LİGCONCACAF Champions League
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut11.45 / 90
Kilit pas11.45 / 90
Başarılı dripling22.90 / 90
Kazanılan ikili45.81 / 90
Rating6.75
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.09
Şut
1.451.50
Kilit pas
1.452.34
Başarılı dripling
2.901.59
Kazanılan ikili
5.815.72
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
38.
Liga MX2025 · Necaxa · 6 maç
2gol38.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Liga de Expansión MXNone · Mexico
🏆
Liga de Expansión MX2020/2021 · Mexico
🥈
Liga MXNone · Mexico · 2nd Place
🥈
Copa por MéxicoNone · Mexico · 2nd Place
🥈
Liga MX2022/2023 · Mexico · 2nd Place
🥈
Copa por México2022 · Mexico · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 5 G+A
GolAsist
2026/27
3
62
0
0
6.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas1
Drible2%50 başarı
İkili kazanılan4%44
Müdahale1
2025/26
34
1.721
2
1
6.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut26%35 isabet
Kilit pas51
Drible39%47 başarı
İkili kazanılan123%51
Müdahale41
Faul1838 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111816 yedek
G+A / 900.16
2024/25
27
1.110
4
1
6.98
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut20%50 isabet
Kilit pas21
Drible21%36 başarı
İkili kazanılan77%45
Müdahale35
Faul1817 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111215 yedek
G+A / 900.41
2023/24
31
1.388
1
2
6.78
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut25%40 isabet
Kilit pas20
Drible22%33 başarı
İkili kazanılan84%40
Müdahale34
Faul1822 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111714 yedek
G+A / 900.19
Kart3
2022/23
37
955
2
0
6.64
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%33 isabet
Kilit pas16
Drible31%50 başarı
İkili kazanılan87%49
Müdahale24
Faul1129 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11433 yedek
G+A / 900.19
Kart1
2021/22
7
309
1
1
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas3
Drible6%46 başarı
İkili kazanılan28%52
Müdahale12
Faul19 kazanılan
İlk 1125 yedek
G+A / 900.58
Kart1
TOPLAM GOL7
İLK 113034 yedek girdi
KART2
FORMA15
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR7 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %14
- 31-45' 1 %14
- 46-60' 1 %14
- 61-75' 2 %29
- 76-90+' 2 %29
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-119%36
- 3-4-2-110%19
- 5-3-28%15
- 3-4-37%13
- 4-1-4-17%13
- 3-4-1-22%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar5aldığı asist
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.08.2026 | Club QueretaroA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 15.08.2026 | Atlante FCA | 0-0 | 30↑ | – | 6.5 | ||
| 03.08.2026 | NecaxaH | 3-1 | 32↑ | 1 | 7.0 | ||
| 10.05.2026 | PachucaA | 2-0 | 90 | 6 | 6.2 | ||
| 04.05.2026 | PachucaH | 0-1 | 75 | 1 | 6.9 | ||
| 26.04.2026 | LeonH | 4-1 | 83 | – | 6.6 | ||
| 23.04.2026 | MazatlánA | 4-3 | 98 | 2 | 6.9 | ||
| 19.04.2026 | Club AmericaA | 2-1 | 3↑ | – | – | ||
| 13.04.2026 | Atletico San LuisH | 1-1 | 89 | 2 | 7.3 | ||
| 15.03.2026 | AtlasH | 1-1 | 59 | 3 | 6.7 | ||
| 08.03.2026 | FC JuarezH | 3-1 | 7↑ | – | – | ||
| 04.03.2026 | U.N.A.M. - PumasA | 2-3 | 88 | 1 | 1 | 6.7 | |
| 28.02.2026 | Guadalajara ChivasH | 2-0 | 18↑ | – | 6.3 | ||
| 22.02.2026 | NecaxaA | 0-3 | 62 | – | 7.3 | ||
| 14.02.2026 | Club TijuanaH | 1-0 | 83 | 1 | 7.0 | ||
| 07.02.2026 | Cruz AzulH | 1-1 | 36↑ | – | 6.9 | ||
| 31.01.2026 | PueblaA | 0-0 | 10↑ | – | 6.6 | ||
| 18.01.2026 | Tigres UANLA | 0-0 | 59 | – | 6.3 | ||
| 15.01.2026 | Santos LagunaH | 3-1 | 26↑ | – | 6.7 | ||
| 11.01.2026 | MonterreyA | 0-1 | 74 | – | 6.3 | ||
| 08.11.2025 | MazatlánA | 1-1 | 24↑ | 1 | 6.6 | ||
| 01.11.2025 | Santos LagunaH | 4-1 | 33↑ | – | 6.9 | ||
| 27.10.2025 | Atletico San LuisA | 3-4 | 27↑ | – | 6.7 | ||
| 22.10.2025 | Cruz AzulH | 1-1 | 22↑ | 1 | 6.9 | ||
| 18.10.2025 | Tigres UANLA | 5-3 | 24↑ | – | 6.2 | ||
| 04.10.2025 | PachucaH | 0-1 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 27.09.2025 | AtlasA | 3-2 | 45 | – | 6.6 | ||
| 24.09.2025 | Guadalajara ChivasA | 3-1 | 78 | 1 | 7.2 | ||
| 20.09.2025 | PueblaH | 1-0 | 77 | – | 6.7 | ||
| 13.09.2025 | FC JuarezH | 1-1 | 83 | 1 | 6.6 | ||
| 01.09.2025 | Club TijuanaA | 3-0 | 66 | – | 6.7 | ||
| 24.08.2025 | MonterreyA | 3-0 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 16.08.2025 | LeonH | 0-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 11.08.2025 | U.N.A.M. - PumasA | 1-1 | 29↑ | – | 6.9 | ||
| 27.07.2025 | Club AmericaH | 1-1 | 20↑ | 2 | 6.6 | ||
| 19.07.2025 | Club QueretaroH | 3-1 | 25↑ | 1 | 2 | 7.9 | |
| 13.07.2025 | TolucaA | 3-1 | 60 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 12.05.2025 | Tigres UANLA | 2-2 | 29↑ | – | 6.7 | ||
| 09.05.2025 | Tigres UANLH | 0-0 | 87 | 3 | 7.0 | ||
| 19.04.2025 | PueblaA | 0-1 | 75 | 1 | 7.5 | ||
| 16.04.2025 | FC JuarezA | 2-2 | 67 | 1 | 6.3 | ||
| 12.04.2025 | PachucaH | 3-5 | 86 | 2 | 2 | 8.9 | |
| 05.04.2025 | Club TijuanaA | 1-2 | 82 | 1 | 3 | 7.6 | |
| 29.03.2025 | Club QueretaroH | 2-0 | 58 | – | 6.6 | ||
| 15.03.2025 | LeonH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.03.2025 | Tigres UANLH | 1-2 | 23↑ | – | 6.5 | ||
| 22.02.2025 | MazatlánH | 3-1 | 20↑ | – | 6.9 | ||
| 19.02.2025 | AtlasA | 0-4 | 79 | 1 | 3 | 7.3 | |
| 15.02.2025 | Club AmericaA | 2-3 | 1↑ | – | – | ||
| 08.02.2025 | Santos LagunaH | 3-2 | 61 | 1 | 6.9 | ||
| 02.02.2025 | MonterreyA | 1-0 | 40↑ | – | 6.9 | ||
| 29.01.2025 | Cruz AzulH | 1-3 | 61 | – | 6.9 | ||
| 25.01.2025 | Atletico San LuisA | 0-3 | 69 | 1 | 6.6 | ||
| 18.01.2025 | Guadalajara ChivasH | 3-2 | 84 | 1 | 3 | 7.6 | |
| 12.01.2025 | U.N.A.M. - PumasA | 2-1 | 30↑ | – | 6.5 | ||
| 09.11.2024 | Atletico San LuisH | 0-1 | 33↑ | 1 | 6.3 | ||
| 06.11.2024 | Santos LagunaA | 0-2 | 19↑ | – | 6.9 | ||
| 03.11.2024 | U.N.A.M. - PumasH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.10.2024 | PueblaA | 1-0 | 16↑ | – | 6.6 | ||
| 23.10.2024 | NecaxaH | 3-2 | 1↑ | – | – |
ŞUT26
GOL0
xG1.4
xG FARKI-1.4under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası14%54
- Korner7%27
- Kontra atak2%8
- Açık oyun1%4
- Duran top1%4
- Serbest vuruş1%4
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak19%73
- Sol ayak6%23
- Kafa1%4
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR26 şut
- 1-15' 1 %4
- 16-30' 7 %27
- 31-45' 8 %31
- 46-60' 2 %8
- 61-75' 3 %12
- 76-90+' 5 %19
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 960 dk
İzlemede: Yaratıcı orta saha
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıProxy full sezon degil; xG/90 yalniz secili sezon parcasinin dakikalariyla hesaplandi.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU64.8Liga MX 2025
PERFORMANS68.6960 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 297 oyuncu
Scout skoru
%90
Performans
%95
Dakika
%63
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%91
Performans
%94
Dakika
%76
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Franco ZapiolaPlatense · 24
%95
1gol
1asist
69scout
Liga Profesional Argentina
Hayden HackneyMiddlesbrough · 23
%91
5gol
7asist
81scout
Championship
Santiago RodríguezBotafogo · 25
%77
2gol
5asist
80scout
Serie A
Manuel CicconiCarrarese · 28
%77
1gol
0asist
64scout
€900K
Serie B
Dalisson de AlmeidaCordoba · 26
%70
2gol
2asist
76scout
€500K
Segunda División
Diego LainezTigres UANL · 25
%64
6gol
6asist
73scout
Liga MX
Éver BanegaNewells Old Boys · 37
%60
3gol
5asist
69scout
Liga Profesional Argentina
Quinn SullivanPhiladelphia Union · 21
%60
2gol
7asist
82scout
Major League Soccer
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum