LİGPaulista - A1
BU SEZON0G · 2A
Gol00.00 / 90
Asist20.13 / 90
Şut80.52 / 90
Kilit pas130.84 / 90
Başarılı dripling130.84 / 90
Kazanılan ikili764.91 / 90
Rating6.79
OYUNCU PROFİLİSerie A 2026 · 111 defanslar
- Müdahale 1.68 %64
- Pas arası 1.16 %67
- Blok 0.00 %0
- İkili mücadele %62 %84
- Pas isabeti %81 %22
- Faul (az iyi) 0.71 %76
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1394 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Pernambucano 12024 · Brazil
🏆
Matogrossense 12021 · Brazil
🏆
Serie B2019 · Brazil
🏆
Primeira Liga2017 · Brazil
🏆
Copa do Nordeste2016 · Brazil
🏆
Pernambucano 12016 · Brazil
🏆
Paranaense 12014 · Brazil
🥈
Serie B2024 · Brazil · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 5 G+A
GolAsist
2026/27
18
1.394
0
2
6.79
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%50 isabet
Kilit pas13
Drible13%46 başarı
İkili kazanılan76%62
Müdahale26
Faul1126 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11171 yedek
G+A / 900.13
Kart1
2025/26
32
2.664
2
3
7.13
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut23%52 isabet
Kilit pas31
Drible19%40 başarı
İkili kazanılan177%52
Müdahale63
Faul2954 kazanılan
Ofsayt5
İlk 11302 yedek
G+A / 900.17
Kart9
2021/22
34
501
0
1
6.56
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
Drible7%54 başarı
İkili kazanılan46%52
Müdahale16
Faul99 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11628 yedek
G+A / 900.18
Kart1
TOPLAM GOL2
İLK 11283 yedek girdi
KART8
VAR3onu ilgilendiren karar
FORMA19
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %50
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %50
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-318%58
- 4-2-3-19%29
- 4-4-22%6
- 3-4-2-11%3
- 4-1-4-11%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Atletico-MGH | 2-0 | 90 | 1 | 1 | 7.4 | |
| 29.08.2026 | RB BragantinoH | 2-1 | 21↑ | – | 6.3 | ||
| 23.08.2026 | Chapecoense-scA | 1-0 | 65 | 1 | 6.7 | ||
| 08.08.2026 | GremioA | 2-1 | 94 | – | 6.5 | ||
| 26.07.2026 | FlamengoA | 1-1 | 48 | – | 6.9 | ||
| 23.07.2026 | Atletico ParanaenseH | 1-2 | 75 | – | 6.3 | ||
| 31.05.2026 | RemoA | 1-0 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 23.05.2026 | BotafogoH | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 16.05.2026 | FluminenseA | 2-1 | 89 | – | 6.2 | ||
| 03.05.2026 | BahiaH | 2-2 | 50 | 2 | 7.9 | ||
| 26.04.2026 | MirassolH | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 11.04.2026 | VitoriaA | 2-0 | 54 | – | 5.3 | ||
| 04.04.2026 | CruzeiroH | 4-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 01.04.2026 | InternacionalA | 1-1 | 71 | – | 6.6 | ||
| 22.03.2026 | PalmeirasH | 0-1 | 100 | 1 | 7.2 | ||
| 15.03.2026 | RB BragantinoA | 1-2 | 90 | 1 | – | 7.2 | |
| 12.03.2026 | Chapecoense-scH | 2-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 12.02.2026 | GremioH | 2-0 | 97 | 1 | 7.3 | ||
| 06.12.2025 | FlamengoH | 3-3 | 96 | 1 | 6.9 | ||
| 02.12.2025 | Vasco DA GamaA | 0-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 29.11.2025 | VitoriaA | 2-0 | 90 | 5 | 7.2 | ||
| 24.11.2025 | CearaH | 3-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 20.11.2025 | SantosA | 1-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 09.11.2025 | PalmeirasH | 2-1 | 96 | 1 | – | 6.6 | |
| 06.11.2025 | FluminenseA | 1-0 | 52↑ | – | 6.7 | ||
| 05.10.2025 | CorinthiansA | 3-0 | 54 | 1 | 7.0 | ||
| 01.10.2025 | RB BragantinoH | 1-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 28.09.2025 | Atletico-MGA | 1-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 21.09.2025 | JuventudeH | 2-0 | 81 | – | 7.7 | ||
| 17.09.2025 | BotafogoA | 3-3 | 99 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 13.09.2025 | GremioA | 0-1 | 96 | 1 | 7.2 | ||
| 31.08.2025 | BahiaH | 5-1 | 91 | 1 | 7.2 | ||
| 24.08.2025 | Fortaleza ECA | 0-1 | 90 | – | 7.7 | ||
| 18.08.2025 | CruzeiroH | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 09.08.2025 | FlamengoA | 2-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 02.08.2025 | Vasco DA GamaH | 3-2 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 26.07.2025 | VitoriaH | 1-1 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 19.07.2025 | SantosH | 3-0 | 71 | 2 | 6.6 | ||
| 16.07.2025 | PalmeirasA | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 01.06.2025 | Sport RecifeH | 1-0 | 90 | 1 | 8.0 | ||
| 24.05.2025 | Sao PauloA | 0-2 | 96 | 1 | 7.0 | ||
| 18.05.2025 | InternacionalA | 1-1 | 68 | – | 6.9 | ||
| 10.05.2025 | CorinthiansH | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 05.05.2025 | RB BragantinoA | 1-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 26.04.2025 | Atletico-MGH | 2-2 | 45 | – | 7.0 | ||
| 20.04.2025 | JuventudeA | 2-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 16.04.2025 | GremioH | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.04.2025 | BahiaA | 1-1 | 96 | 1 | – | 7.2 | |
| 06.04.2025 | Fortaleza ECH | 1-1 | 85 | 1 | 6.9 | ||
| 29.03.2025 | CruzeiroA | 2-1 | 98 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 10.12.2021 | SantosA | 1-1 | 52↑ | – | 6.7 | ||
| 06.12.2021 | Fortaleza ECH | 1-0 | 79 | – | 6.6 | ||
| 03.12.2021 | Atletico ParanaenseA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.12.2021 | PalmeirasH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 21.11.2021 | BahiaA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.11.2021 | InternacionalH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.11.2021 | CorinthiansA | 3-2 | 10↑ | – | 6.7 | ||
| 07.11.2021 | CearaA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 05.11.2021 | Chapecoense-scH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.10.2021 | Atletico-MGA | 2-1 | –↑ | – | – |
ŞUT10
GOL0
xG0.5
xG FARKI-0.5under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner6%60
- Asist sonrası4%40
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak6%60
- Sol ayak2%20
- Kafa2%20
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR10 şut
- 1-15' 3 %30
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 3 %30
- 46-60' 2 %20
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 2 %20
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 84 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1001 dk
İzlemede: Dengeli savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU55.8Serie A 2026
PERFORMANS61.41001 dk
KARARVeri yetersiz57/100
FORM TRENDİDüşüşte-11.0
ROL UYUMU2026
Defansif bek
69.6
Agresif stoper
69.5
Klasik stoper
68.0
Role fit sinyali var ama confidence 84/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 199 oyuncu
Scout skoru
%62
Performans
%69
Dakika
%75
Değer / getiri
%3
Tüm ligler · 912 oyuncu
Scout skoru
%54
Performans
%61
Dakika
%80
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
73.5
80
92
Performans skoru
61.4
74
83
İkili mücadele kazanma
62.92
58
100
Pas hacmi / 90
34.26
42
82
Müdahale / 90
1.98
3
66
Pas arası / 90
1.35
1.9
71
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form onceki pencereye gore dususte; trend skoru -11.0.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Tayvon GrayNew York City FC · 23
%95
1gol
1asist
75scout
Major League Soccer
Thore PedersenBrann · 29
%74
0gol
0asist
56scout
Eliteserien
Fernando RománAldosivi · 27
%72
0gol
1asist
68scout
Liga Profesional Argentina
Ignacio GalvánAtletico Tucuman · 23
%68
0gol
0asist
62scout
Liga Profesional Argentina
Alex RoldánSeattle Sounders · 29
%66
0gol
0asist
67scout
Major League Soccer
Elías GómezVelez Sarsfield · 31
%65
0gol
1asist
58scout
Liga Profesional Argentina
Pedro SilvaGimnasia L.P. · 28
%65
0gol
1asist
64scout
Liga Profesional Argentina
Tobias Solheim DahlRosenborg · 20
%60
0gol
0asist
63scout
Eliteserien
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

