LİGLeagues Cup
BU SEZON2G · 0A
Gol20.17 / 90
Asist00.00 / 90
Şut100.83 / 90
Kilit pas80.66 / 90
Başarılı dripling60.50 / 90
Kazanılan ikili736.03 / 90
Rating6.79
OYUNCU PROFİLİMajor League Soccer 2026 · 159 orta sahalar
- Kilit pas 0.66 %15
- Asist 0.00 %0
- Drible 0.50 %41
- Pas isabeti %85 %42
- Top kapma 2.23 %35
- İkili mücadele %53 %73
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1089 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Campeones CupNone · N/C America
🏆
Super CupNone · Portugal
🏆
MLSNone · USA
🏆
Campeones Cup2022 · N/C America
🏆
MLS2021 · USA
🏆
Super Cup2017 · Portugal
🥈
Primeira LigaNone · Portugal · 2nd Place
🥈
Primeira Liga2017/2018 · Portugal · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 5 G+A
GolAsist
2026/27
18
1.089
2
0
6.79
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%40 isabet
Kilit pas8
Drible6%40 başarı
İkili kazanılan73%53
Müdahale21
Faul2415 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11135 yedek
G+A / 900.17
Kart5
2025/26
14
882
1
2
7.17
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%75 isabet
Kilit pas14
Drible8%44 başarı
İkili kazanılan61%56
Müdahale22
Faul1813 kazanılan
İlk 11104 yedek
G+A / 900.31
Kart3
2024/25
36
2.897
2
2
7.05
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut27%30 isabet
Kilit pas32
Drible30%58 başarı
İkili kazanılan210%54
Müdahale57
Faul5041 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11342 yedek
G+A / 900.12
Kart81
Kaptan1maçta
2023/24
32
2.515
2
2
7.00
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut31%52 isabet
Kilit pas30
Drible36%75 başarı
İkili kazanılan146%54
Müdahale50
Faul4223 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11302 yedek
G+A / 900.14
Kart5
2022/23
22
1.162
2
0
7.03
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut19%58 isabet
Kilit pas16
Drible10%71 başarı
İkili kazanılan68%52
Müdahale28
Faul2013 kazanılan
İlk 111210 yedek
G+A / 900.15
Kart2
2021/22
30
2.366
4
1
7.07
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut21%33 isabet
Kilit pas37
Drible22%73 başarı
İkili kazanılan142%55
Müdahale64
Faul4117 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11273 yedek
G+A / 900.19
Kart32
2020/21
25
1.770
3
0
6.96
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut36%50 isabet
Kilit pas18
Drible11%41 başarı
İkili kazanılan113%54
Müdahale53
Faul2513 kazanılan
İlk 11214 yedek
G+A / 900.15
Kart5
TOPLAM GOL51 penaltı
İLK 11477 yedek girdi
KART14
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA55
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %20
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %20
- 76-90+' 3 %60
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-138%72
- 4-3-310%19
- 3-4-32%4
- 3-2-4-11%2
- 3-4-2-11%2
- 4-1-4-11%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
Onun asist yaptıkları4verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Toronto FCA | 1-1 | 77 | – | 6.6 | ||
| 23.08.2026 | New England RevolutionA | 1-1 | 39↑ | 1 | 6.3 | ||
| 19.08.2026 | FC CincinnatiA | 2-1 | 75 | 1 | 7.2 | ||
| 16.08.2026 | Philadelphia UnionH | 2-3 | 60 | 1 | 7.2 | ||
| 16.05.2026 | New York Red BullsA | 1-1 | 59 | – | 6.5 | ||
| 13.05.2026 | CharlotteA | 0-1 | 81 | – | 7.0 | ||
| 10.05.2026 | Columbus CrewH | 3-0 | 85 | – | 7.3 | ||
| 03.05.2026 | DC UnitedH | 0-2 | 27↑ | 1 | 5.7 | ||
| 25.04.2026 | CF MontrealA | 1-0 | 65 | – | 6.6 | ||
| 22.04.2026 | FC CincinnatiH | 4-4 | 18↑ | 1 | 6.3 | ||
| 18.04.2026 | CharlotteH | 1-2 | 13↑ | – | 6.7 | ||
| 11.04.2026 | Vancouver WhitecapsA | 2-0 | 88 | – | 6.3 | ||
| 04.04.2026 | St. Louis CityH | 1-1 | 75 | 1 | 6.7 | ||
| 22.03.2026 | Inter MiamiH | 2-3 | 75 | – | 6.9 | ||
| 14.03.2026 | Colorado RapidsH | 3-1 | 63 | – | 7.5 | ||
| 07.03.2026 | Orlando City SCH | 5-0 | 71 | 2 | 3 | 8.3 | |
| 01.03.2026 | Philadelphia UnionA | 1-2 | 102 | – | 6.6 | ||
| 23.02.2026 | Los Angeles GalaxyA | 1-1 | 16↑ | 1 | 6.5 | ||
| 31.05.2025 | Nashville SCA | 2-2 | 45↑ | 2 | – | 8.2 | |
| 28.05.2025 | Houston DynamoH | 0-3 | 16↑ | – | 6.3 | ||
| 25.05.2025 | Chicago FireH | 3-1 | 1↑ | – | – | ||
| 04.05.2025 | FC CincinnatiH | 1-0 | 26 | – | 6.9 | ||
| 26.04.2025 | Toronto FCA | 0-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 19.04.2025 | New England RevolutionA | 2-0 | 45↑ | 1 | 7.0 | ||
| 12.04.2025 | Philadelphia UnionH | 1-0 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 06.04.2025 | Minnesota United FCH | 1-2 | 90 | 1 | 2 | 8.2 | |
| 29.03.2025 | Atlanta United FCA | 4-3 | 84 | 1 | 6.5 | ||
| 22.03.2025 | Columbus CrewA | 0-0 | 35 | – | 6.6 | ||
| 15.03.2025 | New England RevolutionH | 2-1 | 90 | 2 | 7.9 | ||
| 09.03.2025 | Orlando City SCH | 2-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 02.03.2025 | Los Angeles FCA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 23.02.2025 | Inter MiamiA | 2-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 23.11.2024 | New York Red BullsH | 0-2 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 09.11.2024 | FC CincinnatiA | 0-0 | 97 | 2 | 6.9 | ||
| 02.11.2024 | FC CincinnatiH | 3-1 | 99 | 1 | 7.3 | ||
| 28.10.2024 | FC CincinnatiA | 1-0 | 76 | – | 6.9 | ||
| 20.10.2024 | CF MontrealA | 2-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 06.10.2024 | Nashville SCH | 3-1 | 96 | – | 6.9 | ||
| 28.09.2024 | New York Red BullsA | 1-5 | 67 | – | 7.3 | ||
| 21.09.2024 | Inter MiamiH | 1-1 | 81 | 2 | 7.7 | ||
| 18.09.2024 | Philadelphia UnionH | 1-5 | 90 | 4 | 6.5 | ||
| 14.09.2024 | DC UnitedA | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 31.08.2024 | Columbus CrewA | 4-2 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 24.08.2024 | Chicago FireH | 2-2 | 90 | 1 | – | 7.3 | |
| 20.07.2024 | Orlando City SCA | 1-1 | 58 | – | 6.6 | ||
| 17.07.2024 | Atlanta United FCAC | 2-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 14.07.2024 | Chicago FireA | 0-0 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 07.07.2024 | AustinA | 2-1 | 84 | 2 | 7.7 | ||
| 03.07.2024 | CF MontrealH | 2-0 | 72 | – | 7.9 | ||
| 28.06.2024 | Orlando City SCH | 4-2 | 69 | – | 6.7 | ||
| 23.06.2024 | Nashville SCA | 1-0 | 72 | 1 | 6.5 | ||
| 20.06.2024 | Los Angeles GalaxyA | 2-0 | 12↑ | – | 6.7 | ||
| 14.06.2024 | Columbus CrewH | 2-3 | 90 | – | 6.7 | ||
| 31.05.2024 | San Jose EarthquakesH | 5-1 | 75 | – | 7.7 | ||
| 25.05.2024 | New England RevolutionA | 0-1 | 90 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 18.05.2024 | New York Red BullsH | 2-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 15.05.2024 | Philadelphia UnionA | 1-2 | 95 | – | 6.9 | ||
| 11.05.2024 | Toronto FCA | 2-3 | 30↑ | – | 6.7 | ||
| 05.05.2024 | Colorado RapidsH | 0-2 | 55 | – | 7.0 | ||
| 27.04.2024 | CharlotteH | 2-1 | 82 | 1 | 2 | 7.9 |
ŞUT12
GOL2
xG1.4
xG FARKI+0.6over performing
DÖNÜŞÜM%16.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası7%58
- Açık oyun3%25
- Korner1%8
- Taç sonrası1%8
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak8%67
- Kafa3%25
- Sol ayak1%8
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR12 şut
- 1-15' 3 %25
- 16-30' 2 %17
- 31-45' 1 %8
- 46-60' 2 %17
- 61-75' 1 %8
- 76-90+' 3 %25
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2016–2026 · 177 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2020-01-08
Benfica B
→
New York City
€909k
Benfica B
→
New York City
€909k
2019-12-31
New York City
→
Benfica B
End of loan
New York City
→
Benfica B
End of loan
2019-01-19
Benfica B
→
New York City
loan transfer
Benfica B
→
New York City
loan transfer
2017-07-25
Varzim
→
Benfica B
?
Varzim
→
Benfica B
?
2016-07-01
Varzim B
→
Varzim
-
Varzim B
→
Varzim
-
2015-07-01
Liv. Warriors
→
Varzim B
free transfer
Liv. Warriors
→
Varzim B
free transfer
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Major League Soccer2024 · New York City FC
1kırmızı · 36 maç
🟥
Major League Soccer2021 · New York City FC
1kırmızı · 31 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 838 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU45.4Major League Soccer 2026
PERFORMANS41.5838 dk
KARARVeri yetersiz50/100
FORM TRENDİStabil+4.0
ROL UYUMU2026
Top kapan ön libero
60.7
Box-to-box orta saha
60.1
Derinden oyun kurucu
57.8
Role fit sinyali var ama confidence 80/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 356 oyuncu
Scout skoru
%50
Performans
%56
Dakika
%74
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 1512 oyuncu
Scout skoru
%59
Performans
%60
Dakika
%80
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.78
7.1
96
Müdahale / 90
2.04
3.2
64
Dakika güvenliği
51.7
82
63
Performans skoru
41.5
75
55
İkili mücadele kazanma
49.56
58
85
Pas hacmi / 90
50.8
50
100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta +0.18. Dakika delta +6.8.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Enzo GiménezRosario Central · 27
%95
1gol
1asist
58scout
Liga Profesional Argentina
Griffin DorseyOrlando City SC · 26
%93
2gol
1asist
51scout
Major League Soccer
Lasse Berg JohnsenSporting Kansas City · 26
%83
1gol
0asist
52scout
Major League Soccer
Cristian RoldánSeattle Sounders · 30
%79
3gol
1asist
55scout
Major League Soccer
Franco VázquezBelgrano Cordoba · 36
%74
2gol
2asist
56scout
Liga Profesional Argentina
Edvard Sandvik TagsethNashville SC · 24
%66
1gol
0asist
48scout
Major League Soccer
Sander Risan MörkSandefjord · 25
%64
1gol
0asist
55scout
Eliteserien
HérculesFluminense · 25
%60
3gol
0asist
56scout
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

