LİGWorld Cup - Qualification CONCACAF
BU SEZON1G · 1A
Gol10.05 / 90
Asist10.05 / 90
Şut80.40 / 90
Kilit pas150.75 / 90
Başarılı dripling150.75 / 90
Kazanılan ikili924.59 / 90
Rating6.84
OYUNCU PROFİLİMajor League Soccer 2026 · 168 defanslar
- Müdahale 2.15 %88
- Pas arası 1.45 %80
- Blok 0.20 %14
- İkili mücadele %61 %78
- Pas isabeti %84 %28
- Faul (az iyi) 1.20 %27
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1803 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
MLSNone · USA
🏆
Campeones CupNone · N/C America
🏆
Campeones Cup2022 · N/C America
🏆
MLS2021 · USA
🥈
Concacaf U17None · N/C America · 2nd Place
🥈
Concacaf U172019 · N/C America · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 8 G+A
GolAsist
2026/27
22
1.803
1
1
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%50 isabet
Kilit pas15
Drible15%65 başarı
İkili kazanılan92%61
Müdahale43
Faul2420 kazanılan
İlk 11211 yedek
G+A / 900.1
Kart61
2025/26
33
2.184
0
0
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%27 isabet
Kilit pas18
Drible14%67 başarı
İkili kazanılan138%61
Müdahale57
Faul3534 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11276 yedek
Kart7
2024/25
32
1.776
1
7
6.94
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%55 isabet
Kilit pas22
Drible9%64 başarı
İkili kazanılan75%55
Müdahale40
Faul2215 kazanılan
Ofsayt2
İlk 112012 yedek
G+A / 900.41
Kart41
2023/24
31
2.047
0
1
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%60 isabet
Kilit pas5
Drible12%63 başarı
İkili kazanılan105%66
Müdahale39
Faul2023 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11247 yedek
G+A / 900.04
Kart4
2022/23
29
1.893
0
1
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%43 isabet
Kilit pas11
Drible10%45 başarı
İkili kazanılan89%61
Müdahale35
Faul1520 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11227 yedek
G+A / 900.05
Kart1
2021/22
30
734
0
2
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%50 isabet
Kilit pas5
Drible5%56 başarı
İkili kazanılan27%51
Müdahale13
Faul106 kazanılan
İlk 11624 yedek
G+A / 900.25
Kart1
TOPLAM GOL1
İLK 115419 yedek girdi
KART13
FORMA24
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %100
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-151%73
- 4-3-311%16
- 4-1-4-13%4
- 3-4-32%3
- 4-4-22%3
- 3-2-4-11%1
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları7verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | Nashville SCH | 0-0 | 90 | 0 | 6.7 | ||
| 29.08.2026 | Toronto FCA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.08.2026 | New England RevolutionA | 1-1 | 40 | – | 6.2 | ||
| 19.08.2026 | FC CincinnatiA | 2-1 | 76 | – | 6.6 | ||
| 16.08.2026 | Philadelphia UnionH | 2-3 | 87 | 1 | 5.9 | ||
| 31.07.2026 | Toronto FCH | 1-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 25.07.2026 | Chicago FireH | 3-1 | 94 | 1 | 7.0 | ||
| 22.07.2026 | Columbus CrewA | 1-2 | 97 | – | 6.2 | ||
| 24.05.2026 | Nashville SCA | 2-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 16.05.2026 | New York Red BullsA | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 13.05.2026 | CharlotteA | 0-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 10.05.2026 | Columbus CrewH | 3-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 25.04.2026 | CF MontrealA | 1-0 | 77 | – | 6.5 | ||
| 22.04.2026 | FC CincinnatiH | 4-4 | 89 | – | 7.2 | ||
| 18.04.2026 | CharlotteH | 1-2 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 11.04.2026 | Vancouver WhitecapsA | 2-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 04.04.2026 | St. Louis CityH | 1-1 | 75 | 1 | 7.2 | ||
| 22.03.2026 | Inter MiamiH | 2-3 | 86 | – | 6.7 | ||
| 14.03.2026 | Colorado RapidsH | 3-1 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 07.03.2026 | Orlando City SCH | 5-0 | 90 | 1 | 1 | 8.0 | |
| 01.03.2026 | Philadelphia UnionA | 1-2 | 102 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 23.02.2026 | Los Angeles GalaxyA | 1-1 | 80 | – | 7.2 | ||
| 29.11.2025 | Inter MiamiA | 5-1 | 90 | – | 5.9 | ||
| 24.11.2025 | Philadelphia UnionA | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 08.11.2025 | CharlotteA | 1-3 | 90 | – | 6.6 | ||
| 01.11.2025 | CharlotteH | 0-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 28.10.2025 | CharlotteA | 0-1 | 90 | 1 | 7.6 | ||
| 18.10.2025 | Seattle SoundersH | 1-2 | 77 | 2 | 7.2 | ||
| 04.10.2025 | Philadelphia UnionA | 1-0 | 59 | – | 6.5 | ||
| 27.09.2025 | New York Red BullsA | 2-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 24.09.2025 | Inter MiamiH | 0-4 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 20.09.2025 | CharlotteH | 2-0 | 77 | – | 7.2 | ||
| 17.09.2025 | Columbus CrewH | 3-2 | 96 | – | 7.0 | ||
| 14.09.2025 | Chicago FireA | 1-3 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 30.08.2025 | DC UnitedH | 1-2 | 96 | – | 7.0 | ||
| 23.08.2025 | FC CincinnatiA | 0-1 | 51 | – | 6.9 | ||
| 17.08.2025 | Nashville SCH | 2-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 26.07.2025 | FC DallasA | 3-4 | 90 | – | 6.2 | ||
| 20.07.2025 | Sporting Kansas CityA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 17.07.2025 | Orlando City SCA | 1-2 | 45↑ | – | 7.0 | ||
| 12.07.2025 | CharlotteA | 2-0 | 75 | – | 7.0 | ||
| 28.06.2025 | CF MontrealA | 1-0 | 26↑ | – | 7.2 | ||
| 12.06.2025 | Atlanta United FCH | 4-0 | 17↑ | – | 6.7 | ||
| 31.05.2025 | Nashville SCA | 2-2 | 45 | – | 6.5 | ||
| 28.05.2025 | Houston DynamoH | 0-3 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 25.05.2025 | Chicago FireH | 3-1 | 45 | 2 | 7.5 | ||
| 17.05.2025 | New York Red BullsH | 2-0 | 61 | – | 7.0 | ||
| 14.05.2025 | DC UnitedA | 0-0 | 73 | – | 6.9 | ||
| 10.05.2025 | CF MontrealH | 0-1 | 45 | – | 7.2 | ||
| 04.05.2025 | FC CincinnatiH | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 26.04.2025 | Toronto FCA | 0-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 19.04.2025 | New England RevolutionA | 2-0 | 28↑ | 1 | 7.0 | ||
| 12.04.2025 | Philadelphia UnionH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 06.04.2025 | Minnesota United FCH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 02.03.2025 | Los Angeles FCA | 1-0 | 8 | – | 6.5 | ||
| 23.11.2024 | New York Red BullsH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 28.10.2024 | FC CincinnatiA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 20.10.2024 | CF MontrealA | 2-0 | 61 | 2 | 6.9 | ||
| 06.10.2024 | Nashville SCH | 3-1 | 96 | 1 | 6.9 | ||
| 02.10.2024 | FC CincinnatiH | 3-2 | 21↑ | 1 | 6.3 |
ŞUT12
GOL1
xG0.8
xG FARKI+0.2over performing
DÖNÜŞÜM%8.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner5%42
- Asist sonrası3%25
- Açık oyun2%17
- Kontra atak1%8
- Taç sonrası1%8
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak9%75
- Kafa2%17
- Sol ayak1%8
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR12 şut
- 1-15' 2 %17
- 16-30' 1 %8
- 31-45' 4 %33
- 46-60' 1 %8
- 61-75' 2 %17
- 76-90+' 2 %17
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 178 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2019-11-26
NYCFC Academy
→
New York City
-
NYCFC Academy
→
New York City
-
2017-07-01
Cedar Stars
→
NYCFC Academy
free transfer
Cedar Stars
→
NYCFC Academy
free transfer
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1229 dk
Takip listesi: Pas hacmi yüksek savunmacı
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU75.1Major League Soccer 2026
PERFORMANS68.91229 dk
KARARİzlemeye değer71/100
FORM TRENDİStabil+0.0
◆ KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
ROL UYUMU2026
Ayağı iyi stoper
80.6
Defansif bek
77.6
Klasik stoper
76.1
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 222 oyuncu
Scout skoru
%97
Performans
%79
Dakika
%92
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 912 oyuncu
Scout skoru
%98
Performans
%83
Dakika
%90
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
58.07
62
94
Dakika güvenliği
100
82
100
Performans skoru
68.9
76
91
İkili mücadele kazanma
62.5
64
98
Müdahale / 90
2.05
2.2
93
Ortalama rating
6.97
7.2
97
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta -0.08. Dakika delta -14.0.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Lucas RamonSao Paulo · 31
%95
0gol
1asist
56scout
Serie A
Erick NoriegaGremio · 24
%90
1gol
1asist
66scout
Serie A
Pedro SilvaGimnasia L.P. · 28
%88
0gol
1asist
64scout
Liga Profesional Argentina
Fernando RománAldosivi · 27
%84
0gol
1asist
68scout
Liga Profesional Argentina
Ignacio GalvánAtletico Tucuman · 23
%79
0gol
0asist
62scout
Liga Profesional Argentina
Tomás JacobAtlanta United FC · 21
%62
1gol
0asist
73scout
Major League Soccer
Elías GómezVelez Sarsfield · 31
%61
0gol
1asist
58scout
Liga Profesional Argentina
William SandsNew England Revolution · 25
%60
1gol
0asist
67scout
Major League Soccer
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum