LİGAllsvenskan
BU SEZON2G · 0A
Gol20.27 / 90
Asist00.00 / 90
Şut121.63 / 90
Kilit pas111.49 / 90
Başarılı dripling10.14 / 90
Kazanılan ikili233.12 / 90
Rating6.78
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.270.08
Asist
0.000.00
Şut
1.630.92
Kilit pas
1.490.84
Kazanılan ikili
3.122.26
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
6.
Allsvenskan2020 · IF Elfsborg · 29 maç
6asist6.
9.
Allsvenskan2023 · IF Elfsborg · 29 maç
6asist9.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
DBU PokalenNone · Denmark
🏆
Svenska CupenNone · Sweden
🏆
AllsvenskanNone · Sweden
🏆
DBU Pokalen2017/2018 · Denmark
🏆
Svenska Cupen2013/2014 · Sweden
🏆
Allsvenskan2012 · Sweden
🥈
DBU PokalenNone · Denmark · 2nd Place
🥈
AllsvenskanNone · Sweden · 2nd Place
🥈
SuperligaNone · Denmark · 2nd Place
🥈
Allsvenskan2020 · Sweden · 2nd Place
🥈
Superliga2017/2018 · Denmark · 2nd Place
🥈
Superliga2016/2017 · Denmark · 2nd Place
🥈
DBU Pokalen2016/2017 · Denmark · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 11 G+A
GolAsist
2025/26
27
664
2
0
6.78
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%25 isabet
Kilit pas11
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan23%46
Müdahale8
Faul67 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11621 yedek
G+A / 900.27
Kart1
Kaptan6maçta
2024/25
36
1.093
2
0
6.64
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%50 isabet
Kilit pas10
Drible1%25 başarı
İkili kazanılan29%45
Müdahale16
Faul84 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111224 yedek
G+A / 900.16
Kart3
Kaptan12maçta
2023/24
29
2.597
5
6
7.20
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut22%50 isabet
Kilit pas57
Drible7%64 başarı
İkili kazanılan80%47
Müdahale29
Faul2811 kazanılan
Ofsayt7
İlk 1129
G+A / 900.38
Kart1
Kaptan27maçta
2022/23
26
2.163
2
4
7.21
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut18%39 isabet
Kilit pas66
Drible5%36 başarı
İkili kazanılan69%48
Müdahale27
Faul1314 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11242 yedek
G+A / 900.25
Kart3
Kaptan24maçta
2021/22
27
2.177
3
4
7.31
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut24%29 isabet
Kilit pas50
Drible7%41 başarı
İkili kazanılan76%50
Müdahale24
Faul1512 kazanılan
Ofsayt9
İlk 11252 yedek
G+A / 900.29
Kart4
Kaptan25maçta
2020/21
29
2.583
3
6
7.33
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut26%38 isabet
Kilit pas70
Drible9%41 başarı
İkili kazanılan93%55
Müdahale41
Faul1916 kazanılan
Ofsayt3
İlk 1129
G+A / 900.31
Kart2
Kaptan1maçta
TOPLAM GOL4
İLK 111853 yedek girdi
KART3
FORMA13
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 4 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-342%60
- 4-2-3-110%14
- 4-4-27%10
- 4-3-34%6
- 5-3-24%6
- 3-4-2-13%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.11.2025 | Hammarby FFAC | 3-0 | 62 | – | 6.3 | ||
| 02.11.2025 | AIK StockholmHC | 0-3 | 84 | 2 | 6.2 | ||
| 26.10.2025 | SiriusA | 4-0 | 15↑ | 1 | 6.2 | ||
| 19.10.2025 | Osters IFH | 5-1 | 13↑ | – | 6.7 | ||
| 04.10.2025 | Mjallby AIFA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 27.09.2025 | Degerfors IFHC | 1-2 | 60 | – | 6.7 | ||
| 20.09.2025 | GaisA | 2-0 | 17↑ | – | 6.6 | ||
| 14.09.2025 | Malmo FFH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 30.08.2025 | IF BrommapojkarnaA | 3-0 | 12↑ | – | 6.7 | ||
| 24.08.2025 | HalmstadH | 1-2 | 37↑ | 2 | 6.6 | ||
| 16.08.2025 | IFK NorrkopingAC | 2-1 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 11.08.2025 | IFK VarnamoHC | 2-2 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 03.08.2025 | BK HackenAC | 1-2 | 59 | – | 7.0 | ||
| 28.07.2025 | IFK GoteborgH | 4-3 | 31↑ | 2 | 3 | 9.0 | |
| 19.07.2025 | Djurgardens IFA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 12.07.2025 | IFK GoteborgA | 1-2 | 1↑ | – | – | ||
| 06.07.2025 | BK HackenH | 0-2 | 10↑ | – | 6.2 | ||
| 29.06.2025 | IFK VarnamoA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 31.05.2025 | Hammarby FFH | 0-2 | 10↑ | – | 6.7 | ||
| 25.05.2025 | HalmstadA | 1-4 | –↑ | – | – | ||
| 19.05.2025 | Djurgardens IFH | 4-0 | 25↑ | – | 6.5 | ||
| 15.05.2025 | IF BrommapojkarnaH | 4-3 | 36↑ | – | 6.2 | ||
| 11.05.2025 | Osters IFA | 0-1 | 12↑ | – | 7.2 | ||
| 05.05.2025 | GaisH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 27.04.2025 | AIK StockholmA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.04.2025 | SiriusH | 4-3 | –↑ | – | – | ||
| 30.03.2025 | Mjallby AIFH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 30.01.2025 | TottenhamA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.01.2025 | NiceH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 12.12.2024 | QarabagH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.11.2024 | Athletic ClubA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 10.11.2024 | IFK VarnamoA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 07.11.2024 | SC BragaH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.11.2024 | Vasteras SK FKH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.10.2024 | GalatasarayA | 4-3 | 7↑ | 1 | 1 | 7.6 | |
| 19.10.2024 | BK HackenH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 06.10.2024 | SiriusA | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.10.2024 | AS RomaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 29.09.2024 | Kalmar FFAC | 1-3 | 57 | – | 6.6 | ||
| 25.09.2024 | AZ AlkmaarA | 3-2 | 12↑ | – | 6.7 | ||
| 22.09.2024 | Hammarby FFH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.09.2024 | IFK NorrkopingH | 2-2 | 21↑ | 1 | 6.9 | ||
| 15.09.2024 | HalmstadA | 0-1 | 9↑ | 1 | 6.7 | ||
| 01.09.2024 | IF BrommapojkarnaAC | 3-3 | 74 | 1 | 6.9 | ||
| 25.08.2024 | IFK GoteborgH | 3-1 | 13↑ | – | 6.5 | ||
| 18.08.2024 | Mjallby AIFA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.08.2024 | GaisH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.07.2024 | Djurgardens IFH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 21.07.2024 | Mjallby AIFH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.07.2024 | BK HackenA | 3-5 | –↑ | – | – | ||
| 06.07.2024 | IF BrommapojkarnaH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.05.2024 | Malmo FFAC | 2-1 | 90 | 2 | 6.6 | ||
| 24.05.2024 | HalmstadHC | 2-0 | 90 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 19.05.2024 | GaisAC | 2-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 15.05.2024 | AIK StockholmHC | 6-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 12.05.2024 | Djurgardens IFA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 05.05.2024 | Malmo FFHC | 3-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 29.04.2024 | SiriusH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.04.2024 | IFK NorrkopingAC | 4-2 | 90 | 2 | 6.0 | ||
| 22.04.2024 | Kalmar FFHC | 1-2 | 90 | – | 6.3 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 174 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUAggregated only · 664 dk
Veri yetersiz: Dengeli savunmacı
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU37.5Allsvenskan 2025
PERFORMANS38.2664 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 155 oyuncu
Scout skoru
%16
Performans
%17
Dakika
%43
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%23
Performans
%26
Dakika
%64
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Ridgeciano HapsVenezia · 32
%95
5gol
3asist
55scout
€900K
Serie B
Tom PearceCF Montreal · 27
%91
0gol
1asist
52scout
Major League Soccer
Achraf HakimiParis Saint Germain · 27
%87
2gol
2asist
52scout
€80.00M
Ligue 1
Mohamed FarsiColumbus Crew · 26
%73
1gol
3asist
58scout
Major League Soccer
Alex TellesBotafogo · 33
%68
5gol
4asist
53scout
Serie A
Alexandros KatranisReal Salt Lake · 27
%64
1gol
3asist
55scout
Major League Soccer
Herman Johan HaugenViking · 25
%62
1gol
1asist
46scout
Eliteserien
Pervis EstupiñánAC Milan · 27
%60
1gol
1asist
55scout
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum