Anthony Elanga
Mozambique · Defender

Anthony Elanga

YAŞ28
BOY178
KİLO70
KULÜPQarabag
DOĞUM YERİMaputo
LİGUEFA Europa League
BU SEZON0G · 0A
Başarılı dripling10.74 / 90
Kazanılan ikili75.21 / 90
Rating7.40
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Başarılı dripling 0.741.43
Kazanılan ikili 5.214.80
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇 Africa Cup of Nations2025 · Mozambique · 6 maç 4asist1.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 2 G+A
2021 0 2022 0 2023 2 2025 0 2026 0
GolAsist
2026/27 2 121 0 0 7.40
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueQarabag 2 121 0 0 7.40
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan7%78
Müdahale4
Faul21 kazanılan
İlk 112
Kart1
2025/26 22 1.128 0 0 6.75
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaEstrela 11 882 0 0 6.75
UEFA Champions LeaguePafos 10 156 0 0 6.65
Africa Cup of NationsMozambique 1 90 0 0 6.90
Kilit pas10
Drible18%75 başarı
İkili kazanılan58%63
Müdahale18
Faul917 kazanılan
İlk 111210 yedek
Kart2
2023/24 32 2.063 2 0 6.73
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaChaves 15 1.076 1 0 6.64
La LigaAlmeria 15 819 1 0 6.81
Africa Cup of NationsMozambique 2 168 0 0 6.90
Şut22%23 isabet
Kilit pas20
Drible37%67 başarı
İkili kazanılan135%66
Müdahale40
Faul1641 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11239 yedek
G+A / 900.09
Kart62
2022/23 16 1.385 0 0 6.97
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaChaves 16 1.385 0 0 6.97
Şut10%10 isabet
Kilit pas16
Drible24%60 başarı
İkili kazanılan104%63
Müdahale21
Faul1545 kazanılan
İlk 1116
Kart5
2021/22 2 180 0 0 7.40
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaChaves 2 180 0 0 7.40
Şut2
Kilit pas1
İkili kazanılan13%72
Müdahale5
Faul14 kazanılan
İlk 112
TOPLAM GOL1
İLK 112727 yedek girdi
KART5
FORMA25
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 1 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 61-75'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 1 %100
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 30 4-3-3 — 9 4-4-2 — 4 4-1-4-1 — 3 3-4-2-1 — 2 3-4-3 — 2 50 maç
  • 4-2-3-130%60
  • 4-3-39%18
  • 4-4-24%8
  • 4-1-4-13%6
  • 3-4-2-12%4
  • 3-4-32%4
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
27.08.2026 TwenteH 1-4 76 7.5
20.08.2026 TwenteA 0-1 45 7.3
16.05.2026 SC BragaA 2-2 90 6.6
11.05.2026 FamalicaoH 0-0 86 6.9
02.05.2026 MoreirenseA 3-2 70 6.7
26.04.2026 FC PortoH 1-2 90 7.3
19.04.2026 AroucaA 1-0 87 6.9
11.04.2026 Sporting CPH 0-1 76 7.3
04.04.2026 NacionalA 2-0 75 6.3
20.03.2026 Casa PiaH 4-0 82 6.9
15.03.2026 Rio AveA 2-1 89 6.6
08.03.2026 GIL VicenteH 2-2 92 6.2
07.02.2026 Santa ClaraH 1-0 45 6.6
28.01.2026 Slavia PrahaH 4-1
21.01.2026 ChelseaA 1-0 5
24.12.2025 Ivory CoastA 1-0 90 6.9
10.12.2025 JuventusA 2-0 1
26.11.2025 MonacoH 2-2 45 6.6
05.11.2025 VillarrealH 1-0 10 6.6
21.10.2025 Kairat AlmatyA 0-0 5
30.09.2025 Bayern MünchenH 1-5 31 6.2
17.09.2025 Olympiakos PiraeusA 0-0 13 6.7
26.08.2025 FK Crvena ZvezdaH 1-1 28 7.2
19.08.2025 FK Crvena ZvezdaA 1-2 18 6.6
25.05.2024 CadizH 6-1 90 1 7.3
19.05.2024 MallorcaA 2-2 90 1 1 7.2
16.05.2024 BarcelonaH 0-2 90 2 6.6
12.05.2024 Real BetisA 3-2
05.05.2024 Rayo VallecanoA 0-1
27.04.2024 GetafeH 1-3 90 1 7.0
21.04.2024 VillarrealH 1-2 90 1 7.2
14.04.2024 Real SociedadA 2-2 90 6.2
30.03.2024 OsasunaH 0-3
17.03.2024 Las PalmasA 0-1 10 6.5
01.03.2024 Celta VigoA 1-0 65 2 6.3
24.02.2024 Atletico MadridH 2-2 90 6.2
18.02.2024 Granada CFA 1-1 90 7.5
12.02.2024 Athletic ClubH 0-0 24 6.9
03.02.2024 ValenciaA 2-1
31.01.2024 SC BragaA 1-1 31 6.9
22.01.2024 GhanaH 2-2 90 1 6.9
19.01.2024 Cape Verde IslandsA 3-0 78 2 6.9
29.12.2023 FC PortoA 1-0 90 7.2
17.12.2023 Casa PiaH 1-3 90 3 6.9
10.12.2023 EstorilA 4-0 90 5.9
01.12.2023 VizelaH 2-1 90 1 7.2
11.11.2023 PortimonenseA 2-1 90 7.0
04.11.2023 BenficaH 0-2 90 3 6.9
28.10.2023 GuimaraesA 5-0 45 6.3
07.10.2023 GIL VicenteH 4-2 45 6.2
01.10.2023 AroucaA 0-2 90 7.3
24.09.2023 EstrelaH 2-2 90 1 7.0
18.09.2023 BoavistaA 4-1 90 7.0
03.09.2023 MoreirenseH 1-2 86 1 2 7.6
26.08.2023 FarenseA 5-0 45 7.2
13.08.2023 Rio AveA 2-0 14 1 3.0
10.02.2023 VizelaA 0-0 90 2 8.0
05.02.2023 MaritimoH 2-1 90 1 6.6
30.01.2023 GuimaraesA 2-1 90 1 6.9
23.01.2023 BoavistaA 1-1 90 6.9
ŞUT1
GOL0
xG0.0
xG FARKI-0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
90' · xG 0.018
GolŞutKale yukarıda
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR1 şut
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %100
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2018–2026 · 74 maç
Qarabag 2maç 2026
Estrela 11maç 2025
Pafos 10maç 2025
Mozambique 3maç 2023–2025
Chaves 33maç 2021–2023
Almeria 15maç 2023
Amora 2018–2020
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-30 Almeria Qarabag
2026-06-30 CF Estrela Amadora UD Almería Kiralıktan geri döndü30 Haz 2026
2026-06-29 Estrela Almeria
2026-01-30 Pafos UD Almería End of loan
2025-07-04 UD Almería Pafos Loan fee:<br /><i class="normaler-text">€200k</i>
2025-07-04 Almeria Pafos
2025-07-03 Almeria Pafos
2024-07-02 Chaves Almeria € 1.2M
2024-07-01 Chaves UD Almería €1.20m
2024-06-30 UD Almería Chaves End of loan
2024-02-01 Chaves Almeria
2024-02-01 Chaves UD Almería loan transfer
2021-07-01 Amora Chaves
2020-07-01 Black Bulls Amora FC ?
2020-06-30 Vitória FC U23 Black Bulls End of loan
2019-07-01 Amora Vitoria Setubal
2019-07-01 Black Bulls Vitória FC U23 loan transfer
2019-06-30 Amora FC Black Bulls End of loan
2018-07-01 Black Bulls Amora FC loan transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
03.2024 Kırmızı kart cezasıKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 882 dk

Veri yetersiz: Dengeli savunmacı

Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU52.2Primeira Liga 2025
PERFORMANS53.4882 dk
KARARVeri yetersiz52/100
ROL UYUMU2025
Klasik stoper 59.6
Agresif stoper 59.0
Ayağı iyi stoper 57.3
Role fit sinyali var ama confidence 80/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 203 oyuncu
Scout skoru %29
Performans %44
Dakika %49
Değer / getiri %18
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %47
Performans %46
Dakika %69
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
İkili mücadele kazanma 73.44 68 100
Ortalama rating 6.75 7.2 94
Dakika güvenliği 57.6 85 68
Pas hacmi / 90 26.73 45 59
Pas arası / 90 1.12 1.8 62
Müdahale / 90 1.33 2.4 55
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam