LİGCONCACAF Champions League
BU SEZON1G · 0A
Gol10.20 / 90
Asist00.00 / 90
Şut203.92 / 90
Kilit pas81.57 / 90
Başarılı dripling71.37 / 90
Kazanılan ikili244.71 / 90
Rating6.91
OYUNCU PROFİLİLiga MX 2026 · 93 orta sahalar
- Kilit pas 1.57 %63
- Asist 0.00 %0
- Drible 1.37 %77
- Pas isabeti %81 %29
- Top kapma 1.18 %12
- İkili mücadele %41 %13
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 459 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
4.
CONMEBOL Libertadores2022 · Velez Sarsfield · 12 maç
3asist4.
7.
Liga Profesional Argentina2020 · Velez Sarsfield · 12 maç
3asist7.
31.
Major League Soccer2025 · FC Cincinnati · 24 maç
5asist31.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🥈
MLS All-Star2024 · World · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 16 G+A
GolAsist
2026/27
6
459
1
0
6.91
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut20%55 isabet
Kilit pas8
Drible7%29 başarı
İkili kazanılan24%41
Müdahale5
Faul29 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1151 yedek
G+A / 900.2
2025/26
45
3.071
5
9
7.11
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut75%55 isabet
Kilit pas62
Drible79%53 başarı
İkili kazanılan171%49
Müdahale32
Faul2152 kazanılan
Ofsayt3
İlk 113312 yedek
G+A / 900.41
Kart4
2024/25
36
2.935
11
5
7.33
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut87%54 isabet
Kilit pas64
Drible78%53 başarı
İkili kazanılan176%47
Müdahale38
Faul3553 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11333 yedek
G+A / 900.49
Kart7
2023/24
28
644
1
1
6.73
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%38 isabet
Kilit pas10
Drible21%51 başarı
İkili kazanılan65%51
Müdahale14
Faul922 kazanılan
İlk 11622 yedek
G+A / 900.28
Kart3
2022/23
38
1.932
3
1
6.87
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut42%52 isabet
Kilit pas52
Drible42%44 başarı
İkili kazanılan119%42
Müdahale35
Faul1834 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112117 yedek
G+A / 900.19
Kart1
2021/22
38
2.291
4
3
6.78
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut40%50 isabet
Kilit pas35
Drible83%53 başarı
İkili kazanılan192%47
Müdahale54
Faul2446 kazanılan
Ofsayt3
İlk 112414 yedek
G+A / 900.27
Kart1
2020/21
8
367
1
2
7.00
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%60 isabet
Kilit pas5
Drible15%79 başarı
İkili kazanılan29%54
Müdahale5
Faul65 kazanılan
İlk 1135 yedek
G+A / 900.74
Kart2
TOPLAM GOL17
İLK 116915 yedek girdi
KART11
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA23
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR17 gol
- 1-15' 1 %6
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 2 %12
- 46-60' 6 %35
- 61-75' 4 %24
- 76-90+' 4 %24
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-1-241%52
- 3-4-2-115%19
- 4-2-3-115%19
- 5-3-24%5
- 3-5-23%4
- 3-4-31%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar8aldığı asist
Onun asist yaptıkları10verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | Atletico San LuisH | 1-3 | 88 | 6 | 6.3 | ||
| 22.08.2026 | LeonA | 2-0 | 45↑ | 4 | 7.6 | ||
| 16.08.2026 | FC JuarezH | 6-1 | 90 | 1 | 3 | 7.9 | |
| 02.08.2026 | AtlasA | 0-2 | 64 | 1 | 6.5 | ||
| 26.07.2026 | NecaxaA | 2-1 | 77 | 2 | 5.9 | ||
| 19.07.2026 | Santos LagunaH | 3-2 | 95 | 4 | 7.3 | ||
| 26.04.2026 | Santos LagunaA | 3-0 | 60 | 2 | 6.6 | ||
| 22.04.2026 | PueblaH | 2-1 | 84 | 2 | 7.2 | ||
| 19.04.2026 | PachucaH | 1-3 | 78 | 2 | 6.9 | ||
| 12.04.2026 | AtlasA | 0-0 | 88 | 3 | 6.9 | ||
| 04.04.2026 | Atletico San LuisH | 1-2 | 73↑ | 2 | 6.6 | ||
| 22.03.2026 | Guadalajara ChivasH | 2-3 | 76 | 2 | 7.3 | ||
| 14.03.2026 | FC JuarezA | 2-2 | 87 | 1 | – | 7.0 | |
| 08.03.2026 | Tigres UANLA | 1-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 05.03.2026 | Club QueretaroH | 4-0 | 91 | 2 | 2 | 3 | 10.0 |
| 01.03.2026 | Cruz AzulH | 0-2 | 90 | 4 | 6.9 | ||
| 22.02.2026 | U.N.A.M. - PumasA | 2-0 | 74 | 2 | 6.2 | ||
| 15.02.2026 | LeonH | 1-0 | 70 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 08.02.2026 | Club AmericaA | 1-0 | 43↑ | – | 6.9 | ||
| 01.02.2026 | Club TijuanaH | 2-2 | 44↑ | 1 | 2 | 7.6 | |
| 23.11.2025 | Inter MiamiH | 0-4 | 36↑ | – | 6.7 | ||
| 08.11.2025 | Columbus CrewH | 2-1 | 27↑ | 2 | 6.7 | ||
| 02.11.2025 | Columbus CrewA | 4-0 | 27↑ | – | 6.7 | ||
| 27.10.2025 | Columbus CrewH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.10.2025 | New York Red BullsA | 0-1 | 5↑ | – | – | ||
| 28.09.2025 | Orlando City SCH | 1-1 | 80 | 1 | 7.2 | ||
| 21.09.2025 | Los Angeles GalaxyA | 2-3 | 90 | 3 | 7.3 | ||
| 13.09.2025 | Nashville SCH | 2-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 30.08.2025 | Philadelphia UnionH | 0-1 | 31↑ | – | 6.6 | ||
| 10.08.2025 | CharlotteH | 0-1 | 45 | 2 | 6.9 | ||
| 26.07.2025 | Inter MiamiA | 0-0 | 88 | 1 | 6.9 | ||
| 20.07.2025 | Real Salt LakeA | 0-1 | 27↑ | 1 | 1 | 7.0 | |
| 16.07.2025 | Inter MiamiH | 3-0 | 77 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 12.07.2025 | Columbus CrewH | 2-4 | 82 | 2 | 6.2 | ||
| 05.07.2025 | Chicago FireH | 2-1 | 73 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 25.06.2025 | CF MontrealA | 1-3 | 86 | 1 | 4 | 8.3 | |
| 14.06.2025 | New England RevolutionA | 0-1 | 74 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 31.05.2025 | DC UnitedH | 1-2 | 45↑ | 1 | 7.2 | ||
| 28.05.2025 | FC DallasH | 3-3 | 74 | 1 | 6.9 | ||
| 25.05.2025 | Atlanta United FCA | 4-2 | 90 | 4 | 7.3 | ||
| 17.05.2025 | Columbus CrewA | 1-1 | 78 | 1 | 6.9 | ||
| 10.05.2025 | AustinH | 2-1 | 83 | – | 7.0 | ||
| 04.05.2025 | New York City FCA | 1-0 | 81 | 3 | 7.5 | ||
| 26.04.2025 | Sporting Kansas CityH | 2-1 | 86 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 20.04.2025 | Chicago FireA | 2-3 | 37↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 12.04.2025 | DC UnitedA | 0-1 | 90 | 2 | 7.5 | ||
| 05.04.2025 | New England RevolutionH | 1-0 | 90 | 2 | 6.3 | ||
| 30.03.2025 | Nashville SCA | 1-2 | 90 | 5 | 7.5 | ||
| 22.03.2025 | Atlanta United FCH | 2-2 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 15.03.2025 | CharlotteA | 2-0 | 90 | 2 | 6.7 | ||
| 09.03.2025 | Toronto FCH | 2-0 | 61 | 4 | 7.2 | ||
| 09.11.2024 | New York City FCH | 0-0 | 84 | 5 | 7.6 | ||
| 02.11.2024 | New York City FCA | 3-1 | 99 | 1 | 3 | 8.0 | |
| 28.10.2024 | New York City FCH | 1-0 | 80 | 2 | 7.5 | ||
| 20.10.2024 | Philadelphia UnionA | 1-2 | 69 | 2 | 6.9 | ||
| 05.10.2024 | Orlando City SCH | 1-3 | 35↑ | 5 | 6.6 | ||
| 02.10.2024 | New York City FCA | 3-2 | 81 | 2 | 6.9 | ||
| 28.09.2024 | Los Angeles FCH | 1-2 | 90 | 1 | 4 | 7.6 | |
| 22.09.2024 | Nashville SCA | 2-2 | 95 | 1 | 1 | 3 | 8.3 |
| 19.09.2024 | Minnesota United FCA | 1-2 | 85 | 1 | 1 | 7.0 |
ŞUT47
GOL4
xG3.2
xG FARKI+0.8over performing
DÖNÜŞÜM%8.5
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası16%34
- Kontra atak10%21
- Korner9%19
- Açık oyun5%11
- Serbest vuruş4%9
- Duran top3%6
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak43%91
- Sağ ayak3%6
- Kafa1%2
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR47 şut
- 1-15' 7 %15
- 16-30' 6 %13
- 31-45' 9 %19
- 46-60' 8 %17
- 61-75' 4 %9
- 76-90+' 13 %28
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 199 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-01-31
Vasco da Gama
→
Cincinnati
€2.50m
Vasco da Gama
→
Cincinnati
€2.50m
2024-12-31
Cincinnati
→
Vasco da Gama
End of loan
Cincinnati
→
Vasco da Gama
End of loan
2024-02-23
Vasco da Gama
→
Cincinnati
loan transfer
Vasco da Gama
→
Cincinnati
loan transfer
2023-01-13
Vélez Sarsfield
→
Vasco da Gama
€3.72m
Vélez Sarsfield
→
Vasco da Gama
€3.72m
2019-07-01
Vélez II
→
Vélez Sarsfield
-
Vélez II
→
Vélez Sarsfield
-
2018-07-01
Vélez U20
→
Vélez II
-
Vélez U20
→
Vélez II
-
SCOUT RAPORUAggregated only · 2023 dk
İzlemede: Top taşıyan hücumcu
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU67.5Major League Soccer 2025
PERFORMANS59.22023 dk
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 234 oyuncu
Scout skoru
%80
Performans
%67
Dakika
%84
Değer / getiri
%3
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%90
Performans
%76
Dakika
%93
Değer / getiri
%19
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Ángel AlarcónUtrecht · 21
%95
3gol
3asist
75scout
Eredivisie
Francisco ConceiçãoJuventus · 23
%92
3gol
5asist
70scout
Serie A
Federico BernardeschiToronto FC · 31
%83
4gol
3asist
64scout
Major League Soccer
Husseyn ChakrounHannover 96 · 21
%70
2gol
1asist
68scout
€1.80M
2. Bundesliga
Exequiel ZeballosBoca Juniors · 23
%66
5gol
3asist
76scout
Liga Profesional Argentina
Mathys TelTottenham · 20
%61
4gol
1asist
64scout
€25.00M
Premier League
Nestory IrankundaWatford · 19
%61
4gol
4asist
75scout
Championship
Nicolas PépéVillarreal · 30
%60
7gol
7asist
66scout
La Liga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



