Devante Cole
Belgium · Midfielder

Devante Cole

YAŞ32
BOY181 cm
KİLO72 kg
DOĞUM YERİBurst
LİGJupiler Pro League
BU SEZON0G · 0A
Gol0
Asist0
Şut0
Kilit pas0
Başarılı dripling0
Kazanılan ikili0
OYUNCU PROFİLİJupiler Pro League 2025 · 88 orta sahalar
Kilit pas — %9 (0.42) Asist — %25 (0.03) Drible — %2 (0.14) Pas isabeti — %21 (%78) Top kapma — %87 (3.96) İkili mücadele — %66 (%51) 35 ORT. % 9 25 2 21 87 66
  • Kilit pas 0.42 %9
  • Asist 0.03 %25
  • Drible 0.14 %2
  • Pas isabeti %78 %21
  • Top kapma 3.96 %87
  • İkili mücadele %51 %66
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2589 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 Super Cup2015/2016 · Belgium
🏆 First Division A2014/2015 · Belgium
🥈 First Division A2015/2016 · Belgium · 2nd Place
🥈 Super Cup2010/2011 · Belgium · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 4 G+A
2020 0 2021 2 2022 1 2023 0 2024 4 2025 1 2026 0
GolAsist
2026/27 1 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueCercle Brugge 1 0 0 0
İlk 111
2025/26 33 2.589 0 1 6.97
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueCercle Brugge 33 2.589 0 1 6.97
Şut20%20 isabet
Kilit pas12
Drible4%40 başarı
İkili kazanılan146%51
Müdahale73
Faul3725 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11321 yedek
G+A / 900.03
Kart6
Kaptan32maçta
2024/25 43 2.881 2 2 6.98
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueCercle Brugge 36 2.616 1 1 6.97
UEFA Europa Conference LeagueCercle Brugge 7 265 1 1 7.07
Şut24%42 isabet
Kilit pas33
Drible19%66 başarı
İkili kazanılan183%49
Müdahale73
Faul3530 kazanılan
İlk 11358 yedek
G+A / 900.12
Kart9
2023/24 34 2.733 0 0 6.97
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueCercle Brugge 34 2.733 0 0 6.97
Şut20%25 isabet
Kilit pas28
Drible23%72 başarı
İkili kazanılan181%48
Müdahale77
Faul4532 kazanılan
İlk 11313 yedek
Kart12
Kaptan4maçta
2022/23 22 574 0 1 6.68
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueCercle Brugge 22 574 0 1 6.68
Şut6%17 isabet
Kilit pas1
Drible1%25 başarı
İkili kazanılan35%56
Müdahale12
Faul712 kazanılan
İlk 11715 yedek
G+A / 900.16
Kart3
Kaptan7maçta
2021/22 31 2.208 0 2 6.88
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueCercle Brugge 31 2.208 0 2 6.88
Şut20%30 isabet
Kilit pas14
Drible6%86 başarı
İkili kazanılan138%52
Müdahale66
Faul4124 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11256 yedek
G+A / 900.08
Kart41
Kaptan22maçta
2020/21 5 321 0 0 6.70
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueCercle Brugge 5 321 0 0 6.70
Şut2%50 isabet
Kilit pas1
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan19%53
Müdahale9
Faul74 kazanılan
İlk 1141 yedek
Kart41
TOPLAM GOL2
İLK 116912 yedek girdi
KART16
FORMA28
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 1 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 1-15'
  • 1-15' 1 %50
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 1 %50
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-4-2 — 18 3-4-2-1 — 15 4-2-3-1 — 11 3-4-1-2 — 10 3-4-3 — 10 3-5-2 — 4 68 maç
  • 4-4-218%26
  • 3-4-2-115%22
  • 4-2-3-111%16
  • 3-4-1-210%15
  • 3-4-310%15
  • 3-5-24%6
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
2 K. DenkeyK. Denkey 1 NazinhoNazinho Cole 3
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
06.09.2026 GentH 0-3 0 0
09.05.2026 RAAL La LouvièreA 4-1
24.04.2026 DenderHC 2-1 45 6.7
19.04.2026 DenderAC 1-4 80 6.6
11.04.2026 RAAL La LouvièreHC 3-0 83 1 7.3
04.04.2026 Zulte WaregemAC 2-2 91 7.0
22.03.2026 AnderlechtAC 2-3 85 2 7.2
15.03.2026 RAAL La LouvièreHC 1-3 45 1 6.9
08.03.2026 St. TruidenAC 2-1 86 1 7.3
01.03.2026 DenderHC 0-0 85 1 7.2
20.02.2026 GentAC 0-1 82 1 7.0
15.02.2026 Club Brugge KVHC 1-2 63 1 7.5
07.02.2026 CharleroiAC 3-4 86 1 6.2
31.01.2026 AntwerpHC 0-4 45 1 6.6
25.01.2026 GenkAC 1-1 79 1 6.3
17.01.2026 KVC WesterloAC 0-2 45 6.6
26.12.2025 Union St. GilloiseHC 1-1 90 1 6.6
21.12.2025 OH LeuvenAC 0-2 103 1 7.3
13.12.2025 KV MechelenHC 2-3 100 6.7
29.11.2025 Zulte WaregemAC 1-1 83 6.9
