Kevin Stöger
Austria · Midfielder

Kevin Stöger

YAŞ32
BOY175
KİLO74
DOĞUM YERİSteyr
LİGDFB Pokal
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili22.81 / 90
Rating5.73
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol 0.000.07
Asist 0.000.07
Şut 0.001.23
Kilit pas 0.001.64
Başarılı dripling 0.000.14
Kazanılan ikili 2.814.64
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇 DFB Pokal2025 · Borussia Mönchengladbach · 3 maç 3asist1.
🥈 Bundesliga2023 · VfL Bochum · 32 maç 11asist2.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🥈 DFB Pokal2012/2013 · Germany · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 19 G+A
2020 3 2021 2 2022 8 2023 19 2024 6 2025 4 2026 0
GolAsist
2026/27 2 64 0 0 5.73
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaBorussia Mönchengladbach 2 64 0 0 5.73
İkili kazanılan2%40
Müdahale1
Faul21 kazanılan
İlk 112
2025/26 35 1.407 1 3 6.89
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaBorussia Mönchengladbach 34 1.318 1 1 6.75
DFB PokalBorussia Mönchengladbach 1 89 0 2 8.90
Şut21%38 isabet
Kilit pas32
Drible8%47 başarı
İkili kazanılan83%54
Müdahale37
Faul2335 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111619 yedek
G+A / 900.26
Kart2
2024/25 34 1.553 3 3 7.06
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaBorussia Mönchengladbach 34 1.553 3 3 7.06
Şut21%57 isabet
Kilit pas53
Drible17%52 başarı
İkili kazanılan99%50
Müdahale37
Faul2240 kazanılan
Ofsayt1
Penaltı2
İlk 111618 yedek
G+A / 900.35
Kart3
2023/24 34 2.888 8 11 7.70
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaVfl Bochum 34 2.888 8 11 7.70
Şut55%38 isabet
Kilit pas138
Drible31%48 başarı
İkili kazanılan164%46
Müdahale52
Faul4168 kazanılan
Ofsayt1
Penaltı5
İlk 1134
G+A / 900.59
Kart8
Kaptan4maçta
2022/23 32 2.609 5 3 7.11
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaVfL BOCHUM 32 2.609 5 3 7.11
Şut33%42 isabet
Kilit pas68
Drible22%52 başarı
İkili kazanılan173%47
Müdahale86
Faul4154 kazanılan
Penaltı3
İlk 11293 yedek
G+A / 900.28
Kart3
2021/22 33 415 1 1 6.84
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaFSV Mainz 05 33 415 1 1 6.84
Şut12%50 isabet
Kilit pas14
Drible8%80 başarı
İkili kazanılan30%58
Müdahale10
Faul910 kazanılan
İlk 11132 yedek
G+A / 900.43
Kart3
2020/21 28 549 3 0 6.85
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaFSV Mainz 05 28 549 3 0 6.85
Şut7%57 isabet
Kilit pas11
Drible5%100 başarı
İkili kazanılan36%51
Müdahale12
Faul1317 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11424 yedek
G+A / 900.49
Kart3
TOPLAM GOL2211 penaltı
İLK 1110391 yedek girdi
KART22
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA7
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR22 gol
1-15' — 2 16-30' — 1 31-45' — 3 46-60' — 3 61-75' — 5 76-90+' — 8 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 8 76-90+'
  • 1-15' 2 %9
  • 16-30' 1 %5
  • 31-45' 3 %14
  • 46-60' 3 %14
  • 61-75' 5 %23
  • 76-90+' 8 %36
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 71 3-5-2 — 34 3-4-2-1 — 33 4-3-3 — 21 3-1-4-2 — 8 4-3-1-2 — 7 174 maç
  • 4-2-3-171%41
  • 3-5-234%20
  • 3-4-2-133%19
  • 4-3-321%12
  • 3-1-4-28%5
  • 4-3-1-27%4
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 SV ElversbergH 3-4 0 0
29.08.2026 RB LeipzigA 3-0 64 0 5.7
16.05.2026 1899 HoffenheimH 4-0 67 1 6.9
09.05.2026 FC AugsburgA 3-1 58 2 6.3
