BU SEZON12G · 4A
Gol100.42 / 90
Asist40.17 / 90
Şut351.48 / 90
Kilit pas341.44 / 90
Başarılı dripling281.19 / 90
Kazanılan ikili853.61 / 90
Rating7.22
OYUNCU PROFİLİAllsvenskan 2024 · 87 orta sahalar
- Kilit pas 1.44 %64
- Asist 0.17 %70
- Drible 1.19 %71
- Pas isabeti %84 %56
- Top kapma 1.61 %14
- İkili mücadele %45 %33
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2122 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
9.
Allsvenskan2024 · IF Elfsborg · 27 maç
10gol9.
9.
Allsvenskan2023 · IF Elfsborg · 28 maç
6asist9.
13.
UEFA Europa League2024 · IF Elfsborg · 14 maç
5gol13.
14.
Allsvenskan2022 · IF Elfsborg · 21 maç
8gol14.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 16 G+A
GolAsist
2024/25
49
3.048
12
4
7.03
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut44%55 isabet
Kilit pas43
Drible32%59 başarı
İkili kazanılan111%37
Müdahale37
Faul5524 kazanılan
Ofsayt3
Penaltı3
İlk 113514 yedek
G+A / 900.47
Kart41
Kaptan2maçta
2023/24
28
2.410
5
6
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut28%54 isabet
Kilit pas30
Drible30%52 başarı
İkili kazanılan99%39
Müdahale33
Faul4519 kazanılan
Ofsayt4
Penaltı1
İlk 1128
G+A / 900.41
Kart7
2022/23
24
1.302
8
2
6.97
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut33%55 isabet
Kilit pas29
Drible12%39 başarı
İkili kazanılan50%39
Müdahale14
Faul2512 kazanılan
Penaltı21 kaçan
İlk 111410 yedek
G+A / 900.69
TOPLAM GOL164 penaltı
İLK 114314 yedek girdi
KART6
FORMA10
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR16 gol
- 1-15' 3 %19
- 16-30' 1 %6
- 31-45' 3 %19
- 46-60' 2 %12
- 61-75' 4 %25
- 76-90+' 3 %19
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-327%48
- 3-4-2-113%23
- 4-2-3-16%11
- 4-3-35%9
- 5-3-23%5
- 4-4-22%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar11aldığı asist
Onun asist yaptıkları7verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | LeedsH | 1-2 | 9↑ | – | 6.9 | ||
| 26.04.2025 | PrestonA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 21.04.2025 | CoventryH | 3-1 | 1↑ | – | – | ||
| 18.04.2025 | MiddlesbroughA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.04.2025 | Sheffield UtdH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.03.2025 | WatfordA | 0-0 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 04.03.2025 | Hull CityA | 2-0 | 14↑ | – | 6.3 | ||
| 22.02.2025 | CardiffH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.02.2025 | LutonA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.02.2025 | BlackburnA | 2-0 | 71↑ | 1 | 6.3 | ||
| 12.02.2025 | MillwallH | 5-1 | 27↑ | – | 6.5 | ||
| 01.02.2025 | West BromH | 2-1 | 45 | – | 6.2 | ||
| 25.01.2025 | SunderlandA | 2-2 | 25↑ | – | 6.2 | ||
| 22.01.2025 | BurnleyH | 0-5 | 82 | – | 6.5 | ||
| 18.01.2025 | QPRH | 0-1 | 80 | – | 6.7 | ||
| 14.01.2025 | Oxford UnitedH | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 12.12.2024 | QarabagH | 1-0 | 77 | 2 | 6.2 | ||
| 28.11.2024 | Athletic ClubA | 3-0 | 72 | – | 6.2 | ||
| 07.11.2024 | SC BragaH | 1-1 | 76 | – | 6.6 | ||
| 27.10.2024 | AIK StockholmA | 2-1 | 74 | – | 6.7 | ||
| 23.10.2024 | GalatasarayA | 4-3 | 82 | 1 | 4 | 7.3 | |
| 19.10.2024 | BK HackenHC | 1-3 | 75 | – | 7.0 | ||
| 06.10.2024 | SiriusA | 4-1 | 30↑ | 1 | 6.3 | ||
| 03.10.2024 | AS RomaHC | 1-0 | 86 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 29.09.2024 | Kalmar FFA | 1-3 | 90 | 1 | 2 | 8.3 | |
| 25.09.2024 | AZ AlkmaarA | 3-2 | 78 | – | 6.5 | ||
| 22.09.2024 | Hammarby FFH | 0-0 | 78 | 1 | 6.9 | ||
| 19.09.2024 | IFK NorrkopingH | 2-2 | 68 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 15.09.2024 | HalmstadA | 0-1 | 74 | 1 | 6.5 | ||
| 01.09.2024 | IF BrommapojkarnaA | 3-3 | 29↑ | 1 | 2 | 7.2 | |
| 25.08.2024 | IFK GoteborgH | 3-1 | 72 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 18.08.2024 | Mjallby AIFA | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 11.08.2024 | GaisH | 2-1 | 90 | 1 | 5 | 7.2 | |
| 28.07.2024 | Djurgardens IFH | 1-2 | 100 | 1 | 7.2 | ||
| 21.07.2024 | Mjallby AIFH | 3-1 | 77 | 1 | 7.0 | ||
| 14.07.2024 | BK HackenA | 3-5 | 56 | – | 6.3 | ||
| 06.07.2024 | IF BrommapojkarnaH | 3-0 | 86 | 1 | 1 | 5 | 8.3 |
| 01.06.2024 | IFK GoteborgA | 1-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 28.05.2024 | Malmo FFA | 2-1 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 24.05.2024 | HalmstadH | 2-0 | 90 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 19.05.2024 | GaisA | 2-1 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 15.05.2024 | AIK StockholmH | 6-1 | 86 | 1 | 1 | 1 | 8.2 |
| 12.05.2024 | Djurgardens IFA | 2-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 05.05.2024 | Malmo FFH | 3-1 | 88 | 1 | 6.9 | ||
| 29.04.2024 | SiriusH | 2-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 25.04.2024 | IFK NorrkopingA | 4-2 | 59 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 15.04.2024 | Hammarby FFA | 3-0 | 81 | 1 | 6.6 | ||
| 07.04.2024 | Vasteras SK FKA | 0-1 | 89 | – | 6.9 | ||
| 01.04.2024 | IFK VarnamoH | 2-2 | 90 | 1 | 1 | 3 | 8.9 |
| 12.11.2023 | Malmo FFA | 1-0 | 90 | – | 6.0 | ||
| 30.10.2023 | IFK GoteborgA | 1-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 23.10.2023 | AIK StockholmH | 3-0 | 87 | 2 | 3 | 8.9 | |
| 08.10.2023 | IF BrommapojkarnaA | 0-3 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 02.10.2023 | Varbergs BoIS FCH | 2-1 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 25.09.2023 | HalmstadA | 0-1 | 90 | 1 | 1 | 6.3 | |
| 17.09.2023 | Kalmar FFH | 0-3 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 02.09.2023 | IFK VarnamoA | 1-0 | 85 | – | 6.5 | ||
| 28.08.2023 | IFK NorrkopingH | 3-2 | 89 | 1 | 1 | 1 | 8.2 |
| 20.08.2023 | Mjallby AIFH | 2-0 | 89 | 1 | 1 | 2 | 8.0 |
| 13.08.2023 | Hammarby FFA | 1-0 | 90 | – | 6.7 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2022–2024 · 101 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Allsvenskan2023 · IF Elfsborg
7sarı · 28 maç
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
