LİGWorld Cup - Qualification South America
BU SEZON3G · 2A
Gol30.24 / 90
Asist20.16 / 90
Şut272.12 / 90
Kilit pas332.60 / 90
Başarılı dripling151.18 / 90
Kazanılan ikili393.07 / 90
Rating6.95
OYUNCU PROFİLİSerie A 2026 · 52 forvetler
- Gol 0.24 %47
- Şut 2.1 %76
- Asist 0.16 %75
- Kilit pas 2.60 %96
- Drible 1.18 %55
- İkili mücadele %43 %53
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1144 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥈
CONMEBOL Libertadores2021 · Atletico-MG · 9 maç
5asist2.
🥉
CONMEBOL Libertadores2024 · Botafogo · 15 maç
4gol8.
4asist3.
🥉
Serie A2024 · Botafogo · 28 maç
8gol14.
7asist3.
8.
Serie A2020 · Atletico-MG · 32 maç
6asist8.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Mineiro 1None · Brazil
🏆
CONMEBOL LibertadoresNone · South America
🏆
Mobile Mini Sun CupNone · USA
🏆
Supercopa do BrasilNone · Brazil
🏆
Serie ANone · Brazil
🏆
Copa do BrasilNone · Brazil
🏆
Copa VenezuelaNone · Venezuela
🏆
Serie A2024 · Brazil
🏆
CONMEBOL Libertadores2024 · South America
🏆
Mobile Mini Sun Cup2023 · USA
🏆
Supercopa do Brasil2022 · Brazil
🏆
Mineiro 12022 · Brazil
🏆
Copa do Brasil2021 · Brazil
🏆
Mineiro 12021 · Brazil
🏆
Serie A2021 · Brazil
🏆
Mineiro 12020 · Brazil
🏆
Copa Venezuela2016 · Venezuela
🥈
Primera DivisiónNone · Venezuela · 2nd Place
🥈
CONMEBOL RecopaNone · South America · 2nd Place
🥈
Supercopa do BrasilNone · Brazil · 2nd Place
🥈
Supercopa do Brasil2025 · Brazil · 2nd Place
🥈
CONMEBOL Recopa2025 · South America · 2nd Place
🥈
Primera División2016 · Venezuela · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 15 G+A
GolAsist
2026/27
23
1.144
3
2
6.95
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut27%52 isabet
Kilit pas33
Drible15%54 başarı
İkili kazanılan39%43
Müdahale8
Faul615 kazanılan
Ofsayt6
Penaltı1
İlk 111310 yedek
G+A / 900.39
Kart2
2025/26
37
2.601
4
6
7.10
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut51%45 isabet
Kilit pas64
Drible16%41 başarı
İkili kazanılan57%41
Müdahale19
Faul1122 kazanılan
Ofsayt14
İlk 11334 yedek
G+A / 900.35
Kart1
2024/25
31
2.081
8
7
7.30
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut44%66 isabet
Kilit pas73
Drible8%36 başarı
İkili kazanılan29%25
Müdahale10
Faul97 kazanılan
Ofsayt6
İlk 11238 yedek
G+A / 900.65
Kart3
2023/24
27
2.226
8
3
7.23
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut56%46 isabet
Kilit pas57
Drible45%62 başarı
İkili kazanılan92%46
Müdahale21
Faul924 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11252 yedek
G+A / 900.44
Kart2
2022/23
23
1.704
9
4
7.49
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut48%54 isabet
Kilit pas50
Drible36%62 başarı
İkili kazanılan66%51
Müdahale14
Faul514 kazanılan
Ofsayt8
İlk 11194 yedek
G+A / 900.69
Kart2
2021/22
19
1.042
5
2
6.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut21%43 isabet
Kilit pas20
Drible20%59 başarı
İkili kazanılan45%42
Müdahale7
Faul715 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11118 yedek
G+A / 900.6
Kart1
2020/21
32
2.416
7
7
7.14
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut50%38 isabet
Kilit pas59
Drible53%58 başarı
İkili kazanılan102%40
Müdahale18
Faul2530 kazanılan
Ofsayt5
İlk 11293 yedek
G+A / 900.52
Kart3
TOPLAM GOL171 penaltı
İLK 117121 yedek girdi
KART4
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA10
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR17 gol
- 1-15' 3 %18
- 16-30' 1 %6
- 31-45' 3 %18
- 46-60' 2 %12
- 61-75' 4 %24
- 76-90+' 4 %24
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-167%74
- 4-4-29%10
- 4-3-37%8
- 4-1-4-14%4
- 4-2-2-22%2
- 3-3-1-31%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar8aldığı asist
Onun asist yaptıkları14verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.09.2026 | Vasco DA GamaH | 1-0 | 0 | 0 | – | ||
| 30.08.2026 | Atletico ParanaenseA | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 22.08.2026 | RemoH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.08.2026 | PalmeirasH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 09.08.2026 | BotafogoA | 1-1 | 18↑ | – | 6.3 | ||
| 30.07.2026 | BahiaH | 0-0 | 29↑ | 1 | 6.9 | ||
| 17.07.2026 | RB BragantinoH | 1-1 | 56 | 1 | 6.3 | ||
| 31.05.2026 | CruzeiroA | 1-1 | 74 | 1 | 6.3 | ||
| 16.05.2026 | Sao PauloH | 2-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 09.05.2026 | VitoriaH | 2-2 | 83 | 1 | 6.3 | ||
| 03.05.2026 | InternacionalA | 2-0 | 50↑ | 4 | 6.7 | ||
| 26.04.2026 | Chapecoense-scH | 2-1 | 90 | 1 | 5 | 8.5 | |
| 19.04.2026 | SantosA | 2-3 | 80 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 12.04.2026 | FlamengoH | 1-2 | 33↑ | 1 | 2 | 8.3 | |
| 04.04.2026 | CoritibaA | 1-1 | 19↑ | – | 6.7 | ||
| 02.04.2026 | CorinthiansH | 3-1 | 90 | 2 | 6.2 | ||
| 21.03.2026 | Atletico-MGH | 1-0 | 87 | 3 | 7.0 | ||
| 19.03.2026 | Vasco DA GamaA | 3-2 | 80 | – | 6.9 | ||
| 15.03.2026 | Atletico ParanaenseH | 3-2 | 74 | 2 | 1 | 7.2 | |
| 12.03.2026 | RemoA | 0-2 | 90 | – | 7.6 | ||
| 26.02.2026 | PalmeirasA | 2-1 | 90 | 4 | 6.3 | ||
| 12.02.2026 | BotafogoH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.01.2026 | GremioH | 2-1 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 30.11.2025 | CorinthiansA | 2-2 | 32 | – | 6.5 | ||
| 22.11.2025 | GremioH | 3-2 | 78 | 2 | 7.3 | ||
| 18.11.2025 | Sport RecifeH | 3-2 | 78 | 3 | 7.0 | ||
| 09.11.2025 | VitoriaA | 0-0 | 74 | – | 7.3 | ||
| 05.11.2025 | Vasco DA GamaH | 3-0 | 74 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 26.10.2025 | SantosH | 2-2 | 19↑ | – | 6.9 | ||
| 15.10.2025 | FlamengoH | 0-3 | 63 | – | 6.3 | ||
| 04.10.2025 | InternacionalA | 2-0 | 90 | 2 | 7.6 | ||
| 02.10.2025 | BahiaH | 2-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 28.09.2025 | FluminenseA | 2-0 | 64 | – | 6.6 | ||
| 20.09.2025 | Atletico-MGH | 1-0 | 73 | – | 6.7 | ||
| 17.09.2025 | MirassolH | 3-3 | 92 | 1 | 3 | 8.5 | |
| 14.09.2025 | Sao PauloA | 1-0 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 30.08.2025 | RB BragantinoH | 4-1 | 84 | 1 | 1 | 8.0 | |
| 24.08.2025 | JuventudeA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 21.08.2025 | LDU de QuitoA | 2-0 | 67 | 1 | 6.3 | ||
| 17.08.2025 | PalmeirasH | 0-1 | 32↑ | 2 | 7.0 | ||
| 14.08.2025 | LDU de QuitoH | 1-0 | 71 | – | 6.6 | ||
| 09.08.2025 | Fortaleza ECA | 0-5 | 58 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 03.08.2025 | CruzeiroH | 0-2 | 90 | 2 | 7.5 | ||
| 26.07.2025 | CorinthiansH | 1-1 | 26↑ | – | 6.7 | ||
| 17.07.2025 | VitoriaH | 0-0 | 71 | 4 | 7.0 | ||
| 12.07.2025 | Vasco DA GamaA | 0-2 | 63 | 1 | 7.3 | ||
| 28.06.2025 | PalmeirasA | 1-0 | 71 | 2 | 6.3 | ||
| 23.06.2025 | Atletico MadridA | 1-0 | 65 | 1 | 6.3 | ||
| 20.06.2025 | Paris Saint GermainA | 0-1 | 68 | 1 | 1 | 6.6 | |
| 16.06.2025 | Seattle SoundersH | 2-1 | 69 | 1 | 7.0 | ||
| 01.06.2025 | SantosA | 0-1 | 73 | 1 | 6.7 | ||
| 28.05.2025 | Universidad de ChileH | 1-0 | 67 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 27.04.2025 | FluminenseH | 2-0 | 96 | 1 | 2 | 8.3 | |
| 24.04.2025 | Estudiantes L.P.A | 1-0 | 88 | 1 | 7.2 | ||
| 20.04.2025 | Atletico-MGA | 1-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 16.04.2025 | Sao PauloH | 2-2 | 97 | 1 | 1 | 7 | 8.7 |
| 12.04.2025 | RB BragantinoA | 1-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 08.04.2025 | Carabobo FCH | 2-0 | 90 | 1 | 3 | 7.7 | |
| 06.04.2025 | JuventudeH | 2-0 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 30.03.2025 | PalmeirasA | 0-0 | 68 | 3 | 6.9 |
ŞUT39
GOL3
xG3.0
xG FARKI+0.0over performing
DÖNÜŞÜM%7.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası24%62
- Açık oyun4%10
- Korner4%10
- Serbest vuruş3%8
- Duran top2%5
- Taç sonrası1%3
- Diğer1%3
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak36%92
- Sol ayak2%5
- Kafa1%3
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR39 şut
- 1-15' 4 %10
- 16-30' 8 %21
- 31-45' 4 %10
- 46-60' 11 %28
- 61-75' 4 %10
- 76-90+' 8 %21
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 192 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1041 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU60.4Serie A 2026
PERFORMANS63.41041 dk
KARARİzlemeye değer63/100
FORM TRENDİDüşüşte-32.1
ROL UYUMU2026
Bağlantı kuran forvet
80.8
Çizgi kanadı
79.1
Baskıcı forvet
75.4
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 141 oyuncu
Scout skoru
%83
Performans
%77
Dakika
%86
Değer / getiri
%4
Tüm ligler · 674 oyuncu
Scout skoru
%80
Performans
%78
Dakika
%88
Değer / getiri
%2
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
78.8
76
100
Ortalama rating
7.04
7.2
98
Performans skoru
63.4
76
83
Kilit pas / 90
2.33
1.6
100
Pas hacmi / 90
45.56
34
100
Asist / 90
0.17
0.32
53
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form onceki pencereye gore dususte; trend skoru -32.1.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
NeymarSantos · 33
%95
4gol
2asist
60scout
Serie A
Vitor BuenoRemo · 31
%78
2gol
2asist
51scout
Serie A
Emil Konradsen CeideRosenborg · 24
%76
1gol
1asist
49scout
Eliteserien
Tobias SanaOrgryte IS · 36
%73
1gol
4asist
47scout
Allsvenskan
Edwuin CetréEstudiantes L.P. · 27
%65
0gol
1asist
44scout
Liga Profesional Argentina
Montader MadjedHammarby FF · 20
%65
2gol
0asist
60scout
Allsvenskan
Joaquín FreitasRiver Plate · 18
%64
1gol
2asist
60scout
Liga Profesional Argentina
Franco TorresGimnasia L.P. · 26
%60
2gol
0asist
48scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



