LİGCarioca - 1
BU SEZON3G · 0A
Gol20.31 / 90
Asist00.00 / 90
Şut30.46 / 90
Kilit pas91.38 / 90
Başarılı dripling101.53 / 90
Kazanılan ikili568.56 / 90
Rating6.83
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.311.20
Asist
0.000.00
Şut
0.462.40
Kilit pas
1.380.00
Başarılı dripling
1.530.00
Kazanılan ikili
8.562.40
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
🥉
Major League Soccer2022 · New York City FC · 35 maç
12asist3.
25.
Serie A2025 · Botafogo · 21 maç
4asist25.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
MLSNone · USA
🏆
CONMEBOL Libertadores U20None · South America
🏆
Campeones CupNone · N/C America
🏆
Super CopaNone · Uruguay
🏆
Liga AUFNone · Uruguay
🏆
Campeones Cup2022 · N/C America
🏆
MLS2021 · USA
🏆
Liga AUF2019 · Uruguay
🏆
Super Copa2019 · Uruguay
🏆
CONMEBOL Libertadores U202018 · South America
🥈
CONMEBOL RecopaNone · South America · 2nd Place
🥈
Super CopaNone · Uruguay · 2nd Place
🥈
CONMEBOL Recopa2025 · South America · 2nd Place
🥈
Super Copa2020 · Uruguay · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 19 G+A
GolAsist
2026/27
17
664
3
0
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%60 isabet
Kilit pas9
Drible10%62 başarı
İkili kazanılan58%53
Müdahale18
Faul1723 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1189 yedek
G+A / 900.41
Kart2
2025/26
40
1.524
2
5
7.06
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut22%55 isabet
Kilit pas38
Drible24%50 başarı
İkili kazanılan118%50
Müdahale33
Faul2544 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111624 yedek
G+A / 900.41
Kart4
2024/25
36
3.215
13
6
7.57
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut68%49 isabet
Kilit pas82
Drible89%47 başarı
İkili kazanılan250%45
Müdahale54
Faul8094 kazanılan
Ofsayt7
Penaltı5
İlk 1136
G+A / 900.53
Kart10
2023/24
31
2.579
5
5
7.09
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut34%50 isabet
Kilit pas70
Drible63%50 başarı
İkili kazanılan184%44
Müdahale36
Faul4580 kazanılan
Ofsayt13
Penaltı11 kaçan
İlk 11283 yedek
G+A / 900.35
Kart9
2022/23
35
2.747
4
14
7.09
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut39%51 isabet
Kilit pas83
Drible57%48 başarı
İkili kazanılan185%43
Müdahale45
Faul6273 kazanılan
Ofsayt13
İlk 11323 yedek
G+A / 900.59
Kart13
2021/22
26
1.310
4
0
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut27%48 isabet
Kilit pas29
Drible19%43 başarı
İkili kazanılan96%41
Müdahale29
Faul2938 kazanılan
Ofsayt3
İlk 111412 yedek
G+A / 900.27
Kart3
TOPLAM GOL186 penaltı
İLK 115329 yedek girdi
KART16
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA10
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR18 gol
- 1-15' 3 %17
- 16-30' 6 %33
- 31-45' 2 %11
- 46-60' 1 %6
- 61-75' 1 %6
- 76-90+' 5 %28
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-158%71
- 4-3-310%12
- 4-4-27%9
- 4-1-4-14%5
- 3-4-33%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar6aldığı asist
Onun asist yaptıkları8verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Colorado RapidsH | 3-0 | 75 | 1 | 2 | 7.0 | |
| 24.08.2026 | Atletico ParanaenseH | 2-3 | 23↑ | 2 | 2 | 8.2 | |
| 16.08.2026 | VitoriaA | 1-0 | 17↑ | – | 6.9 | ||
| 26.07.2026 | CruzeiroA | 0-1 | 14↑ | – | 6.7 | ||
| 23.07.2026 | VitoriaH | 0-0 | 12↑ | – | 6.5 | ||
| 16.07.2026 | SantosH | 2-1 | 30↑ | – | 7.2 | ||
| 30.05.2026 | BahiaA | 2-1 | 16↑ | – | 6.6 | ||
| 23.05.2026 | Sao PauloA | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 17.05.2026 | CorinthiansH | 3-1 | 10↑ | 1 | 6.7 | ||
| 12.04.2026 | CoritibaH | 2-2 | 45 | – | 6.2 | ||
| 05.04.2026 | Vasco DA GamaA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 01.04.2026 | MirassolH | 3-2 | 62 | – | 6.9 | ||
| 29.03.2026 | Atletico ParanaenseA | 4-1 | 58 | – | 5.9 | ||
| 21.03.2026 | RB BragantinoA | 1-2 | 60 | – | 6.9 | ||
| 18.03.2026 | PalmeirasA | 2-1 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 05.02.2026 | GremioA | 5-3 | 19 | – | 6.3 | ||
| 30.01.2026 | CruzeiroH | 4-0 | 88 | – | 7.3 | ||
| 07.12.2025 | Fortaleza ECH | 4-2 | 22↑ | 1 | – | 7.3 | |
| 30.11.2025 | CorinthiansA | 2-2 | 20↑ | – | 6.7 | ||
| 09.11.2025 | VitoriaA | 0-0 | 74 | 1 | 7.7 | ||
| 05.11.2025 | Vasco DA GamaH | 3-0 | 81 | 1 | 6.9 | ||
| 01.11.2025 | MirassolA | 0-0 | 67 | 1 | 6.5 | ||
| 26.10.2025 | SantosH | 2-2 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 19.10.2025 | CearaA | 0-2 | 90 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 15.10.2025 | FlamengoH | 0-3 | 77 | 1 | 7.2 | ||
| 04.10.2025 | InternacionalA | 2-0 | 77 | – | 6.9 | ||
| 02.10.2025 | BahiaH | 2-1 | 90 | 1 | 2 | 8.2 | |
| 28.09.2025 | FluminenseA | 2-0 | 82 | – | 7.0 | ||
| 20.09.2025 | Atletico-MGH | 1-0 | 88 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 17.09.2025 | MirassolH | 3-3 | 92 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 14.09.2025 | Sao PauloA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 30.08.2025 | RB BragantinoH | 4-1 | 84 | 1 | – | 6.6 | |
| 24.08.2025 | JuventudeA | 1-3 | 10↑ | 1 | – | 7.5 | |
| 21.08.2025 | LDU de QuitoA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.08.2025 | PalmeirasH | 0-1 | 59 | – | 7.5 | ||
| 14.08.2025 | LDU de QuitoH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.08.2025 | Fortaleza ECA | 0-5 | –↑ | – | – | ||
| 03.08.2025 | CruzeiroH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 26.07.2025 | CorinthiansH | 1-1 | 27↑ | – | 6.2 | ||
| 20.07.2025 | Sport RecifeA | 0-1 | 17↑ | 2 | 7.3 | ||
| 17.07.2025 | VitoriaH | 0-0 | 19↑ | 1 | 7.3 | ||
| 12.07.2025 | Vasco DA GamaA | 0-2 | 13↑ | – | 6.7 | ||
| 28.06.2025 | PalmeirasA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.06.2025 | Atletico MadridA | 1-0 | 16↑ | – | 6.5 | ||
| 20.06.2025 | Paris Saint GermainA | 0-1 | 22↑ | – | 6.6 | ||
| 16.06.2025 | Seattle SoundersH | 2-1 | 9↑ | – | 6.9 | ||
| 04.06.2025 | CearaH | 3-2 | 61 | 2 | 7.2 | ||
| 01.06.2025 | SantosA | 0-1 | 29↑ | – | 6.7 | ||
| 28.05.2025 | Universidad de ChileH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.05.2025 | FlamengoA | 0-0 | 1↑ | – | – | ||
| 15.05.2025 | Estudiantes L.P.H | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 11.05.2025 | InternacionalH | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 12.04.2025 | RB BragantinoA | 1-0 | 18↑ | 1 | 6.7 | ||
| 08.04.2025 | Carabobo FCH | 2-0 | 72 | 2 | 6.5 | ||
| 06.04.2025 | JuventudeH | 2-0 | 34↑ | 2 | 7.2 | ||
| 03.04.2025 | Universidad de ChileA | 1-0 | 70 | 1 | 7.0 | ||
| 30.03.2025 | PalmeirasA | 0-0 | 13↑ | – | 6.7 | ||
| 23.11.2024 | New York Red BullsH | 0-2 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 09.11.2024 | FC CincinnatiA | 0-0 | 97 | – | 7.0 | ||
| 02.11.2024 | FC CincinnatiH | 3-1 | 99 | 1 | 2 | 7.7 |
ŞUT5
GOL3
xG0.4
xG FARKI+2.6over performing
DÖNÜŞÜM%60.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner4%80
- Açık oyun1%20
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak3%60
- Kafa1%20
- Sol ayak1%20
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR5 şut
- 1-15' 1 %20
- 16-30' 1 %20
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 3 %60
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 185 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-02-22
New York City
→
Botafogo
€14.30m
New York City
→
Botafogo
€14.30m
2023-03-03
Mvd City Torque
→
New York City
?
Mvd City Torque
→
New York City
?
2022-12-31
New York City
→
Mvd City Torque
End of loan
New York City
→
Mvd City Torque
End of loan
2021-06-01
Mvd City Torque
→
New York City
loan transfer
Mvd City Torque
→
New York City
loan transfer
2020-12-31
Nacional
→
Mvd City Torque
End of loan
Nacional
→
Mvd City Torque
End of loan
2020-11-04
Mvd City Torque
→
Nacional
loan transfer
Mvd City Torque
→
Nacional
loan transfer
2020-11-03
Nacional
→
Mvd City Torque
€4.30m
Nacional
→
Mvd City Torque
€4.30m
2019-01-01
Nacional U19
→
Nacional
-
Nacional U19
→
Nacional
-
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Major League Soccer2024 · New York City FC
9sarı · 36 maç
🟨
Major League Soccer2022 · New York City FC
13sarı · 35 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 1335 dk
İzlemede: Yaratıcı orta saha
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU79.9Serie A 2025
PERFORMANS84.01335 dk
KARARVeri yetersiz54/100
FORM TRENDİInsufficient_Sample+25.8
◆ Yüksek üretimGol ve asist katkısı emsallerinin üstünde.
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
50.6
Box-to-box orta saha
49.3
İleri sekiz
44.2
Role fit sinyali var ama confidence 80/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 341 oyuncu
Scout skoru
%100
Performans
%100
Dakika
%78
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%100
Performans
%100
Dakika
%82
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Müdahale / 90
2.74
3.2
86
Ortalama rating
6.7
7.1
94
Performans skoru
50.6
75
68
İkili mücadele kazanma
53.75
58
93
Pas hacmi / 90
30.67
50
61
Dakika güvenliği
5.7
82
7
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Trend icin son mac orneklemi sinirli; karar seviyesi dusuk confidence ile okunmali.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Hayden HackneyMiddlesbrough · 23
%95
5gol
7asist
81scout
Championship
Pavel PérezToluca · 27
%80
0gol
1asist
65scout
Liga MX
Yéremy PinoCrystal Palace · 23
%79
1gol
2asist
68scout
UEFA Europa Conference League
Tobias Fjeld GulliksenDjurgardens IF · 22
%75
2gol
5asist
86scout
€2.20M
Allsvenskan
Dalisson de AlmeidaCordoba · 26
%72
2gol
2asist
76scout
€500K
Segunda División
Joaquín PereyraMinnesota United FC · 27
%71
7gol
9asist
75scout
Major League Soccer
Owen WolffAustin · 21
%62
6gol
8asist
81scout
Major League Soccer
Éver BanegaNewells Old Boys · 37
%60
3gol
5asist
69scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

