Jorge Andrés Segura Portocarrero
Colombia · Defender

Jorge Andrés Segura Portocarrero

YAŞ28
BOY178
KİLO70
DOĞUM YERİPereira
LİGCONCACAF Champions League
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut60.30 / 90
Kilit pas110.55 / 90
Başarılı dripling30.15 / 90
Kazanılan ikili703.53 / 90
Rating6.79
OYUNCU PROFİLİMajor League Soccer 2026 · 164 defanslar
Müdahale — %75 (1.87) Pas arası — %28 (0.86) Blok — %69 (0.71) İkili mücadele — %21 (%51) Pas isabeti — %72 (%90) Faul (az iyi) — %34 (1.16) 50 ORT. % 75 28 69 21 72 34
  • Müdahale 1.87 %75
  • Pas arası 0.86 %28
  • Blok 0.71 %69
  • İkili mücadele %51 %21
  • Pas isabeti %90 %72
  • Faul (az iyi) 1.16 %34
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1784 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 FIFA Club World CupNone · World
🏆 MLSNone · USA
🏆 US Open CupNone · USA
🏆 FIFA Club World Cup2025 · World
🏆 US Open Cup2024 · USA
🏆 MLS2022 · USA
🥈 MLSNone · USA · 2nd Place
🥈 Campeones CupNone · N/C America · 2nd Place
🥈 Concacaf Champions CupNone · N/C America · 2nd Place
🥈 Leagues CupNone · N/C America · 2nd Place
🥈 Leagues Cup2024 · N/C America · 2nd Place
🥈 Campeones Cup2023 · N/C America · 2nd Place
🥈 MLS2023 · USA · 2nd Place
🥈 Concacaf Champions Cup2020 · N/C America · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 3 G+A
2020 2 2021 1 2022 0 2024 1 2025 3 2026 0
GolAsist
2026/27 23 1.784 0 0 6.79
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Major League SoccerLos Angeles FC 23 1.784 0 0 6.79
Şut6%33 isabet
Kilit pas11
Drible3%50 başarı
İkili kazanılan70%51
Müdahale37
Faul238 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11203 yedek
Kart5
Kaptan2maçta
2025/26 39 3.084 1 2 7.01
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Major League SoccerLos Angeles FC 36 2.814 1 2 7.01
FIFA Club World CupLos Angeles FC 3 270 0 0 6.97
Şut13%31 isabet
Kilit pas12
Drible6%50 başarı
İkili kazanılan125%56
Müdahale52
Faul3820 kazanılan
İlk 11345 yedek
G+A / 900.09
Kart91
2024/25 37 1.404 0 1 6.59
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Major League SoccerLos Angeles FC 37 1.404 0 1 6.59
Şut9%44 isabet
Kilit pas9
Drible2%40 başarı
İkili kazanılan46%41
Müdahale19
Faul283 kazanılan
İlk 111225 yedek
G+A / 900.06
Kart5
Kaptan2maçta
2022/23 21 927 0 0 6.76
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Major League SoccerLos Angeles FC 21 927 0 0 6.76
Şut1%100 isabet
Kilit pas3
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan30%46
Müdahale14
Faul103 kazanılan
İlk 11912 yedek
Kart2
2021/22 15 1.296 0 1 6.96
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Major League SoccerLos Angeles FC 15 1.296 0 1 6.96
Şut5%40 isabet
Kilit pas3
Drible3%75 başarı
İkili kazanılan63%64
Müdahale33
Faul145 kazanılan
İlk 11141 yedek
G+A / 900.07
2020/21 25 2.170 2 0 6.86
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Major League SoccerLos Angeles FC 25 2.170 2 0 6.86
Şut16%31 isabet
Kilit pas4
İkili kazanılan94%53
Müdahale40
Faul209 kazanılan
İlk 11241 yedek
G+A / 900.08
Kart3
TOPLAM GOL3
İLK 115230 yedek girdi
KART16
FORMA4
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 1 46-60' — 0 61-75' — 1 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 1-15'
  • 1-15' 1 %33
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 1 %33
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 1 %33
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-3 — 52 3-4-3 — 20 5-3-2 — 6 4-1-4-1 — 1 4-2-3-1 — 1 4-3-1-2 — 1 81 maç
  • 4-3-352%64
  • 3-4-320%25
  • 5-3-26%7
  • 4-1-4-11%1
  • 4-2-3-11%1
  • 4-3-1-21%1
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
1 D. BouangaD. Bouanga 1 A. LongA. Long 1 F. AmayaF. Amaya Portocarr 3
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
29.08.2026 DC UnitedA 0-0 77 1 6.6
23.08.2026 Portland TimbersH 1-1 90 7.3
20.08.2026 Colorado RapidsAC 1-0 98 6.7
16.08.2026 San DiegoH 0-1 89 2 6.9
01.08.2026 Vancouver WhitecapsA 1-1 90 1 6.7
26.07.2026 Sporting Kansas CityH 4-0 48 1 6.5
23.07.2026 Real Salt LakeH 3-1 93 6.7
18.07.2026 Los Angeles GalaxyA 0-3 75 6.9
25.05.2026 Seattle SoundersH 1-0 90 7.0
18.05.2026 Nashville SCAC 3-2 82 5.6
14.05.2026 St. Louis CityA 2-1 77 1 6.3
11.05.2026 Houston DynamoH 1-4 90 6.2
03.05.2026 San DiegoA 2-2 90 6.9
25.04.2026 Minnesota United FCA 0-1 95 7.3
23.04.2026 Colorado RapidsH 0-0 90 6.6
19.04.2026 San Jose EarthquakesH 1-4 60 6.3
11.04.2026 Portland TimbersA 2-1
05.04.2026 Orlando City SCH 6-0
22.03.2026 AustinA 0-0 90 6.5
15.03.2026 St. Louis CityH 2-0 90 7.3
08.03.2026 FC DallasH 1-0 90 7.5
01.03.2026 Houston DynamoA 0-2 90 7.6
22.02.2026 Inter MiamiH 3-0 90 7.2
23.11.2025 Vancouver WhitecapsA 2-2 120 1 7.2
03.11.2025 AustinA 1-4 90 6.9
30.10.2025 AustinH 2-1 90 6.9
19.10.2025 Colorado RapidsA 2-2 97 7.0
12.10.2025 AustinA 1-0 87 6.7
09.10.2025 Toronto FCH 2-0 97 1 1 7.5
06.10.2025 Atlanta United FCH 1-0 83 7.3
28.09.2025 St. Louis CityA 0-3 87 6.3
22.09.2025 Real Salt LakeH 4-1 90 7.5
18.09.2025 Real Salt LakeA 1-4 90 7.0
14.09.2025 San Jose EarthquakesA 2-4 90 7.2
01.09.2025 San DiegoH 1-2 79 2 5.9
24.08.2025 FC DallasA 1-1 79 6.6
16.08.2025 New England RevolutionA 0-2 90 7.2
10.08.2025 Chicago FireA 2-2 90 6.9
20.07.2025 Los Angeles GalaxyH 3-3 90 1 7.2
17.07.2025 Minnesota United FCA 0-1 97 7.3
13.07.2025 FC DallasH 2-0 90 7.5
10.07.2025 Colorado RapidsH 3-0 63 7.2
30.06.2025 Vancouver WhitecapsH 0-1 90 7.3
25.06.2025 FlamengoH 1-1 90 6.9
20.06.2025 ES TunisH 0-1 90 7.0
16.06.2025 ChelseaA 2-0 90 1 7.0
09.06.2025 Sporting Kansas CityH 3-1 90 1 2 7.9
24.05.2025 CF MontrealA 2-2 90 1 7.0
19.05.2025 Los Angeles GalaxyA 2-2 90 1 7.0
15.05.2025 Seattle SoundersH 4-0 90 7.2
11.05.2025 Vancouver WhitecapsA 2-2 90 2 6.9
04.05.2025 Houston DynamoH 2-0 90 7.2
27.04.2025 St. Louis CityH 2-2 8 6.5
20.04.2025 Portland TimbersA 3-3
13.04.2025 San Jose EarthquakesH 2-1 90 6.6
06.04.2025 Houston DynamoA 1-0 90 2 7.3
30.03.2025 San DiegoA 3-2 17 6.6
23.03.2025 Sporting Kansas CityA 0-2 90 7.7
15.03.2025 AustinH 0-1
08.03.2025 Seattle SoundersA 5-2 90 5.9
ŞUT11
GOL0
xG0.4
xG FARKI-0.4under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
54' · xG 0.032 28' · xG 0.049 24' · xG 0.025 39' · xG 0.079 90' · xG 0.018 48' · xG 0.022 72' · xG 0.044 72' · xG 0.016 36' · xG 0.019 57' · xG 0.074 6' · xG 0.045
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Korner — 7 (%64) Açık oyun — 4 (%36) 11 şut
  • Korner7%64
  • Açık oyun4%36
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 5 (%45) Kafa — 5 (%45) Sol ayak — 1 (%9) 11 şut
  • Sağ ayak5%45
  • Kafa5%45
  • Sol ayak1%9
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR11 şut
1-15' — 1 16-30' — 2 31-45' — 2 46-60' — 3 61-75' — 2 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 46-60'
  • 1-15' 1 %9
  • 16-30' 2 %18
  • 31-45' 2 %18
  • 46-60' 3 %27
  • 61-75' 2 %18
  • 76-90+' 1 %9
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 160 maç
Los Angeles FC 160maç 2020–2026
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-07-26 Las Vegas Lights Los Angeles FC
2023-07-26 Without Club LAFC -
2023-01-01 LAFC Without Club -
2022-06-18 Los Angeles FC Las Vegas Lights
2020-01-01 Huila Los Angeles FC
2019-07-29 Ind. Yumbo LAFC ?
2019-07-28 LAFC Ind. Yumbo End of loan
2019-01-01 Huila Los Angeles FC
2019-01-01 Ind. Yumbo LAFC loan transfer
2017-01-01 Deportivo Pereira Huila
2017-01-01 Pereira Ind. Yumbo ?
2014-01-01 Pereira U20 Pereira -
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1124 dk

İzlemede: Pas hacmi yüksek savunmacı

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU61.3Major League Soccer 2026
PERFORMANS61.91124 dk
KARARVeri yetersiz61/100
FORM TRENDİYükselişte+12.7
ROL UYUMU2026
Ayağı iyi stoper 76.4
Defansif bek 72.8
Klasik stoper 71.8
Role fit sinyali var ama confidence 84/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 222 oyuncu
Scout skoru %69
Performans %60
Dakika %87
Değer / getiri %1
Tüm ligler · 912 oyuncu
Scout skoru %72
Performans %62
Dakika %85
Değer / getiri %1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90 59.65 62 96
Dakika güvenliği 89.9 82 100
Performans skoru 61.9 76 81
İkili mücadele kazanma 51.25 64 80
Müdahale / 90 1.68 2.2 76
Ortalama rating 6.79 7.2 94
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM

Son form sezon icinde yukari gidiyor; trend skoru +12.7.

BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam