
TAKIM PROFİLİ
Qarabag 2026/27
Qarabag 2026/27 sezonunda 8 maçta 4 galibiyet, 2 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 10 gol attı, 5 gol yedi. Bu sayfada kadro, fikstür, derin takım istatistikleri ve transferler yer alıyor.
🔥SERİ
2 galibiyet
4 maçtır yenilmiyor
8
MAÇ
4
GALİBİYET
2
BERABERLİK
2
YENİLGİ
10-5
GOL
%50.0
GALİBİYET ORANI
SON MAÇLAR LWWLDDWW
Per 27.08.2026
Qarabag
1-4
Twente
L
Per 20.08.2026
Twente
0-1
Qarabag
W
Per 13.08.2026
Qarabag
2-0
Dynamo Kyiv
W
Per 06.08.2026
Dynamo Kyiv
1-0
Qarabag
L
Per 30.07.2026
CSKA Sofia
0-0
Qarabag
D
İÇ SAHA / DEPLASMAN
İç saha2-1-1
Maç başına puan1.75
Gol6-4
Deplasman2-1-1
Maç başına puan1.75
Gol4-1
Reklam
FİKSTÜR VE SONUÇLAR 8 MAÇ
Qarabag
3-0
Vestri
W
Per 16.07.2026
Vestri
0-3
Qarabag
W
Per 23.07.2026
Qarabag
0-0
CSKA Sofia
D
Per 30.07.2026
CSKA Sofia
0-0
Qarabag
D
Per 06.08.2026
Dynamo Kyiv
1-0
Qarabag
L
Per 13.08.2026
Qarabag
2-0
Dynamo Kyiv
W
Per 20.08.2026
Twente
0-1
Qarabag
W
Per 27.08.2026
Qarabag
1-4
Twente
L
KADRO 36 OYUNCU
Kaleci6
2MAÇ
0GOL
%100.0İKİLİ
147DK
A. RamazanovAzerbaijan · 22 yaş
F. BuntićCroatia · 28 yaş
Mateusz KochalskiPoland · 25 yaş
S. MəmmədzadəAzerbaijan · 19 yaş
Shakhrudin MagomedaliyevAzerbaijan · 31 yaş
Defans13
2MAÇ
0GOL
%50.0İKİLİ
147DK
2MAÇ
0GOL
%36.4İKİLİ
147DK
2MAÇ
0GOL
2KİLİT P
%44.4İKİLİ
147DK
2MAÇ
0GOL
%36.4İKİLİ
147DK
2MAÇ
0GOL
%77.8İKİLİ
121DK
1MAÇ
0GOL
%100.0İKİLİ
26DK
A. Rzayev · 16 yaş
B. MustafazadəAzerbaijan · 28 yaş
Bahlul MustafazadaAzerbaijan · 28 yaş
E. CəfərquliyevAzerbaijan · 25 yaş
H. CəbrayılzadəAzerbaijan · 18 yaş
Hikmat Cabrayilzada · 18 yaş
K. MedinaColombia · 32 yaş
Orta Saha14
2MAÇ
3GOL
%52.6İKİLİ
147DK
2MAÇ
1GOL
1KİLİT P
%35.3İKİLİ
147DK
2MAÇ
1GOL
%46.2İKİLİ
147DK
2MAÇ
2GOL
1KİLİT P
%20.0İKİLİ
131DK
2MAÇ
0GOL
%58.3İKİLİ
115DK
1MAÇ
0GOL
%0.0İKİLİ
32DK
1MAÇ
1GOL
%0.0İKİLİ
32DK
1MAÇ
1GOL
%0.0İKİLİ
16DK
A. ZoubirFrance · 34 yaş
Ali Bashirov · 16 yaş
Júlio RomãoBrazil · 27 yaş
Leandro AndradeCape Verde · 26 yaş
Reda KhadraGermany · 24 yaş
Y. BenziaAlgeria · 31 yaş
Forvet3
İleri metrikler maç bazlı oyuncu istatistiklerinden gelir; işlenmiş dakikası olmayan oyuncularda yalnız temel bilgi görünür.
55.4%
TOPA SAHİP OLMA
77.0%
PAS İSABETİ
356 pas/maç
7.5
ŞUT / MAÇ
%32.0 isabet
66.7%
ŞUT DÖNÜŞÜMÜ
şut başına gol
TURNUVA BAZINDA
| MAÇ | G-B-M | GOL | P/M | CS | DİZİLİŞ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
UEFA Europa League |
4 | 2-1-1 | 6-1 | 1.75 | 3 | 4-2-3-1 ×4 |
UEFA Europa Conference League |
4 | 2-0-2 | 4-5 | 1.5 | 2 | 4-2-3-1 ×34-2-1-3 ×1 |
GOL DAKİKALARI 4 × 90+
AtılanYenen
DİZİLİŞLER 6/8 MAÇ
4-2-3-14 maç · %66.7
4-2-1-31 maç · %16.7
4-3-31 maç · %16.7
MAÇ PROFİLİ
ÜST 1.5%50.0
ÜST 2.5%37.5
ÜST 3.5%12.5
BTTS%12.5
CLEAN SHEET%75.0
GOL ATAMADI%37.5
🔒
ÜCRETSİZ ÜYELİK
Derin Takım Analizi
Şut haritası, xG, ısı haritası, hücum koridorları ve oyuncu liderleri ücretsiz üyelikle açılır.
Ücretsiz üye ol Zaten üye misin? Giriş yap€2.83M
HARCAMA
€2.00M
GELİR
€825K
NET KASA
24 / 22
GELEN / GİDEN
GELENLER 24
GİDENLER 22
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum






Mafra 



Stal Mielec 















CR Belouizdad 
Primavera SP 




ŁKS Łódź 

Buriram United

