LİGCONCACAF Champions League
BU SEZON11G · 2A
Gol110.60 / 90
Asist20.11 / 90
Şut311.69 / 90
Kilit pas211.14 / 90
Başarılı dripling130.71 / 90
Kazanılan ikili824.47 / 90
Rating7.03
OYUNCU PROFİLİMajor League Soccer 2026 · 87 forvetler
- Gol 0.60 %83
- Şut 1.7 %37
- Asist 0.11 %37
- Kilit pas 1.14 %48
- Drible 0.71 %45
- İkili mücadele %45 %60
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1652 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇
Jupiler Pro League2023 · Cercle Brugge · 38 maç
27gol1.
4.
UEFA Europa Conference League2024 · Cercle Brugge · 6 maç
4asist4.
5.
Jupiler Pro League2022 · Cercle Brugge · 38 maç
11gol14.
8asist5.
11.
Major League Soccer2026 · FC Cincinnati · 20 maç
11gol11.
13.
Jupiler Pro League2024 · Cercle Brugge · 17 maç
10gol13.
15.
Major League Soccer2025 · FC Cincinnati · 31 maç
16gol15.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 27 G+A
GolAsist
2026/27
20
1.652
11
2
7.03
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut31%65 isabet
Kilit pas21
Drible13%45 başarı
İkili kazanılan82%45
Müdahale12
Faul2429 kazanılan
Ofsayt13
Penaltı2
İlk 11182 yedek
G+A / 900.71
Kart41
2025/26
33
2.565
16
1
7.11
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut62%63 isabet
Kilit pas28
Drible27%46 başarı
İkili kazanılan120%37
Müdahale13
Faul3737 kazanılan
Ofsayt22
Penaltı3
İlk 11303 yedek
G+A / 900.6
Kart7
2024/25
21
1.540
14
5
7.35
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut50%64 isabet
Kilit pas21
Drible15%47 başarı
İkili kazanılan107%36
Müdahale8
Faul3020 kazanılan
Ofsayt14
Penaltı2
İlk 11174 yedek
G+A / 901.11
Kart71
2023/24
38
3.400
26
1
7.41
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut110%52 isabet
Kilit pas42
Drible48%59 başarı
İkili kazanılan253%36
Müdahale24
Faul7261 kazanılan
Ofsayt40
Penaltı21 kaçan
İlk 1138
G+A / 900.71
Kart8
2022/23
27
2.072
8
6
6.93
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut54%50 isabet
Kilit pas28
Drible24%53 başarı
İkili kazanılan161%41
Müdahale22
Faul3942 kazanılan
Ofsayt23
İlk 11234 yedek
G+A / 900.61
Kart1
2021/22
28
1.289
6
0
6.81
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut39%49 isabet
Kilit pas23
Drible7%41 başarı
İkili kazanılan88%41
Müdahale23
Faul2024 kazanılan
Ofsayt13
İlk 111315 yedek
G+A / 900.42
Kart2
2020/21
21
650
1
1
6.67
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut18%50 isabet
Kilit pas7
Drible5%56 başarı
İkili kazanılan35%34
Müdahale4
Faul2614 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11714 yedek
G+A / 900.28
Kart3
TOPLAM GOL366 penaltı
İLK 11579 yedek girdi
KART19
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA9
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR36 gol
- 1-15' 6 %17
- 16-30' 5 %14
- 31-45' 8 %22
- 46-60' 4 %11
- 61-75' 8 %22
- 76-90+' 5 %14
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-1-216%26
- 3-4-2-116%26
- 4-2-3-114%23
- 3-4-36%10
- 3-5-25%8
- 5-3-24%7
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar15aldığı asist
Onun asist yaptıkları10verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Nashville SCA | 4-0 | 93 | 1 | 6.3 | ||
| 22.08.2026 | Seattle SoundersH | 1-1 | 31↑ | – | 6.7 | ||
| 19.08.2026 | New York City FCH | 2-1 | 72 | – | 6.2 | ||
| 15.08.2026 | Orlando City SCA | 1-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 25.07.2026 | Columbus CrewA | 2-1 | 70 | 1 | 3 | 7.6 | |
| 22.07.2026 | Vancouver WhitecapsH | 4-3 | 89 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 23.05.2026 | Orlando City SCH | 6-2 | 89 | 1 | 4 | 8.5 | |
| 17.05.2026 | San DiegoA | 3-3 | 89 | 1 | 6.5 | ||
| 13.05.2026 | Inter MiamiH | 3-5 | 90 | 1 | 1 | 2 | 7.6 |
| 09.05.2026 | CharlotteA | 2-2 | 90 | 1 | 1 | 6.6 | |
| 03.05.2026 | Chicago FireA | 2-3 | 77 | 1 | 6.9 | ||
| 25.04.2026 | New York Red BullsH | 2-0 | 79 | 2 | 3 | 8.0 | |
| 22.04.2026 | New York City FCA | 4-4 | 90 | 2 | 2 | 8.3 | |
| 11.04.2026 | Toronto FCA | 1-1 | 71 | – | 6.0 | ||
| 04.04.2026 | New York Red BullsA | 4-2 | 90 | 1 | 3 | 7.3 | |
| 22.03.2026 | CF MontrealH | 4-3 | 103 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 15.03.2026 | New England RevolutionA | 6-1 | 53↑ | 1 | 6.2 | ||
| 08.03.2026 | Toronto FCH | 0-1 | 98 | – | 6.6 | ||
| 28.02.2026 | Minnesota United FCA | 1-0 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 21.02.2026 | Atlanta United FCH | 2-0 | 98 | 1 | 3 | 7.2 | |
| 23.11.2025 | Inter MiamiH | 0-4 | 93 | 1 | 6.9 | ||
| 08.11.2025 | Columbus CrewH | 2-1 | 76 | – | 7.0 | ||
| 02.11.2025 | Columbus CrewA | 4-0 | 45 | – | 6.7 | ||
| 27.10.2025 | Columbus CrewH | 1-0 | 92 | 1 | 3 | 7.2 | |
| 04.10.2025 | New York Red BullsA | 0-1 | 81 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 28.09.2025 | Orlando City SCH | 1-1 | 80 | 1 | 5 | 7.5 | |
| 21.09.2025 | Los Angeles GalaxyA | 2-3 | 72 | 5 | 7.7 | ||
| 13.09.2025 | Nashville SCH | 2-1 | 45↑ | 3 | 6.9 | ||
| 30.08.2025 | Philadelphia UnionH | 0-1 | 96 | 1 | 6.9 | ||
| 23.08.2025 | New York City FCH | 0-1 | 51 | – | 6.3 | ||
| 17.08.2025 | Portland TimbersA | 2-3 | 59 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 10.08.2025 | CharlotteH | 0-1 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 12.07.2025 | Columbus CrewH | 2-4 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 05.07.2025 | Chicago FireH | 2-1 | 89 | 1 | 5 | 7.3 | |
| 28.06.2025 | Orlando City SCA | 1-2 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 25.06.2025 | CF MontrealA | 1-3 | 86 | 2 | 6.9 | ||
| 14.06.2025 | New England RevolutionA | 0-1 | 84 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 31.05.2025 | DC UnitedH | 1-2 | 84 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 28.05.2025 | FC DallasH | 3-3 | 90 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 25.05.2025 | Atlanta United FCA | 4-2 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 17.05.2025 | Columbus CrewA | 1-1 | 78 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 14.05.2025 | Toronto FCA | 0-1 | 59 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 10.05.2025 | AustinH | 2-1 | 90 | 4 | 7.2 | ||
| 04.05.2025 | New York City FCA | 1-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 26.04.2025 | Sporting Kansas CityH | 2-1 | 89 | 2 | 5 | 8.3 | |
| 20.04.2025 | Chicago FireA | 2-3 | 86 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 12.04.2025 | DC UnitedA | 0-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 05.04.2025 | New England RevolutionH | 1-0 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 30.03.2025 | Nashville SCA | 1-2 | 45↑ | 1 | 2 | 6.9 | |
| 15.03.2025 | CharlotteA | 2-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 09.03.2025 | Toronto FCH | 2-0 | 74 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 02.03.2025 | Philadelphia UnionA | 4-1 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 23.02.2025 | New York Red BullsH | 1-0 | 90 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 15.12.2024 | GentA | 1-1 | 90 | 1 | 4 | 7.5 | |
| 12.12.2024 | Olimpija LjubljanaA | 1-4 | 22↑ | 1 | 1 | 1 | 8.2 |
| 08.12.2024 | Union St. GilloiseH | 0-0 | 89 | 4 | 6.3 | ||
| 01.12.2024 | Beerschot WilrijkA | 3-2 | 82 | 2 | 4 | 7.9 | |
| 23.11.2024 | Standard LiegeA | 1-0 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 07.11.2024 | Lask LinzA | 0-0 | 44 | – | 5.7 | ||
| 03.11.2024 | CharleroiH | 2-0 | 27↑ | 1 | 1 | 7.3 |
ŞUT47
GOL11
xG11.2
xG FARKI-0.2under performing
DÖNÜŞÜM%23.4
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası29%62
- Kontra atak4%9
- Korner4%9
- Taç sonrası3%6
- Açık oyun3%6
- Penaltı2%4
- Diğer2%4
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak29%62
- Sol ayak13%28
- Kafa4%9
- Diğer1%2
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR47 şut
- 1-15' 8 %17
- 16-30' 9 %19
- 31-45' 8 %17
- 46-60' 10 %21
- 61-75' 6 %13
- 76-90+' 6 %13
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2016–2026 · 188 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-01-31
Cercle Brugge
→
Cincinnati
€15.30m
Cercle Brugge
→
Cincinnati
€15.30m
2021-01-10
Nîmes Olympique
→
Cercle Brugge
free transfer
Nîmes Olympique
→
Cercle Brugge
free transfer
2019-06-30
AS Béziers
→
Nîmes Olympique
End of loan
AS Béziers
→
Nîmes Olympique
End of loan
2019-01-02
Nîmes Olympique
→
AS Béziers
loan transfer
Nîmes Olympique
→
AS Béziers
loan transfer
2019-01-01
Nîmes B
→
Nîmes Olympique
-
Nîmes B
→
Nîmes Olympique
-
2017-07-01
Nîmes Ol. U19
→
Nîmes B
-
Nîmes Ol. U19
→
Nîmes B
-
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
UEFA Europa Conference League2024 · Cercle Brugge
4sarı · 6 maç
🟨
Jupiler Pro League2023 · Cercle Brugge
8sarı · 38 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1207 dk
Öne çıkıyor: Dengeli hücum profili
Skoru, performansı ve veri güvenilirliği bir adım atmaya yetecek düzeyde.
Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Hücum tehdidiGol, şut ve ceza sahası aksiyonları öne çıkıyor.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç maçlık görüntü incelemesi ve rol uyumu kontrolü.
- Bonservis ve sözleşme durumunun bütçeye oturup oturmadığı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU76.0Major League Soccer 2026
PERFORMANS76.21207 dk
KARARİzlemeye değer71/100
FORM TRENDİDüşüşte-25.0
ROL UYUMU2026
Bitirici
84.1
Pivot forvet
83.4
Baskıcı forvet
81.5
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 165 oyuncu
Scout skoru
%94
Performans
%86
Dakika
%93
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 674 oyuncu
Scout skoru
%98
Performans
%92
Dakika
%94
Değer / getiri
%2
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru
76.2
78
98
Gol / 90
0.67
0.65
100
Tahmini xG / 90
0.644
0.48
100
Şut isabeti
62.5
48
100
Dakika güvenliği
100
72
100
Ortalama rating
7.09
7.15
99
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form onceki pencereye gore dususte; trend skoru -25.0.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Breno LopesCoritiba · 29
%95
8gol
1asist
62scout
Serie A
Warren MadrigalNashville SC · 21
%93
5gol
2asist
76scout
Major League Soccer
Rafael NavarroColorado Rapids · 25
%90
8gol
3asist
79scout
Major League Soccer
Peter ChristiansenViking · 26
%69
6gol
3asist
70scout
Eliteserien
Tiziano PerrottaBanfield
%65
4gol
1asist
59scout
Liga Profesional Argentina
Diego RossiColumbus Crew · 27
%62
6gol
1asist
66scout
Major League Soccer
Marcus IngvartsenSan Diego · 29
%62
11gol
2asist
70scout
Major League Soccer
Mads HansenIF Brommapojkarna · 23
%60
4gol
3asist
71scout
Allsvenskan
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

