Germany · Defender
Burak Süleyman
LİGFIFA Club World Cup
BU SEZON0G · 1A
Asist10.18 / 90
Şut20.37 / 90
Kilit pas20.37 / 90
Başarılı dripling10.18 / 90
Kazanılan ikili173.14 / 90
Rating6.86
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.180.00
Şut
0.370.29
Başarılı dripling
0.180.29
Kazanılan ikili
3.144.38
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Bundesliga2021/2022 · Germany
🏆
Super Cup2021/2022 · Germany
🏆
FIFA Intercontinental Cup2020 Qatar · World
🏆
Super Cup2020/2021 · Germany
🏆
Bundesliga2020/2021 · Germany
🏆
UEFA Super Cup2020/2021 · Europe
🏆
Bundesliga2019/2020 · Germany
🏆
UEFA Champions League2019/2020 · Europe
🏆
DFB Pokal2019/2020 · Germany
🏆
Super Cup2018/2019 · Germany
🏆
Bundesliga2018/2019 · Germany
🏆
DFB Pokal2018/2019 · Germany
🏆
FIFA Confederations Cup2017 Russia · World
🏆
Super Cup2017/2018 · Germany
🏆
Bundesliga2017/2018 · Germany
🥈
UEFA Champions League2023/2024 · Europe · 2nd Place
🥈
Bundesliga2022/2023 · Germany · 2nd Place
🥈
Super Cup2019/2020 · Germany · 2nd Place
🥈
Audi Cup2019 · World · 2nd Place
🥈
DFB Pokal2017/2018 · Germany · 2nd Place
🥈
Olympics Men2016 Rio de Janeiro · World · 2nd Place
🥈
UEFA U17 Championship2011/2012 · Europe · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 5 G+A
GolAsist
2025/26
29
865
0
1
6.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%60 isabet
Kilit pas2
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan35%61
Müdahale17
Faul103 kazanılan
İlk 111217 yedek
G+A / 900.1
Kart3
2024/25
30
1.340
0
0
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%38 isabet
Kilit pas4
Drible3%38 başarı
İkili kazanılan38%62
Müdahale20
Faul52 kazanılan
İlk 111515 yedek
Kart1
2023/24
43
1.904
1
0
6.97
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas7
Drible5%71 başarı
İkili kazanılan60%55
Müdahale30
Faul141 kazanılan
İlk 111825 yedek
G+A / 900.05
Kart1
Kaptan3maçta
2022/23
39
2.806
2
3
7.08
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut29%28 isabet
Kilit pas18
Drible11%73 başarı
İkili kazanılan87%60
Müdahale30
Faul127 kazanılan
İlk 11309 yedek
G+A / 900.16
Kart4
Kaptan1maçta
2021/22
35
2.359
1
2
7.04
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%46 isabet
Kilit pas13
Drible9%56 başarı
İkili kazanılan94%63
Müdahale35
Faul143 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112510 yedek
G+A / 900.11
Kart2
2020/21
34
2.040
2
0
7.13
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut20%35 isabet
Kilit pas8
Drible19%76 başarı
İkili kazanılan101%62
Müdahale39
Faul175 kazanılan
İlk 112212 yedek
G+A / 900.09
Kart1
TOPLAM GOL5
İLK 119071 yedek girdi
KART8
FORMA25
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
- 1-15' 1 %20
- 16-30' 1 %20
- 31-45' 1 %20
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %20
- 76-90+' 1 %20
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-178%52
- 3-4-2-133%22
- 4-3-319%13
- 4-5-111%7
- 3-5-26%4
- 4-1-4-13%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
Onun asist yaptıkları6verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.05.2026 | Werder BremenA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 08.05.2026 | Eintracht FrankfurtH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 18.04.2026 | 1899 HoffenheimA | 2-1 | 42 | – | 6.3 | ||
| 11.04.2026 | Bayer LeverkusenH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.04.2026 | VfB StuttgartA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 21.03.2026 | Hamburger SVH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 14.03.2026 | FC AugsburgH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 07.03.2026 | 1.FC KölnA | 1-2 | 6↑ | – | – | ||
| 13.02.2026 | FSV Mainz 05H | 4-0 | 45 | 1 | 6.6 | ||
| 07.02.2026 | VfL WolfsburgA | 1-2 | 88 | 1 | 7.2 | ||
| 01.02.2026 | 1. FC HeidenheimH | 3-2 | 49↑ | – | 6.3 | ||
| 20.01.2026 | TottenhamA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.01.2026 | FC St. PauliH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 13.01.2026 | Werder BremenH | 3-0 | 45 | – | 6.6 | ||
| 09.01.2026 | Eintracht FrankfurtA | 3-3 | 76 | – | 7.5 | ||
| 19.12.2025 | Borussia MönchengladbachH | 2-0 | 90 | 1 | – | 8.2 | |
| 14.12.2025 | SC FreiburgA | 1-1 | 1↑ | – | – | ||
| 10.12.2025 | Bodo/GlimtH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 25.10.2025 | 1.FC KölnH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.10.2025 | FC CopenhagenA | 2-4 | –↑ | – | – | ||
| 18.10.2025 | Bayern MünchenA | 2-1 | 45 | – | 6.2 | ||
| 04.10.2025 | RB LeipzigH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.10.2025 | Athletic ClubH | 4-1 | 70 | 2 | 6.9 | ||
| 27.09.2025 | FSV Mainz 05A | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 05.07.2025 | Real MadridA | 3-2 | 45 | – | 6.6 | ||
| 02.07.2025 | MonterreyH | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 25.06.2025 | Ulsan Hyundai FCH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.06.2025 | Mamelodi SundownsA | 3-4 | 83 | – | 6.7 | ||
| 17.06.2025 | FluminenseA | 0-0 | 90 | 1 | 7.9 | ||
| 17.05.2025 | Holstein KielH | 3-0 | 79 | 1 | 7.2 | ||
| 11.05.2025 | Bayer LeverkusenA | 2-4 | 90 | – | 7.2 | ||
| 03.05.2025 | VfL WolfsburgH | 4-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 26.04.2025 | 1899 HoffenheimA | 2-3 | 81 | 1 | 6.9 | ||
| 20.04.2025 | Borussia MönchengladbachH | 3-2 | 73 | – | 6.7 | ||
| 15.04.2025 | BarcelonaH | 3-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 12.04.2025 | Bayern MünchenA | 2-2 | 81 | – | 6.3 | ||
| 09.04.2025 | BarcelonaA | 4-0 | 11↑ | 1 | 6.9 | ||
| 30.03.2025 | FSV Mainz 05H | 3-1 | 11↑ | – | 7.0 | ||
| 15.03.2025 | RB LeipzigA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 12.03.2025 | LilleA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 08.03.2025 | FC AugsburgH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.03.2025 | LilleH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.03.2025 | FC St. PauliA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 22.02.2025 | Union BerlinH | 6-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.02.2025 | Sporting CPH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 15.02.2025 | VfL BochumA | 2-0 | 63 | – | 6.2 | ||
| 11.02.2025 | Sporting CPA | 0-3 | 1↑ | – | – | ||
| 08.02.2025 | VfB StuttgartH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 07.12.2024 | Borussia MönchengladbachA | 1-1 | 83 | – | 6.6 | ||
| 30.11.2024 | Bayern MünchenH | 1-1 | 72↑ | – | 6.6 | ||
| 22.10.2024 | Real MadridA | 5-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 05.10.2024 | Union BerlinA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.10.2024 | CelticH | 7-1 | –↑ | – | – | ||
| 27.09.2024 | VfL BochumH | 4-2 | 8↑ | 1 | 6.7 | ||
| 22.09.2024 | VfB StuttgartA | 5-1 | 90 | 2 | 6.2 | ||
| 18.09.2024 | Club Brugge KVA | 0-3 | 90 | – | 7.9 | ||
| 13.09.2024 | 1. FC HeidenheimH | 4-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 31.08.2024 | Werder BremenA | 0-0 | 57 | – | 7.0 | ||
| 24.08.2024 | Eintracht FrankfurtH | 2-0 | 90 | 2 | 8.0 | ||
| 01.06.2024 | Real MadridH | 0-2 | –↑ | – | – |
ŞUT2
GOL0
xG0.0
xG FARKI-0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Açık oyun1%50
- Asist sonrası1%50
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR2 şut
- 1-15' 1 %50
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %50
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
AKSİYON HARİTASI132 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %32
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %35
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %20
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %25
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR132
- Pas99%76
- Top kazanma14%11
- Uzaklaştırma5%4
- Faul4%3
- Korner kazandırma3%2
- Top teması2%2
- Müdahale1%1
- Hava topu1%1
- Top kaptırma1%1
- Pas arası1%1
PİYASA DEĞERİ€4.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ53
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2012–2025 · 210 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2012-07-01
Hoffenheim U19
→
Hoffenheim II
-
Hoffenheim U19
→
Hoffenheim II
-
2011-07-01
Hoffenheim U17
→
Hoffenheim U19
-
Hoffenheim U17
→
Hoffenheim U19
-
2010-07-01
Hoffenheim Yth.
→
Hoffenheim U17
-
Hoffenheim Yth.
→
Hoffenheim U17
-
2010-01-01
Darmstadt Yth.
→
Hoffenheim Yth.
free transfer
Darmstadt Yth.
→
Hoffenheim Yth.
free transfer
2009-07-01
Frankfurt Yth.
→
Darmstadt Yth.
free transfer
Frankfurt Yth.
→
Darmstadt Yth.
free transfer
2006-07-01
Walldorf Yth.
→
Frankfurt Yth.
free transfer
Walldorf Yth.
→
Frankfurt Yth.
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2026
SakatlıkKadroda yok
2 maç
02.2026
Uyluk sakatlığıKadroda yok
6 maç
01.2026
Sırt sakatlığıKadroda yok
1 maç
12.2025
Ayak parmağı sakatlığıKadroda yok
5 maç
11.2025
Ayak parmağı sakatlığıŞüpheli
2 maç
09.2025
Baldır sakatlığıKadroda yok
4 maç
08.2025
Kas sakatlığıKadroda yok
8 maç
04.2025
DarbeŞüpheli
1 maç
02.2025
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
16 maç
10.2024
Stomach DisorderŞüpheli
1 maç
02.2024
HastalıkŞüpheli
2 maç
11.2023
HastalıkKadroda yok
5 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 487 dk
İzlemede: Pas hacmi yüksek savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU49.4Bundesliga 2025
PERFORMANS60.5487 dk
KARARVeri yetersiz54/100
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper
62.8
Defansif bek
56.4
Klasik stoper
56.0
Role fit sinyali var ama confidence 90/100 ve risk 14/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 190 oyuncu
Scout skoru
%26
Performans
%57
Dakika
%37
Değer / getiri
%33
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%41
Performans
%65
Dakika
%58
Değer / getiri
%14
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
65.24
62
100
Performans skoru
60.5
76
80
İkili mücadele kazanma
53.12
64
83
Ortalama rating
6.86
7.2
95
Müdahale / 90
1.48
2.2
67
Pas arası / 90
1.11
1.8
62
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Eddie SeguraLos Angeles FC · 28
%95
1gol
2asist
64scout
Major League Soccer
NatanReal Betis · 24
%91
0gol
1asist
57scout
€25.00M
UEFA Europa League
Nicolás RomeroMinnesota United FC · 22
%73
0gol
5asist
69scout
Major League Soccer
Sam LongOxford United · 30
%69
1gol
1asist
61scout
Championship
Tomáš NemčíkRosenborg · 24
%61
1gol
1asist
71scout
Eliteserien
José MarsàKV Mechelen · 23
%61
1gol
2asist
71scout
Jupiler Pro League
Jaka BijolLeeds · 26
%60
1gol
2asist
64scout
Premier League
Davide AdorniModena · 33
%60
1gol
1asist
63scout
€375K
Serie B
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


