independ. RivadaviaH | 0-0 | 90 | 2 | 6.7 | ||
| 28.09.2025 | IndependienteH | 0-0 | 64 | 2 | 7.5 | ||
| 19.09.2025 | HuracanA | 0-2 | 62 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 12.09.2025 | San LorenzoH | 2-0 | 26↑ | – | 6.7 | ||
| 01.09.2025 | Union Santa FeH | 2-3 | 35↑ | – | 6.6 | ||
| 24.08.2025 | Argentinos JRSA | 4-1 | 27↑ | – | 6.3 | ||
| 20.08.2025 | PenarolH | 3-1 | 25↑ | 2 | 6.9 | ||
| 16.08.2025 | TigreH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 13.08.2025 | PenarolA | 1-0 | 64 | – | 6.7 | ||
| 09.08.2025 | Boca JuniorsA | 1-1 | 64 | 1 | 6.3 | ||
| 27.07.2025 | Estudiantes L.P.H | 0-1 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 20.07.2025 | Belgrano CordobaA | 0-1 | 74 | 1 | 3 | 8.2 | |
| 12.07.2025 | Barracas CentralH | 0-1 | 76 | 1 | 6.9 | ||
| 01.04.2024 | FC JuarezA | 2-1 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 16.03.2024 | Club TijuanaA | 2-2 | 16↑ | – | 6.6 | ||
| 10.03.2024 | Cruz AzulH | 3-0 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 22.02.2024 | TolucaA | 1-0 | 8↑ | – | 6.5 | ||
| 19.02.2024 | U.N.A.M. - PumasA | 3-0 | 45↑ | 1 | 6.5 | ||
| 11.02.2024 | Tigres UANLH | 0-3 | 26↑ | – | 6.5 | ||
| 05.02.2024 | AtlasA | 3-0 | 45↑ | – | 6.3 | ||
| 31.01.2024 | PueblaH | 3-0 | 13↑ | 1 | 1 | 7.5 | |
| 22.01.2024 | MonterreyH | 0-2 | 71 | 2 | 6.7 | ||
| 14.01.2024 | Guadalajara ChivasA | 1-1 | 79 | 2 | 6.7 | ||
| 27.11.2023 | LeonA | 3-2 | 45 | – | 6.5 | ||
| 24.11.2023 | MazatlánH | 2-1 | 64 | – | 7.0 | ||
| 11.11.2023 | Atletico San LuisA | 0-2 | 67 | 1 | 7.2 | ||
| 09.11.2023 | MonterreyA | 3-0 | 19↑ | – | 6.7 | ||
| 06.11.2023 | TolucaH | 3-1 | 45 | 1 | 6.7 | ||
| 02.11.2023 | MazatlánA | 3-1 | 72 | 1 | 6.6 |
ŞUT12
GOL3
xG0.2
xG FARKI+2.8over performing
DÖNÜŞÜM%25.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası7%58
- Taç sonrası3%25
- Açık oyun1%8
- Kontra atak1%8
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR12 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %8
- 31-45' 2 %17
- 46-60' 2 %17
- 61-75' 1 %8
- 76-90+' 6 %50
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 110 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUAggregated only · 1223 dk
Veri yetersiz: Dengeli orta saha profili
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU54.6Liga Profesional Argentina 2025
PERFORMANS45.31223 dk
KARARUygun değil44/100
FORM TRENDİInsufficient_Sample+14.9
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
45.8
Box-to-box orta saha
45.5
İleri sekiz
45.4
Role fit veya performans sinyali aktif liste icin yeterli degil.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 454 oyuncu
Scout skoru
%66
Performans
%62
Dakika
%75
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%74
Performans
%68
Dakika
%81
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.67
7.1
94
Performans skoru
35.2
75
47
Pas arası / 90
1.18
2.3
51
İkili mücadele kazanma
44.44
58
77
Müdahale / 90
1.37
3.2
43
Pas hacmi / 90
24.9
50
50
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Trend icin son mac orneklemi sinirli; karar seviyesi dusuk confidence ile okunmali.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Bertrand TraoréSunderland · 30
%95
1gol
0asist
42scout
€10.00M
Premier League
Gennaro AcamporaPescara · 31
%75
1gol
0asist
51scout
€300K
Serie B
Carney ChukwuemekaBorussia Dortmund · 22
%73
2gol
0asist
60scout
€20.00M
Bundesliga
Makan AïkoTondela · 24
%69
1gol
2asist
68scout
€1.00M
Primeira Liga
Crysencio SummervilleWest Ham · 24
%67
5gol
1asist
56scout
€30.00M
Premier League
Lucas CastroGimnasia L.P. · 36
%63
1gol
1asist
57scout
Liga Profesional Argentina
Jonathan IkonéParis FC · 27
%61
3gol
1asist
60scout
Ligue 1
Joel RocaGirona · 20
%60
3gol
1asist
66scout
€5.00M
La Liga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

