Everson
Brazil · Goalkeeper

Everson

YAŞ35
BOY192
KİLO83
DOĞUM YERİSão Paulo
LİGCopa Do Brasil
BU SEZON0G · 1A
Gol00.00 / 90
Asist10.04 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas30.13 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili160.71 / 90
Rating7.16
OYUNCU PROFİLİSerie A 2026 · 24 kaleciler
Kurtarış — %65 (3.04) Yenen gol (az iyi) — %57 (1.12) Pas isabeti — %13 (%61) Pas hacmi — %100 (34.5) 59 ORT. % 65 57 13 100
  • Kurtarış 3.04 %65
  • Yenen gol (az iyi) 1.12 %57
  • Pas isabeti %61 %13
  • Pas hacmi 34.5 %100
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2015 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 Mineiro 12025 · Brazil
🏆 Mineiro 12024 · Brazil
🏆 Mineiro 12023 · Brazil
🏆 Supercopa do Brasil2022 · Brazil
🏆 Mineiro 12022 · Brazil
🏆 Serie A2021 · Brazil
🏆 Copa do Brasil2021 · Brazil
🏆 Mineiro 12021 · Brazil
🏆 Cearense 12018 · Brazil
🏆 Cearense 12017 · Brazil
🏆 Sergipano 12015 · Brazil
🏆 Piauiense2014 · Brazil
🥈 CONMEBOL Libertadores2024 · South-America · 2nd Place
🥈 Copa do Brasil2024 · Brazil · 2nd Place
🥈 Serie A2019 · Brazil · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 1 G+A
2020 1 2021 0 2022 0 2023 0 2024 0 2025 0 2026 1
GolAsist
2026/27 22 2.015 0 1 7.16
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AAtletico-MG 22 2.015 0 1 7.16
Kilit pas3
İkili kazanılan16%94
Faul18 kazanılan
İlk 1122
G+A / 900.04
Kaptan9maçta
2025/26 36 3.361 0 0 7.11
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AAtletico-MG 36 3.361 0 0 7.11
Kilit pas6
İkili kazanılan19%95
İlk 1136
Kart7
2024/25 24 2.165 0 0 7.02
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AAtletico-MG 24 2.165 0 0 7.02
İkili kazanılan8%89
Müdahale1
Faul15 kazanılan
İlk 1124
Kart61
2023/24 36 3.338 0 0 7.09
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AAtletico-MG 36 3.338 0 0 7.09
Kilit pas1
İkili kazanılan12%100
İlk 1136
Kart6
2022/23 37 3.383 0 0 6.89
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AAtletico-MG 37 3.383 0 0 6.89
Kilit pas2
İkili kazanılan9%82
İlk 1137
Kart5
2021/22 37 3.375 0 0 6.95
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AAtletico-MG 37 3.375 0 0 6.95
İkili kazanılan21%91
Müdahale2
İlk 1137
2020/21 29 2.527 0 1 6.95
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ASantos 1 0 0 0
Serie AAtletico-MG 28 2.527 0 1 6.95
Şut1
Kilit pas1
İkili kazanılan7%78
Müdahale1
Faul13 kazanılan
İlk 11281 yedek
G+A / 900.04
Kart1
TOPLAM GOL0
İLK 11780 yedek girdi
KART14
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA22
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-2-1 — 24 4-2-3-1 — 17 3-5-2 — 10 3-4-1-2 — 7 4-3-3 — 6 4-4-2 — 6 70 maç
  • 3-4-2-124%34
  • 4-2-3-117%24
  • 3-5-210%14
  • 3-4-1-27%10
  • 4-3-36%9
  • 4-4-26%9
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
22.08.2026 InternacionalAC 0-0 90 7.2
16.08.2026 GremioHC 3-0 90 7.2
08.08.2026 RemoAC 2-2 89 6.2
26.07.2026 PalmeirasA 1-2 88 0 7.2
31.05.2026 Vasco DA GamaAC 0-1 90 9.2
24.05.2026 CorinthiansAC 1-0 96 6.9
16.05.2026 MirassolHC 3-1 90 6.9
10.05.2026 BotafogoHC 1-1 90 7.3
03.05.2026 CruzeiroAC 1-3 90 6.6
26.04.2026 FlamengoHC 0-4 90 6.2
19.04.2026 CoritibaA 2-0 95 6.3
11.04.2026 SantosA 1-0 90 6.7
05.04.2026 Atletico ParanaenseH 2-1 90 7.5
02.04.2026 Chapecoense-scA 0-4 90 7.9
21.03.2026 FluminenseA 1-0 90 6.9
18.03.2026 Sao PauloH 1-0 90 7.0
14.03.2026 VitoriaA 2-0 90 7.2
11.03.2026 InternacionalH 1-0 98 9.2
26.02.2026 GremioA 2-1 98 1 7.2
11.02.2026 RemoH 3-3 101 5.9
04.02.2026 RB BragantinoA 1-0 90 7.6
28.01.2026 PalmeirasH 2-2 90 7.2
07.12.2025 Vasco DA GamaH 5-0 90 6.7
04.12.2025 PalmeirasH 0-3 95 6.7
30.11.2025 Fortaleza ECA 1-0 90 7.0
26.11.2025 FlamengoH 1-1 90 7.3
16.11.2025 RB BragantinoA 2-0 90 6.2
12.11.2025 Fortaleza ECH 3-3 99 7.0
08.11.2025 Sport RecifeA 2-4 90 6.3
05.11.2025 BahiaH 3-0 95 7.3
02.11.2025 InternacionalA 0-0 90 8.9
25.10.2025 CearaH 1-0 90 8.2
18.10.2025 CorinthiansA 1-0 98 6.5
16.10.2025 CruzeiroH 1-1 90 6.9
08.10.2025 Sport RecifeH 3-1 90 7.2
04.10.2025 FluminenseA 3-0 90 8.2
28.09.2025 MirassolH 1-0 90 8.3
20.09.2025 BotafogoA 1-0 98 6.3
14.09.2025 SantosH 1-1 106 7.2
31.08.2025 VitoriaA 1-0 99 7.0
24.08.2025 Sao PauloA 2-0 90 6.9
17.08.2025 GremioH 1-3 99 6.2
10.08.2025 Vasco DA GamaA 1-1 90 7.5
03.08.2025 RB BragantinoH 2-1 96 6.6
27.07.2025 FlamengoA 1-0 90 7.7
20.07.2025 PalmeirasA 3-2 90 6.9
13.06.2025 InternacionalH 2-0 90 7.6
01.06.2025 CearaA 0-1 90 7.9
25.05.2025 CorinthiansH 0-0 100 6.6
18.05.2025 CruzeiroA 0-0 90 7.3
11.05.2025 FluminenseH 3-2 97 6.2
05.05.2025 JuventudeA 0-1 100 7.3
26.04.2025 MirassolA 2-2 90 7.3
20.04.2025 BotafogoH 1-0 90 7.3
17.04.2025 SantosA 2-0 90 6.6
13.04.2025 VitoriaH 2-2 99 6.7
06.04.2025 Sao PauloH 0-0 100 7.5
29.03.2025 GremioA 2-1 90 6.7
08.12.2024 Atletico ParanaenseH 1-0 90 7.6
04.12.2024 Vasco DA GamaA 2-0 96 6.9
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2010–2026 · 221 maç
Atletico-MG 220maç 2020–2026
Brazil 2022
Santos 1maç 2020
Ceara 2015–2018
Confiança 2014
Guaratinguetá 2010–2013
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2020-09-11 Santos Atletico-MG € 952.8K
2019-01-23 Atletico-MG Santos € N/A
2015-08-01 Confiança Ceara
2014-07-01 River AC Confiança
2014-01-01 Guaratinguetá River AC
SCOUT RAPORUHeatmap proxy · 1658 dk

İzlemede: Kurtarış ağırlıklı kaleci

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Soru işaretleri
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU61.6Serie A 2026
PERFORMANS65.01658 dk
KARARVeri yetersiz59/100
FORM TRENDİYükselişte+10.7
ROL UYUMU2026
Libero kaleci 83.7
Kurtarıcı kaleci 76.0
Role fit sinyali var ama confidence 70/100 ve risk 26/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 60 oyuncu
Scout skoru %83
Performans %80
Dakika %98
Değer / getiri %3
Tüm ligler · 287 oyuncu
Scout skoru %78
Performans %79
Dakika %98
Değer / getiri %1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 80 100
Pas hacmi / 90 34.14 38 90
Ortalama rating 7.21 7.2 100
Performans skoru 65 76 86
Kurtarış / 90 3.09 3.2 97
Yenen gol / 90 1.25 1.3 4
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM

Son form sezon icinde yukari gidiyor; trend skoru +10.7.

BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam