Kevin Müller
Germany · Attacker

Kevin Müller

YAŞ36
BOY185
KİLO76
DOĞUM YERİWeilheim
LİGCONCACAF Champions League
BU SEZON7G · 4A
Gol70.46 / 90
Asist40.27 / 90
Şut271.79 / 90
Kilit pas432.85 / 90
Başarılı dripling90.60 / 90
Kazanılan ikili493.25 / 90
Rating7.46
OYUNCU PROFİLİMajor League Soccer 2026 · 160 orta sahalar
Kilit pas — %96 (2.85) Asist — %83 (0.27) Drible — %55 (0.60) Pas isabeti — %19 (%80) Top kapma — %8 (1.13) İkili mücadele — %14 (%42) 46 ORT. % 96 83 55 19 8 14
  • Kilit pas 2.85 %96
  • Asist 0.27 %83
  • Drible 0.60 %55
  • Pas isabeti %80 %19
  • Top kapma 1.13 %8
  • İkili mücadele %42 %14
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1356 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇 Bundesliga2021 · Bayern München · 32 maç 8gol20. 18asist1.
🥇 Bundesliga2020 · Bayern München · 32 maç 11gol8. 18asist1.
4. UEFA Champions League2021 · Bayern München · 10 maç 4gol19. 4asist4.
9. Bundesliga2023 · Bayern München · 31 maç 9asist9.
10. Bundesliga2022 · Bayern München · 27 maç 8asist10.
11. DFB Pokal2022 · Bayern München · 4 maç 2asist11.
12. DFB Pokal2024 · Bayern München · 2 maç 2gol12.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Bundesliga2024/2025 · Germany
🏆 Bundesliga2022/2023 · Germany
🏆 Super Cup2022/2023 · Germany
🏆 Bundesliga2021/2022 · Germany
🏆 Super Cup2021/2022 · Germany
🏆 FIFA Intercontinental Cup2020 Qatar · World
🏆 UEFA Super Cup2020/2021 · Europe
🏆 Super Cup2020/2021 · Germany
🏆 Bundesliga2020/2021 · Germany
🏆 Bundesliga2019/2020 · Germany
🏆 UEFA Champions League2019/2020 · Europe
🏆 DFB Pokal2019/2020 · Germany
🏆 Bundesliga2018/2019 · Germany
🏆 Super Cup2018/2019 · Germany
🏆 DFB Pokal2018/2019 · Germany
🏆 Bundesliga2017/2018 · Germany
🏆 Super Cup2017/2018 · Germany
🏆 Bundesliga2016/2017 · Germany
🏆 Super Cup2016/2017 · Germany
🏆 DFB Pokal2015/2016 · Germany
🏆 Bundesliga2015/2016 · Germany
🏆 Audi Cup2015 · World
🏆 FIFA World Cup2014 Brazil · World
🏆 Bundesliga2014/2015 · Germany
🏆 FIFA Intercontinental Cup2013 Morocco · World
🏆 Bundesliga2013/2014 · Germany
🏆 DFB Pokal2013/2014 · Germany
🏆 UEFA Super Cup2013/2014 · Europe
🏆 Audi Cup2013 · World
🏆 Super Cup2012/2013 · Germany
🏆 Bundesliga2012/2013 · Germany
🏆 UEFA Champions League2012/2013 · Europe
🏆 DFB Pokal2012/2013 · Germany
🏆 Super Cup2010/2011 · Germany
🏆 Bundesliga2009/2010 · Germany
🏆 DFB Pokal2009/2010 · Germany
🏆 Audi Cup2009 · World
🥈 Super Cup2023/2024 · Germany · 2nd Place
🥈 Super Cup2019/2020 · Germany · 2nd Place
🥈 Audi Cup2019 · World · 2nd Place
🥈 DFB Pokal2017/2018 · Germany · 2nd Place
🥈 Super Cup2015/2016 · Germany · 2nd Place
🥈 Super Cup2014/2015 · Germany · 2nd Place
🥈 MLS All-Star2014 · World · 2nd Place
🥈 Super Cup2013/2014 · Germany · 2nd Place
🥈 DFB Pokal2011/2012 · Germany · 2nd Place
🥈 UEFA Champions League2011/2012 · Europe · 2nd Place
🥈 Bundesliga2011/2012 · Germany · 2nd Place
🥈 Audi Cup2011 · World · 2nd Place
🥈 UEFA Champions League2009/2010 · Europe · 2nd Place
🥈 Bundesliga2008/2009 · Germany · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 34 G+A
2020 32 2021 34 2022 16 2023 16 2024 9 2025 14 2026 11
GolAsist
2026/27 19 1.356 7 4 7.46
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Major League SoccerVancouver Whitecaps 19 1.356 7 4 7.46
Şut27%63 isabet
Kilit pas43
Drible9%36 başarı
İkili kazanılan49%42
Müdahale14
Faul415 kazanılan
Ofsayt5
Penaltı4
İlk 11145 yedek
G+A / 900.73
Kaptan10maçta
2025/26 17 1.174 10 4 7.74
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Major League SoccerVancouver Whitecaps 12 975 8 3 7.80
FIFA Club World CupBayern München 5 199 2 1 7.47
Şut31%68 isabet
Kilit pas25
Drible12%80 başarı
İkili kazanılan66%54
Müdahale19
Faul1215 kazanılan
Ofsayt3
Penaltı5
İlk 11134 yedek
G+A / 901.07
Kart2
Kaptan11maçta
2024/25 48 1.639 4 5 6.91
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaBayern München 34 1.255 1 4 6.88
UEFA Champions LeagueBayern München 14 384 3 1 7.02
Şut35%49 isabet
Kilit pas45
Drible10%48 başarı
İkili kazanılan65%36
Müdahale17
Faul2013 kazanılan
Ofsayt3
İlk 111632 yedek
G+A / 900.49
Kart4
Kaptan7maçta
2023/24 46 2.125 6 10 7.19
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaBayern Munich 34 1.680 5 9 7.22
UEFA Champions LeagueBayern Munich 12 445 1 1 7.08
Şut31%52 isabet
Kilit pas67
Drible12%55 başarı
İkili kazanılan96%47
Müdahale31
Faul1424 kazanılan
Ofsayt17
İlk 112422 yedek
G+A / 900.68
Kaptan6maçta
2022/23 35 2.042 8 8 7.12
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaBayern Munich 27 1.679 7 8 7.17
UEFA Champions LeagueBayern Munich 8 363 1 0 6.85
Şut43%63 isabet
Kilit pas46
Drible8%47 başarı
İkili kazanılan93%47
Müdahale25
Faul1514 kazanılan
Ofsayt7
İlk 112510 yedek
G+A / 900.71
Kaptan16maçta
2021/22 42 3.355 12 22 7.36
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaBayern Munich 32 2.577 8 18 7.36
UEFA Champions LeagueBayern Munich 10 778 4 4 7.35
Şut56%64 isabet
Kilit pas107
Drible20%62 başarı
İkili kazanılan127%42
Müdahale42
Faul2224 kazanılan
Ofsayt19
İlk 11411 yedek
G+A / 900.91
Kaptan5maçta
2020/21 41 3.313 13 19 7.35
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaBayern Munich 32 2.682 11 18 7.40
UEFA Champions LeagueBayern Munich 9 631 2 1 7.13
Şut45%56 isabet
Kilit pas107
Drible29%71 başarı
İkili kazanılan173%42
Müdahale55
Faul3330 kazanılan
Ofsayt6
Penaltı2
İlk 11392 yedek
G+A / 900.87
Kart2
Kaptan2maçta
TOPLAM GOL527 penaltı
İLK 1111866 yedek girdi
KART7
VAR8onu ilgilendiren karar
FORMA25
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR52 gol
1-15' — 10 16-30' — 7 31-45' — 14 46-60' — 4 61-75' — 5 76-90+' — 12 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 14 31-45'
  • 1-15' 10 %19
  • 16-30' 7 %13
  • 31-45' 14 %27
  • 46-60' 4 %8
  • 61-75' 5 %10
  • 76-90+' 12 %23
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 155 4-1-4-1 — 6 3-4-2-1 — 6 4-4-2 — 4 3-1-4-2 — 4 4-2-2-2 — 3 178 maç
  • 4-2-3-1155%87
  • 4-1-4-16%3
  • 3-4-2-16%3
  • 4-4-24%2
  • 3-1-4-24%2
  • 4-2-2-23%2
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
30.08.2026 Sporting Kansas CityA 0-3 91 1 1 1 8.2
23.08.2026 FC DallasH 5-0 90 1 8.9
20.08.2026 Houston DynamoH 0-1 44 7.3
17.08.2026 Seattle SoundersAC 0-2 90 1 3 7.9
01.08.2026 Los Angeles FCH 1-1 90 1 3 7.9
26.07.2026 Minnesota United FCAC 0-0 82 1 6.5
22.07.2026 FC CincinnatiA 4-3
24.05.2026 San DiegoAC 2-4 98 1 2 7.9
17.05.2026 Houston DynamoAC 1-0 77 1 6.2
14.05.2026 FC DallasA 2-3 15 6.6
26.04.2026 Colorado RapidsH 3-1 100 1 2 7.7
18.04.2026 Sporting Kansas CityHC 3-0 90 1 3 9.3
11.04.2026 New York City FCHC 2-0 90 2 7.3
05.04.2026 Portland TimbersHC 3-2 90 1 2 7.3
22.03.2026 San Jose EarthquakesH 0-1 45 6.9
15.03.2026 Minnesota United FCH 6-0 13 6.9
08.03.2026 Portland TimbersAC 1-4 90 2 6.3
01.03.2026 Toronto FCHC 3-0 71 2 4 8.0
22.02.2026 Real Salt LakeHC 1-0 90 1 7.2
06.12.2025 Inter MiamiAC 3-1 99 1 7.0
30.11.2025 San DiegoAC 1-3 61 7.2
23.11.2025 Los Angeles FCHC 2-2 90 1 7.2
02.11.2025 FC DallasAC 1-1 90 1 7.3
26.10.2025 FC DallasHC 3-0 86 1 5 9.0
19.10.2025 FC DallasHC 1-2 97 1 3 7.9
11.10.2025 Orlando City SCAC 1-2 90 1 4 8.2
05.10.2025 San Jose EarthquakesHC 4-1 90 1 1 3 8.2
28.09.2025 Seattle SoundersAC 2-2 62 1 7.3
14.09.2025 Philadelphia UnionHC 7-0 90 3 1 5 9.7
24.08.2025 St. Louis CityHC 3-2 90 1 3 7.7
18.08.2025 Houston DynamoH 1-1 30 6.9
05.07.2025 Paris Saint GermainA 2-0 10 6.5
29.06.2025 FlamengoA 2-4 1
24.06.2025 BenficaA 1-0 90 2 6.7
21.06.2025 Boca JuniorsH 2-1 8 6.7
15.06.2025 Auckland CityH 10-0 90 2 1 3 10.0
17.05.2025 1899 HoffenheimA 0-4 61 1 6.9
10.05.2025 Borussia MönchengladbachH 2-0 84 2 7.2
03.05.2025 RB LeipzigAC 3-3 61 1 6.9
26.04.2025 FSV Mainz 05H 3-0 11 6.9
19.04.2025 1. FC HeidenheimA 0-4 27 6.7
16.04.2025 InterAC 2-2 90 4 7.2
12.04.2025 Borussia DortmundHC 2-2 81 1 3 8.0
08.04.2025 InterH 1-2 16 1 2 7.2
04.04.2025 FC AugsburgA 1-3 36 6.9
29.03.2025 FC St. PauliH 3-2 10 6.3
15.03.2025 Union BerlinA 1-1
11.03.2025 Bayer LeverkusenA 0-2 8 6.9
08.03.2025 VfL BochumHC 2-3 62 1 1 7.0
05.03.2025 Bayer LeverkusenH 3-0
28.02.2025 VfB StuttgartA 1-3 11 6.5
23.02.2025 Eintracht FrankfurtH 4-0 64 2 7.0
18.02.2025 CelticH 1-1 1
15.02.2025 Bayer LeverkusenA 0-0
12.02.2025 CelticA 1-2 11 6.7
07.02.2025 Werder BremenH 3-0
01.02.2025 Holstein KielH 4-3 32 6.6
29.01.2025 Slovan BratislavaH 3-1 62 1 2 7.6
25.01.2025 SC FreiburgA 1-2 13 6.5
22.01.2025 FeyenoordA 3-0 12 7.0
ŞUT35
GOL7
xG5.6
xG FARKI+1.4over performing
DÖNÜŞÜM%20.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
