Raphaël Guerreiro
Portugal · Defender

Raphaël Guerreiro

YAŞ32
BOY170 cm
KİLO71 kg
DOĞUM YERİLe Blanc-Mesnil
LİGFriendlies Clubs
BU SEZON6G · 2A
Gol50.56 / 90
Asist20.22 / 90
Şut101.12 / 90
Kilit pas192.13 / 90
Başarılı dripling30.34 / 90
Kazanılan ikili141.57 / 90
Rating6.78
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol 0.560.26
Asist 0.220.00
Şut 1.121.59
Kilit pas 2.132.38
Başarılı dripling 0.340.53
Kazanılan ikili 1.572.65
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇 Bundesliga2022 · Borussia Dortmund · 27 maç 12asist1.
6. World Cup2022 · Portugal · 4 maç 2asist6.
6. Bundesliga2020 · Borussia Dortmund · 27 maç 10asist6.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Bundesliga2024/2025 · Germany
🏆 DFB Pokal2020/2021 · Germany
🏆 Super Cup2019/2020 · Germany
🏆 UEFA Nations League2018/2019 · Europe
🏆 UEFA European Championship2016 France · Europe
🏆 DFB Pokal2016/2017 · Germany
🥈 Super Cup2023/2024 · Germany · 2nd Place
🥈 Bundesliga2022/2023 · Germany · 2nd Place
🥈 Bundesliga2021/2022 · Germany · 2nd Place
🥈 Super Cup2021/2022 · Germany · 2nd Place
🥈 Super Cup2020/2021 · Germany · 2nd Place
🥈 Bundesliga2019/2020 · Germany · 2nd Place
🥈 Bundesliga2018/2019 · Germany · 2nd Place
🥈 International Champions Cup2018 · World · 2nd Place
🥈 Super Cup2017/2018 · Germany · 2nd Place
🥈 Super Cup2016/2017 · Germany · 2nd Place
🥈 UEFA U21 Championship2015 Czech Republic · Europe · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 20 G+A
2020 16 2021 8 2022 20 2023 5 2024 8 2025 8
GolAsist
2025/26 46 1.385 6 2 6.79
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaBayern München 29 804 5 2 6.78
UEFA Champions LeagueBayern München 11 340 1 0 6.83
FIFA Club World CupBayern München 5 231 0 0 6.80
Super CupBayern München 1 10 0 0 6.30
Şut17%47 isabet
Kilit pas31
Drible6%27 başarı
İkili kazanılan36%40
Müdahale17
Faul77 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111531 yedek
G+A / 900.52
2024/25 46 2.108 5 3 7.18
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaBayern München 32 1.581 4 3 7.28
UEFA Champions LeagueBayern München 14 527 1 0 6.89
Şut22%59 isabet
Kilit pas37
Drible13%54 başarı
İkili kazanılan54%48
Müdahale24
Faul107 kazanılan
İlk 112521 yedek
G+A / 900.34
Kart2
2023/24 30 1.593 3 2 7.04
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaBayern Munich 22 1.205 3 0 7.07
UEFA Champions LeagueBayern Munich 8 388 0 2 6.95
Şut16%38 isabet
Kilit pas28
Drible13%57 başarı
İkili kazanılan50%54
Müdahale24
Faul510 kazanılan
İlk 111713 yedek
G+A / 900.28
Kart2
2022/23 40 2.915 6 14 7.32
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaBorussia Dortmund 31 2.296 4 12 7.37
UEFA Champions LeagueBorussia Dortmund 6 481 2 1 7.18
World CupPortugal 3 138 0 1 7.05
Şut29%62 isabet
Kilit pas69
Drible31%56 başarı
İkili kazanılan105%53
Müdahale46
Faul1119 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11328 yedek
G+A / 900.62
Kart4
2021/22 28 2.074 5 3 6.95
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaBorussia Dortmund 23 1.802 4 2 6.91
UEFA Champions LeagueBorussia Dortmund 3 182 0 0 6.93
UEFA Europa LeagueBorussia Dortmund 2 90 1 1 7.70
Şut31%39 isabet
Kilit pas32
Drible29%52 başarı
İkili kazanılan86%53
Müdahale42
Faul128 kazanılan
Ofsayt1
Penaltı1
İlk 11244 yedek
G+A / 900.35
Kart1
2020/21 36 2.890 6 10 7.27
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaBorussia Dortmund 28 2.222 5 10 7.37
UEFA Champions LeagueBorussia Dortmund 8 668 1 0 6.92
Şut37%46 isabet
Kilit pas62
Drible39%63 başarı
İkili kazanılan101%51
Müdahale37
Faul1316 kazanılan
İlk 11333 yedek
G+A / 900.5
Kart1
TOPLAM GOL251 penaltı
İLK 1111176 yedek girdi
KART10
VAR3onu ilgilendiren karar
FORMA13
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR25 gol
1-15' — 6 16-30' — 3 31-45' — 3 46-60' — 3 61-75' — 7 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 7 61-75'
  • 1-15' 6 %24
  • 16-30' 3 %12
  • 31-45' 3 %12
  • 46-60' 3 %12
  • 61-75' 7 %28
  • 76-90+' 3 %12
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 142 4-3-3 — 14 4-1-4-1 — 11 4-5-1 — 6 3-4-2-1 — 5 3-5-2 — 3 181 maç
  • 4-2-3-1142%78
  • 4-3-314%8
  • 4-1-4-111%6
  • 4-5-16%3
  • 3-4-2-15%3
  • 3-5-23%2
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
16.05.2026 1.FC KölnH 5-1 23 1 6.5
09.05.2026 VfL WolfsburgA 0-1
06.05.2026 Paris Saint GermainH 1-1
25.04.2026 FSV Mainz 05A 3-4 57 1 5.6
19.04.2026 VfB StuttgartH 4-2 76 1 2 7.0
15.04.2026 Real MadridH 4-3
11.04.2026 FC St. PauliA 0-5 94 1 2 7.0
07.04.2026 Real MadridA 1-2
04.04.2026 SC FreiburgA 2-3 56 6.3
21.03.2026 Union BerlinH 4-0 32 6.7
18.03.2026 AtalantaH 4-1 83 3 6.7
14.03.2026 Bayer LeverkusenA 1-1
10.03.2026 AtalantaA 1-6 9 6.3
06.03.2026 Borussia MönchengladbachH 4-1 21 6.5
28.02.2026 Borussia DortmundA 2-3
21.02.2026 Eintracht FrankfurtH 3-2
08.02.2026 1899 HoffenheimH 5-1
21.01.2026 Union St. GilloiseH 2-0 67 1 7.0
17.01.2026 RB LeipzigA 1-5
14.01.2026 1.FC KölnA 1-3 8 6.7
11.01.2026 VfL WolfsburgH 8-1 33 1 1 7.6
21.12.2025 1. FC HeidenheimA 0-4 72 6.7
14.12.2025 FSV Mainz 05H 2-2
09.12.2025 Sporting CPH 3-1 13 6.7
06.12.2025 VfB StuttgartA 0-5 60 6.3
29.11.2025 FC St. PauliH 3-1 65 1 1 7.3
26.11.2025 ArsenalA 3-1 9 6.6
22.11.2025 SC FreiburgH 6-2
04.11.2025 Paris Saint GermainA 1-2
01.11.2025 Bayer LeverkusenH 3-0 79 1 6.6
25.10.2025 Borussia MönchengladbachA 0-3 45 1 1 1 8.2
22.10.2025 Club Brugge KVH 4-0 69 7.2
18.10.2025 Borussia DortmundH 2-1
04.10.2025 Eintracht FrankfurtA 0-3 19 1 6.9
30.09.2025 PafosA 1-5 90 1 2 7.3
26.09.2025 Werder BremenH 4-0 29 6.3
20.09.2025 1899 HoffenheimA 1-4
13.09.2025 Hamburger SVH 5-0 18 6.9
30.08.2025 FC AugsburgA 2-3 17 6.9
22.08.2025 RB LeipzigH 6-0
16.08.2025 VfB StuttgartA 1-2 10 6.3
05.07.2025 Paris Saint GermainA 2-0 13 6.9
29.06.2025 FlamengoA 2-4
24.06.2025 BenficaA 1-0 90 6.6
21.06.2025 Boca JuniorsH 2-1 67 6.7
15.06.2025 Auckland CityH 10-0 61 1 7.0
17.05.2025 1899 HoffenheimA 0-4 67 6.9
10.05.2025 Borussia MönchengladbachH 2-0 83 1 7.3
19.04.2025 1. FC HeidenheimA 0-4 85 1 2 7.9
16.04.2025 InterA 2-2 25 7.0
12.04.2025 Borussia DortmundH 2-2 36 1 2 7.6
08.04.2025 InterH 1-2 74 2 7.0
04.04.2025 FC AugsburgA 1-3 1
29.03.2025 FC St. PauliH 3-2 58 1 6.6
15.03.2025 Union BerlinA 1-1
11.03.2025 Bayer LeverkusenA 0-2
08.03.2025 VfL BochumH 2-3 90 2 3 8.3
05.03.2025 Bayer LeverkusenH 3-0
28.02.2025 VfB StuttgartA 1-3
23.02.2025 Eintracht FrankfurtH 4-0
ŞUT12
GOL5
xG3.8
xG FARKI+1.2over performing
DÖNÜŞÜM%41.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
90' · xG 0.105 88' · xG 0.525 · GOL 43' · xG 0.175 49' · xG 0.284 31' · xG 0.884 · GOL 4' · xG 0.153 68' · xG 0.512 · GOL 44' · xG 0.107 · GOL 50' · xG 0.043 58' · xG 0.145 69' · xG 0.729 · GOL 83' · xG 0.104
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 9 (%75) Duran top — 2 (%17) Korner — 1 (%8) 12 şut
  • Asist sonrası9%75
  • Duran top2%17
  • Korner1%8
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 9 (%75) Kafa — 2 (%17) Sağ ayak — 1 (%8) 12 şut
  • Sol ayak9%75
  • Kafa2%17
  • Sağ ayak1%8
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR12 şut
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 3 46-60' — 3 61-75' — 2 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 31-45'
  • 1-15' 1 %8
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 3 %25
  • 46-60' 3 %25
  • 61-75' 2 %17
  • 76-90+' 3 %25
AKSİYON HARİTASI489 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 7 7 7 7 8 8 8 8 8 9 9 9 9 9 10 10 11 13 13
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %62 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 7 7 7 7 7 8 8 8 9 9 9 10 10 11 11 13
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %63 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 4 4 4 4 5
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %63 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 4
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %40 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR489
Pas 387 Pas — 387 (%81) Top kaz… 26 Top kazanma — 26 (%5) Top teması — 18 (%4) Top kaptırma — 12 (%3) Uzaklaştırma — 7 (%1) Çalım — 7 (%1) İsabetsiz şut — 7 (%1) Müdahale — 6 (%1) Hava topu — 4 (%1) Korner kazandırma — 3 (%1)
  • Pas387%81
  • Top kazanma26%5
  • Top teması18%4
  • Top kaptırma12%3
  • Uzaklaştırma7%1
  • Çalım7%1
  • İsabetsiz şut7%1
  • Müdahale6%1
  • Hava topu4%1
  • Korner kazandırma3%1
PİYASA DEĞERİ€5.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ39
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2010–2025 · 226 maç
Bayern Munich 122maç 2023–2025
Borussia Dortmund 101maç 2020–2022
Portugal 3maç 2022
Portugal U21 2014–2017
Lorient 2013–2015
Caen 2012
Caen II 2010–2011
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-29 Bayern München Guerreiro Raphael
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2026 Kas sakatlığıKadroda yok 14 maç
01.2026 Baldır sakatlığıKadroda yok 8 maç
11.2025 Kadro dışıKadroda yok 1 maç
09.2025 Karın kası zorlanmasıKadroda yok 1 maç
05.2025 Kasık sakatlığıKadroda yok 1 maç
05.2024 Ayak bileği sakatlığıKadroda yok 3 maç
03.2024 Diz sakatlığıKadroda yok 1 maç
11.2023 Kas sakatlığıŞüpheli 2 maç
11.2022 SakatlıkKadroda yok 2 maç
10.2022 SakatlıkŞüpheli 2 maç
09.2022 Uyluk sakatlığıKadroda yok 1 maç
09.2022 HastalıkKadroda yok 3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
AS Roma %50 2026-09-04
AC Milan %50 2026-07-18
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 804 dk

İzlemede: Pas hacmi yüksek savunmacı

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU38.7Bundesliga 2025
PERFORMANS32.1804 dk
KARARUygun değil40/100
ROL UYUMU2025
Ofansif bek 62.9
Ayağı iyi stoper 54.4
Klasik stoper 51.0
Role fit veya performans sinyali aktif liste icin yeterli degil.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 190 oyuncu
Scout skoru %18
Performans %19
Dakika %45
Değer / getiri %12
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %24
Performans %23
Dakika %68
Değer / getiri %6
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90 2.13 1.4 100
Asist / 90 0.22 0.22 100
Pas hacmi / 90 57.54 48 100
Dakika güvenliği 47.2 78 60
Performans skoru 32.1 74 43
Müdahale / 90 0.78 2.5 31
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam