LİGLeague Cup
BU SEZON0G · 1A
Gol00.00 / 90
Asist10.41 / 90
Şut31.24 / 90
Kilit pas93.72 / 90
Başarılı dripling20.83 / 90
Kazanılan ikili31.24 / 90
Rating6.77
OYUNCU PROFİLİChampionship 2026 · 94 orta sahalar
- Kilit pas 3.72 %100
- Asist 0.41 %87
- Drible 0.83 %67
- Pas isabeti %85 %63
- Top kapma 0.00 %0
- İkili mücadele %25 %2
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 218 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
4.
FA Cup2025 · Burnley · 2 maç
2asist4.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
DFB Pokal2024/2025 · Germany
🏆
Super Cup2019/2020 · Germany
🏆
DFB Pokal2016/2017 · Germany
🏆
U19 Bundesliga2016/2017 · Germany
🏆
U19 Bundesliga2015/2016 · Germany
🥈
Bundesliga2018/2019 · Germany · 2nd Place
🥈
International Champions Cup2018 · World · 2nd Place
🥈
Super Cup2017/2018 · Germany · 2nd Place
🥈
Super Cup2016/2017 · Germany · 2nd Place
🥈
Bundesliga2015/2016 · Germany · 2nd Place
🥈
DFB Pokal2015/2016 · Germany · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 6 G+A
GolAsist
2026/27
3
218
0
1
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3
Kilit pas9
Drible2%40 başarı
İkili kazanılan3%25
İlk 113
G+A / 900.41
2025/26
32
1.027
0
1
6.48
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%44 isabet
Kilit pas11
Drible9%28 başarı
İkili kazanılan29%34
Müdahale11
Faul1
Ofsayt3
İlk 111022 yedek
G+A / 900.09
2024/25
39
1.104
3
2
6.72
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut21%48 isabet
Kilit pas24
Drible18%40 başarı
İkili kazanılan43%39
Müdahale8
Faul54 kazanılan
Ofsayt11
İlk 111029 yedek
G+A / 900.41
Kart1
2023/24
37
1.279
6
0
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut29%55 isabet
Kilit pas25
Drible20%39 başarı
İkili kazanılan48%33
Müdahale9
Faul137 kazanılan
Ofsayt11
Penaltı1
İlk 111621 yedek
G+A / 900.42
Kart1
2022/23
17
334
1
0
6.59
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%40 isabet
Kilit pas7
Drible2%29 başarı
İkili kazanılan10%36
Müdahale4
Faul11 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11314 yedek
G+A / 900.27
2021/22
27
823
4
0
6.73
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%44 isabet
Kilit pas14
Drible9%43 başarı
İkili kazanılan23%34
Müdahale2
Faul63 kazanılan
Ofsayt6
İlk 11918 yedek
G+A / 900.44
Kart1
2020/21
25
454
2
2
6.68
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%56 isabet
Kilit pas8
Drible7%35 başarı
İkili kazanılan17%33
Müdahale3
Faul44 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11421 yedek
G+A / 900.79
TOPLAM GOL152 penaltı
İLK 1153112 yedek girdi
KART3
FORMA7
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR15 gol
- 1-15' 1 %7
- 16-30' 3 %20
- 31-45' 4 %27
- 46-60' 1 %7
- 61-75' 1 %7
- 76-90+' 5 %33
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-4-241%29
- 4-2-3-134%24
- 3-4-1-222%15
- 3-5-218%13
- 3-4-2-116%11
- 4-3-312%8
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar8aldığı asist
Onun asist yaptıkları5verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | NorwichA | 4-1 | 63 | 1 | 2 | 6.8 | |
| 23.08.2026 | West BromA | 3-1 | 73 | 1 | 6.3 | ||
| 16.08.2026 | West HamH | 2-2 | 82 | – | 7.2 | ||
| 24.05.2026 | WolvesH | 1-1 | 4↑ | – | – | ||
| 18.05.2026 | ArsenalA | 1-0 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 10.05.2026 | Aston VillaH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 19.04.2026 | Nottingham ForestA | 4-1 | 15↑ | – | 6.3 | ||
| 11.04.2026 | BrightonH | 0-2 | 21↑ | – | 6.3 | ||
| 03.03.2026 | EvertonA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.02.2026 | BrentfordH | 3-4 | 45 | – | 6.5 | ||
| 21.02.2026 | ChelseaA | 1-1 | 17↑ | – | 6.5 | ||
| 11.02.2026 | Crystal PalaceA | 2-3 | 20↑ | 1 | 6.7 | ||
| 07.02.2026 | West HamH | 0-2 | 27↑ | – | 6.3 | ||
| 02.02.2026 | SunderlandA | 3-0 | 7↑ | – | – | ||
| 24.01.2026 | TottenhamH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 17.01.2026 | LiverpoolA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 07.01.2026 | Manchester UnitedH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 03.01.2026 | BrightonA | 2-0 | 55 | – | 6.3 | ||
| 30.12.2025 | NewcastleH | 1-3 | 16↑ | – | 6.3 | ||
| 27.12.2025 | EvertonH | 0-0 | 73 | 2 | 6.3 | ||
| 20.12.2025 | BournemouthA | 1-1 | 66 | – | 6.2 | ||
| 13.12.2025 | FulhamH | 2-3 | 77 | 1 | 7.5 | ||
| 06.12.2025 | NewcastleA | 2-1 | 86 | – | 7.3 | ||
| 03.12.2025 | Crystal PalaceH | 0-1 | 45↑ | 1 | 6.9 | ||
| 29.11.2025 | BrentfordA | 3-1 | 15↑ | – | 6.3 | ||
| 22.11.2025 | ChelseaH | 0-2 | 14↑ | – | 6.3 | ||
| 18.11.2025 | ScotlandA | 4-2 | –↑ | – | – | ||
| 08.11.2025 | West HamA | 3-2 | 23↑ | 2 | 6.5 | ||
| 01.11.2025 | ArsenalH | 0-2 | 28↑ | – | 6.5 | ||
| 26.10.2025 | WolvesA | 2-3 | 69 | – | 6.2 | ||
| 18.10.2025 | LeedsH | 2-0 | 58 | 1 | 6.3 | ||
| 05.10.2025 | Aston VillaA | 2-1 | 31↑ | – | 6.3 | ||
| 27.09.2025 | Manchester CityA | 5-1 | 28↑ | – | 6.5 | ||
| 30.08.2025 | Manchester UnitedA | 3-2 | 82 | 1 | – | 6.9 | |
| 23.08.2025 | SunderlandH | 2-0 | 69 | 1 | 6.3 | ||
| 16.08.2025 | TottenhamA | 3-0 | 28↑ | – | 6.2 | ||
| 17.05.2025 | RB LeipzigA | 2-3 | 15↑ | 1 | 6.5 | ||
| 11.05.2025 | FC AugsburgH | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.05.2025 | FC St. PauliA | 0-1 | 17↑ | 1 | 7.3 | ||
| 25.04.2025 | 1. FC HeidenheimH | 0-1 | 11↑ | 1 | 6.9 | ||
| 19.04.2025 | Union BerlinA | 4-4 | 1↑ | – | – | ||
| 13.04.2025 | Werder BremenH | 1-2 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 05.04.2025 | VfL BochumA | 0-4 | 8↑ | – | 6.5 | ||
| 29.03.2025 | Eintracht FrankfurtA | 1-0 | 12↑ | – | 6.2 | ||
| 16.03.2025 | Bayer LeverkusenH | 3-4 | –↑ | – | – | ||
| 08.03.2025 | Holstein KielA | 2-2 | 45↑ | – | 6.3 | ||
| 28.02.2025 | Bayern MünchenH | 1-3 | 9↑ | – | 6.9 | ||
| 23.02.2025 | 1899 HoffenheimA | 1-1 | 17↑ | – | 6.2 | ||
| 01.02.2025 | Borussia MönchengladbachH | 1-2 | 79 | – | 7.7 | ||
| 25.01.2025 | FSV Mainz 05A | 2-0 | 72 | 1 | 6.9 | ||
| 18.01.2025 | SC FreiburgH | 4-0 | 29↑ | – | 6.7 | ||
| 15.01.2025 | RB LeipzigH | 2-1 | 63 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 12.01.2025 | FC AugsburgA | 0-1 | 29↑ | – | 6.9 | ||
| 21.12.2024 | Borussia MönchengladbachH | 1-2 | 81 | 2 | 7.0 | ||
| 15.12.2024 | Borussia DortmundA | 1-1 | 36↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 12.12.2024 | FCSBH | 0-0 | 72 | 2 | 6.3 | ||
| 08.12.2024 | SC FreiburgH | 1-1 | 78 | 2 | 5.9 | ||
| 01.12.2024 | FSV Mainz 05A | 2-0 | 79 | 2 | 6.0 | ||
| 28.11.2024 | SC BragaA | 3-0 | 72 | 1 | 7.3 | ||
| 23.11.2024 | RB LeipzigH | 4-3 | 9↑ | 1 | 1 | 1 | 8.3 |
ŞUT22
GOL0
xG1.8
xG FARKI-1.8under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası7%32
- Serbest vuruş6%27
- Korner3%14
- Taç sonrası2%9
- Açık oyun2%9
- Duran top1%5
- Diğer1%5
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak15%68
- Sol ayak6%27
- Kafa1%5
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR22 şut
- 1-15' 2 %9
- 16-30' 1 %5
- 31-45' 2 %9
- 46-60' 7 %32
- 61-75' 3 %14
- 76-90+' 7 %32
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2026 · 180 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2015-07-01
B. Dortmund U17
→
B. Dortmund U19
-
B. Dortmund U17
→
B. Dortmund U19
-
2015-01-30
Lyngby BK Youth
→
B. Dortmund U17
free transfer
Lyngby BK Youth
→
B. Dortmund U17
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2025
DarbeŞüpheli
1 maç
02.2025
HastalıkŞüpheli
1 maç
01.2025
Kadro dışıKadroda yok
1 maç
04.2023
Kasık sakatlığıKadroda yok
15 maç
12.2021
Kas sakatlığıKadroda yok
4 maç
11.2021
HastalıkKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
FC Kopenhag
%50
2026-07-21
FC Kopenhag
%50
2026-07-21
FC Kopenhag
%50
2026-07-05
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1027 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU45.8Premier League 2025
PERFORMANS28.01027 dk
KARARVeri yetersiz53/100
ROL UYUMU2025
Bağlantı kuran forvet
59.7
Çizgi kanadı
58.2
Baskıcı forvet
57.4
Role fit sinyali var ama confidence 99/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 158 oyuncu
Scout skoru
%40
Performans
%34
Dakika
%57
Değer / getiri
%30
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%53
Performans
%42
Dakika
%80
Değer / getiri
%19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
76.9
76
100
Ortalama rating
6.48
7.2
90
Kilit pas / 90
0.96
1.6
60
Performans skoru
28
76
37
Pas hacmi / 90
24.1
34
71
Başarılı drible / 90
0.79
1.1
72
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Jaden SloryGO Ahead Eagles · 20
%95
0gol
1asist
53scout
€800K
Eredivisie
Kemo CisséRED Star FC 93 · 29
%94
1gol
3asist
56scout
€500K
Ligue 2
Amin SarrVerona · 24
%75
0gol
1asist
51scout
Serie A
Anthony ElangaNewcastle · 23
%69
0gol
1asist
46scout
€40.00M
Premier League
Jean UnjanqueClub Queretaro · 20
%67
0gol
1asist
48scout
Liga MX
Kevin PiscopoJuve Stabia · 27
%62
0gol
0asist
38scout
Serie B
Hwang Hee-chanWolves · 29
%61
2gol
2asist
50scout
Premier League
Daniel MaldiniLazio · 24
%60
1gol
1asist
48scout
€10.00M
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum





Burnley
RSC Anderlecht