71' · xG 0.036 89' · xG 0.02 77' · xG 0.083 73' · xG 0.052 28' · xG 0.274 · GOL 4' · xG 0.022 90' · xG 0.788 · GOL 24' · xG 0.124 47' · xG 0.017 22' · xG 0.103 14' · xG 0.04 45' · xG 0.026 33' · xG 0.047 48' · xG 0.029 37' · xG 0.464 · GOL 25' · xG 0.788 · GOL 15' · xG 0.068 16' · xG 0.085 44' · xG 0.055 39' · xG 0.03 39' · xG 0.183 37' · xG 0.096 40' · xG 0.788 · GOL 76' · xG 0.027 76' · xG 0.788 · GOL 69' · xG 0.038 60' · xG 0.047 41' · xG 0.054 90' · xG 0.006 82' · xG 0.056 · GOL 55' · xG 0.056 52' · xG 0.029 40' · xG 0.055 82' · xG 0.18 78' · xG 0.02
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 14 (%40) Korner — 8 (%23) Açık oyun — 5 (%14) Penaltı — 4 (%11) Duran top — 3 (%9) Taç sonrası — 1 (%3) 35 şut
  • Asist sonrası14%40
  • Korner8%23
  • Açık oyun5%14
  • Penaltı4%11
  • Duran top3%9
  • Taç sonrası1%3
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 25 (%71) Sol ayak — 8 (%23) Kafa — 2 (%6) 35 şut
  • Sağ ayak25%71
  • Sol ayak8%23
  • Kafa2%6
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR35 şut
1-15' — 3 16-30' — 5 31-45' — 10 46-60' — 5 61-75' — 3 76-90+' — 9 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 10 31-45'
  • 1-15' 3 %9
  • 16-30' 5 %14
  • 31-45' 10 %29
  • 46-60' 5 %14
  • 61-75' 3 %9
  • 76-90+' 9 %26
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2007–2026 · 248 maç
Vancouver Whitecaps 31maç 2025–2026
Bayern Munich 217maç 2020–2025
Germany 2010–2024
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2009-07-01 FC Bayern II Bayern Munich -
2008-07-01 FC Bayern U19 FC Bayern II -
2006-07-01 FC Bayern U17 FC Bayern U19 -
2004-07-01 B. München Yth. FC Bayern U17 -
2000-07-01 TSV Pähl Yth. B. München Yth. -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
11.2022 Kalça sakatlığıKadroda yok 5 maç
10.2022 HastalıkKadroda yok 3 maç
10.2022 QuarantineKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 869 dk

İzlemede: Dengeli hücum profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU57.7Major League Soccer 2026
PERFORMANS70.4869 dk
KARARVeri yetersiz59/100
FORM TRENDİYükselişte+25.9
ROL UYUMU2026
Baskıcı forvet 76.7
Bağlantı kuran forvet 75.7
Pivot forvet 72.6
Role fit sinyali var ama confidence 85/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 165 oyuncu
Scout skoru %63
Performans %79
Dakika %72
Değer / getiri %2
Tüm ligler · 674 oyuncu
Scout skoru %73
Performans %87
Dakika %79
Değer / getiri %2
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru 70.4 76 93
Ortalama rating 7.3 7.15 100
Dakika güvenliği 55.9 76 74
Gol / 90 0.41 0.42 98
İkili mücadele kazanma 47.69 50 95
Asist / 90 0.21 0.2 100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM

Son form sezon icinde yukari gidiyor; trend skoru +25.9.

BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam