Argentina · Goalkeeper
Facundo Nicolás Cambeses
LİGCONMEBOL Sudamericana
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas30.12 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili120.48 / 90
Rating6.88
OYUNCU PROFİLİLiga Profesional Argentina 2026 · 30 kaleciler
- Kurtarış 2.71 %45
- Yenen gol (az iyi) 0.96 %52
- Pas isabeti %64 %69
- Pas hacmi 29.1 %90
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2261 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Pan American GamesNone · World
🏆
CONMEBOL SudamericanaNone · South America
🏆
CONMEBOL RecopaNone · South America
🏆
CONMEBOL Recopa2025 · South America
🏆
CONMEBOL Sudamericana2024 · South America
🏆
Pan American Games2019 · World
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 1 G+A
GolAsist
2026/27
25
2.261
0
0
6.88
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas3
İkili kazanılan12%92
İlk 1125
Kart2
Kaptan4maçta
2025/26
44
1.797
0
1
7.42
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas3
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan13%100
Müdahale2
İlk 111826 yedek
G+A / 900.05
Kart1
2024/25
27
606
0
0
6.73
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan4%50
Müdahale1
Faul1
İlk 11621 yedek
2023/24
27
2.485
0
0
6.87
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas2
İkili kazanılan11%69
Faul12 kazanılan
İlk 1127
Kart1
Kaptan13maçta
2022/23
40
1.943
0
0
6.96
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan6%100
İlk 112119 yedek
Kaptan2maçta
2021/22
25
922
0
0
6.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan1%100
İlk 111015 yedek
2020/21
11
1.006
0
0
6.67
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
İkili kazanılan4%67
İlk 1111
Kart1
TOPLAM GOL0
İLK 113447 yedek girdi
KART1
FORMA25
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-2-125%34
- 4-3-317%23
- 4-1-4-112%16
- 3-4-39%12
- 3-4-1-26%8
- 4-3-1-25%7
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | Independ. RivadaviaA | 3-1 | 78 | 0 | 6.9 | ||
| 24.08.2026 | Boca JuniorsHC | 1-1 | 95 | – | 6.2 | ||
| 14.08.2026 | BanfieldHC | 0-1 | 94 | – | 6.2 | ||
| 09.08.2026 | Argentinos JRSAC | 2-1 | 44 | – | 7.3 | ||
| 01.08.2026 | TigreHC | 1-3 | 93 | – | 5.3 | ||
| 29.07.2026 | Rosario CentralA | 0-0 | 87 | – | 6.5 | ||
| 24.07.2026 | Gimnasia L.P.H | 2-1 | 95 | – | 7.9 | ||
| 13.05.2026 | Rosario CentralA | 2-1 | 120 | – | 6.6 | ||
| 10.05.2026 | Estudiantes L.P.A | 0-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 03.05.2026 | HuracanH | 0-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 25.04.2026 | Barracas CentralH | 1-1 | 94 | – | 6.6 | ||
| 19.04.2026 | AldosiviA | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 12.04.2026 | River PlateH | 0-2 | 90 | – | 5.9 | ||
| 04.04.2026 | IndependienteA | 1-0 | 90 | – | 8.0 | ||
| 22.03.2026 | Belgrano CordobaA | 1-2 | 90 | – | 8.0 | ||
| 16.03.2026 | Estudiantes de Rio CuartoH | 2-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 11.03.2026 | Sarmiento JuninA | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 04.03.2026 | Atletico TucumanA | 0-3 | 90 | – | 8.3 | ||
| 26.02.2026 | Independ. RivadaviaH | 1-1 | 94 | – | 7.3 | ||
| 20.02.2026 | Boca JuniorsA | 0-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 14.02.2026 | BanfieldA | 0-2 | 96 | – | 6.9 | ||
| 07.02.2026 | Argentinos JRSH | 2-1 | 96 | – | 7.9 | ||
| 02.02.2026 | TigreA | 3-1 | 95 | – | 5.9 | ||
| 28.01.2026 | Rosario CentralH | 1-2 | 90 | – | 6.0 | ||
| 24.01.2026 | Gimnasia L.P.A | 2-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 14.12.2025 | Estudiantes L.P.H | 1-1 | 120 | – | 7.6 | ||
| 07.12.2025 | Boca JuniorsA | 0-1 | 99 | – | 6.9 | ||
| 02.12.2025 | TigreH | 0-0 | 123 | – | 8.9 | ||
| 24.11.2025 | River PlateH | 3-2 | 96 | – | 6.5 | ||
| 16.11.2025 | Newells Old BoysA | 0-1 | 94 | – | 7.3 | ||
| 08.11.2025 | Defensa Y JusticiaH | 1-0 | 90 | 1 | – | 8.6 | |
| 03.11.2025 | Central Cordoba de SantiagoA | 0-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 17.10.2025 | AldosiviH | 1-0 | 96 | – | 8.2 | ||
| 07.10.2025 | Independ. RivadaviaH | 0-0 | 90 | – | 7.6 | ||
| 28.09.2025 | IndependienteH | 0-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 19.09.2025 | HuracanA | 0-2 | 90 | – | 8.5 | ||
| 12.09.2025 | San LorenzoH | 2-0 | 95 | – | 7.0 | ||
| 01.09.2025 | Union Santa FeH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 24.08.2025 | Argentinos JRSA | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.08.2025 | PenarolH | 3-1 | 5↑ | – | – | ||
| 16.08.2025 | TigreH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 13.08.2025 | PenarolA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.08.2025 | Boca JuniorsA | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 27.07.2025 | Estudiantes L.P.H | 0-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 20.07.2025 | Belgrano CordobaA | 0-1 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 12.07.2025 | Barracas CentralH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.05.2025 | Fortaleza ECH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 15.05.2025 | Colo ColoH | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 10.05.2025 | PlatenseH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.05.2025 | BucaramangaA | 0-4 | –↑ | – | – | ||
| 02.05.2025 | Newells Old BoysH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.04.2025 | Defensa Y JusticiaA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 23.04.2025 | Colo ColoA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.04.2025 | Central Cordoba de SantiagoH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.04.2025 | AldosiviA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 10.04.2025 | BucaramangaH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 06.04.2025 | BanfieldH | 4-1 | 92 | – | 6.9 | ||
| 02.04.2025 | Fortaleza ECA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 28.03.2025 | Independ. RivadaviaA | 2-1 | 90 | – | 5.9 | ||
| 21.03.2025 | Union Santa FeA | 0-1 | 60↑ | – | 8.3 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 199 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUHeatmap proxy · 1675 dk
İzlemede: Dengeli kaleci profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Soru işaretleri
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU65.7Liga Profesional Argentina 2026
PERFORMANS67.61675 dk
KARARVeri yetersiz61/100
FORM TRENDİDüşüşte-15.6
ROL UYUMU2026
Libero kaleci
82.7
Kurtarıcı kaleci
76.4
Role fit sinyali var ama confidence 70/100 ve risk 26/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 75 oyuncu
Scout skoru
%82
Performans
%81
Dakika
%96
Değer / getiri
%0
Tüm ligler · 287 oyuncu
Scout skoru
%88
Performans
%83
Dakika
%99
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
80
100
Pas hacmi / 90
30.57
38
80
Performans skoru
67.6
76
89
Ortalama rating
6.99
7.2
97
Kurtarış / 90
2.79
3.2
87
Yenen gol / 90
0.91
1.3
30
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form onceki pencereye gore dususte; trend skoru -15.6.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Álvaro MonteroVelez Sarsfield · 30
%95
0gol
0asist
73scout
Liga Profesional Argentina
Facundo SanguinettiBanfield · 24
%75
0gol
0asist
76scout
Liga Profesional Argentina
EversonAtletico-MG · 35
%65
0gol
1asist
62scout
Serie A
Chris BradyChicago Fire · 21
%63
0gol
0asist
76scout
Major League Soccer
Matías MansillaUnion Santa Fe · 29
%63
0gol
0asist
62scout
Liga Profesional Argentina
Axel WernerAldosivi · 29
%63
0gol
0asist
63scout
Liga Profesional Argentina
Kristoffer NordfeldtAIK Stockholm · 36
%60
0gol
0asist
53scout
Allsvenskan
Oscar HedvallValerenga · 27
%60
0gol
0asist
61scout
Eliteserien
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

