LİGFriendlies
BU SEZON0G · 0A
Kazanılan ikili155.67 / 90
Rating6.90
OYUNCU PROFİLİSüper Lig 2026 · 53 orta sahalar
- Kilit pas 0.00 %0
- Asist 0.00 %0
- Drible 0.00 %0
- Pas isabeti %75 %15
- Top kapma 3.78 %90
- İkili mücadele %56 %77
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 238 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Coppa Italia2024/2025 · Italy
🏆
Superliga2021/2022 · Denmark
🏆
Fotbolti.net Cup A2019 · Iceland
🥈
Allsvenskan2023 · Sweden · 2nd Place
🥈
The Atlantic Cup2022 · World · 2nd Place
🥈
Besta deild2018 · Iceland · 2nd Place
🥈
Cup2018 · Iceland · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 2 G+A
GolAsist
2026/27
3
238
0
0
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan15%56
Müdahale7
Faul84 kazanılan
İlk 113
Kart1
2025/26
31
2.714
0
0
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%12 isabet
Kilit pas11
Drible6%55 başarı
İkili kazanılan150%51
Müdahale70
Faul6534 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1131
Kart7
2024/25
35
1.556
0
2
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%12 isabet
Kilit pas19
Drible10%50 başarı
İkili kazanılan111%52
Müdahale47
Faul4427 kazanılan
İlk 111520 yedek
G+A / 900.12
Kart4
2023/24
11
865
0
0
7.14
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6
Kilit pas15
Drible3%25 başarı
İkili kazanılan81%54
Müdahale33
Faul2320 kazanılan
İlk 1111
Kart2
2022/23
19
48
0
0
6.55
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas2
İkili kazanılan4%50
Müdahale4
Faul2
Kart1
2021/22
5
72
0
0
6.25
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan3%33
Müdahale1
Faul21 kazanılan
İlk 1114 yedek
2020/21
36
212
0
0
6.46
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Kilit pas1
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan13%39
Müdahale6
Faul73 kazanılan
İlk 11135 yedek
Kart1
TOPLAM GOL1
İLK 115143 yedek girdi
KART16
FORMA6
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %100
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-137%42
- 3-4-328%31
- 4-1-4-18%9
- 4-4-26%7
- 4-3-35%6
- 5-3-25%6
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | BaşakşehirA | 1-1 | 85 | – | 6.7 | ||
| 22.08.2026 | Çorum FKA | 0-1 | 62 | – | 6.7 | ||
| 15.08.2026 | TrabzonsporH | 1-1 | 91 | – | 7.3 | ||
| 17.05.2026 | GalatasarayH | 1-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 09.05.2026 | GenclerbirligiA | 3-2 | 87 | – | 6.3 | ||
| 24.04.2026 | Istanbul BasaksehirA | 4-0 | 83 | – | 6.0 | ||
| 19.04.2026 | AlanyasporH | 1-0 | 87 | – | 7.7 | ||
| 12.04.2026 | GoztepeA | 3-3 | 92 | – | 6.6 | ||
| 04.04.2026 | KayserisporH | 2-0 | 86 | 2 | 6.7 | ||
| 19.03.2026 | BesiktasA | 2-1 | 87 | – | 6.3 | ||
| 15.03.2026 | EyüpsporH | 1-0 | 94 | – | 6.7 | ||
| 08.03.2026 | KonyasporA | 1-1 | 95 | – | 6.0 | ||
| 28.02.2026 | RizesporH | 0-3 | 87 | – | 6.2 | ||
| 23.02.2026 | FenerbahceA | 1-1 | 101 | – | 6.9 | ||
| 16.02.2026 | Fatih KaragümrükH | 3-2 | 88 | – | 6.6 | ||
| 09.02.2026 | Gazişehir GaziantepA | 2-1 | 64 | 1 | 7.0 | ||
| 30.01.2026 | SamsunsporH | 0-1 | 84 | – | 6.2 | ||
| 18.01.2026 | AntalyasporH | 0-0 | 62 | – | 6.6 | ||
| 12.12.2025 | GenclerbirligiH | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 07.12.2025 | KocaelisporA | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 29.11.2025 | Istanbul BasaksehirH | 1-3 | 90 | 2 | 6.6 | ||
| 23.11.2025 | AlanyasporA | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 08.11.2025 | GoztepeH | 0-2 | 90 | 2 | 6.6 | ||
| 02.11.2025 | KayserisporA | 3-2 | 87 | – | 6.3 | ||
| 26.10.2025 | BesiktasH | 1-1 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 20.10.2025 | EyüpsporA | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 13.10.2025 | FranceH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 05.10.2025 | KonyasporH | 1-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 28.09.2025 | RizesporA | 1-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 21.09.2025 | FenerbahceH | 1-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 17.09.2025 | SamsunsporA | 0-0 | 90 | 3 | 6.9 | ||
| 13.09.2025 | Fatih KaragümrükA | 0-1 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 30.08.2025 | Gazişehir GaziantepH | 2-3 | 88 | 3 | 6.9 | ||
| 18.08.2025 | TrabzonsporH | 0-1 | 87 | – | 7.2 | ||
| 09.08.2025 | AntalyasporA | 2-1 | 85 | – | 6.7 | ||
| 28.11.2024 | Athletic ClubA | 3-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 10.11.2024 | IFK VarnamoA | 0-0 | 27↑ | – | 6.3 | ||
| 07.11.2024 | SC BragaH | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 02.11.2024 | Vasteras SK FKH | 1-0 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 27.10.2024 | AIK StockholmA | 2-1 | 15↑ | – | 6.7 | ||
| 23.10.2024 | GalatasarayA | 4-3 | 14↑ | 1 | – | 7.2 | |
| 19.10.2024 | BK HackenH | 1-3 | 27↑ | – | 6.3 | ||
| 06.10.2024 | SiriusA | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.10.2024 | AS RomaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 29.09.2024 | Kalmar FFA | 1-3 | 2↑ | – | – | ||
| 25.09.2024 | AZ AlkmaarA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 22.09.2024 | Hammarby FFH | 0-0 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 19.09.2024 | IFK NorrkopingH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 15.09.2024 | HalmstadA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.09.2024 | IF BrommapojkarnaA | 3-3 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 25.08.2024 | IFK GoteborgH | 3-1 | 18↑ | – | 6.5 | ||
| 18.08.2024 | Mjallby AIFA | 1-1 | 19↑ | – | 6.5 | ||
| 11.08.2024 | GaisH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.07.2024 | Djurgardens IFH | 1-2 | 84 | 2 | 6.7 | ||
| 21.07.2024 | Mjallby AIFH | 3-1 | 29↑ | 1 | 6.9 | ||
| 14.07.2024 | BK HackenA | 3-5 | 28↑ | – | 6.3 | ||
| 06.07.2024 | IF BrommapojkarnaH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.06.2024 | IFK GoteborgA | 1-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 28.05.2024 | Malmo FFA | 2-1 | 73 | – | 7.3 | ||
| 24.05.2024 | HalmstadH | 2-0 | 90 | – | 7.0 |
ŞUT20
GOL0
xG0.7
xG FARKI-0.7under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Açık oyun6%30
- Asist sonrası5%25
- Korner5%25
- Duran top4%20
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak14%70
- Sol ayak3%15
- Kafa3%15
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR20 şut
- 1-15' 2 %10
- 16-30' 5 %25
- 31-45' 3 %15
- 46-60' 2 %10
- 61-75' 3 %15
- 76-90+' 5 %25
AKSİYON HARİTASI1198 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %42
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %45
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %43
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %36
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1198
- Pas635%56
- Top kazanma101%9
- Uzaklaştırma71%6
- Faul67%6
- Top teması63%6
- Hava topu57%5
- Müdahale52%5
- Bloke edilen pas31%3
- Pas arası30%3
- İkili mücadele26%2
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2018–2026 · 140 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2019-07-01
Breidablik
→
Bologna U19
€50k
Breidablik
→
Bologna U19
€50k
2019-06-30
Bologna U17
→
Breidablik
End of loan
Bologna U17
→
Breidablik
End of loan
2019-01-31
Breidablik
→
Bologna U17
loan transfer
Breidablik
→
Bologna U17
loan transfer
2018-03-23
Breidablik U19
→
Breidablik
-
Breidablik U19
→
Breidablik
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2026
Sarı kart cezasıKadroda yok
2 maç
12.2025
Kadro dışıŞüpheli
1 maç
01.2023
SakatlıkKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2714 dk
İzlemede: İki yönlü orta saha
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU56.2Süper Lig 2025
PERFORMANS30.92714 dk
KARARİzlemeye değer63/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
77.0
Derinden oyun kurucu
65.0
Box-to-box orta saha
59.2
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 301 oyuncu
Scout skoru
%69
Performans
%39
Dakika
%100
Değer / getiri
%35
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%77
Performans
%42
Dakika
%97
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Ortalama rating
6.74
7.1
95
Müdahale / 90
2.32
3.2
72
İkili mücadele kazanma
51.37
58
89
Pas arası / 90
1.23
2.3
54
Performans skoru
30.9
75
41
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Gabriel GirottoRB Bragantino · 33
%95
1gol
0asist
48scout
Serie A
Hannes Van Der BruggenCercle Brugge · 32
%82
0gol
1asist
49scout
Jupiler Pro League
José RodríguezLeon · 29
%74
0gol
0asist
49scout
Liga MX
Sadik FofanaGrazer AK · 22
%73
0gol
0asist
54scout
Bundesliga
Lander OlaetxeaEibar · 33
%68
1gol
1asist
50scout
Segunda División
William BenardLaval · 22
%67
0gol
0asist
53scout
€250K
Ligue 2
Ismaila CoulibalyLask Linz · 25
%65
0gol
0asist
60scout
€700K
Bundesliga
Roberto BochiAldosivi · 38
%60
0gol
1asist
46scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum






Elfsborg
NEC Nijmegen
Copenhagen