22.11.2025 Union St. GilloiseAC 2-0 84 6.6
02.11.2025 RAAL La LouvièreAC 2-1 89 7.9
26.10.2025 Zulte WaregemHC 1-1 90 2 6.9
19.10.2025 GenkHC 2-2 90 1 6.7
04.10.2025 AntwerpAC 1-1 90 6.6
28.09.2025 GentHC 2-4 90 2 7.3
21.09.2025 KV MechelenAC 0-0 87 1 7.0
14.09.2025 CharleroiHC 2-3 90 6.7
29.08.2025 St. TruidenHC 1-1 95 7.2
23.08.2025 Standard LiegeAC 0-3 86 7.3
17.08.2025 KVC WesterloHC 4-1 90 7.3
09.08.2025 Club Brugge KVAC 2-0 70 1 7.3
03.08.2025 AnderlechtHC 0-2 90 1 6.6
26.07.2025 DenderAC 0-0 72 7.6
23.05.2025 Patro EisdenH 3-1 61 6.7
18.05.2025 Patro EisdenA 1-5 17 6.5
10.05.2025 Beerschot WilrijkA 4-2 90 6.9
03.05.2025 KortrijkH 0-2 90 7.2
26.04.2025 St. TruidenH 3-1 83 6.9
12.04.2025 St. TruidenA 3-1 82 1 7.0
05.04.2025 Beerschot WilrijkH 2-1 90 6.9
30.03.2025 KortrijkA 2-2 90 6.7
16.03.2025 AnderlechtA 3-0 77 2 7.2
13.03.2025 JagielloniaH 2-0 45 1 1 7.3
09.03.2025 Club Brugge KVH 1-3 82 1 6.7
06.03.2025 JagielloniaA 3-0
01.03.2025 AntwerpH 0-0 90 1 6.9
16.02.2025 KVC WesterloH 1-1 81 1 7.7
08.02.2025 GenkA 2-1 84 1 7.5
01.02.2025 Standard LiegeH 1-1 62 2 6.2
25.01.2025 CharleroiA 1-1 90 3 8.3
18.01.2025 DenderA 0-1 21 7.2
12.01.2025 KV MechelenH 1-0
27.12.2024 St. TruidenA 1-1 87 7.2
22.12.2024 OH LeuvenH 1-0 84 1 7.5
19.12.2024 Istanbul BasaksehirH 1-1 9 7.0
15.12.2024 GentA 1-1 85 7.0
12.12.2024 Olimpija LjubljanaA 1-4 14 6.6
08.12.2024 Union St. GilloiseH 0-0 89 2 7.3
01.12.2024 Beerschot WilrijkA 3-2 89 6.3
ŞUT28
GOL0
xG1.3
xG FARKI-1.3under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
45' · xG 0.123 65' · xG 0.082 28' · xG 0.021 21' · xG 0.007 3' · xG 0.021 72' · xG 0.028 5' · xG 0.075 45' · xG 0.066 4' · xG 0.045 77' · xG 0.037 40' · xG 0.049 35' · xG 0.046 25' · xG 0.029 40' · xG 0.052 24' · xG 0.057 21' · xG 0.031 69' · xG 0.029 64' · xG 0.061 80' · xG 0.059 46' · xG 0.052 44' · xG 0.123 1' · xG 0.022 33' · xG 0.02 85' · xG 0.056 82' · xG 0.006 9' · xG 0.022 69' · xG 0.034 3' · xG 0.066
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Korner — 10 (%36) Asist sonrası — 7 (%25) Açık oyun — 6 (%21) Duran top — 4 (%14) Taç sonrası — 1 (%4) 28 şut
  • Korner10%36
  • Asist sonrası7%25
  • Açık oyun6%21
  • Duran top4%14
  • Taç sonrası1%4
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 18 (%64) Sol ayak — 9 (%32) Kafa — 1 (%4) 28 şut
  • Sağ ayak18%64
  • Sol ayak9%32
  • Kafa1%4
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR28 şut
1-15' — 6 16-30' — 5 31-45' — 7 46-60' — 1 61-75' — 5 76-90+' — 4 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 7 31-45'
  • 1-15' 6 %21
  • 16-30' 5 %18
  • 31-45' 7 %25
  • 46-60' 1 %4
  • 61-75' 5 %18
  • 76-90+' 4 %14
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 169 maç
Cercle Brugge 169maç 2020–2026
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2021-01-19 KV Kortrijk Cercle Brugge €300k
2021-01-19 Kortrijk Cercle Brugge
2017-01-17 KAA Gent KV Kortrijk free transfer
2011-01-01 KAA Gent U19 KAA Gent -
2009-07-01 KAA Gent Youth KAA Gent U19 -
2004-07-01 FC Denderl. Jug KAA Gent Youth free transfer
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 Jupiler Pro League2024 · Cercle Brugge 9sarı · 33 maç
🟨 Jupiler Pro League2023 · Cercle Brugge 12sarı · 33 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2589 dk

İzlemede: İki yönlü orta saha

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU48.7Jupiler Pro League 2025
PERFORMANS39.12589 dk
KARARVeri yetersiz57/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero 83.0
Derinden oyun kurucu 72.9
Box-to-box orta saha 65.0
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 228 oyuncu
Scout skoru %49
Performans %53
Dakika %89
Değer / getiri %3
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %61
Performans %56
Dakika %96
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 82 100
Ortalama rating 6.97 7.1 98
Müdahale / 90 2.54 3.2 79
Pas arası / 90 1.43 2.3 62
Performans skoru 39.1 75 52
İkili mücadele kazanma 51.05 58 88
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam