Costa Rica · Attacker
Yaser Esneider Asprilla Martínez
LİGUS Open Cup
BU SEZON0G · 0A
Gol0
Asist0
Şut0
Kilit pas0
Başarılı dripling0
Kazanılan ikili0
OYUNCU PROFİLİMajor League Soccer 2025 · 82 forvetler
- Gol 0.59 %86
- Şut 2.7 %85
- Asist 0.03 %2
- Kilit pas 0.85 %17
- Drible 1.02 %59
- İkili mücadele %40 %30
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2738 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
6.
Major League Soccer2025 · New York City FC · 32 maç
19gol6.
8.
Major League Soccer2024 · New York City FC · 30 maç
17gol8.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Primera DivisiónNone · Costa Rica
🏆
Primera División2020/2021 · Costa Rica
🥈
SupercopaNone · Costa Rica · 2nd Place
🥈
Supercopa2021 · Costa Rica · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 20 G+A
GolAsist
2025/26
33
2.738
18
1
6.97
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut83%63 isabet
Kilit pas26
Drible31%50 başarı
İkili kazanılan77%40
Müdahale12
Faul1025 kazanılan
Ofsayt14
Penaltı52 kaçan
İlk 11321 yedek
G+A / 900.62
Kart2
2024/25
38
1.867
17
3
7.09
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut54%61 isabet
Kilit pas9
Drible7%35 başarı
İkili kazanılan40%33
Müdahale14
Faul129 kazanılan
Ofsayt19
İlk 112315 yedek
G+A / 900.96
Kart1
2023/24
8
36
0
0
6.37
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
İkili kazanılan2%29
Müdahale1
TOPLAM GOL376 penaltı
İLK 115517 yedek girdi
KART3
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA16
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR37 gol
- 1-15' 7 %19
- 16-30' 4 %11
- 31-45' 4 %11
- 46-60' 10 %27
- 61-75' 3 %8
- 76-90+' 9 %24
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-153%76
- 4-3-311%16
- 3-4-33%4
- 3-2-4-11%1
- 3-4-2-11%1
- 4-1-4-11%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar16aldığı asist
Onun asist yaptıkları4verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | Nashville SCH | 0-0 | 0 | 0 | – | ||
| 08.11.2025 | CharlotteA | 1-3 | 89 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 01.11.2025 | CharlotteH | 0-0 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 28.10.2025 | CharlotteA | 0-1 | 89 | 1 | 4 | 7.7 | |
| 18.10.2025 | Seattle SoundersH | 1-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 04.10.2025 | Philadelphia UnionA | 1-0 | 59 | 1 | 6.2 | ||
| 24.09.2025 | Inter MiamiH | 0-4 | 29↑ | 1 | 6.2 | ||
| 20.09.2025 | CharlotteH | 2-0 | 80 | 2 | 5 | 7.6 | |
| 17.09.2025 | Columbus CrewH | 3-2 | 67 | 1 | 6.3 | ||
| 14.09.2025 | Chicago FireA | 1-3 | 89 | 1 | 4 | 6.9 | |
| 30.08.2025 | DC UnitedH | 1-2 | 96 | – | 6.3 | ||
| 23.08.2025 | FC CincinnatiA | 0-1 | 51 | 1 | 6.6 | ||
| 17.08.2025 | Nashville SCH | 2-1 | 89 | 1 | 4 | 7.3 | |
| 26.07.2025 | FC DallasA | 3-4 | 90 | 3 | 4 | 9.3 | |
| 20.07.2025 | Sporting Kansas CityA | 1-1 | 77 | 3 | 6.5 | ||
| 17.07.2025 | Orlando City SCA | 1-2 | 90 | 1 | 2 | 7.0 | |
| 12.07.2025 | CharlotteA | 2-0 | 90 | 3 | 7.2 | ||
| 03.07.2025 | Toronto FCH | 3-1 | 84 | 1 | 6.5 | ||
| 31.05.2025 | Nashville SCA | 2-2 | 90 | 3 | 6.2 | ||
| 28.05.2025 | Houston DynamoH | 0-3 | 65 | – | 6.2 | ||
| 25.05.2025 | Chicago FireH | 3-1 | 89 | 1 | 4 | 6.9 | |
| 17.05.2025 | New York Red BullsH | 2-0 | 90 | 1 | 1 | 4 | 7.3 |
| 14.05.2025 | DC UnitedA | 0-0 | 90 | 4 | 6.3 | ||
| 10.05.2025 | CF MontrealH | 0-1 | 90 | 5 | 7.0 | ||
| 04.05.2025 | FC CincinnatiH | 1-0 | 85 | 4 | 6.0 | ||
| 26.04.2025 | Toronto FCA | 0-1 | 89 | 1 | 3 | 7.5 | |
| 19.04.2025 | New England RevolutionA | 2-0 | 90 | 2 | 6.7 | ||
| 12.04.2025 | Philadelphia UnionH | 1-0 | 90 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 06.04.2025 | Minnesota United FCH | 1-2 | 90 | 3 | 7.0 | ||
| 29.03.2025 | Atlanta United FCA | 4-3 | 90 | 1 | 3 | 7.6 | |
| 15.03.2025 | New England RevolutionH | 2-1 | 90 | 1 | 3 | 7.2 | |
| 09.03.2025 | Orlando City SCH | 2-1 | 72 | 1 | 4 | 7.6 | |
| 02.03.2025 | Los Angeles FCA | 1-0 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 23.02.2025 | Inter MiamiA | 2-2 | 89 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 23.11.2024 | New York Red BullsH | 0-2 | 90 | 5 | 7.2 | ||
| 09.11.2024 | FC CincinnatiA | 0-0 | 85 | – | 6.5 | ||
| 02.11.2024 | FC CincinnatiH | 3-1 | 88 | 1 | 3 | 7.6 | |
| 28.10.2024 | FC CincinnatiA | 1-0 | 87 | 1 | 6.9 | ||
| 20.10.2024 | CF MontrealA | 2-0 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 06.10.2024 | Nashville SCH | 3-1 | 70 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 02.10.2024 | FC CincinnatiH | 3-2 | 76 | 1 | 3 | 7.2 | |
| 28.09.2024 | New York Red BullsA | 1-5 | 67 | 2 | 4 | 7.7 | |
| 21.09.2024 | Inter MiamiH | 1-1 | 81 | 2 | 6.3 | ||
| 18.09.2024 | Philadelphia UnionH | 1-5 | 58 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 14.09.2024 | DC UnitedA | 1-1 | 66 | 1 | 6.7 | ||
| 31.08.2024 | Columbus CrewA | 4-2 | 60 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 24.08.2024 | Chicago FireH | 2-2 | 79 | 2 | 4 | 8.9 | |
| 20.07.2024 | Orlando City SCA | 1-1 | 58 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 17.07.2024 | Atlanta United FCA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 14.07.2024 | Chicago FireA | 0-0 | 68 | 1 | 6.9 | ||
| 07.07.2024 | AustinA | 2-1 | 77 | 2 | 6.2 | ||
| 03.07.2024 | CF MontrealH | 2-0 | 87 | 2 | 4 | 8.5 | |
| 28.06.2024 | Orlando City SCH | 4-2 | 83 | 1 | 4 | 7.0 | |
| 23.06.2024 | Nashville SCA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 20.06.2024 | Los Angeles GalaxyA | 2-0 | 24↑ | – | 6.5 | ||
| 14.06.2024 | Columbus CrewH | 2-3 | 56 | 1 | 2 | 6.9 | |
| 31.05.2024 | San Jose EarthquakesH | 5-1 | 31↑ | 3 | 3 | 9.2 | |
| 25.05.2024 | New England RevolutionA | 0-1 | 30↑ | 1 | 6.2 | ||
| 18.05.2024 | New York Red BullsH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.05.2024 | Philadelphia UnionA | 1-2 | 67 | 1 | 2 | 7.2 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2018–2026 · 80 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-08-02
Lommel SK
→
New York City
free transfer
Lommel SK
→
New York City
free transfer
2021-12-31
LD Alajuelense
→
Lommel SK
End of loan
LD Alajuelense
→
Lommel SK
End of loan
2021-08-19
Lommel SK
→
LD Alajuelense
loan transfer
Lommel SK
→
LD Alajuelense
loan transfer
2021-08-18
LD Alajuelense
→
Lommel SK
€425k
LD Alajuelense
→
Lommel SK
€425k
2020-06-30
Guadalupe FC
→
LD Alajuelense
End of loan
Guadalupe FC
→
LD Alajuelense
End of loan
2019-01-01
LD Alajuelense
→
Guadalupe FC
loan transfer
LD Alajuelense
→
Guadalupe FC
loan transfer
2018-07-01
Alajuelense II
→
LD Alajuelense
-
Alajuelense II
→
LD Alajuelense
-
2018-06-30
Cofutpa
→
Alajuelense II
End of loan
Cofutpa
→
Alajuelense II
End of loan
2017-07-01
Alajuelense II
→
Cofutpa
loan transfer
Alajuelense II
→
Cofutpa
loan transfer
2016-07-01
Puntarenas FC
→
Alajuelense II
free transfer
Puntarenas FC
→
Alajuelense II
free transfer
SCOUT RAPORUAggregated only · 2738 dk
İzlemede: Skor tehdidi yüksek hücumcu
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Hücum tehdidiGol, şut ve ceza sahası aksiyonları öne çıkıyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU72.7Major League Soccer 2025
PERFORMANS74.72738 dk
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 234 oyuncu
Scout skoru
%93
Performans
%89
Dakika
%96
Değer / getiri
%3
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%96
Performans
%93
Dakika
%98
Değer / getiri
%19
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Kevin RodriguezUnion St. Gilloise · 25
%95
10gol
2asist
76scout
Jupiler Pro League
Donyell MalenAston Villa · 26
%91
4gol
1asist
58scout
€35.00M
Premier League
Enner ValenciaPachuca · 36
%87
8gol
1asist
65scout
Liga MX
Kévin DenkeyFC Cincinnati · 25
%86
16gol
1asist
73scout
Major League Soccer
Mohamed BayoGazişehir Gaziantep · 27
%73
15gol
3asist
80scout
€25K
Süper Lig
Ibrahima BaldéRodez · 22
%69
12gol
0asist
78scout
€2.00M
Ligue 2
Giovanni SimeoneTorino · 30
%61
11gol
0asist
58scout
€17.00M
Serie A
Hafiz Umar IbrahimReims · 20
%60
6gol
1asist
78scout
Ligue 2
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

