David Jurásek
Czechia · Defender

David Jurásek

YAŞ25
BOY183
KİLO76
DOĞUM YERİDolní Němčí
LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 0A
KUPALAR
🏆 Super Cup2023/2024 · Portugal
🏆 Cup2022/2023 · Czech-Republic
🏆 Tipsport Liga2022 · Europe
🥈 Czech Liga2022/2023 · Czech-Republic · 2nd Place
🥈 Czech Liga2021/2022 · Czech-Republic · 2nd Place
🥈 Tipsport Malta Cup2020 · Europe · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 3 G+A
2022 0 2023 1 2024 3 2025 0 2026 0
GolAsist
2026/27 1 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
World CupCzech Republic 1 0 0 0
2025/26 20 880 0 0 6.67
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Süper LigBesiktas 11 536 0 0 6.73
UEFA Europa Conference LeagueBesiktas 4 240 0 0 6.42
Süper LigBeşiktaş 5 104 0 0 6.95
Şut1
Kilit pas9
Drible7%64 başarı
İkili kazanılan31%63
Müdahale17
Faul53 kazanılan
Ofsayt3
İlk 111010 yedek
2024/25 37 1.148 0 3 6.75
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Bundesliga1899 Hoffenheim 24 615 0 1 6.54
UEFA Europa League1899 Hoffenheim 7 361 0 2 6.90
World Cup - Qualification EuropeCzech Republic 6 172 0 0 7.20
Şut8%25 isabet
Kilit pas16
Drible5%33 başarı
İkili kazanılan32%48
Müdahale17
Faul63 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111225 yedek
G+A / 900.24
2023/24 33 883 0 1 6.58
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Bundesliga1899 Hoffenheim 16 490 0 1 6.65
Primeira LigaBenfica 11 265 0 0 6.53
UEFA Champions LeagueBenfica 6 128 0 0 6.40
Şut5%40 isabet
Kilit pas15
Drible8%30 başarı
İkili kazanılan48%48
Müdahale29
Faul56 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11726 yedek
G+A / 900.1
Kart2
2022/23 5 446 0 0 7.16
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha 5 446 0 0 7.16
Şut4%50 isabet
Kilit pas13
Drible1%17 başarı
İkili kazanılan14%41
Müdahale3
Faul67 kazanılan
Ofsayt1
İlk 115
Kart2
TOPLAM GOL0
İLK 113153 yedek girdi
KART2
FORMA15
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 39 3-4-2-1 — 12 3-4-1-2 — 10 3-5-2 — 4 3-4-3 — 3 4-3-1-2 — 3 71 maç
  • 4-2-3-139%55
  • 3-4-2-112%17
  • 3-4-1-210%14
  • 3-5-24%6
  • 3-4-33%4
  • 4-3-1-23%4
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
12.06.2026 South KoreaA 2-1
31.03.2026 DenmarkH 1-1
26.03.2026 Rep. Of IrelandH 2-2 82 6.9
20.12.2025 RizesporH 1-0
14.12.2025 TrabzonsporA 3-3 14 1 6.7
08.12.2025 Gazişehir GaziantepH 2-2
30.11.2025 Fatih KaragümrükA 0-2 90 7.2
23.11.2025 SamsunsporH 1-1
17.11.2025 GibraltarH 6-0 90 2 7.5
08.11.2025 AntalyasporA 1-3
02.11.2025 FenerbahceH 2-3
26.10.2025 KasimpasaA 1-1
22.10.2025 KonyasporA 0-2 4
18.10.2025 GenclerbirligiH 1-2 11 5.9
12.10.2025 Faroe IslandsA 2-1
09.10.2025 CroatiaH 0-0
04.10.2025 GalatasarayA 1-1 90 6.3
29.09.2025 KocaelisporH 3-1 90 7.3
24.09.2025 KayserisporA 0-4 90 7.2
19.09.2025 GoztepeA 3-0 71 6.2
13.09.2025 Istanbul BasaksehirH 2-1 90 6.3
05.09.2025 MontenegroA 0-2
31.08.2025 AlanyasporA 2-0 90 7.9
28.08.2025 LausanneH 0-1 37 6.6
21.08.2025 LausanneA 1-1 68 6.6
14.08.2025 St Patrick's Athl.H 3-2 45 6.3
07.08.2025 St Patrick's Athl.A 1-4 90 6.2
17.05.2025 Bayern MünchenH 0-4
09.05.2025 VfL WolfsburgA 2-2
03.05.2025 Borussia MönchengladbachA 4-4
26.04.2025 Borussia DortmundH 2-3 19 1 6.9
19.04.2025 SC FreiburgA 3-2
12.04.2025 FSV Mainz 05H 2-0 16 6.3
05.04.2025 RB LeipzigA 3-1 8 6.2
29.03.2025 FC AugsburgH 1-1 84 6.7
14.03.2025 FC St. PauliA 1-0 85 6.2
01.03.2025 VfL BochumA 0-1
23.02.2025 VfB StuttgartH 1-1 13 6.6
16.02.2025 Werder BremenA 1-3
08.02.2025 Union BerlinH 0-4 76 6.2
02.02.2025 Bayer LeverkusenA 3-1 62 1 6.6
30.01.2025 AnderlechtA 3-4 90 1 7.2
26.01.2025 Eintracht FrankfurtH 2-2 90 2 7.3
23.01.2025 TottenhamH 2-3 90 1 6.9
18.01.2025 Holstein KielA 1-3
21.12.2024 Borussia MönchengladbachH 1-2 9 6.3
15.12.2024 Borussia DortmundA 1-1
12.12.2024 FCSBH 0-0 80 7.2
08.12.2024 SC FreiburgH 1-1
01.12.2024 FSV Mainz 05A 2-0 22 1 6.7
28.11.2024 SC BragaA 3-0 90 1 6.5
23.11.2024 RB LeipzigH 4-3
10.11.2024 FC AugsburgA 0-0 90 1 6.6
07.11.2024 LyonH 2-2
02.11.2024 FC St. PauliH 0-2 24 6.6
24.10.2024 FC PortoA 2-0 11 6.7
06.10.2024 VfB StuttgartA 1-1 17 6.3
03.10.2024 Dynamo KyivH 2-0
18.05.2024 Bayern MunichH 4-2 29 1 6.9
12.05.2024 SV Darmstadt 98A 0-6 18 6.5
ŞUT2
GOL1
xG0.2
xG FARKI+0.8over performing
DÖNÜŞÜM%50.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
82' · xG 0.196 79' · xG 0.0 · GOL
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Kontra atak — 1 (%50) Açık oyun — 1 (%50) 2 şut
  • Kontra atak1%50
  • Açık oyun1%50
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 1 (%50) Diğer — 1 (%50) 2 şut
  • Sol ayak1%50
  • Diğer1%50
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR2 şut
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 2 %100
PİYASA DEĞERİ€5.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ10
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2019–2026 · 96 maç
Czech Republic 7maç 2024–2026
Beşiktaş 20maç 2025
1899 Hoffenheim 47maç 2023–2024
Benfica 17maç 2023
Slavia Praha 5maç 2022
Prostějov 2020
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-07-01 1899 Hoffenheim Benfica
2025-06-30 Benfica Beşiktaş
2024-01-22 Benfica 1899 Hoffenheim
2023-07-10 Slavia Praha Benfica € 14M
2022-02-10 Mlada Boleslav Slavia Praha €1.00m
2021-07-16 Prostejov Mlada Boleslav €60k
2021-07-01 Prostějov Mlada Boleslav
2020-08-21 Zbrojovka Brno Prostějov
2020-06-01 Zbroj. Brno B Zbrojovka Brno -
2019-07-01 Zbroj. Brno U19 Zbroj. Brno B -
2017-07-01 Zbroj. Brno U17 Zbroj. Brno U19 -
2016-02-03 D. Nemci Yth. Zbroj. Brno U17 ?
2015-07-14 Slovacko Yth. D. Nemci Yth. ?
2009-04-07 D. Nemci Yth. Slovacko Yth. ?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
06.2026 Thigh problemsKadroda yok 1 maç
01.2026 Kadro dışıKadroda yok 2 maç
10.2024 Broken HandŞüpheli 4 maç
10.2024 Broken HandKadroda yok 3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 640 dk

İzlemede: Dengeli savunmacı

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU56.0Süper Lig 2025
PERFORMANS55.6640 dk
KARARUygun değil48/100
ROL UYUMU2025
Klasik stoper 57.7
Ayağı iyi stoper 56.9
Defansif bek 56.1
Role fit veya performans sinyali aktif liste icin yeterli degil.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 219 oyuncu
Scout skoru %44
Performans %49
Dakika %50
Değer / getiri %7
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %56
Performans %51
Dakika %63
Değer / getiri %2
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
İkili mücadele kazanma 68.57 68 100
Ortalama rating 6.78 7.2 94
Pas hacmi / 90 36.56 45 81
Müdahale / 90 1.69 2.4 70
Dakika güvenliği 25.3 85 30
Pas arası / 90 0.84 1.8 47
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam