LİGUEFA Champions League
BU SEZON0G · 0A
OYUNCU PROFİLİUEFA Europa Conference League 2025 · 153 defanslar
- Müdahale 2.83 %95
- Pas arası 1.09 %46
- Blok 0.22 %24
- İkili mücadele %66 %89
- Pas isabeti %80 %27
- Faul (az iyi) 0.44 %88
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 413 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Super Cup2014/2015 · Czech-Republic
🏆
Czech Liga2013/2014 · Czech-Republic
🏆
Cup2013/2014 · Czech-Republic
🥈
Czech Liga2014/2015 · Czech-Republic · 2nd Place
🥈
Czech Liga2012/2013 · Czech-Republic · 2nd Place
🥈
UEFA U19 Championship2011 Romania · Europe · 2nd Place
🥈
Czech Liga2011/2012 · Czech-Republic · 2nd Place
🥈
Cup2011/2012 · Czech-Republic · 2nd Place
🥈
Czech Liga2010/2011 · Czech-Republic · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 7 G+A
GolAsist
2025/26
8
413
0
1
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas3
İkili kazanılan25%66
Müdahale13
Faul23 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1153 yedek
G+A / 900.22
Kaptan1maçta
2024/25
34
1.839
2
1
6.78
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%27 isabet
Kilit pas28
Drible5%62 başarı
İkili kazanılan112%54
Müdahale35
Faul2211 kazanılan
Ofsayt4
İlk 112014 yedek
G+A / 900.15
Kart6
2023/24
29
2.419
3
4
7.00
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%40 isabet
Kilit pas38
Drible3%21 başarı
İkili kazanılan107%46
Müdahale30
Faul1712 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11281 yedek
G+A / 900.26
Kart7
2022/23
28
1.661
1
1
6.76
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%14 isabet
Kilit pas18
Drible4%33 başarı
İkili kazanılan94%50
Müdahale26
Faul2418 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111711 yedek
G+A / 900.11
Kart1
2021/22
19
1.201
1
2
6.76
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%40 isabet
Kilit pas21
Drible1%25 başarı
İkili kazanılan60%52
Müdahale11
Faul168 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11145 yedek
G+A / 900.22
Kart5
2020/21
22
1.721
0
4
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%44 isabet
Kilit pas27
Drible7%32 başarı
İkili kazanılan94%47
Müdahale19
Faul2517 kazanılan
Ofsayt5
İlk 11184 yedek
G+A / 900.21
Kart3
TOPLAM GOL7
İLK 1110140 yedek girdi
KART22
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA3
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR7 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 2 %29
- 31-45' 1 %14
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 4 %57
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-5-231%25
- 3-4-1-228%23
- 4-2-3-124%19
- 3-4-318%15
- 3-4-2-112%10
- 3-1-4-211%9
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar5aldığı asist
Onun asist yaptıkları9verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.08.2026 | LyonA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.08.2026 | LyonH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.03.2026 | AZ AlkmaarH | 0-4 | 68 | – | 5.9 | ||
| 12.03.2026 | AZ AlkmaarA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.12.2025 | AberdeenH | 3-0 | 90 | 1 | – | 7.9 | |
| 11.12.2025 | Universitatea CraiovaA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 27.11.2025 | Legia WarszawaA | 0-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 06.11.2025 | Raków CzęstochowaHC | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 24.10.2025 | HNK RijekaA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.10.2025 | Shamrock RoversH | 4-1 | 75 | – | 6.9 | ||
| 17.05.2025 | Bayern MünchenH | 0-4 | 90 | – | 6.6 | ||
| 09.05.2025 | VfL WolfsburgA | 2-2 | 90 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 03.05.2025 | Borussia MönchengladbachA | 4-4 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 26.04.2025 | Borussia DortmundH | 2-3 | 90 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 19.04.2025 | SC FreiburgA | 3-2 | 29↑ | 1 | 6.9 | ||
| 12.04.2025 | FSV Mainz 05H | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 05.04.2025 | RB LeipzigA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.03.2025 | FC AugsburgH | 1-1 | 61 | – | 6.6 | ||
| 14.03.2025 | FC St. PauliA | 1-0 | 71 | – | 6.9 | ||
| 09.03.2025 | 1. FC HeidenheimH | 1-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 01.03.2025 | VfL BochumA | 0-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 16.02.2025 | Werder BremenA | 1-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 08.02.2025 | Union BerlinH | 0-4 | 26↑ | – | 6.9 | ||
| 26.01.2025 | Eintracht FrankfurtH | 2-2 | 14↑ | – | 6.7 | ||
| 23.01.2025 | TottenhamH | 2-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 15.01.2025 | Bayern MünchenA | 5-0 | 12↑ | – | 6.6 | ||
| 11.01.2025 | VfL WolfsburgH | 0-1 | 45 | – | 6.3 | ||
| 21.12.2024 | Borussia MönchengladbachH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 12.12.2024 | FCSBH | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 08.12.2024 | SC FreiburgH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.12.2024 | FSV Mainz 05A | 2-0 | 45 | – | 5.9 | ||
| 28.11.2024 | SC BragaA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.11.2024 | RB LeipzigH | 4-3 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 10.11.2024 | FC AugsburgA | 0-0 | 78 | – | 6.9 | ||
| 07.11.2024 | LyonH | 2-2 | 23↑ | – | 6.3 | ||
| 02.11.2024 | FC St. PauliH | 0-2 | 10↑ | 1 | 6.7 | ||
| 27.10.2024 | 1. FC HeidenheimA | 0-0 | 32↑ | – | 6.6 | ||
| 03.10.2024 | Dynamo KyivH | 2-0 | 34↑ | – | 7.2 | ||
| 29.09.2024 | Werder BremenH | 3-4 | 76 | 1 | 6.6 | ||
| 25.09.2024 | FC MidtjyllandA | 1-1 | 23↑ | 1 | – | 7.2 | |
| 21.09.2024 | Union BerlinA | 2-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 14.09.2024 | Bayer LeverkusenH | 1-4 | 90 | – | 6.6 | ||
| 31.08.2024 | Eintracht FrankfurtA | 3-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 24.08.2024 | Holstein KielH | 3-2 | 90 | – | 7.5 | ||
| 18.05.2024 | Bayern MunichH | 4-2 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 12.05.2024 | SV Darmstadt 98A | 0-6 | 90 | 1 | 1 | 1 | 8.7 |
| 03.05.2024 | RB LeipzigH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 26.04.2024 | Vfl BochumA | 3-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 20.04.2024 | Borussia MonchengladbachH | 4-3 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 13.04.2024 | FSV Mainz 05A | 4-1 | 82 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 07.04.2024 | FC AugsburgH | 3-1 | 90 | 2 | 1 | 8.5 | |
| 30.03.2024 | Bayer LeverkusenA | 2-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 16.03.2024 | VfB StuttgartH | 0-3 | 78 | 1 | 6.6 | ||
| 03.03.2024 | Werder BremenH | 2-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 25.02.2024 | Borussia DortmundA | 2-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 17.02.2024 | Union BerlinH | 0-1 | 89 | – | 7.2 | ||
| 11.02.2024 | 1.FC KölnH | 1-1 | 68 | – | 6.9 | ||
| 04.02.2024 | VfL WolfsburgA | 2-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 27.01.2024 | FC HeidenheimH | 1-1 | 63 | – | 7.2 | ||
| 20.01.2024 | SC FreiburgA | 3-2 | 60 | – | 6.3 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2009–2026 · 142 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
02.2025
SakatlıkKadroda yok
1 maç
01.2025
Sarı kart cezasıKadroda yok
2 maç
12.2024
Kas sakatlığıKadroda yok
5 maç
10.2024
Kas sakatlığıŞüpheli
1 maç
03.2024
SakatlıkŞüpheli
1 maç
11.2023
Diz sakatlığıKadroda yok
2 maç
05.2023
Uyluk sakatlığıKadroda yok
4 maç
02.2023
DarbeKadroda yok
1 maç
02.2023
DarbeŞüpheli
1 maç
02.2022
Kalça sakatlığıKadroda yok
3 maç
12.2021
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
6 maç
08.2021
Baldır sakatlığıKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAggregated only · 413 dk
Veri yetersiz: Agresif savunma profili
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU49.3UEFA Europa Conference League 2025
PERFORMANS70.5413 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 603 oyuncu
Scout skoru
%58
Performans
%84
Dakika
%76
Değer / getiri
%11
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%41
Performans
%88
Dakika
%55
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Mathías OliveraNapoli · 28
%95
0gol
0asist
67scout
€15.00M
Serie A
Bünyamin BalcıAntalyaspor · 25
%88
0gol
4asist
75scout
€2.20M
Süper Lig
Devyne RenschAS Roma · 22
%82
0gol
4asist
72scout
€8.50M
Serie A
EduVitoria · 25
%74
0gol
0asist
69scout
Serie A
Hamari TraoréParis FC · 33
%73
0gol
1asist
61scout
Ligue 1
Mathias TonnessenKFUM Oslo · 22
%62
0gol
1asist
82scout
Eliteserien
Nahuel FerraresiSao Paulo · 27
%62
0gol
1asist
57scout
CONMEBOL Libertadores
Milan ŠkriniarFenerbahçe · 30
%60
0gol
0asist
56scout
€11.00M
UEFA Europa League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