03.05.2026 Borussia DortmundH 1-0 70 1 7.3
25.04.2026 VfL WolfsburgA 0-0 77 1 6.9
19.04.2026 FSV Mainz 05H 1-1 72 7.7
11.04.2026 RB LeipzigA 1-0 1
04.04.2026 1. FC HeidenheimH 2-2 28 1 7.2
21.03.2026 1.FC KölnA 3-3 85 6.9
13.03.2026 FC St. PauliH 2-0 93 1 3 7.6
06.03.2026 Bayern MünchenA 4-1 82 6.3
28.02.2026 Union BerlinH 1-0
22.02.2026 SC FreiburgA 2-1 10 1 6.9
14.02.2026 Eintracht FrankfurtA 3-0 65 1 6.5
07.02.2026 Bayer LeverkusenH 1-1 79 1 7.2
31.01.2026 Werder BremenA 1-1 28 6.6
25.01.2026 VfB StuttgartH 0-3 11 6.5
17.01.2026 Hamburger SVA 0-0
14.01.2026 1899 HoffenheimA 5-1 26 1 6.5
11.01.2026 FC AugsburgH 4-0
19.12.2025 Borussia DortmundA 2-0 10 6.5
13.12.2025 VfL WolfsburgH 1-3 20 7.2
05.12.2025 FSV Mainz 05A 0-1 21 6.3
28.11.2025 RB LeipzigH 0-0
22.11.2025 1. FC HeidenheimA 0-3 8 6.9
08.11.2025 1.FC KölnH 3-1
01.11.2025 FC St. PauliA 0-4 9 6.7
25.10.2025 Bayern MünchenH 0-3 84 1 5.9
17.10.2025 Union BerlinA 3-1 30 6.5
05.10.2025 SC FreiburgH 0-0
27.09.2025 Eintracht FrankfurtH 4-6 38 6.2
21.09.2025 Bayer LeverkusenA 1-1 80 3 6.9
14.09.2025 Werder BremenH 0-4 16 6.7
30.08.2025 VfB StuttgartA 1-0 84 1 7.0
24.08.2025 Hamburger SVH 0-0 66 1 6.2
17.08.2025 Atlas DelmenhorstA 2-3 89 2 3 8.9
17.05.2025 VfL WolfsburgH 0-1 23 1 6.7
10.05.2025 Bayern MünchenA 2-0 14 2 6.2
03.05.2025 1899 HoffenheimH 4-4 82 1 6.9
26.04.2025 Holstein KielA 4-3 8 6.6
20.04.2025 Borussia DortmundA 3-2 90 1 2 7.6
12.04.2025 SC FreiburgH 1-2 27 6.5
06.04.2025 FC St. PauliA 1-1 15 6.3
29.03.2025 RB LeipzigH 1-0
15.03.2025 Werder BremenA 2-4
07.03.2025 FSV Mainz 05H 1-3 56 1 6.6
01.03.2025 1. FC HeidenheimA 0-3 28 6.5
22.02.2025 FC AugsburgH 0-3 32 6.7
15.02.2025 Union BerlinA 1-2 82 7.2
08.02.2025 Eintracht FrankfurtH 1-1 90 7.3
01.02.2025 VfB StuttgartA 1-2 89 2 7.5
25.01.2025 VfL BochumH 3-0 80 1 7.6
18.01.2025 Bayer LeverkusenA 3-1 15 6.9
14.01.2025 VfL WolfsburgA 5-1 90 7.3
11.01.2025 Bayern MünchenH 0-1 28 1 7.0
21.12.2024 1899 HoffenheimA 1-2 9 6.3
14.12.2024 Holstein KielH 4-1 8 6.9
07.12.2024 Borussia DortmundH 1-1 75 1 2 7.3
30.11.2024 SC FreiburgA 3-1 12 7.0
ŞUT23
GOL1
xG2.5
xG FARKI-1.5under performing
DÖNÜŞÜM%4.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
53' · xG 0.089 19' · xG 0.077 7' · xG 0.014 21' · xG 0.039 9' · xG 0.027 49' · xG 0.032 1' · xG 0.08 45' · xG 0.008 37' · xG 0.039 · GOL 21' · xG 0.031 52' · xG 0.06 69' · xG 0.056 45' · xG 0.039 27' · xG 0.028 82' · xG 0.047 7' · xG 0.022 90' · xG 0.081 75' · xG 0.788 73' · xG 0.145 57' · xG 0.035 13' · xG 0.034 61' · xG 0.056 51' · xG 0.624
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 14 (%61) Açık oyun — 3 (%13) Taç sonrası — 2 (%9) Korner — 2 (%9) Serbest vuruş — 1 (%4) Penaltı — 1 (%4) 23 şut
  • Asist sonrası14%61
  • Açık oyun3%13
  • Taç sonrası2%9
  • Korner2%9
  • Serbest vuruş1%4
  • Penaltı1%4
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 21 (%91) Sağ ayak — 2 (%9) 23 şut
  • Sol ayak21%91
  • Sağ ayak2%9
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR23 şut
1-15' — 5 16-30' — 4 31-45' — 3 46-60' — 5 61-75' — 4 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 5 1-15'
  • 1-15' 5 %22
  • 16-30' 4 %17
  • 31-45' 3 %13
  • 46-60' 5 %22
  • 61-75' 4 %17
  • 76-90+' 2 %9
AKSİYON HARİTASI1535 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 9 9 9 9 9 9 9 9 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 11 11 11 11 11 11 11 12 12 12 12 12 12 12 13 13 13 13 13 13 13 13 14 14 14 14 14 14 15 15 16 16 17 17 17 17 18 19 19 20 20 21 21 21 22 23 28 28
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %52 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 9 9 9 9 9 9 9 9 10 10 10 10 10 10 11 11 11 11 11 11 11 11 11 12 12 12 13 13 13 13 13 14 14 15 15 16 16 18 18 19 21 21 21 23
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %53 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 4 4 4 5 5 5 5 5 5 6 7 7 10
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %49 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 4 4 5 5 5 5 5 5 5 6 7 7 7 10 10
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %43 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1535
Pas 1128 Pas — 1128 (%77) Top kazan… 77 Top kazanma — 77 (%5) Faul 71 Faul — 71 (%5) Top teması — 45 (%3) Müdahale — 37 (%3) İkili mücadele — 25 (%2) Çalım — 23 (%2) Bloke edilen pas — 19 (%1) Kurtarılan şut — 19 (%1) Pas arası — 18 (%1)
  • Pas1128%77
  • Top kazanma77%5
  • Faul71%5
  • Top teması45%3
  • Müdahale37%3
  • İkili mücadele25%2
  • Çalım23%2
  • Bloke edilen pas19%1
  • Kurtarılan şut19%1
  • Pas arası18%1
PİYASA DEĞERİ€1.80M
KAÇIRDIĞI MAÇ2
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2010–2026 · 198 maç
Borussia Mönchengladbach 71maç 2024–2026
Austria 2020–2024
VfL BOCHUM 66maç 2022–2023
FSV Mainz 05 61maç 2020–2021
Fortuna Düsseldorf 2018–2019
1. FC Kaiserslautern 2013–2014
Stuttgart II 2010–2011
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2022-07-01 FSV Mainz 05 VfL Bochum
2020-10-07 Fortuna Düsseldorf FSV Mainz 05
2020-10-07 Without Club Mainz -
2020-07-01 F. Düsseldorf Without Club -
2018-07-01 VfL Bochum Fortuna Düsseldorf
2018-07-01 VfL Bochum F. Düsseldorf free transfer
2016-07-01 SC Paderborn 07 VfL Bochum
2015-08-25 Stuttgart SC Paderborn €1.00m
2015-07-01 1. FC Kaiserslautern VfB Stuttgart
2015-06-30 1.FC K'lautern Stuttgart End of loan
2013-07-01 Stuttgart 1.FC K'lautern Loan fee:<br /><i class="normaler-text">€300k</i>
2013-07-01 VfB Stuttgart 1. FC Kaiserslautern
2012-07-01 Stuttgart II Stuttgart -
2011-07-01 Stuttgart U19 Stuttgart II -
2010-07-01 Stuttgart U17 Stuttgart U19 -
2009-07-01 OÖ U17 Stuttgart U17 ?
2008-01-01 OÖ U15 OÖ U17 -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
10.2022 HastalıkŞüpheli 1 maç
05.2021 Kas sakatlığıKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1318 dk

Takip listesi: Yaratıcı orta saha

Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.

Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU61.1Bundesliga 2025
PERFORMANS56.31318 dk
KARARVeri yetersiz61/100
ROL UYUMU2025
Derinden oyun kurucu 80.4
Top kapan ön libero 80.0
Box-to-box orta saha 75.9
Role fit sinyali var ama confidence 94/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 213 oyuncu
Scout skoru %78
Performans %84
Dakika %60
Değer / getiri %77
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %86
Performans %84
Dakika %82
Değer / getiri %89
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90 52.65 72 73
Dakika güvenliği 100 82 100
Kilit pas / 90 1.64 1.4 100
Performans skoru 56.3 76 74
Ortalama rating 6.75 7.2 94
Müdahale / 90 2.53 2 100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam