LİGBundesliga
BU SEZON1G · 0A
Gol11.08 / 90
Asist00.00 / 90
Şut22.17 / 90
Kilit pas33.25 / 90
Başarılı dripling11.08 / 90
Kazanılan ikili33.25 / 90
Rating8.20
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.07
Şut
2.171.10
Kilit pas
3.250.89
Başarılı dripling
1.080.79
Kazanılan ikili
3.255.79
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
4.
DFB Pokal2026 · RB Leipzig · 1 maç
1asist4.
4.
Bundesliga2026 · RB Leipzig · 1 maç
1gol4.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🥈
UEFA U21 ChampionshipNone · Europe · 2nd Place
🥈
UEFA U21 Championship2025 · Europe · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 9 G+A
GolAsist
2026/27
1
83
1
0
8.20
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas3
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan3%50
Faul12 kazanılan
İlk 111
G+A / 901.08
2025/26
32
2.717
0
2
6.87
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut33%39 isabet
Kilit pas26
Drible25%50 başarı
İkili kazanılan180%54
Müdahale74
Faul3657 kazanılan
Ofsayt6
İlk 1132
G+A / 900.07
Kart71
Kaptan32maçta
2024/25
27
1.839
2
1
7.05
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%47 isabet
Kilit pas16
Drible16%48 başarı
İkili kazanılan123%57
Müdahale51
Faul2038 kazanılan
İlk 11216 yedek
G+A / 900.15
Kart1
2023/24
34
2.150
6
3
7.01
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut23%61 isabet
Kilit pas20
Drible20%43 başarı
İkili kazanılan138%51
Müdahale59
Faul2645 kazanılan
Ofsayt2
İlk 112410 yedek
G+A / 900.38
Kart2
2022/23
19
472
0
0
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%75 isabet
Kilit pas3
Drible3%23 başarı
İkili kazanılan27%43
Müdahale20
Faul92 kazanılan
İlk 11514 yedek
2021/22
26
812
2
1
6.72
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%50 isabet
Kilit pas17
Drible9%53 başarı
İkili kazanılan48%52
Müdahale27
Faul108 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11521 yedek
G+A / 900.33
Kart1
2020/21
15
61
0
0
7.30
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas2
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan6%67
Müdahale3
Faul21 kazanılan
İlk 11114 yedek
Kart1
TOPLAM GOL9
İLK 118034 yedek girdi
KART12
FORMA27
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR9 gol
- 1-15' 1 %11
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 4 %44
- 46-60' 1 %11
- 61-75' 2 %22
- 76-90+' 1 %11
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-149%50
- 3-4-2-118%18
- 3-5-214%14
- 3-1-4-26%6
- 4-3-36%6
- 4-4-25%5
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar6aldığı asist
Onun asist yaptıkları9verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Borussia MönchengladbachH | 3-0 | 83 | 1 | 2 | 8.2 | |
| 09.05.2026 | FC AugsburgAC | 3-1 | 86 | 1 | 7.2 | ||
| 03.05.2026 | Borussia DortmundHC | 1-0 | 85 | 1 | 7.7 | ||
| 25.04.2026 | VfL WolfsburgAC | 0-0 | 89 | 1 | 7.6 | ||
| 19.04.2026 | FSV Mainz 05HC | 1-1 | 94 | 1 | 7.0 | ||
| 11.04.2026 | RB LeipzigAC | 1-0 | 86 | – | 6.9 | ||
| 04.04.2026 | 1. FC HeidenheimHC | 2-2 | 70 | 1 | 7.5 | ||
| 21.03.2026 | 1.FC KölnAC | 3-3 | 90 | 1 | 6.0 | ||
| 06.03.2026 | Bayern MünchenAC | 4-1 | 55 | 1 | 5.2 | ||
| 28.02.2026 | Union BerlinHC | 1-0 | 86 | – | 7.0 | ||
| 14.02.2026 | Eintracht FrankfurtAC | 3-0 | 89 | – | 6.3 | ||
| 07.02.2026 | Bayer LeverkusenHC | 1-1 | 88 | 1 | 6.9 | ||
| 31.01.2026 | Werder BremenAC | 1-1 | 85 | 2 | 6.5 | ||
| 25.01.2026 | VfB StuttgartHC | 0-3 | 65 | 1 | 6.7 | ||
| 17.01.2026 | Hamburger SVAC | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 14.01.2026 | 1899 HoffenheimAC | 5-1 | 95 | 1 | – | 6.6 | |
| 11.01.2026 | FC AugsburgHC | 4-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 19.12.2025 | Borussia DortmundAC | 2-0 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 13.12.2025 | VfL WolfsburgHC | 1-3 | 90 | 4 | 6.7 | ||
| 05.12.2025 | FSV Mainz 05AC | 0-1 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 28.11.2025 | RB LeipzigHC | 0-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 22.11.2025 | 1. FC HeidenheimAC | 0-3 | 90 | 1 | – | 6.9 | |
| 08.11.2025 | 1.FC KölnHC | 3-1 | 89 | 2 | 6.9 | ||
| 01.11.2025 | FC St. PauliAC | 0-4 | 85 | 2 | 7.2 | ||
| 25.10.2025 | Bayern MünchenHC | 0-3 | 84 | – | 7.3 | ||
| 17.10.2025 | Union BerlinAC | 3-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 05.10.2025 | SC FreiburgHC | 0-0 | 69 | 1 | 6.9 | ||
| 27.09.2025 | Eintracht FrankfurtHC | 4-6 | 61 | – | 6.3 | ||
| 21.09.2025 | Bayer LeverkusenAC | 1-1 | 86 | – | 7.0 | ||
| 14.09.2025 | Werder BremenHC | 0-4 | 90 | 4 | 6.3 | ||
| 30.08.2025 | VfB StuttgartAC | 1-0 | 84 | – | 6.6 | ||
| 24.08.2025 | Hamburger SVHC | 0-0 | 96 | 3 | 7.3 | ||
| 17.08.2025 | Atlas DelmenhorstAC | 2-3 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 17.05.2025 | VfL WolfsburgH | 0-1 | 82 | 1 | 7.2 | ||
| 10.05.2025 | Bayern MünchenA | 2-0 | 84 | 1 | 7.3 | ||
| 03.05.2025 | 1899 HoffenheimH | 4-4 | 90 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 26.04.2025 | Holstein KielA | 4-3 | 60 | – | 6.3 | ||
| 20.04.2025 | Borussia DortmundA | 3-2 | 83 | – | 6.6 | ||
| 06.04.2025 | FC St. PauliA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 29.03.2025 | RB LeipzigH | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 15.03.2025 | Werder BremenA | 2-4 | 1↑ | – | – | ||
| 25.01.2025 | VfL BochumH | 3-0 | 89 | 1 | 2 | 7.6 | |
| 18.01.2025 | Bayer LeverkusenA | 3-1 | 81 | 1 | 6.9 | ||
| 14.01.2025 | VfL WolfsburgA | 5-1 | 81 | 1 | 6.7 | ||
| 11.01.2025 | Bayern MünchenH | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 21.12.2024 | 1899 HoffenheimA | 1-2 | 20↑ | – | 6.7 | ||
| 14.12.2024 | Holstein KielH | 4-1 | 86 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 07.12.2024 | Borussia DortmundH | 1-1 | 89 | 1 | 6.7 | ||
| 30.11.2024 | SC FreiburgA | 3-1 | 78 | – | 7.0 | ||
| 24.11.2024 | FC St. PauliH | 2-0 | 89 | – | 6.7 | ||
| 09.11.2024 | RB LeipzigA | 0-0 | 72 | 1 | 7.7 | ||
| 03.11.2024 | Werder BremenH | 4-1 | 90 | 1 | 7.6 | ||
| 25.10.2024 | FSV Mainz 05A | 1-1 | 72 | – | 7.2 | ||
| 19.10.2024 | 1. FC HeidenheimH | 3-2 | 85 | – | 7.3 | ||
| 04.10.2024 | FC AugsburgA | 2-1 | 26↑ | – | 6.6 | ||
| 28.09.2024 | Union BerlinH | 1-0 | 14↑ | – | 6.6 | ||
| 21.09.2024 | Eintracht FrankfurtA | 2-0 | 79 | 2 | 7.9 | ||
| 14.09.2024 | VfB StuttgartH | 1-3 | 25↑ | – | 6.6 | ||
| 31.08.2024 | VfL BochumA | 0-2 | 22↑ | – | 7.0 | ||
| 23.08.2024 | Bayer LeverkusenH | 2-3 | 71 | 2 | 7.0 |
ŞUT49
GOL1
xG3.0
xG FARKI-2.0under performing
DÖNÜŞÜM%2.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası22%45
- Korner10%20
- Açık oyun8%16
- Duran top5%10
- Taç sonrası3%6
- Serbest vuruş1%2
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak33%67
- Sol ayak12%24
- Kafa4%8
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR49 şut
- 1-15' 4 %8
- 16-30' 6 %12
- 31-45' 8 %16
- 46-60' 8 %16
- 61-75' 10 %20
- 76-90+' 13 %27
AKSİYON HARİTASI1747 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %51
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %53
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %48
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %40
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1747
- Pas1112%68
- Top teması118%7
- Top kazanma99%6
- Müdahale75%5
- Faul68%4
- Çalım49%3
- Uzaklaştırma35%2
- Kurtarılan şut29%2
- Pas arası29%2
- Hava topu29%2
PİYASA DEĞERİ€20.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ9
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2019–2026 · 154 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2019-07-01
M'gladbach U17
→
M'gladbach U19
-
M'gladbach U17
→
M'gladbach U19
-
2017-07-01
M'gladbach Yth.
→
M'gladbach U17
-
M'gladbach Yth.
→
M'gladbach U17
-
2009-07-01
TuS Baerl Jgd.
→
M'gladbach Yth.
free transfer
TuS Baerl Jgd.
→
M'gladbach Yth.
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2026
Kas sakatlığıKadroda yok
1 maç
05.2026
HastalıkKadroda yok
1 maç
03.2026
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
02.2026
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
03.2025
Ayak parmağı sakatlığıKadroda yok
4 maç
02.2025
Ayak sakatlığıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2627 dk
İzlemede: İki yönlü orta saha
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU61.7Bundesliga 2025
PERFORMANS50.22627 dk
KARARVeri yetersiz61/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
85.4
Derinden oyun kurucu
79.8
Box-to-box orta saha
74.7
Role fit sinyali var ama confidence 98/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 213 oyuncu
Scout skoru
%82
Performans
%71
Dakika
%93
Değer / getiri
%16
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%87
Performans
%76
Dakika
%96
Değer / getiri
%5
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Ortalama rating
6.86
7.1
97
Müdahale / 90
2.36
3.2
74
Performans skoru
50.2
75
67
Pas arası / 90
1.58
2.3
69
İkili mücadele kazanma
53.31
58
92
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Kevin SessaHertha BSC · 25
%95
0gol
1asist
54scout
2. Bundesliga
Niklas OdegardKristiansund BK · 21
%90
0gol
3asist
68scout
Eliteserien
Édouard MichutFortuna Sittard · 22
%80
0gol
0asist
68scout
€500K
Eredivisie
Jovan LukićPhiladelphia Union · 23
%64
2gol
2asist
66scout
Major League Soccer
Bartosz SliszBrondby · 26
%63
0gol
1asist
60scout
Superliga
Enzo LoiodiceLas Palmas · 25
%63
0gol
3asist
68scout
€1.20M
Segunda División
Tyrese NoslinTelstar · 23
%61
2gol
3asist
64scout
Eredivisie
Enes KeskinAlanyaspor · 24
%60
0gol
1asist
60scout
€400K
Süper Lig
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



Sint-Truiden