Germany · Midfielder
Hayden Hackney
LİGDFB Pokal
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut11.08 / 90
Kilit pas11.08 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili22.17 / 90
Rating5.57
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.00
Şut
1.082.01
Kilit pas
1.083.15
Başarılı dripling
0.000.57
Kazanılan ikili
2.172.01
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
🥉
DFB Pokal2022 · Arminia Bielefeld · 2 maç
3asist3.
5.
DFB Pokal2023 · Borussia Mönchengladbach · 4 maç
3gol5.
6.
DFB Pokal2025 · Borussia Mönchengladbach · 1 maç
2gol6.
14.
Bundesliga2024 · Borussia Mönchengladbach · 33 maç
7asist14.
17.
Bundesliga2023 · Borussia Mönchengladbach · 29 maç
10gol17.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🥈
U19 Bundesliga2015/2016 · Germany · 2nd Place
🥈
U19 Bundesliga2014/2015 · Germany · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 12 G+A
GolAsist
2026/27
2
83
0
0
5.57
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas1
İkili kazanılan2%29
Müdahale2
Faul1
Ofsayt1
İlk 112
2025/26
11
403
2
0
7.08
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%62 isabet
Kilit pas11
Drible3%43 başarı
İkili kazanılan12%32
Müdahale1
Faul36 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1147 yedek
G+A / 900.45
2024/25
34
2.189
4
7
6.98
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut46%52 isabet
Kilit pas32
Drible25%44 başarı
İkili kazanılan86%39
Müdahale21
Faul1921 kazanılan
Ofsayt9
İlk 11277 yedek
G+A / 900.45
Kart4
2023/24
32
1.351
10
2
7.06
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut37%59 isabet
Kilit pas24
Drible26%46 başarı
İkili kazanılan80%41
Müdahale16
Faul1722 kazanılan
Ofsayt9
İlk 111418 yedek
G+A / 900.8
Kart2
2021/22
31
1.376
0
2
6.46
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut20%35 isabet
Kilit pas17
Drible28%48 başarı
İkili kazanılan71%38
Müdahale14
Faul1721 kazanılan
Ofsayt4
İlk 111318 yedek
G+A / 900.13
Kart2
TOPLAM GOL17
İLK 116052 yedek girdi
KART9
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA25
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR17 gol
- 1-15' 5 %29
- 16-30' 3 %18
- 31-45' 2 %12
- 46-60' 2 %12
- 61-75' 2 %12
- 76-90+' 3 %18
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-155%59
- 3-5-211%12
- 4-3-311%12
- 4-4-27%7
- 3-1-4-25%5
- 4-3-1-25%5
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar13aldığı asist
Onun asist yaptıkları10verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | SV ElversbergH | 3-4 | 19 | 0 | 5.7 | ||
| 29.08.2026 | RB LeipzigA | 3-0 | 64 | 1 | 5.4 | ||
| 16.05.2026 | 1899 HoffenheimH | 4-0 | 20↑ | – | 6.3 | ||
| 09.05.2026 | FC AugsburgA | 3-1 | 28↑ | 1 | 6.2 | ||
| 03.05.2026 | Borussia DortmundH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.04.2026 | VfL WolfsburgA | 0-0 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 19.04.2026 | FSV Mainz 05H | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.11.2025 | RB LeipzigH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.11.2025 | 1. FC HeidenheimA | 0-3 | 8↑ | – | 6.5 | ||
| 14.09.2025 | Werder BremenH | 0-4 | 60 | 2 | 6.0 | ||
| 30.08.2025 | VfB StuttgartA | 1-0 | 90 | 3 | 6.6 | ||
| 24.08.2025 | Hamburger SVH | 0-0 | 96 | 1 | 7.3 | ||
| 17.08.2025 | Atlas DelmenhorstA | 2-3 | 89 | 2 | 6 | 9.3 | |
| 17.05.2025 | VfL WolfsburgH | 0-1 | 67 | 2 | 7.2 | ||
| 10.05.2025 | Bayern MünchenA | 2-0 | 76 | 3 | 6.9 | ||
| 03.05.2025 | 1899 HoffenheimH | 4-4 | 90 | 1 | 2 | 7.0 | |
| 26.04.2025 | Holstein KielA | 4-3 | 60 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 20.04.2025 | Borussia DortmundA | 3-2 | 21↑ | – | 6.5 | ||
| 12.04.2025 | SC FreiburgH | 1-2 | 90 | 3 | 7.2 | ||
| 06.04.2025 | FC St. PauliA | 1-1 | 86 | 2 | 6.9 | ||
| 29.03.2025 | RB LeipzigH | 1-0 | 80 | 1 | 7.3 | ||
| 15.03.2025 | Werder BremenA | 2-4 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 07.03.2025 | FSV Mainz 05H | 1-3 | 74 | 2 | 6.3 | ||
| 01.03.2025 | 1. FC HeidenheimA | 0-3 | 78 | 2 | 3 | 8.5 | |
| 22.02.2025 | FC AugsburgH | 0-3 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 15.02.2025 | Union BerlinA | 1-2 | 82 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 08.02.2025 | Eintracht FrankfurtH | 1-1 | 70 | 1 | 6.7 | ||
| 01.02.2025 | VfB StuttgartA | 1-2 | 87 | 3 | 6.9 | ||
| 25.01.2025 | VfL BochumH | 3-0 | 80 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 18.01.2025 | Bayer LeverkusenA | 3-1 | 75 | – | 6.3 | ||
| 14.01.2025 | VfL WolfsburgA | 5-1 | 70 | 3 | 6.9 | ||
| 11.01.2025 | Bayern MünchenH | 0-1 | 62 | – | 6.5 | ||
| 21.12.2024 | 1899 HoffenheimA | 1-2 | 70 | 1 | 1 | 6.7 | |
| 14.12.2024 | Holstein KielH | 4-1 | 80 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 07.12.2024 | Borussia DortmundH | 1-1 | 15↑ | 1 | 6.9 | ||
| 30.11.2024 | SC FreiburgA | 3-1 | 62 | 1 | 6.6 | ||
| 24.11.2024 | FC St. PauliH | 2-0 | 66 | 1 | – | 7.3 | |
| 09.11.2024 | RB LeipzigA | 0-0 | 81 | 1 | 6.9 | ||
| 03.11.2024 | Werder BremenH | 4-1 | 71 | 2 | 6.6 | ||
| 25.10.2024 | FSV Mainz 05A | 1-1 | 73 | – | 7.0 | ||
| 19.10.2024 | 1. FC HeidenheimH | 3-2 | 81 | 1 | 5.9 | ||
| 04.10.2024 | FC AugsburgA | 2-1 | 26↑ | 2 | 6.6 | ||
| 28.09.2024 | Union BerlinH | 1-0 | 18↑ | 1 | – | 7.0 | |
| 21.09.2024 | Eintracht FrankfurtA | 2-0 | 71 | 1 | 6.9 | ||
| 14.09.2024 | VfB StuttgartH | 1-3 | 25↑ | 2 | 7.9 | ||
| 31.08.2024 | VfL BochumA | 0-2 | 22↑ | – | 6.6 | ||
| 23.08.2024 | Bayer LeverkusenH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 11.05.2024 | Eintracht FrankfurtH | 1-1 | 88 | 1 | 3 | 7.9 | |
| 04.05.2024 | Werder BremenA | 2-2 | 90 | 1 | 4 | 7.6 | |
| 28.04.2024 | Union BerlinH | 0-0 | 80 | – | 7.3 | ||
| 20.04.2024 | 1899 HoffenheimA | 4-3 | 90 | 3 | 4 | 9.6 | |
| 13.04.2024 | Borussia DortmundH | 1-2 | 26↑ | 1 | 7.2 | ||
| 07.04.2024 | VfL WolfsburgA | 1-3 | 20↑ | 1 | 6.0 | ||
| 30.03.2024 | SC FreiburgH | 0-3 | 62 | 2 | 5.9 | ||
| 16.03.2024 | FC HeidenheimA | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 09.03.2024 | 1.FC KölnH | 3-3 | 20↑ | 2 | 3 | 8.7 | |
| 02.03.2024 | FSV Mainz 05A | 1-1 | 12↑ | – | 6.6 | ||
| 24.02.2024 | Vfl BochumH | 5-2 | 67 | – | 7.2 | ||
| 17.02.2024 | RB LeipzigA | 2-0 | 69 | 1 | 6.7 | ||
| 10.02.2024 | SV Darmstadt 98H | 0-0 | 58 | 2 | 7.3 |
ŞUT12
GOL1
xG1.2
xG FARKI-0.2under performing
DÖNÜŞÜM%8.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası10%83
- Kontra atak1%8
- Taç sonrası1%8
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak9%75
- Sol ayak2%17
- Kafa1%8
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR12 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %8
- 31-45' 3 %25
- 46-60' 2 %17
- 61-75' 4 %33
- 76-90+' 2 %17
AKSİYON HARİTASI429 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %58
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %61
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %53
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %42
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR429
- Pas246%62
- Top kazanma27%7
- Top teması25%6
- Top kaptırma23%6
- Bloke edilen pas20%5
- Hava topu17%4
- Kurtarılan şut13%3
- Çalım12%3
- Uzaklaştırma9%2
- Faul8%2
PİYASA DEĞERİ€7.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ24
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2014–2026 · 110 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2026
Kas sakatlığıKadroda yok
5 maç
02.2026
Diz sakatlığıKadroda yok
17 maç
12.2023
HastalıkŞüpheli
1 maç
02.2022
SakatlıkKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 64 dk
Veri yetersiz: Dengeli orta saha profili
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU37.2Bundesliga 2026
PERFORMANS33.864 dk
KARARVeri yetersiz49/100
ROL UYUMU2026
Numara 10
38.9
Derinden oyun kurucu
37.7
İleri sekiz
35.5
Role fit sinyali var ama confidence 72/100 ve risk 28/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 135 oyuncu
Scout skoru
%55
Performans
%59
Dakika
%50
Değer / getiri
%12
Tüm ligler · 2429 oyuncu
Scout skoru
%44
Performans
%50
Dakika
%37
Değer / getiri
%11
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90
3.15
2.4
100
Ortalama rating
6.46
7.3
88
Performans skoru
41
76
54
Pas hacmi / 90
33.82
55
62
Başarılı drible / 90
0.57
2
28
Asist / 90
0
0.35
0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Cooper SanchezAtlanta United FC · 17
%95
0gol
1asist
58scout
Major League Soccer
Matthew Dos SantosNew York Red Bulls
%92
0gol
0asist
46scout
Major League Soccer
Marlon FreitasPalmeiras · 30
%82
2gol
1asist
53scout
Serie A
Bruno HenriqueInternacional · 36
%71
0gol
1asist
42scout
Serie A
Evertton AraujoFlamengo · 22
%68
0gol
1asist
55scout
Serie A
Jovan LukićPhiladelphia Union · 23
%63
0gol
1asist
63scout
Major League Soccer
Robin LodChicago Fire · 32
%60
3gol
0asist
41scout
Major League Soccer
Max LarssonDjurgardens IF · 22
%60
0gol
0asist
52scout
Allsvenskan
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

