Switzerland · Attacker
H. Tabaković
LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 0A
Rating6.30
LİG SIRALAMALARINDA
5.
DFB Pokal2023 · Hertha BSC · 4 maç
3gol5.
6.
DFB Pokal2025 · Borussia Mönchengladbach · 3 maç
2gol6.
1asist17.
8.
Bundesliga2025 · Borussia Mönchengladbach · 32 maç
13gol8.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
2. Liga2021/2022 · Austria
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 14 G+A
GolAsist
2025/26
33
2.472
12
2
6.64
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut53%51 isabet
Kilit pas17
Drible6%38 başarı
İkili kazanılan141%41
Müdahale10
Faul5121 kazanılan
Ofsayt32
İlk 11294 yedek
G+A / 900.51
Kart4
2024/25
41
1.149
6
1
6.81
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut27%48 isabet
Kilit pas14
Drible3%25 başarı
İkili kazanılan77%45
Müdahale7
Faul269 kazanılan
Ofsayt13
İlk 11833 yedek
G+A / 900.55
2023/24
1
90
1
0
7.50
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%100 isabet
Kilit pas1
İkili kazanılan2%25
Faul2
Ofsayt2
İlk 111
G+A / 901.0
2022/23
6
138
0
0
6.40
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%67 isabet
Kilit pas4
İkili kazanılan3%21
Faul5
Ofsayt2
İlk 1115 yedek
TOPLAM GOL232 penaltı
İLK 114247 yedek girdi
KART5
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA15
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR23 gol
- 1-15' 2 %9
- 16-30' 3 %13
- 31-45' 2 %9
- 46-60' 4 %17
- 61-75' 2 %9
- 76-90+' 10 %43
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-124%30
- 3-4-2-122%27
- 3-4-1-212%15
- 4-4-211%14
- 3-5-26%7
- 5-3-26%7
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar8aldığı asist
Onun asist yaptıkları5verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.07.2026 | USAA | 2-0 | 20↑ | – | 6.3 | ||
| 24.06.2026 | QatarH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.06.2026 | SwitzerlandA | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.06.2026 | CanadaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.05.2026 | 1899 HoffenheimH | 4-0 | 74 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 03.05.2026 | Borussia DortmundH | 1-0 | 85 | 2 | 5.9 | ||
| 25.04.2026 | VfL WolfsburgA | 0-0 | 89 | 3 | 6.5 | ||
| 19.04.2026 | FSV Mainz 05H | 1-1 | 87 | – | 6.0 | ||
| 11.04.2026 | RB LeipzigA | 1-0 | 86 | 1 | 7.2 | ||
| 04.04.2026 | 1. FC HeidenheimH | 2-2 | 21↑ | 2 | 6.3 | ||
| 31.03.2026 | ItalyH | 1-1 | 49↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 26.03.2026 | WalesA | 1-1 | 42↑ | – | 7.0 | ||
| 21.03.2026 | 1.FC KölnA | 3-3 | 90 | – | 5.9 | ||
| 13.03.2026 | FC St. PauliH | 2-0 | 75 | – | 6.2 | ||
| 06.03.2026 | Bayern MünchenA | 4-1 | 61 | 1 | 6.7 | ||
| 28.02.2026 | Union BerlinH | 1-0 | 86 | 2 | 6.9 | ||
| 22.02.2026 | SC FreiburgA | 2-1 | 93 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 14.02.2026 | Eintracht FrankfurtA | 3-0 | 79 | 1 | 6.2 | ||
| 07.02.2026 | Bayer LeverkusenH | 1-1 | 68 | 1 | 6.2 | ||
| 31.01.2026 | Werder BremenA | 1-1 | 84 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 25.01.2026 | VfB StuttgartH | 0-3 | 86 | 1 | 5.2 | ||
| 17.01.2026 | Hamburger SVA | 0-0 | 89 | 3 | 5.9 | ||
| 14.01.2026 | 1899 HoffenheimA | 5-1 | 69 | – | 6.3 | ||
| 11.01.2026 | FC AugsburgH | 4-0 | 73 | 2 | 3 | 8.7 | |
| 19.12.2025 | Borussia DortmundA | 2-0 | 90 | – | 6.0 | ||
| 13.12.2025 | VfL WolfsburgH | 1-3 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 05.12.2025 | FSV Mainz 05A | 0-1 | 90 | 3 | 6.3 | ||
| 28.11.2025 | RB LeipzigH | 0-0 | 73 | – | 6.7 | ||
| 22.11.2025 | 1. FC HeidenheimA | 0-3 | 72 | 1 | 2 | 6.3 | |
| 18.11.2025 | AustriaA | 1-1 | 63 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 15.11.2025 | RomaniaH | 3-1 | 45↑ | 1 | 3 | 7.5 | |
| 08.11.2025 | 1.FC KölnH | 3-1 | 90 | 1 | 1 | 2 | 7.3 |
| 01.11.2025 | FC St. PauliA | 0-4 | 85 | 2 | 1 | 5 | 9.3 |
| 25.10.2025 | Bayern MünchenH | 0-3 | 63 | – | 6.7 | ||
| 17.10.2025 | Union BerlinA | 3-1 | 90 | 1 | 2 | 7.6 | |
| 09.10.2025 | CyprusA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 05.10.2025 | SC FreiburgH | 0-0 | 69 | 1 | 6.2 | ||
| 27.09.2025 | Eintracht FrankfurtH | 4-6 | 52↑ | 1 | 2 | 7.5 | |
| 21.09.2025 | Bayer LeverkusenA | 1-1 | 10↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 14.09.2025 | Werder BremenH | 0-4 | 30↑ | 1 | 6.3 | ||
| 24.08.2025 | Hamburger SVH | 0-0 | 83 | 3 | 5.9 | ||
| 17.08.2025 | Atlas DelmenhorstA | 2-3 | 90 | 4 | 5.5 | ||
| 17.05.2025 | Bayern MünchenH | 0-4 | –↑ | – | – | ||
| 09.05.2025 | VfL WolfsburgA | 2-2 | 19↑ | – | 6.6 | ||
| 03.05.2025 | Borussia MönchengladbachA | 4-4 | 13↑ | 1 | 2 | 7.3 | |
| 26.04.2025 | Borussia DortmundH | 2-3 | 19↑ | 1 | 6.2 | ||
| 19.04.2025 | SC FreiburgA | 3-2 | 68 | 1 | 6.9 | ||
| 12.04.2025 | FSV Mainz 05H | 2-0 | 85 | 1 | 6.6 | ||
| 05.04.2025 | RB LeipzigA | 3-1 | 76 | – | 6.7 | ||
| 29.03.2025 | FC AugsburgH | 1-1 | 29↑ | 1 | 6.6 | ||
| 14.03.2025 | FC St. PauliA | 1-0 | 33↑ | – | 6.6 | ||
| 09.03.2025 | 1. FC HeidenheimH | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 01.03.2025 | VfL BochumA | 0-1 | 32↑ | – | 6.5 | ||
| 23.02.2025 | VfB StuttgartH | 1-1 | 13↑ | 1 | 6.3 | ||
| 16.02.2025 | Werder BremenA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 18.01.2025 | Holstein KielA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 15.01.2025 | Bayern MünchenA | 5-0 | 27↑ | 1 | 6.7 | ||
| 11.01.2025 | VfL WolfsburgH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.12.2024 | Borussia MönchengladbachH | 1-2 | 20↑ | 3 | 6.9 | ||
| 15.12.2024 | Borussia DortmundA | 1-1 | 19↑ | 1 | – | 7.2 |
ŞUT67
GOL13
xG13.0
xG FARKI-0.0over performing
DÖNÜŞÜM%19.4
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası36%54
- Korner10%15
- Kontra atak8%12
- Duran top5%7
- Taç sonrası4%6
- Açık oyun2%3
- Diğer2%3
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak33%49
- Kafa26%39
- Sol ayak8%12
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR67 şut
- 1-15' 6 %9
- 16-30' 10 %15
- 31-45' 14 %21
- 46-60' 9 %13
- 61-75' 13 %19
- 76-90+' 15 %22
AKSİYON HARİTASI711 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %56
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %55
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %57
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %46
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR711
- Pas300%46
- Hava topu111%17
- Top teması79%12
- Faul46%7
- Uzaklaştırma38%6
- Top kazanma20%3
- İsabetsiz şut18%3
- Ofsayt17%3
- Kurtarılan şut16%2
- Top kaptırma14%2
PİYASA DEĞERİ€3.50M
KAÇIRDIĞI MAÇ5
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2012–2026 · 85 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-08-01
Austria Vienna
→
Hertha BSC
€500k
Austria Vienna
→
Hertha BSC
€500k
2022-07-01
A. Lustenau
→
Austria Vienna
free transfer
A. Lustenau
→
Austria Vienna
free transfer
2020-09-14
Diósgyőr
→
A. Lustenau
free transfer
Diósgyőr
→
A. Lustenau
free transfer
2019-07-23
Debrecen
→
Diósgyőr
free transfer
Debrecen
→
Diósgyőr
free transfer
2017-08-04
Grasshoppers
→
Debrecen
free transfer
Grasshoppers
→
Debrecen
free transfer
2015-06-30
FC Wil 1900
→
Young Boys
End of loan
FC Wil 1900
→
Young Boys
End of loan
2014-01-06
Young Boys
→
FC Wil 1900
loan transfer
Young Boys
→
FC Wil 1900
loan transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
02.2025
Diz sakatlığıKadroda yok
5 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2382 dk
Takip listesi: Dengeli hücum profili
Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU59.9Bundesliga 2025
PERFORMANS61.72382 dk
KARARİzlemeye değer62/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Bitirici
83.4
Pivot forvet
82.7
Baskıcı forvet
80.3
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 154 oyuncu
Scout skoru
%61
Performans
%73
Dakika
%99
Değer / getiri
%45
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%77
Performans
%79
Dakika
%96
Değer / getiri
%19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru
61.7
78
79
Tahmini xG / 90
0.493
0.48
100
Gol / 90
0.45
0.65
69
Şut isabeti
53.06
48
100
Dakika güvenliği
100
72
100
Ortalama rating
6.69
7.15
94
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Andrés VombergarSan Lorenzo · 31
%95
9gol
1asist
57scout
Liga Profesional Argentina
Dominic Calvert-LewinLeeds · 28
%90
14gol
1asist
62scout
Premier League
Sam SmithWrexham · 27
%83
8gol
2asist
67scout
Championship
Josh CoburnMillwall · 23
%71
9gol
0asist
67scout
Championship
Alexandre MendyMontpellier · 31
%71
12gol
4asist
63scout
€1.50M
Ligue 2
Louis MafoutaGuingamp · 31
%64
15gol
3asist
67scout
€1.00M
Ligue 2
Germán CanoFluminense · 37
%63
6gol
0asist
53scout
Serie A
Hyun-gyu OhBeşiktaş · 24
%60
6gol
1asist
68scout
Süper Lig
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum






