LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut10.69 / 90
Kilit pas10.69 / 90
Başarılı dripling32.08 / 90
Kazanılan ikili85.54 / 90
Rating6.43
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.000.00
Asist
0.000.00
Şut
0.692.37
Kilit pas
0.694.74
Başarılı dripling
2.082.37
Kazanılan ikili
5.544.74
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
4.
DFB Pokal2020 · Borussia Dortmund · 5 maç
3gol4.
41.
World Cup2026 · USA · 1 maç
1gol41.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Concacaf Nations League2023/2024 · Nc-America
🏆
Concacaf Nations League2022/2023 · Nc-America
🏆
DFB Pokal2020/2021 · Germany
🏆
Concacaf Nations League2019/2020 · Nc-America
🏆
Super Cup2019/2020 · Germany
🥈
Bundesliga2022/2023 · Germany · 2nd Place
🥈
Super Cup2021/2022 · Germany · 2nd Place
🥈
Bundesliga2021/2022 · Germany · 2nd Place
🥈
Super Cup2020/2021 · Germany · 2nd Place
🥈
Concacaf U172019 USA · Nc-America · 2nd Place
🥈
Bundesliga2019/2020 · Germany · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 11 G+A
GolAsist
2026/27
7
206
0
0
6.71
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas5
Drible5%62 başarı
İkili kazanılan12%52
Müdahale1
Faul14 kazanılan
İlk 1134 yedek
2025/26
31
525
0
0
6.65
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas9
Drible8%50 başarı
İkili kazanılan30%44
Müdahale9
Faul510 kazanılan
İlk 11427 yedek
Kart1
2024/25
39
845
2
1
6.76
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%60 isabet
Kilit pas7
Drible10%45 başarı
İkili kazanılan52%51
Müdahale19
Faul1112 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11831 yedek
G+A / 900.32
Kart3
2023/24
34
521
0
1
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%50 isabet
Kilit pas14
Drible9%56 başarı
İkili kazanılan45%49
Müdahale17
Faul77 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11331 yedek
G+A / 900.17
Kart1
2022/23
39
1.055
7
4
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut19%68 isabet
Kilit pas24
Drible13%39 başarı
İkili kazanılan71%47
Müdahale17
Faul1026 kazanılan
Ofsayt4
Penaltı1
İlk 11732 yedek
G+A / 900.94
Kart2
2021/22
11
485
2
1
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%60 isabet
Kilit pas17
Drible8%44 başarı
İkili kazanılan32%42
Müdahale7
Faul912 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1165 yedek
G+A / 900.56
2020/21
41
2.441
4
6
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut32%47 isabet
Kilit pas43
Drible49%56 başarı
İkili kazanılan154%46
Müdahale28
Faul2858 kazanılan
Ofsayt2
İlk 112714 yedek
G+A / 900.37
Kart2
TOPLAM GOL171 penaltı
İLK 1136122 yedek girdi
KART8
VAR4onu ilgilendiren karar
FORMA7
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR17 gol
- 1-15' 1 %6
- 16-30' 1 %6
- 31-45' 3 %18
- 46-60' 4 %24
- 61-75' 1 %6
- 76-90+' 7 %41
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-162%46
- 3-4-2-127%20
- 4-3-320%15
- 4-1-4-112%9
- 4-5-18%6
- 3-5-27%5
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar9aldığı asist
Onun asist yaptıkları8verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | LensH | 2-1 | 76 | 2 | 7.2 | ||
| 21.08.2026 | MarseilleA | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 07.07.2026 | BelgiumH | 1-4 | 46↑ | – | 6.6 | ||
| 02.07.2026 | Bosnia & HerzegovinaH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.06.2026 | TürkiyeA | 3-2 | 76 | 1 | 6.3 | ||
| 19.06.2026 | AustraliaH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.06.2026 | ParaguayH | 4-1 | 8 | 0 | 6.4 | ||
| 16.05.2026 | 1899 HoffenheimH | 4-0 | 20↑ | – | 6.7 | ||
| 09.05.2026 | FC AugsburgA | 3-1 | 28↑ | – | 7.0 | ||
| 03.05.2026 | Borussia DortmundH | 1-0 | 15↑ | – | 6.3 | ||
| 25.04.2026 | VfL WolfsburgA | 0-0 | 12↑ | 1 | 6.3 | ||
| 19.04.2026 | FSV Mainz 05H | 1-1 | 22↑ | – | 6.9 | ||
| 11.04.2026 | RB LeipzigA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.04.2026 | 1. FC HeidenheimH | 2-2 | 6↑ | – | – | ||
| 21.03.2026 | 1.FC KölnA | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 13.03.2026 | FC St. PauliH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 06.03.2026 | Bayern MünchenA | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.02.2026 | Union BerlinH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.01.2026 | Hamburger SVA | 0-0 | 21↑ | – | 6.3 | ||
| 14.01.2026 | 1899 HoffenheimA | 5-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.01.2026 | FC AugsburgH | 4-0 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 19.12.2025 | Borussia DortmundA | 2-0 | 65 | – | 6.7 | ||
| 13.12.2025 | VfL WolfsburgH | 1-3 | 57 | – | 6.3 | ||
| 05.12.2025 | FSV Mainz 05A | 0-1 | 69 | – | 7.3 | ||
| 28.11.2025 | RB LeipzigH | 0-0 | 17↑ | – | 6.9 | ||
| 22.11.2025 | 1. FC HeidenheimA | 0-3 | 18↑ | – | 7.2 | ||
| 08.11.2025 | 1.FC KölnH | 3-1 | 15↑ | – | 6.5 | ||
| 01.11.2025 | FC St. PauliA | 0-4 | 12↑ | – | 6.9 | ||
| 25.10.2025 | Bayern MünchenH | 0-3 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 17.10.2025 | Union BerlinA | 3-1 | 30↑ | – | 6.3 | ||
| 21.09.2025 | Bayer LeverkusenA | 1-1 | 10↑ | – | 6.9 | ||
| 14.09.2025 | Werder BremenH | 0-4 | 74 | 1 | 6.6 | ||
| 18.08.2025 | Rot-Weiß EssenA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.07.2025 | Real MadridA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 02.07.2025 | MonterreyH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.06.2025 | Ulsan Hyundai FCH | 1-0 | 12↑ | – | 6.7 | ||
| 21.06.2025 | Mamelodi SundownsA | 3-4 | –↑ | – | – | ||
| 17.06.2025 | FluminenseA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.05.2025 | Holstein KielH | 3-0 | 11↑ | – | 7.0 | ||
| 11.05.2025 | Bayer LeverkusenA | 2-4 | –↑ | – | – | ||
| 03.05.2025 | VfL WolfsburgH | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.04.2025 | 1899 HoffenheimA | 2-3 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 20.04.2025 | Borussia MönchengladbachH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 15.04.2025 | BarcelonaH | 3-1 | 26↑ | – | 6.9 | ||
| 12.04.2025 | Bayern MünchenA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 09.04.2025 | BarcelonaA | 4-0 | 22↑ | – | 6.9 | ||
| 05.04.2025 | SC FreiburgA | 1-4 | –↑ | – | – | ||
| 30.03.2025 | FSV Mainz 05H | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.03.2025 | RB LeipzigA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 12.03.2025 | LilleA | 1-2 | 10↑ | – | 6.5 | ||
| 08.03.2025 | FC AugsburgH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.03.2025 | LilleH | 1-1 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 01.03.2025 | FC St. PauliA | 0-2 | 74 | – | 6.6 | ||
| 22.02.2025 | Union BerlinH | 6-0 | 70 | – | 6.7 | ||
| 19.02.2025 | Sporting CPH | 0-0 | 21↑ | 1 | 6.6 | ||
| 15.02.2025 | VfL BochumA | 2-0 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 11.02.2025 | Sporting CPA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 08.02.2025 | VfB StuttgartH | 1-2 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 01.02.2025 | 1. FC HeidenheimA | 1-2 | 3↑ | – | – | ||
| 29.01.2025 | Shakhtar DonetskH | 3-1 | 26↑ | 1 | – | 7.3 |
ŞUT10
GOL2
xG0.9
xG FARKI+1.1over performing
DÖNÜŞÜM%20.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası6%60
- Kontra atak2%20
- Serbest vuruş1%10
- Duran top1%10
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak7%70
- Kafa2%20
- Sol ayak1%10
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR10 şut
- 1-15' 2 %20
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 4 %40
- 46-60' 1 %10
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 3 %30
PİYASA DEĞERİ€4.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ55
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2019–2026 · 202 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
02.2026
Kas sakatlığıKadroda yok
19 maç
10.2025
Uyluk sakatlığıKadroda yok
15 maç
09.2025
Uyluk sakatlığıŞüpheli
1 maç
11.2024
Kasık sakatlığıKadroda yok
11 maç
03.2024
DarbeŞüpheli
2 maç
09.2023
Ayak sakatlığıŞüpheli
1 maç
08.2023
Ayak sakatlığıKadroda yok
2 maç
04.2023
HastalıkKadroda yok
1 maç
08.2022
SakatlıkŞüpheli
1 maç
09.2021
Kas sakatlığıŞüpheli
1 maç
05.2021
Baldır sakatlığıŞüpheli
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 76 dk
Veri yetersiz: Yaratıcı orta saha
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU49.7Ligue 1 2026
PERFORMANS47.976 dk
KARARVeri yetersiz50/100
ROL UYUMU2026
Derinden oyun kurucu
57.5
İleri sekiz
54.9
Top kapan ön libero
54.4
Role fit sinyali var ama confidence 90/100 ve risk 14/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 161 oyuncu
Scout skoru
%78
Performans
%74
Dakika
%51
Değer / getiri
%16
Tüm ligler · 2489 oyuncu
Scout skoru
%75
Performans
%74
Dakika
%40
Değer / getiri
%11
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
48.42
72
67
Kilit pas / 90
1.58
1.4
100
Performans skoru
53.4
76
70
Ortalama rating
6.65
7.2
92
Müdahale / 90
1.58
2
79
Pas arası / 90
0.7
1.6
44
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Johan RojasVasco DA Gama · 23
%95
0gol
1asist
66scout
Serie A
Luciano AcostaFluminense · 31
%72
3gol
4asist
66scout
Serie A
Diego LunaReal Salt Lake · 22
%70
4gol
1asist
60scout
Major League Soccer
Juan Fernando QuinteroRiver Plate · 32
%68
3gol
3asist
56scout
Liga Profesional Argentina
Ángel Di MaríaRosario Central · 37
%65
5gol
4asist
66scout
Liga Profesional Argentina
Cristian EspinozaNashville SC · 30
%65
3gol
6asist
65scout
Major League Soccer
Evangelos PatoulidisSandefjord · 24
%64
2gol
0asist
58scout
Eliteserien
Bo Åsulv HeglandDjurgardens IF · 21
%60
2gol
7asist
74scout
Allsvenskan
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



